Cablu adaptor Aruba J9281D, 10G SFP+ la SFP+, 1 m

Cablu adaptor Aruba J9281D, 10G SFP+ la SFP+, 1 m

Cablu adaptor Aruba J9281D, 10G SFP+ la SFP+, 1 m

378.65 Lei

J9281D este un cablu adaptor din cupru direct atasat cu lungimea de 1 m, de la Aruba. Acesta are un factor de forma conectabil cu SFP+, avand mufe atasate ... Aruba
Similar Cablu adaptor Aruba J9281D, 10G SFP+ la SFP+, 1 m

Cablu adaptor Aruba J9285D, 10G SFP+ la SFP+, 7 m, 10 Gbps

Cablu adaptor Aruba J9285D, 10G SFP+ la SFP+, 7 m, 10 Gbps

911.13 Lei

J9285D este un cablu adaptor din cupru direct atasat cu lungimea de 7 m, de la Aruba. Acesta are un factor de forma conectabil cu SFP+, avand mufe atasate perma... Aruba
Similar Cablu adaptor Aruba J9285D, 10G SFP+ la SFP+, 7 m, 10 Gbps

Cablu adaptor Aruba J9283D, 10G SFP+ la SFP+, 3 m, 10 Gbps

Cablu adaptor Aruba J9283D, 10G SFP+ la SFP+, 3 m, 10 Gbps

672.7 Lei

J9283D este un cablu adaptor din cupru direct atasat cu lungimea de 3 m, de la Aruba. Acesta are un factor de forma conectabil cu SFP+, avand mufe atasate perma... Aruba
Similar Cablu adaptor Aruba J9283D, 10G SFP+ la SFP+, 3 m, 10 Gbps

Cablu adaptor Aruba JH695A, X240 10G SFP+ la SFP+, 3 m, 3 Gbps

Cablu adaptor Aruba JH695A, X240 10G SFP+ la SFP+, 3 m, 3 Gbps

665.18 Lei

JH695A este un cablu adaptor din cupru direct atasat cu lungimea de 3 m, de la Aruba. Acesta are un factor de forma conectabil cu SFP+, avand mufe atasate perma... Aruba
Similar Cablu adaptor Aruba JH695A, X240 10G SFP+ la SFP+, 3 m, 3 Gbps

Adaptor antena Aruba JW020A

Adaptor antena Aruba JW020A

358.68 Lei

JW020A este un adaptor pentru antena, de la Aruba. Acesta este compatibil cu antenele Aruba AP- ANT-35A si AP-ANT-38. Temperatura optima de functionare este cup... Aruba
Similar Adaptor antena Aruba JW020A

Cablu adaptor Aruba JD096C, 10G, SFP+ la SFP+, 1.2 m

Cablu adaptor Aruba JD096C, 10G, SFP+ la SFP+, 1.2 m

538.23 Lei

HPE Aruba JD096C este un cablu de retea cu atasare directa de 1.2 metri, care are optiuni de conectivitate de 10 Gigabit. Dispune de izolatie PVC, conectori tat... Aruba
Similar Cablu adaptor Aruba JD096C, 10G, SFP+ la SFP+, 1.2 m

Antena omni-directionala pentru interior Aruba JW011A, 2.4/5G, 2/2 dBi, polarizare lineara

Antena omni-directionala pentru interior Aruba JW011A, 2.4/5G, 2/2 dBi, polarizare lineara

66.51 Lei

JW011A este o antena omni-directionala pentru interior, de la Aruba. Aceasta este o solutie cu un design compact, care asigura o performanta inalta si fiabilita... Aruba
Similar Antena omni-directionala pentru interior Aruba JW011A, 2.4/5G, 2/2 dBi, polarizare lineara

Antena omni-directionala pentru interior Aruba JW009A, 2.4/5G, 4/6 dBi, polarizare lineara

Antena omni-directionala pentru interior Aruba JW009A, 2.4/5G, 4/6 dBi, polarizare lineara

101.24 Lei

JW009A este o antena omni-directionala pentru interior, de la Aruba. Aceasta este o solutie cu un design compact, care asigura o performanta inalta si fiabilita... Aruba
Similar Antena omni-directionala pentru interior Aruba JW009A, 2.4/5G, 4/6 dBi, polarizare lineara

