Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 LSOH Uniboot 2m, Delock 85689

Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 LSOH Uniboot 2m, Delock 85689

Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 LSOH Uniboot 2m, Delock 85689

81.1 Lei

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media. Par... Delock
Similar Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 LSOH Uniboot 2m, Delock 85689

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m, Delock 85087

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m, Delock 85087

73.7 Lei

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 5m, Delock 85130

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 5m, Delock 85130

74.7 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un m... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 5m, Delock 85130

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 2m, Delock 85128

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 2m, Delock 85128

58.9 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un m... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 2m, Delock 85128

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 3m, Delock 85129

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 3m, Delock 85129

65.3 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un m... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 3m, Delock 85129

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 10m, Delock 85131

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 10m, Delock 85131

90.09 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu modul SPF cu un switch sau un media c... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 10m, Delock 85131

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 1m, Delock 85127

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 1m, Delock 85127

52.8 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un m... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 1m, Delock 85127

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 1m, Delock 85083

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 1m, Delock 85083

52.8 Lei

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 1m

• Conector Uniboot
• Parghie de extragere
&bu... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 1m, Delock 85083

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 2m, Delock 85084

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 2m, Delock 85084

55.6 Lei

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 2m

• Conector Uniboot
• Parghie de extragere
&bu... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 2m, Delock 85084

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 5m, Delock 85086

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 5m, Delock 85086

63.5 Lei

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 5m

• Conector Uniboot
• Parghie de extragere
&bu... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 5m, Delock 85086

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 10m, Delock 86562

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 10m, Delock 86562

100.2 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 10m, Delock 86562

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 5m, Delock 86561

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 5m, Delock 86561

72.9 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 5m, Delock 86561

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 3m, Delock 86560

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 3m, Delock 86560

62.3 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 3m, Delock 86560

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559

57.1 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 0.5m, Delock 86549

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 0.5m, Delock 86549

50.5 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 0.5m, Delock 86549

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 1m, Delock 86558

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 1m, Delock 86558

51.9 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 1m, Delock 86558

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 1m, Delock 85132

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 1m, Delock 85132

53.9 Lei

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media.&nbs... Delock
Similar Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 1m, Delock 85132

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 3m, Delock 85134

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 3m, Delock 85134

62.5 Lei

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media.&nbs... Delock
Similar Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 3m, Delock 85134

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 2m, Delock 85133

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 2m, Delock 85133

61.2 Lei

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media.&nbs... Delock
Similar Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 2m, Delock 85133

Cablu fibra optica Multimode LC-LC OM4 Uniboot 5m, Delock 85135

Cablu fibra optica Multimode LC-LC OM4 Uniboot 5m, Delock 85135

80 Lei

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media.&nbs... Delock
Similar Cablu fibra optica Multimode LC-LC OM4 Uniboot 5m, Delock 85135

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 10m, Delock 85136

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 10m, Delock 85136

111.21 Lei

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media.&nbs... Delock
Similar Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 10m, Delock 85136

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

328 Lei

Acest cablu MPO la MPO de la Delock are un conector MPO / PC mama pe ambele parti. Acest lucru permite transmiterea semnalului de fibra optica catre dif... Delock
Similar Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate A multi-mode OM4 2m, Delock 86956

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate A multi-mode OM4 2m, Delock 86956

328 Lei

Acest cablu MPO la MPO de la Delock are un conector MPO / PC mama pe ambele parti. Acest lucru permite transmiterea semnalului de fibra optica catre dif... Delock
Similar Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate A multi-mode OM4 2m, Delock 86956

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex single-mode IP68 protectie apa/praf 1m, Delock 87887

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex single-mode IP68 protectie apa/praf 1m, Delock 87887

135.2 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un switch la un convertor media.
... Delock
Similar Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex single-mode IP68 protectie apa/praf 1m, Delock 87887

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM3 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87889

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM3 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87889

141.8 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un switch la un convertor media.
... Delock
Similar Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM3 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87889

