Cabinet stradal distribuție FTTH SSF-1400x460x210 de exterior 72 fibre

Cabinet stradal distribuție FTTH SSF-1400x460x210 de exterior 72 fibre

Cabinet stradal distribuție FTTH SSF-1400x460x210 de exterior 72 fibre

1453.14 Lei

Cabinet din aluminiu de exterior 72HP 1400x460x210 de distribuție fibră optică adaptat pentru instalare la exterior, folosit ca punct de distribuție pentru rețe... Fibertechnic®
Similar Cabinet stradal distribuție FTTH SSF-1400x460x210 de exterior 72 fibre

Cabinet distribuție FTTH 144 fibre SSF 1360x620x445

Cabinet distribuție FTTH 144 fibre SSF 1360x620x445

2353.59 Lei

Cabinet SSF-1360x620x445 de distribuție fibră optică FTTH pentru exterior gândit pentru conectarea la internet/CATV/DTH a clienților. Cabinetul de aluminiu este... Fibertechnic®
Similar Cabinet distribuție FTTH 144 fibre SSF 1360x620x445

Cabinet FTTH montaj perete 12splice RSZ-790/180/60 mm

Cabinet FTTH montaj perete 12splice RSZ-790/180/60 mm

478.44 Lei

Cabinet metalic de distribuție fibră optică FTTH IP 65 pentru exterior, complet metalic, cu dimensiuni 790x180x60mm. Dulapul de exterior este conceput pentru re... MANTAR
Similar Cabinet FTTH montaj perete 12splice RSZ-790/180/60 mm

Set complet 144 fibre SC/APC simplex 3U Vertical Chassis 12 casete+ accesorii

Set complet 144 fibre SC/APC simplex 3U Vertical Chassis 12 casete+ accesorii

3194.73 Lei

Setul complet de cutie de distribuție modulară de fibră optică 3U Vertical Chassis este destinat instalării în dulapuri RACK și rafturi în camerele serverelor p... Fibertechnic®
Similar Set complet 144 fibre SC/APC simplex 3U Vertical Chassis 12 casete+ accesorii

Patch Panel 24x cuple SC/UPC + 24x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC/UPC + 24x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

215.92 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC/UPC singlemode WDM, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare SC/... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC/UPC + 24x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

Patch Panel 24x cuple SC/APC + 24x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC/APC + 24x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

218.65 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC/APC singlemode WDM, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare SC/... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC/APC + 24x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

Patch Panel 24x cuple SC/APC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC/APC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

300.14 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC/APC singlemode duplex, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC/APC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

Patch Panel 24x cuple SC/UPC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC/UPC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

302.82 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC/UPC singlemode duplex, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare ... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC/UPC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

Patch panel 1U 12x SC/APC OPTISteel echipat

Patch panel 1U 12x SC/APC OPTISteel echipat

205.55 Lei

Patch panel optic rackabil OPTISteel 1U echipat cu adaptoare simplex 12xSC/APC, 12 pigtail-uri SC/APC și o casetă de sudură. ODF-ul este proiectat pentru instal... OPTISteel
Similar Patch panel 1U 12x SC/APC OPTISteel echipat

Patchcord FTTH 20 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 20 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

52.94 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 20 m cu mufe SC/UPC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 20 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 35 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 35 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

61.04 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 35 m cu mufe SC/UPC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fi... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 35 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 200 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 200 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

116.86 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 200 m cu mufe SC/UPC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fi... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 200 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 300 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 300 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

387.26 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 300 m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fi... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 300 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 100 m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 100 m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

147.2 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 100 m cu mufe SC/APC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fi... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 100 m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 70 m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 70 m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

110.06 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 70 m cu mufe SC/APC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 70 m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 200 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 200 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

113.33 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 200 m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fi... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 200 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 70 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 70 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

103.48 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 70 m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 70 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 50 m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 50 m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

83.54 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 50 m cu mufe SC/APC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 50 m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 150 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 150 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

91.35 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 150 m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fi... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 150 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 90 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 90 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

125.98 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 90 m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 90 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 30 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 30 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

61.04 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 30 m cu mufe SC/UPC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 30 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 50 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 50 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

83.54 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 50 m cu mufe SC/UPC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 50 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 100 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 100 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

55.59 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 100 m cu mufe SC/UPC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fi... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 100 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 60 m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 60 m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

92.94 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 60 m cu mufe SC/APC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 60 m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 60 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 60 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

92.94 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 60 m cu mufe SC/UPC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 60 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 40 m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 40 m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

