Cupla pentru 4 x cablu electric 4.5 - 7.5mm IP68 exterior, Delock 86914

Cupla pentru 4 x cablu electric 4.5 - 7.5mm IP68 exterior, Delock 86914

Cupla pentru 4 x cablu electric 4.5 - 7.5mm IP68 exterior, Delock 86914

49.19 Lei

Acest conector de cablu de la Delock poate fi utilizat pentru conectarea sigura si cu rezistenta la apa, a instalațiilor electrice in aer liber. Conectorul... Delock
Similar Cupla pentru 4 x cablu electric 4.5 - 7.5mm IP68 exterior, Delock 86914

Cupla in T pentru 2 x cablu electric 4.5 - 7.5mm IP68 exterior, Delock 86916

Cupla in T pentru 2 x cablu electric 4.5 - 7.5mm IP68 exterior, Delock 86916

57.6 Lei

Acest conector de cablu de la Delock poate fi utilizat pentru conectarea sigura si cu rezistenta la apa, a instalatiilor electrice in aer liber. Cone... Delock
Similar Cupla in T pentru 2 x cablu electric 4.5 - 7.5mm IP68 exterior, Delock 86916

Cupla in T pentru 3 x cablu electric 4.5 - 7.5mm IP68 exterior, Delock 86917

Cupla in T pentru 3 x cablu electric 4.5 - 7.5mm IP68 exterior, Delock 86917

66.79 Lei

Acest conector de cablu de la Delock poate fi utilizat pentru conectarea sigura si cu rezistenta la apa, a instalatiilor electrice in aer liber. Conectorul... Delock
Similar Cupla in T pentru 3 x cablu electric 4.5 - 7.5mm IP68 exterior, Delock 86917

Cupla in T pentru 5 x cablu electric 4.5 - 7.5mm IP68 exterior, Delock 86919

Cupla in T pentru 5 x cablu electric 4.5 - 7.5mm IP68 exterior, Delock 86919

82.6 Lei

Acest conector de cablu de la Delock poate fi utilizat pentru conectarea sigura si cu rezistenta la apa, a instalatiilor electrice in aer liber. Conectorul... Delock
Similar Cupla in T pentru 5 x cablu electric 4.5 - 7.5mm IP68 exterior, Delock 86919

Cupla pentru 5 x cablu electric 4.5 - 7.5mm IP68 exterior, Delock 86915

Cupla pentru 5 x cablu electric 4.5 - 7.5mm IP68 exterior, Delock 86915

54.2 Lei

Acest conector de cablu de la Delock poate fi utilizat pentru conectarea sigura si cu rezistenta la apa, a instalatiilor electrice în aer liber. Cone... Delock
Similar Cupla pentru 5 x cablu electric 4.5 - 7.5mm IP68 exterior, Delock 86915

Cupla in T pentru 4 x cablu electric 4.5 - 7.5mm IP68 exterior, Delock 86918

Cupla in T pentru 4 x cablu electric 4.5 - 7.5mm IP68 exterior, Delock 86918

52.71 Lei

Acest conector de cablu de la Delock poate fi utilizat pentru conectarea sigura si cu rezistenta la apa, a instalațiilor electrice în aer liber. Cone... Delock
Similar Cupla in T pentru 4 x cablu electric 4.5 - 7.5mm IP68 exterior, Delock 86918

Cupla fibra optica LC Duplex APC waterproof M-M, Delock 87874

Cupla fibra optica LC Duplex APC waterproof M-M, Delock 87874

68.9 Lei

Acest conector de cablu de la Delock conecteaza doua cabluri de fibra optica si este ideal pentru utilizarea in exterior.

IP68 praf si i... Delock
Similar Cupla fibra optica LC Duplex APC waterproof M-M, Delock 87874

Cupla RJ45 STP Cat.6A IP68 waterproof, Delock 87186

Cupla RJ45 STP Cat.6A IP68 waterproof, Delock 87186

76.9 Lei

Acest conector de cablu de la Delock poate fi utilizat pentru conectarea sau extinderea a doua cabluri de legatura neasamblate, utilizand conexiunea LSA si e... Delock
Similar Cupla RJ45 STP Cat.6A IP68 waterproof, Delock 87186

Cupla de retea RJ45 Cat.6A cu capac protectie waterproof IP68 0.25m, Delock 88147

Cupla de retea RJ45 Cat.6A cu capac protectie waterproof IP68 0.25m, Delock 88147