Modul optic pentru switch Aruba J8177D, SFP, 1G, Cat5e, 100 m

Modul optic pentru switch Aruba J8177D, SFP, 1G, Cat5e, 100 m

723.46 Lei

J8177D este un modul optic, de la Aruba. Acesta este compatibil cu switch-urile Aruba, dispune de tehnologie retea 100Base-T, interfata SFP, 1 port RJ45 si perm... Aruba
Similar Modul optic pentru switch Aruba J8177D, SFP, 1G, Cat5e, 100 m

Modul optic Aruba J9150D, SFP+, LC, SR, 10 Gbps, 300 m

Modul optic Aruba J9150D, SFP+, LC, SR, 10 Gbps, 300 m

1578.1 Lei

J9150D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP+ si permite o rata de transfer de 10 Gbps pe o distanta ma... Aruba
Similar Modul optic Aruba J9150D, SFP+, LC, SR, 10 Gbps, 300 m

Modul optic Aruba J9152D, SFP+, LC, LRM, 10 Gbps, 220 m

Modul optic Aruba J9152D, SFP+, LC, LRM, 10 Gbps, 220 m

2728.19 Lei

J9152D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP+ si permite o rata de transfer de 10 Gbps pe o distanta ma... Aruba
Similar Modul optic Aruba J9152D, SFP+, LC, LRM, 10 Gbps, 220 m

Modul optic Aruba J9153D, SFP+, LC, ER, 10 Gbps, 40 Km

Modul optic Aruba J9153D, SFP+, LC, ER, 10 Gbps, 40 Km

24680.11 Lei

J9153D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP si permite o rata de transfer de 10 Gbps pe o distanta max... Aruba
Similar Modul optic Aruba J9153D, SFP+, LC, ER, 10 Gbps, 40 Km

Modul optic Aruba J4858D, SFP, LC, SX, 1 Gbps, 500 m

Modul optic Aruba J4858D, SFP, LC, SX, 1 Gbps, 500 m

476.19 Lei

J4858D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP si permite o rata de transfer de 1 Gbps pe o distanta maxi... Aruba
Similar Modul optic Aruba J4858D, SFP, LC, SX, 1 Gbps, 500 m

Modul optic Aruba J4859D, SFP, LC, LX, 1 Gbps, 10 Km

Modul optic Aruba J4859D, SFP, LC, LX, 1 Gbps, 10 Km

823.32 Lei

J4859D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP si permite o rata de transfer de 1 Gbps pe o distanta... Aruba
Similar Modul optic Aruba J4859D, SFP, LC, LX, 1 Gbps, 10 Km

Modul optic Aruba J4860D, SFP, LC, LH, 1 Gbps, 70 Km

Modul optic Aruba J4860D, SFP, LC, LH, 1 Gbps, 70 Km

13271.01 Lei

J4860D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP si permite o rata de transfer de 1 Gbps pe o distanta... Aruba
Similar Modul optic Aruba J4860D, SFP, LC, LH, 1 Gbps, 70 Km

Modul optic Aruba J9054D, SFP, LC, FX, 100 Mbps, 2000 m

Modul optic Aruba J9054D, SFP, LC, FX, 100 Mbps, 2000 m

661.75 Lei

J9054D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP si permite o rata de transfer de 100 Mbps pe o distanta ma... Aruba
Similar Modul optic Aruba J9054D, SFP, LC, FX, 100 Mbps, 2000 m

Cablu adaptor Ubiquiti UACC-AOC-SFP10-30M, SFP+ la SFP+, 10 Gbps, 30 metri

Cablu adaptor Ubiquiti UACC-AOC-SFP10-30M, SFP+ la SFP+, 10 Gbps, 30 metri

297.34 Lei

UACC-AOC-SFP10-30M este un cablu adaptor de la Ubiquiti. Acesta are un factor de forma conectabil cu SFP+, avand mufe atasate permanent la fiecare capat. Acest ... UBiQUiTi
Similar Cablu adaptor Ubiquiti UACC-AOC-SFP10-30M, SFP+ la SFP+, 10 Gbps, 30 metri

Adaptor M.2 Key M la U.2 SFF-8639 NVMe + cablu 0.5m, Delock 62984

Adaptor M.2 Key M la U.2 SFF-8639 NVMe + cablu 0.5m, Delock 62984

245.79 Lei

Acest adaptor de la Delock poate fi folosit pentru a conecta un SSD U.2 direct la un slot M.2, in format 2260, de exemplu, pe o placa de baza.

