Bobină lansare 1000m singlemode 9/125 G652D SC/APC-SC/UPC armată

Bobină lansare 1000m singlemode 9/125 G652D SC/APC armată

Bobină lansare 1000m singlemode 9/125 G652D SC/APC armată

550.14 Lei

Bobină de lansare de 1000 m cu conectori SC/APC - SC/APC pentru testare cu echipamente OTDR (Optical Time Domain Reflectometer). Bobina de lansare stabilizează ... Fibertechnic®
Similar Bobină lansare 1000m singlemode 9/125 G652D SC/APC armată

Bobină lansare 1000m singlemode 9/125 G652D SC/APC-SC/UPC armată

Bobină lansare 1000m singlemode 9/125 G652D SC/APC-SC/UPC armată

565.02 Lei

Bobină de lansare de 1000 m cu conectori SC/APC - SC/UPC pentru testare cu echipamente OTDR (Optical Time Domain Reflectometer). Bobina de lansare stabilizează ... Fibertechnic®
Similar Bobină lansare 1000m singlemode 9/125 G652D SC/APC-SC/UPC armată

Bobină lansare 500m singlemode 9/125 G652D SC/APC-SC/APC armată

Bobină lansare 500m singlemode 9/125 G652D SC/APC-SC/APC armată

453.61 Lei

Bobină de lansare de 500 m cu conectori SC/APC - SC/APC pentru testare cu echipamente OTDR (Optical Time Domain Reflectometer). Bobina de lansare stabilizează s... Fibertechnic®
Similar Bobină lansare 500m singlemode 9/125 G652D SC/APC-SC/APC armată

Bobină lansare 150m singlemode 9/125 G652D SC/APC-SC/UPC armată

Bobină lansare 150m singlemode 9/125 G652D SC/APC-SC/UPC armată

383.3 Lei

Bobină de lansare de 150 m cu conectori SC/APC - SC/UPC pentru testare cu echipamente OTDR (Optical Time Domain Reflectometer). Bobina de lansare stabilizează s... Fibertechnic®
Similar Bobină lansare 150m singlemode 9/125 G652D SC/APC-SC/UPC armată

Bobină lansare 150m singlemode 9/125 G652D SC/APC armată

Bobină lansare 150m singlemode 9/125 G652D SC/APC armată

381.96 Lei

Bobină de lansare de 150 m cu conectori SC/APC pentru testare cu echipamente OTDR (Optical Time Domain Reflectometer). Bobina de lansare stabilizează semnalulul... Fibertechnic®
Similar Bobină lansare 150m singlemode 9/125 G652D SC/APC armată

Patchcord SM LC/UPC - LC/UPC 50 m simplex singlemode G.652D (SM 9/125)

Patchcord SM LC/UPC - LC/UPC 50 m simplex singlemode G.652D (SM 9/125)

92.45 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori LC/UPC - LC/UPC albastru simplex, lungime 50 m. Acesta este fabricat cu fibră optică de la Corning, modelul G.652... Fibertechnic®
Similar Patchcord SM LC/UPC - LC/UPC 50 m simplex singlemode G.652D (SM 9/125)

Patchcord SM SC/APC - SC/APC 25 m duplex singlemode G.652D (SM 9/125)

Patchcord SM SC/APC - SC/APC 25 m duplex singlemode G.652D (SM 9/125)

71.96 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori SC/APC duplex verde lungime 25 m.Acesta este fabricat cu fibră optică de la Corning, modelul G.652D (SM 9/125), care este u... Fibertechnic®
Similar Patchcord SM SC/APC - SC/APC 25 m duplex singlemode G.652D (SM 9/125)