57.2 Lei

Acest cablu de retea de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diverse dispozitive. Mufa incorporata poate fi atasata, de exemplu, la o carcasa cu o de... Delock
Similar Cupla de retea RJ45 Cat.6A cu capac protectie waterproof IP68 0.25m, Delock 88147

Cupla fibra optica SC Simplex APC waterproof M-M, Delock 87869

Cupla fibra optica SC Simplex APC waterproof M-M, Delock 87869

52.71 Lei

Acest conector de cablu de la Delock conectează doua cabluri de fibra optica impreuna si este ideal pentru utilizarea in exterior.
... Delock
Similar Cupla fibra optica SC Simplex APC waterproof M-M, Delock 87869

Cupla fibra optica SMA Simplex M-M metalica, Delock 86836

Cupla fibra optica SMA Simplex M-M metalica, Delock 86836

63.4 Lei

Cu aceasta cupla SMA Simplex de la Delock, doua cabluri SMA 905 pot fi usor conectate intre ele.

Cupla ecranata FTP RJ50 M-M Negru, Delock 87991

Cupla ecranata FTP RJ50 M-M Negru, Delock 87991

59.1 Lei

Aceasta cupla de la Delock poate fi folosita pentru a conecta sau extinde doi conectori RJ50.

Specificatii

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM1/OM2 M-M Bej, Delock 86904

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM1/OM2 M-M Bej, Delock 86904

62.9 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM1/OM2 M-M Bej, Delock 86904

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 86906

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 86906

62.9 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 86906

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Bleu, Delock 86903

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Bleu, Delock 86903

62.9 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Bleu, Delock 86903

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Verde, Delock 86902

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Verde, Delock 86902

52.71 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Verde, Delock 86902

Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

57.1 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea p... Delock
Similar Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex single-mode IP68 protectie apa/praf 1m, Delock 87887

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex single-mode IP68 protectie apa/praf 1m, Delock 87887

135.2 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un switch la un convertor media.
... Delock
Similar Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex single-mode IP68 protectie apa/praf 1m, Delock 87887

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM3 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87889

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM3 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87889

141.8 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un switch la un convertor media.
... Delock
Similar Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM3 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87889

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

150.7 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un switch la un convertor media.
... Delock
Similar Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

Antena LTE pentru exterior SMA plug 5 dBi fixa omnidirectionala cu baza magnetica si cablu RG-174 3m, Delock 12417

Antena LTE pentru exterior SMA plug 5 dBi fixa omnidirectionala cu baza magnetica si cablu RG-174 3m, Delock 12417

124.6 Lei

Aceasta antena LTE de la Delock permite utilizarea diferitelor benzi LTE in interior si in exterior. Este complet compatibila cu GSM, UMTS, Bluetooth, WLAN l... Delock
Similar Antena LTE pentru exterior SMA plug 5 dBi fixa omnidirectionala cu baza magnetica si cablu RG-174 3m, Delock 12417

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

90.9 Lei

Cu acest adaptor LC Duplex de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele. Cuplarea permite con... Delock
Similar Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Set 4 bucati conector Low voltage pentru cablu exterior 20 - 14 AWG, Delock 86737

Set 4 bucati conector Low voltage pentru cablu exterior 20 - 14 AWG, Delock 86737

35.7 Lei

Acest conector de cablu de la Delock poate fi utilizat pentru a instala, de exemplu, lumini LED in gradină. Nu este necesară taierea, se... Delock
Similar Set 4 bucati conector Low voltage pentru cablu exterior 20 - 14 AWG, Delock 86737

Cablu de retea RJ45 Cat.6A SFTP PE exterior 3m Negru, Delock 80128

Cablu de retea RJ45 Cat.6A SFTP PE exterior 3m Negru, Delock 80128

56.7 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu in... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A SFTP PE exterior 3m Negru, Delock 80128

Cablu de retea RJ45 Cat.6A SFTP PE exterior 20m Negru, Delock 80132

Cablu de retea RJ45 Cat.6A SFTP PE exterior 20m Negru, Delock 80132

231.1 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu in... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A SFTP PE exterior 20m Negru, Delock 80132

Cablu de retea RJ45 Cat.6A SFTP PE exterior 15m Negru, Delock 80131

Cablu de retea RJ45 Cat.6A SFTP PE exterior 15m Negru, Delock 80131

189.6 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu in... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A SFTP PE exterior 15m Negru, Delock 80131