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

150.7 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un switch la un convertor media.
... Delock
Similar Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 15m, Value 21.99.1105

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 15m, Value 21.99.1105

532.39 Lei

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 15m

Sistemul de cablare MPO (multi-fibre push-on) este o solutie usor de utilizat, bazata pe un conect... Value
Similar Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 15m, Value 21.99.1105

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 10m, Value 21.99.1103

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 10m, Value 21.99.1103

423.29 Lei

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 10m

Sistemul de cablare MPO (multi-fibre push-on) este o solutie usor de utilizat, bazata pe un conect... Value
Similar Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 10m, Value 21.99.1103

Cablu fibra optica LC- LC Duplex Multimode OM4 LSOH 20m, InLine IL88523P

Cablu fibra optica LC- LC Duplex Multimode OM4 LSOH 20m, InLine IL88523P

159.4 Lei

Cablu fibra optica LC- LC Duplex Multimode OM3 LSOH 30m, InLine IL88530O

Cablu fibra optica LC- LC Duplex Multimode OM3 LSOH 30m, InLine IL88530O

95.7 Lei

Cablu fibra optica LC- LC Duplex Multimode OM3 LSOH 20m, InLine IL88523O

Cablu fibra optica LC- LC Duplex Multimode OM3 LSOH 20m, InLine IL88523O

80.19 Lei

Cablu fibra optica LC- LC Duplex Multimode OM5 LSOH 20m, InLine IL88523Q

Cablu fibra optica LC- LC Duplex Multimode OM5 LSOH 20m, InLine IL88523Q

257.69 Lei

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM4 10m, InLine IL88640P

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM4 10m, InLine IL88640P

89.7 Lei

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 5m, Value 21.99.1102

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 5m, Value 21.99.1102

309 Lei

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov

Sistemul de cablare MPO (multi-fibre push-on) este o solutie usor de utilizat, bazata pe un conector de ina... Value
Similar Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 5m, Value 21.99.1102

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 3m, Value 21.99.1101

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 3m, Value 21.99.1101

265.91 Lei

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4,

Sistemul de cablare MPO (multi-fibre push-on) este o solutie usor de utilizat, bazata pe un conector de inalta densi... Value
Similar Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 3m, Value 21.99.1101

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 10m, Roline 21.15.9507

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 10m, Roline 21.15.9507

78.69 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu conexiune LSH.

Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
Material fara halogeni si ignifug, gal... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 10m, Roline 21.15.9507

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 3m, Roline 21.15.9503

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 3m, Roline 21.15.9503

66.1 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu conexiune LSH.

Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
Material fara halogeni si ignifug, gal... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 3m, Roline 21.15.9503

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 2m, Roline 21.15.9502

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 2m, Roline 21.15.9502

64.3 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu conexiune LSH.

Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
Material fara halogeni si ignifug, gal... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 2m, Roline 21.15.9502

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 7.5m, Roline 21.15.9506

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 7.5m, Roline 21.15.9506

74.3 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu conexiune LSH.

Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
Material fara halogeni si ignifug, gal... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 7.5m, Roline 21.15.9506

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 5m, Roline 21.15.9505

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 5m, Roline 21.15.9505

69.81 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu conexiune LSH.

Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
Material fara halogeni si ignifug, gal... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 5m, Roline 21.15.9505

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 1m, Roline 21.15.9501

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 1m, Roline 21.15.9501

62.5 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu conexiune LSH.

Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
Material fara halogeni si ignifug, gal... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 1m, Roline 21.15.9501

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 0.5m, Roline 21.15.9500

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 0.5m, Roline 21.15.9500

61.59 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu conexiune LSH.

Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
Material fara halogeni si ignifug, gal... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 0.5m, Roline 21.15.9500

Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87885

Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87885

126.1 Lei

Acest conector incorporat din fibra optica de la Delock poate fi utilizat intr-un cabinet sau intr-o cutie de distributie pentru a conecta impreuna doi conec... Delock
Similar Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87885

Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Single-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87886

Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Single-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87886

126.1 Lei

Acest conector incorporat din fibra optica de la Delock poate fi utilizat intr-un cabinet sau intr-o cutie de distributie pentru a conecta impreuna doi conec... Delock
Similar Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Single-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87886

Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 1m, Roline 21.15.9511

Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 1m, Roline 21.15.9511

49.3 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de inalta protectie APC pe una dintre fete si conector LC UPC de cealalta parte.
Cablu dupl... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 1m, Roline 21.15.9511

Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 0.5m, Roline 21.15.9510

Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 0.5m, Roline 21.15.9510

48.2 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de inalta protectie APC pe una dintre fete si conector LC UPC de cealalta parte.
Cablu dupl... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 0.5m, Roline 21.15.9510

Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 2m, Roline 21.15.9512

Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 2m, Roline 21.15.9512

51.3 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de inalta protectie APC pe una dintre fete si conector LC UPC de cealalta parte.
Cablu dupl... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 2m, Roline 21.15.9512

Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 5m, Roline 21.15.9515

Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 5m, Roline 21.15.9515

56.1 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de inalta protectie APC pe una dintre fete si conector LC UPC de cealalta parte.
Cablu dupl... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 5m, Roline 21.15.9515

Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 7.5m, Roline 21.15.9516

Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 7.5m, Roline 21.15.9516

61 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de inalta protectie APC pe una dintre fete si conector LC UPC de cealalta parte.
Cablu dupl... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 7.5m, Roline 21.15.9516

Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 10m, Roline 21.15.9517

Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 10m, Roline 21.15.9517

65.8 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de inalta protectie APC pe una dintre fete si conector LC UPC de cealalta parte.
Cablu dupl... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 10m, Roline 21.15.9517

Cablu fibra optica Jumper Duplex OS2 LSH - LC APC Polish, LSOH, Galben 2m, Roline 21.15.9482

Cablu fibra optica Jumper Duplex OS2 LSH - LC APC Polish, LSOH, Galben 2m, Roline 21.15.9482

51.6 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH la LC - Polish APC.

Cablu duplex cu fibra type 9 / 125μm OS2
Materialul cablu... Roline
Similar Cablu fibra optica Jumper Duplex OS2 LSH - LC APC Polish, LSOH, Galben 2m, Roline 21.15.9482

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 10m, Roline 21.15.9497

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 10m, Roline 21.15.9497

113.6 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de protectie ridicata pe ambele parti.

Cablu duplex cu tip fibre OM4 de 50 / 125μm... Roline
Similar Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 10m, Roline 21.15.9497

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 7.5m, Roline 21.15.9496

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 7.5m, Roline 21.15.9496

99.9 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de protectie ridicata pe ambele parti.

Cablu duplex cu tip fibre OM4 de 50 / 125μm... Roline
Similar Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 7.5m, Roline 21.15.9496

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 5m, Roline 21.15.9495

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 5m, Roline 21.15.9495

86.1 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de protectie ridicata pe ambele parti.

Cablu duplex cu tip fibre OM4 de 50 / 125μm... Roline
Similar Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 5m, Roline 21.15.9495

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 2m, Roline 21.15.9492

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 2m, Roline 21.15.9492

69.6 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de protectie ridicata pe ambele parti.

Cablu duplex cu tip fibre OM4 de 50 / 125μm... Roline
Similar Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 2m, Roline 21.15.9492

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 3m, Roline 21.15.9493

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 3m, Roline 21.15.9493

75.1 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de protectie ridicata pe ambele parti.

Cablu duplex cu tip fibre OM4 de 50 / 125μm... Roline
Similar Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 3m, Roline 21.15.9493

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 1m, Roline 21.15.9491

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 1m, Roline 21.15.9491

64.11 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de protectie ridicata pe ambele parti.

Cablu duplex cu tip fibre OM4 de 50 / 125μm... Roline
Similar Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 1m, Roline 21.15.9491

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 0.5m, Roline 21.15.9490

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 0.5m, Roline 21.15.9490

61.4 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de protectie ridicata pe ambele parti.