Similar Adaptor M.2 Key M la U.2 SFF-8639 NVMe + cablu 0.5m, Delock 62984

Cablu adaptor TP-Link TL-SM5220-3M, 10G SFP+ la SFP+, 3 m

Cablu adaptor TP-Link TL-SM5220-3M, 10G SFP+ la SFP+, 3 m

158.08 Lei

Cu o lungime de 3 metri si doi conectori SFP+ pe fiecare parte, cablul TL-SM5220-3M SFP+ Direct Attach de la TP-Link asigura o conectivitate rapida si stabila l... TP-LINK
Similar Cablu adaptor TP-Link TL-SM5220-3M, 10G SFP+ la SFP+, 3 m

Cablu USB type C + adaptor USB-A la conector magnetic USB type C 1m brodat, Goobay G65653

Cablu USB type C + adaptor USB-A la conector magnetic USB type C 1m brodat, Goobay G65653

81.6 Lei

Multifunctional pentru flexibilitate maxima: adaptoarele USB-C™ si USB-A elimina nevoia de cabluri de incarcare separate si, in schimb, alimenteaza cel... Goobay
Similar Cablu USB type C + adaptor USB-A la conector magnetic USB type C 1m brodat, Goobay G65653

Cablu USB type C pentru incarcare Apple Watch + adaptor USB-A 1m, Goobay G65343

Cablu USB type C pentru incarcare Apple Watch + adaptor USB-A 1m, Goobay G65343

70.5 Lei

Incarcarea fara fir nu a fost niciodata atat de usoara si, in acelasi timp, atat de atragatoare: cablul de incarcare magnetic pentru Apple Watch vine cu un d... Goobay
Similar Cablu USB type C pentru incarcare Apple Watch + adaptor USB-A 1m, Goobay G65343

Cablu optic SFP+ 10G, 5m - Mikrotik S+AO0005

Cablu optic SFP+ 10G, 5m - Mikrotik S+AO0005

233.05 Lei

Cablu optic SFP+ 10Gbps de 5m. Acesta este un mod extrem de rentabil de a conecta doua dispozitive SFP/SFP+ pe distante foarte mici, in interiorul aceluiasi rac... Mikrotik
Similar Cablu optic SFP+ 10G, 5m - Mikrotik S+AO0005

Cablu optic SFP+ 10G, 5m - Mikrotik S+AO0005

Cablu optic SFP+ 10G, 5m - Mikrotik S+AO0005

210.9 Lei

Cablu optic SFP+ 10Gbps de 5m. Acesta este un mod extrem de rentabil de a conecta doua dispozitive SFP/SFP+ pe distante foarte mici, in interiorul aceluiasi rac... MIKROTIK
Similar Cablu optic SFP+ 10G, 5m - Mikrotik S+AO0005

Cablu optic SFP+ 10G, 5m - Mikrotik S+AO0005

Cablu optic SFP+ 10G, 5m - Mikrotik S+AO0005

210.9 Lei

Cablu optic SFP+ 10Gbps de 5m. Acesta este un mod extrem de rentabil de a conecta doua dispozitive SFP/SFP+ pe distante foarte mici, in interiorul aceluiasi rac... MIKROTIK
Similar Cablu optic SFP+ 10G, 5m - Mikrotik S+AO0005

Cablu audio/video mono RCA T-T 10m brodat, Goobay Plus G65299

Cablu audio/video mono RCA T-T 10m brodat, Goobay Plus G65299

123.9 Lei

Seria Goobay Plus vine intr-un design subtire si elegant din metal, in Gri Sharkskin. Cablul RCA mono este perfect pentru mai multe scopuri - fie pe un ... Goobay
Similar Cablu audio/video mono RCA T-T 10m brodat, Goobay Plus G65299

Cablu audio/video mono RCA T-T 3m brodat, Goobay Plus G65297

Cablu audio/video mono RCA T-T 3m brodat, Goobay Plus G65297

53.5 Lei

Seria Goobay Plus vine intr-un design subtire si elegant din metal, in Gri Sharkskin. Cablul RCA mono este perfect pentru mai multe scopuri - fie pe un ... Goobay
Similar Cablu audio/video mono RCA T-T 3m brodat, Goobay Plus G65297

Cablu audio/video mono RCA T-T 5m brodat, Goobay Plus G65298

Cablu audio/video mono RCA T-T 5m brodat, Goobay Plus G65298

77.4 Lei

Seria Goobay Plus vine intr-un design subtire si elegant din metal, in Gri Sharkskin. Cablul RCA mono este perfect pentru mai multe scopuri - fie pe un ... Goobay
Similar Cablu audio/video mono RCA T-T 5m brodat, Goobay Plus G65298

Solutionarea Litigiilor SAL SOL