Cablu de retea RJ45 Cat.6A SFTP PE exterior 10m Negru, Delock 80130

Cablu de retea RJ45 Cat.6A SFTP PE exterior 10m Negru, Delock 80130

137.5 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu in... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A SFTP PE exterior 10m Negru, Delock 80130

Cablu de retea RJ45 Cat.6A SFTP PE exterior 5m Negru, Delock 80129

Cablu de retea RJ45 Cat.6A SFTP PE exterior 5m Negru, Delock 80129

96.29 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

C... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A SFTP PE exterior 5m Negru, Delock 80129

Cablu de retea RJ45 Cat.6A SFTP PE exterior 2m Negru, Delock 80127

Cablu de retea RJ45 Cat.6A SFTP PE exterior 2m Negru, Delock 80127

53.9 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu ... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A SFTP PE exterior 2m Negru, Delock 80127

Plasa din fibra de sticla pentru organizarea cablurilor 10m x 10mm alb, Delock 18936

Plasa din fibra de sticla pentru organizarea cablurilor 10m x 10mm alb, Delock 18936

95.2 Lei

Acest manson din fibra de sticla de la Delock este utilizat pentru a proteja impotriva temperaturilor ridicate si pentru a izola cablurile, tuburile electric... Delock
Similar Plasa din fibra de sticla pentru organizarea cablurilor 10m x 10mm alb, Delock 18936

Cablu de retea RJ45 SFTP Cat.6A pentru exterior/uz industrial 10m Negru, Delock 80252

Cablu de retea RJ45 SFTP Cat.6A pentru exterior/uz industrial 10m Negru, Delock 80252

141.8 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un comutator.

... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 SFTP Cat.6A pentru exterior/uz industrial 10m Negru, Delock 80252

Cablu de retea RJ45 SFTP Cat.6A pentru exterior/uz industrial 3m Negru, Delock 80250

Cablu de retea RJ45 SFTP Cat.6A pentru exterior/uz industrial 3m Negru, Delock 80250

65.1 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un comutator.

... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 SFTP Cat.6A pentru exterior/uz industrial 3m Negru, Delock 80250

Cablu de retea RJ45 SFTP Cat.6A pentru exterior/uz industrial 5m Negru, Delock 80251

Cablu de retea RJ45 SFTP Cat.6A pentru exterior/uz industrial 5m Negru, Delock 80251

87.5 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un comutator.

... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 SFTP Cat.6A pentru exterior/uz industrial 5m Negru, Delock 80251

Cablu de retea RJ45 SFTP Cat.6A pentru exterior/uz industrial 2m Negru, Delock 80249

Cablu de retea RJ45 SFTP Cat.6A pentru exterior/uz industrial 2m Negru, Delock 80249

55.1 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un comutator.

... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 SFTP Cat.6A pentru exterior/uz industrial 2m Negru, Delock 80249

Cablu de retea RJ45 SFTP Cat.6A pentru exterior/uz industrial 15m Negru, Delock 80253

Cablu de retea RJ45 SFTP Cat.6A pentru exterior/uz industrial 15m Negru, Delock 80253

195.3 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un comutator.

Similar Cablu de retea RJ45 SFTP Cat.6A pentru exterior/uz industrial 15m Negru, Delock 80253

Cablu prelungitor DVI-I Dual Link 24+5pini ecranat 3m, Delock 83108

Cablu prelungitor DVI-I Dual Link 24+5pini ecranat 3m, Delock 83108

54.6 Lei

Acest cablu de la Delock poate fi folosit pentru extinde/prelungi un cablu DVI. Nu este compatibil cu VGA.

... Delock
Similar Cablu prelungitor DVI-I Dual Link 24+5pini ecranat 3m, Delock 83108

Cablu prelungitor DVI-I Dual Link 24+5 pini ecranat T-M 5m, Delock 83109

Cablu prelungitor DVI-I Dual Link 24+5 pini ecranat T-M 5m, Delock 83109

78.5 Lei

Acest cablu de la Delock poate fi folosit pentru extinde/prelungi un cablu DVI. Nu este compatibil cu VGA.