Cablu duplex cu tip fibre OM4 de 50 / 125μm... Roline
Similar Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 0.5m, Roline 21.15.9490

Cablu fibra optica MPO la 12 x LC Duplex Multi-mode OM3 2m, Delock 84872

Cablu fibra optica MPO la 12 x LC Duplex Multi-mode OM3 2m, Delock 84872

332.11 Lei

Acest cablu MPO la LC de la Delock are un conector MPO / UPC mama pe o parte si un conector tata 12 x LC / UPC tata pe cealalta parte. Acest lucru permite tr... Delock
Similar Cablu fibra optica MPO la 12 x LC Duplex Multi-mode OM3 2m, Delock 84872

Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871

Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871

231.1 Lei

Acest cablu MPO-SC de la Delock are un conector MPO / UPC mama pe o parte si un conector de 12 x SC / UPC tata Simplex pe cealalta parte. Acest lucru pe... Delock
Similar Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871

Cupla fibra optica SC Simplex APC waterproof M-M, Delock 87869

Cupla fibra optica SC Simplex APC waterproof M-M, Delock 87869

52.71 Lei

Acest conector de cablu de la Delock conectează doua cabluri de fibra optica impreuna si este ideal pentru utilizarea in exterior.
... Delock
Similar Cupla fibra optica SC Simplex APC waterproof M-M, Delock 87869

Cupla fibra optica LC Duplex APC waterproof M-M, Delock 87874

Cupla fibra optica LC Duplex APC waterproof M-M, Delock 87874

68.9 Lei

Acest conector de cablu de la Delock conecteaza doua cabluri de fibra optica si este ideal pentru utilizarea in exterior.

IP68 praf si i... Delock
Similar Cupla fibra optica LC Duplex APC waterproof M-M, Delock 87874

Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 40m, InLine IL88540P

Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 40m, InLine IL88540P

253.9 Lei

Cablu fibra optica LC-LC OM5 Duplex Multimode 25m, InLine IL88525Q

Cablu fibra optica LC-LC OM5 Duplex Multimode 25m, InLine IL88525Q

319 Lei

Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 50m, InLine IL88526P

Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 50m, InLine IL88526P

331.7 Lei

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM4 20m, InLine IL83520P

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM4 20m, InLine IL83520P

131.9 Lei

Cablu fibra optica Jumper Duplex OS2 LSH - LC APC Polish, LSOH, Galben 10m, Roline 21.15.9487

Cablu fibra optica Jumper Duplex OS2 LSH - LC APC Polish, LSOH, Galben 10m, Roline 21.15.9487

66.1 Lei

Cablu din fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH - LC protejata, de inalta calitate.

Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
... Roline
Similar Cablu fibra optica Jumper Duplex OS2 LSH - LC APC Polish, LSOH, Galben 10m, Roline 21.15.9487

Cablu fibra optica Jumper Duplex OS2 LSH - LC APC Polish, LSOH, Galben 7.5m, Roline 21.15.9486

Cablu fibra optica Jumper Duplex OS2 LSH - LC APC Polish, LSOH, Galben 7.5m, Roline 21.15.9486

61.3 Lei

Cablu din fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH - LC protejata, de inalta calitate.

Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
... Roline
Similar Cablu fibra optica Jumper Duplex OS2 LSH - LC APC Polish, LSOH, Galben 7.5m, Roline 21.15.9486

Cablu fibra optica Jumper Duplex OS2 LSH - LC APC Polish, LSOH, Galben 5m, Roline 21.15.9485

Cablu fibra optica Jumper Duplex OS2 LSH - LC APC Polish, LSOH, Galben 5m, Roline 21.15.9485

56.39 Lei

Cablu din fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH - LC protejata, de inalta calitate.

Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
... Roline
Similar Cablu fibra optica Jumper Duplex OS2 LSH - LC APC Polish, LSOH, Galben 5m, Roline 21.15.9485