71.65 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 40 m cu mufe SC/APC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 40 m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 40 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 40 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

64.33 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 40 m cu mufe SC/UPC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 40 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 150 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 150 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

86.49 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 150 m cu mufe SC/UPC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fi... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 150 m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 100 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 100 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

58.32 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 100 m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fi... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 100 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 50 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 50 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

72.36 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 50 m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 50 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 60 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 60 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

92.87 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 60 m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 60 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 40 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 40 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

70.31 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 40 m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 40 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 30 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 30 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

58.35 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 30 m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 30 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 25 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 25 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

53.05 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 25 m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 25 m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 80m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 80m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

122.01 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 80m cu mufe SC/UPC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fibr... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 80m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 80m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 80m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

88.84 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 80m cu mufe SC/APC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fibr... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 80m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 80m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 80m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

115.37 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 80m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fibr... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 80m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 35m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 35m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

63.66 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 35m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fibr... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 35m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 170m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 170m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

217.5 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 170m cu mufe SC/UPC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 170m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 250m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 250m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

316.96 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 250m cu mufe SC/UPC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 250m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 180m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 180m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

236.11 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 180m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 180m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 120m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 120m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

171.1 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 120m cu mufe SC/APC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 120m de exterior SC/APC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 160m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 160m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

212.2 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 160m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 160m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 250m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 250m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

135.34 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 250m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 250m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 170m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 170m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

224.15 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 170m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 170m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 140m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 140m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

188.36 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 140m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 140m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 130m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 130m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

177.75 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 130m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 130m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 50 m de exterior SC/UPC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 50 m de exterior SC/UPC - nemufat DROP

72.93 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 50 m cu mufe SC/UPC - nemufat pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fi... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 50 m de exterior SC/UPC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 100 m de exterior SC/UPC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 100 m de exterior SC/UPC - nemufat DROP

133.97 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 100 m cu mufe SC/UPC - nemufat pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin f... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 100 m de exterior SC/UPC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 110m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 110m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

148.54 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 110m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 110m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 120m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 120m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

165.8 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 120m cu mufe SC/UPC - SC/UPC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 120m de exterior SC/UPC - SC/UPC DROP

Patchcord FTTH 190m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 190m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

246.72 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 190m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 190m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 120m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 120m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

160.49 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 120m cu mufe SC/APC - SC/APC pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 120m de exterior SC/APC - SC/APC DROP

Patchcord FTTH 200 m de exterior SC/APC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 200 m de exterior SC/APC - nemufat DROP

246.72 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 200 m cu mufe SC/APC - nemufat pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin f... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 200 m de exterior SC/APC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 100 m de exterior SC/APC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 100 m de exterior SC/APC - nemufat DROP

125.98 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 100 m cu mufe SC/APC - nemufat pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin f... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 100 m de exterior SC/APC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 85m de exterior SC/APC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 85m de exterior SC/APC - nemufat DROP

111.4 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 85m cu mufe SC/APC - nemufat pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 85m de exterior SC/APC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 80m de exterior SC/APC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 80m de exterior SC/APC - nemufat DROP

106.1 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 80m cu mufe SC/APC - nemufat pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 80m de exterior SC/APC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 60m de exterior SC/APC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 60m de exterior SC/APC - nemufat DROP

82.26 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 60m cu mufe SC/APC - nemufat pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fib... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 60m de exterior SC/APC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 50 m de exterior SC/APC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 50 m de exterior SC/APC - nemufat DROP

71.65 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 50 m cu mufe SC/APC - nemufat pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fi... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 50 m de exterior SC/APC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 40 m de exterior SC/APC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 40 m de exterior SC/APC - nemufat DROP

59.7 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 40 m cu mufe SC/APC - nemufat pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fi... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 40 m de exterior SC/APC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 135m de exterior SC/APC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 135m de exterior SC/APC - nemufat DROP

169.76 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 135m cu mufe SC/APC - nemufat pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fi... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 135m de exterior SC/APC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 110m de exterior SC/APC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 110m de exterior SC/APC - nemufat DROP

140.62 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 110m cu mufe SC/APC - nemufat pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fi... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 110m de exterior SC/APC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 105m de exterior SC/APC - nemufat DROP

Patchcord FTTH 105m de exterior SC/APC - nemufat DROP

145.92 Lei

Patchcord FTTH cu lungime de 105m cu mufe SC/APC - nemufat pentru exterior. Patchcordul este destinat sistemelor și rețelelor de televiziune și internet prin fi... Fibertechnic®
Similar Patchcord FTTH 105m de exterior SC/APC - nemufat DROP