... Delock
Similar Cablu prelungitor DVI-I Dual Link 24+5 pini ecranat T-M 5m, Delock 83109

Cablu electric de alimentare MYYM 3X2,5, 100 m

Cablu electric de alimentare MYYM 3X2,5, 100 m

501.99 Lei

Cablul electric de alimentare MYYM 3X2,5, este folosit pentru alimentarea cu energie electrica a aparatelor electrice si electrocasnice cu o solicitare medie, l... OEM
Similar Cablu electric de alimentare MYYM 3X2,5, 100 m

Antena GSM (Lora) SMA plug 5 dBi fixa omnidirectionala cu baza magnetica RG-174 3m exterior, Delock 12422

Antena GSM (Lora) SMA plug 5 dBi fixa omnidirectionala cu baza magnetica RG-174 3m exterior, Delock 12422

145.5 Lei

Aceasta antena GSM de la Delock permite utilizarea diferitelor benzi GSM in interior si in exterior. Este complet compatibila cu GSM, UMTS, ZigBee 868 MHz / ... Delock
Similar Antena GSM (Lora) SMA plug 5 dBi fixa omnidirectionala cu baza magnetica RG-174 3m exterior, Delock 12422

Antena GSM (Lora) SMA plug 7 dBi fixa omnidirectionala cu baza magnetica RG-58 3m exterior, Delock 12432

Antena GSM (Lora) SMA plug 7 dBi fixa omnidirectionala cu baza magnetica RG-58 3m exterior, Delock 12432

259 Lei

Aceasta antena GSM de la Delock permite utilizarea diferitelor benzi GSM in interior si in exterior. Este complet compatibila cu GSM, LTE, UMTS, ZigBee 868 M... Delock
Similar Antena GSM (Lora) SMA plug 7 dBi fixa omnidirectionala cu baza magnetica RG-58 3m exterior, Delock 12432

Antena GSM (lora) quadband SMA 5 dBi fixa omnidirectionala cu baza magnetica RG-58 3m exterior, Delock 12418

Antena GSM (lora) quadband SMA 5 dBi fixa omnidirectionala cu baza magnetica RG-58 3m exterior, Delock 12418

164.01 Lei

Aceasta antena GSM de la Delock permite utilizarea diferitelor benzi GSM in interior si in exterior. Este complet compatibila cu GSM, ZigBee UMTS, Bluetooth,... Delock
Similar Antena GSM (lora) quadband SMA 5 dBi fixa omnidirectionala cu baza magnetica RG-58 3m exterior, Delock 12418

Cablu DisplayPort la DVI-D T-T ecranat 3m Negru, Delock 82592

Cablu DisplayPort la DVI-D T-T ecranat 3m Negru, Delock 82592

111.4 Lei

Acest cablu de la Delock va permite conectarea dispozitivelor de exemplu, monitor cu conector DVI-D la o interfata DisplayPort.

Cablu pasiv (lev... Delock
Similar Cablu DisplayPort la DVI-D T-T ecranat 3m Negru, Delock 82592

Cablu DisplayPort la DVI-D T-T ecranat 5m Negru, Delock 82593

Cablu DisplayPort la DVI-D T-T ecranat 5m Negru, Delock 82593

115.3 Lei

Acest cablu de la Delock va permite conectarea dispozitivelor de exemplu, monitor cu conector DVI la o interfata DisplayPort. Cablu pasiv (level s... Delock
Similar Cablu DisplayPort la DVI-D T-T ecranat 5m Negru, Delock 82593

Cablu Displayport la DVI T-T ecranat Pasiv 1m Negru, Delock 82590

Cablu Displayport la DVI T-T ecranat Pasiv 1m Negru, Delock 82590

91.09 Lei

Acest cablu de la Delock va permite conectarea dispozitivelor de exemplu, monitor cu conector DVI-D la o interfata DisplayPort. 

Cablu pasi... Delock
Similar Cablu Displayport la DVI T-T ecranat Pasiv 1m Negru, Delock 82590

Cablu UTP DE EXTERIOR, cat 5E, CUPRU 100%, 305m

Cablu UTP DE EXTERIOR, cat 5E, CUPRU 100%, 305m

732.79 Lei

Cablu UTP DE EXTERIOR, cat 5E, CUPRU 100% Manta dubla, culoare albastru, rezistent la exterior si UV, rezistenta ridicata la intindere, 4x2 fire torsodate din C... TSY Cable
Similar Cablu UTP DE EXTERIOR, cat 5E, CUPRU 100%, 305m

Cablu USB 3.2 type C la USB-A T-M coaxial 0.5m, Delock 60568

Cablu USB 3.2 type C la USB-A T-M coaxial 0.5m, Delock 60568

109.6 Lei

Acest cablu USB de la Delock permite conectarea intre dispozitivele cu port USB Tip-A, de exemplu, stick-uri USB, un mouse sau un HDD extern, si un PC sau un... Delock
Similar Cablu USB 3.2 type C la USB-A T-M coaxial 0.5m, Delock 60568

Antena de exterior fixa omnidirectionala 5G LTE SMA plug 0 - 3 dBi 3m Negru, Delock 12590

Antena de exterior fixa omnidirectionala 5G LTE SMA plug 0 - 3 dBi 3m Negru, Delock 12590

232.7 Lei

Aceasta antena de la Delock permite utilizarea diferitelor benzi 5G si LTE in interior si in exterior.

