Capac pentru Laica MD6026

Capac pentru Laica MD6026
Capac pentru Laica MD6026

23.75 Lei

Capac pentru aparatul de aerosoli silentios Laica MD6026.Pachetul contine o bucata.La plasarea comenzii este necesar sa ne scrieti la sectiunea observatii coman... Laica

Aparat aerosoli Laica MD6026, silentios, cu ultrasunete

Aparat aerosoli Laica MD6026, silentios, cu ultrasunete

229.9 Lei

Aparat aerosoli cu ultrasunete Laica MD6026 pentru copii si adultiAparatul de aerosoli cu ultrasunete Laica MD6026 dispune de cel mai nou design si cea mai perf... Laica
Similar Aparat aerosoli Laica MD6026, silentios, cu ultrasunete

Adaptor priza pt. Laica MD6026

Adaptor priza pt. Laica MD6026

57.6 Lei

Adaptor pentru conectare la reteaua electrica a aparatului de aerosoli Laica MD6026 si Bodyform BM4200.Pachetul contine 1x adaptor AC.La plasarea comenzii este ... Laica
Similar Adaptor priza pt. Laica MD6026

Set accesorii pt Laica MD6026 si Bodyform BM4200

Set accesorii pt Laica MD6026 si Bodyform BM4200

56 Lei

Set accesorii pentru aparatul de aerosoli Laica MD6026Pachetul contine:1x furtun;1x masca pt. adulti;1x masca pt. copii;1x piesa de gura;1x piesa de racord.La p... Laica
Similar Set accesorii pt Laica MD6026 si Bodyform BM4200

Oglinda cu iluminare Laica MD6051

Oglinda cu iluminare Laica MD6051

34.2 Lei

Oglinda cu iluminare Laica MD6051Oglinda cosmetica cu iluminare Laica MD6051 a fost creata pentru machiaj, barbierit si ingrijrea pielii.Caracteristici:factor d... Laica
Similar Oglinda cu iluminare Laica MD6051

Conector de retea RJ45 STP Cat.6A la LSA pentru fir solid cu capac protectie si waterproof, Delock 86699

Conector de retea RJ45 STP Cat.6A la LSA pentru fir solid cu capac protectie si waterproof, Delock 86699

57.6 Lei

Acest conector de cablu de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta un cablu de retea la un port RJ45 mama. Carcasa cu inel de etansare si capac de prote... Delock
Similar Conector de retea RJ45 STP Cat.6A la LSA pentru fir solid cu capac protectie si waterproof, Delock 86699

Conector de retea RJ45 STP Cat.6A la LSA pentru fir solid cu capac protectie/waterproof, Delock 86698

Conector de retea RJ45 STP Cat.6A la LSA pentru fir solid cu capac protectie/waterproof, Delock 86698

57.6 Lei

Acest conector de cablu de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta un cablu de retea la un port RJ45 mama. Carcasa cu inel de etansare si capac de prote... Delock
Similar Conector de retea RJ45 STP Cat.6A la LSA pentru fir solid cu capac protectie/waterproof, Delock 86698

Incarcator / Alimentator MMD MMDTFTLCD027, Monitor LG 19V 1.7A 33W mufa 6.0 x 4.4 x 12.0 mm

Incarcator / Alimentator MMD MMDTFTLCD027, Monitor LG 19V 1.7A 33W mufa 6.0 x 4.4 x 12.0 mm

98.5 Lei

Capacitate (mAh) / A : 1.7A,Culoare : Negru,Dimensiune conector (mm) : 6.0 x 4.4 x 12.0,Greutate (Kg) : 0.600 Kg,Putere (W) : 33,Tensiune de alimentare (V) : 10... MMD
Similar Incarcator / Alimentator MMD MMDTFTLCD027, Monitor LG 19V 1.7A 33W mufa 6.0 x 4.4 x 12.0 mm

Cablu de retea RJ45 SFTP cat.7 LSOH 10m Negru, Nedis CCGP85420BK100

Cablu de retea RJ45 SFTP cat.7 LSOH 10m Negru, Nedis CCGP85420BK100

68.5 Lei

• Conductor complet din cupru pentru a asigura proprietati superioare de transmisie
• Detensionare flexibila pentru a evit... Nedis
Similar Cablu de retea RJ45 SFTP cat.7 LSOH 10m Negru, Nedis CCGP85420BK100

Alimentator Monitor LG 19V 2.1A 40W mufa 6.0 x 4.4 x 12.0 mm

Alimentator Monitor LG 19V 2.1A 40W mufa 6.0 x 4.4 x 12.0 mm

71.99 Lei

Putere (W) : 40,Tensiune iesire (V) : 19V,Tip Accesoriu : Cablu alimentare... MMD
Similar Alimentator Monitor LG 19V 2.1A 40W mufa 6.0 x 4.4 x 12.0 mm

Incarcator Monitor LG 19V 3.16A 60W

Incarcator Monitor LG 19V 3.16A 60W

59.99 Lei

Putere (W) : 60,Tensiune iesire (V) : 19V,Tip Accesoriu : Cablu alimentare... MMD
Similar Incarcator Monitor LG 19V 3.16A 60W

Alimentator Monitor LG Flatron E2242C-BN

Alimentator Monitor LG Flatron E2242C-BN

70.47 Lei

Putere (W) : 23,Tensiune iesire (V) : 19V,Tip Accesoriu : Cablu alimentare... MMD
Similar Alimentator Monitor LG Flatron E2242C-BN

Alimentator Monitor LG 19V 1.2A 23W

Alimentator Monitor LG 19V 1.2A 23W

70.99 Lei

Putere (W) : 23,Tensiune iesire (V) : 19V,Tip Accesoriu : Cablu alimentare... MMD
Similar Alimentator Monitor LG 19V 1.2A 23W

Incarcator Monitor LG 12V 3A 36W

Incarcator Monitor LG 12V 3A 36W

71.99 Lei

Putere (W) : 36,Tensiune iesire (V) : 12,Tip Accesoriu : Cablu alimentare... MMD
Similar Incarcator Monitor LG 12V 3A 36W

Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

57.1 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea p... Delock
Similar Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

90.9 Lei

Cu acest adaptor LC Duplex de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele. Cuplarea permite con... Delock
Similar Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927