Specificatii

&bull... Delock
Similar Antena de exterior fixa omnidirectionala 5G LTE SMA plug 0 - 3 dBi 3m Negru, Delock 12590

Cablu spiralat USB 2.0-A la RJ50 2m, Delock 90602

Cablu spiralat USB 2.0-A la RJ50 2m, Delock 90602

52.71 Lei

Acest cablu de la Delock poate fi folosit, de exemplu, pentru a conecta la sistem un cititor de coduri de bare cu mufa RJ50.

Cablu spiralat aju... Delock
Similar Cablu spiralat USB 2.0-A la RJ50 2m, Delock 90602

Cablu USB 3.2-A Gen 1 la USB-B T-T izolatie metalica 2m, Delock 86779

Cablu USB 3.2-A Gen 1 la USB-B T-T izolatie metalica 2m, Delock 86779

96 Lei

Acest cablu USB de la Delock permite conectarea intre un dispozitiv cu conector USB Tip-B si un PC/laptop dotat cu un port USB liber.

Izol... Delock
Similar Cablu USB 3.2-A Gen 1 la USB-B T-T izolatie metalica 2m, Delock 86779

Cablu USB 3.2-A Gen 1 la USB-A T-T izolatie metalica 2m, Delock 86776

Cablu USB 3.2-A Gen 1 la USB-A T-T izolatie metalica 2m, Delock 86776

96 Lei

Acest cablu USB de la Delock permite conectarea intre un dispozitiv cu conector USB Tip-A si un PC/laptop dotat cu un port USB liber.

Izol... Delock
Similar Cablu USB 3.2-A Gen 1 la USB-A T-T izolatie metalica 2m, Delock 86776

Cablu USB 3.2-A Gen 1 la USB-A T-T izolatie metalica 1m, Delock 86775

Cablu USB 3.2-A Gen 1 la USB-A T-T izolatie metalica 1m, Delock 86775

61.7 Lei

Acest cablu USB de la Delock permite conectarea intre un dispozitiv cu conector USB Tip-A si un PC/laptop dotat cu un port USB liber.

Izol... Delock
Similar Cablu USB 3.2-A Gen 1 la USB-A T-T izolatie metalica 1m, Delock 86775

Cablu USB 3.2-A Gen 1 la USB-B T-T izolatie metalica 1m, Delock 86778

Cablu USB 3.2-A Gen 1 la USB-B T-T izolatie metalica 1m, Delock 86778

61.7 Lei

Acest cablu USB de la Delock permite conectarea intre un dispozitiv cu conector USB Tip-B si un PC/laptop dotat cu un port USB liber.

Izol... Delock
Similar Cablu USB 3.2-A Gen 1 la USB-B T-T izolatie metalica 1m, Delock 86778

Cablu DVI-I Dual Link 24+5pini ecranat 3m, Delock 83112

Cablu DVI-I Dual Link 24+5pini ecranat 3m, Delock 83112

68.5 Lei

Acest cablu de la Delock poate fi folosit pentru a conecta un device cu iesire DVI la un monitor cu port DVI.

... Delock
Similar Cablu DVI-I Dual Link 24+5pini ecranat 3m, Delock 83112

Cablu USB 3.1-A pentru tethered shooting T-T 1m Orange, Delock 87962

Cablu USB 3.1-A pentru tethered shooting T-T 1m Orange, Delock 87962

109.6 Lei

Acest cablu USB de la Delock permite conectarea intre un dispozitiv cu conector USB-A si un PC sau un laptop dotat cu un port USB-A liber.

Similar Cablu USB 3.1-A pentru tethered shooting T-T 1m Orange, Delock 87962

Cablu High-Res USB-A la XLR 3 pini 3m, Delock 84178

Cablu High-Res USB-A la XLR 3 pini 3m, Delock 84178

138.1 Lei

Acest cablu convertor de calitate inalta de la Delock poate fi utilizat pentru conectarea microfoanelor cu interfata XLR simetrica la un port USB-A liber al ... Delock
Similar Cablu High-Res USB-A la XLR 3 pini 3m, Delock 84178

Cablu BNC T-T 10m, Delock 80085

Cablu BNC T-T 10m, Delock 80085

61.4 Lei

Acest cablu de la Delock este utilizat pentru conectarea instrumentelor cu tehnologie de masurare, precum si a sistemelor de transmisie ... Delock
Similar Cablu BNC T-T 10m, Delock 80085

Cablu BNC T-T 15m, Delock 80086

Cablu BNC T-T 15m, Delock 80086

72.49 Lei

Acest cablu de la Delock este utilizat pentru conectarea instrumentelor cu tehnologie de masurare, precum si a sistemelor de transmisie ... Delock
Similar Cablu BNC T-T 15m, Delock 80086

Cablu BNC T-T 20m, Delock 80087

Cablu BNC T-T 20m, Delock 80087

96.9 Lei

Acest cablu de la Delock este utilizat pentru conectarea instrumentelor cu tehnologie de masurare, precum si a sistemelor de transmisie ... Delock
Similar Cablu BNC T-T 20m, Delock 80087

Cablu BNC T-T 25m, Delock 80088

Cablu BNC T-T 25m, Delock 80088

116.6 Lei

Acest cablu de la Delock este utilizat pentru conectarea instrumentelor cu tehnologie de masurare, precum si a sistemelor de transmisie ... Delock
Similar Cablu BNC T-T 25m, Delock 80088

Cablu BNC T-T 5m, Delock 80084

Cablu BNC T-T 5m, Delock 80084

41.1 Lei

Acest cablu de la Delock este utilizat pentru conectarea instrumentelor cu tehnologie de masurare, precum si a sistemelor de transmisie ... Delock
Similar Cablu BNC T-T 5m, Delock 80084

Cablu USB-C 4 (Gen 2x2) 4K60Hz/PD 100W T-T 2m, Delock 86980

Cablu USB-C 4 (Gen 2x2) 4K60Hz/PD 100W T-T 2m, Delock 86980

151.2 Lei

Acest cablu USB4™ de la Delock permite conectarea diferitelor dispozitive, cum ar fi telefoane mobile, monitoare, carcase externe si statii de andocare... Delock
Similar Cablu USB-C 4 (Gen 2x2) 4K60Hz/PD 100W T-T 2m, Delock 86980

Cablu DVI-I Dual Link 24+5pini ecranat 5m, Delock 83113

Cablu DVI-I Dual Link 24+5pini ecranat 5m, Delock 83113

74.6 Lei

Acest cablu de la Delock poate fi folosit pentru a conecta un device cu iesire DVI la un monitor care are port DVI. Nu suporta VGA.

... Delock
Similar Cablu DVI-I Dual Link 24+5pini ecranat 5m, Delock 83113

Cablu spiralat RJ50 la D-Sub 9 pini T-M 1.5m, Delock 87996

Cablu spiralat RJ50 la D-Sub 9 pini T-M 1.5m, Delock 87996

87 Lei

Acest cablu bobinat de la Delock poate fi utilizat pentru conectarea in serie a dispozitivelor de comunicatii de date, cum ar fi modemuri sau convertoare.Similar Cablu spiralat RJ50 la D-Sub 9 pini T-M 1.5m, Delock 87996

Cablu coaxial USB-C 4 (Gen 3x2) 8K60Hz/PD 100W/20V/5A T-T 0.8m, Delock 86979

Cablu coaxial USB-C 4 (Gen 3x2) 8K60Hz/PD 100W/20V/5A T-T 0.8m, Delock 86979

161 Lei

Acest cablu USB4™ de la Delock permite conectarea diferitelor dispozitive, cum ar fi telefoane mobile, monitoare, carcase externe si statii de andocare... Delock
Similar Cablu coaxial USB-C 4 (Gen 3x2) 8K60Hz/PD 100W/20V/5A T-T 0.8m, Delock 86979

Cablu DVI-I Dual Link 24+5pini ecranat 2m, Delock 83111

Cablu DVI-I Dual Link 24+5pini ecranat 2m, Delock 83111

59.8 Lei

Acest cablu de la Delock poate fi folosit pentru a conecta un device cu iesire DVI la un monitor care are port DVI. Nu este compatibil cu VGA.

... Delock
Similar Cablu DVI-I Dual Link 24+5pini ecranat 2m, Delock 83111

Cablu serial RS-232 Sub-D9 nullmodem M-M 10m Negru, Delock 86604

Cablu serial RS-232 Sub-D9 nullmodem M-M 10m Negru, Delock 86604

54.7 Lei

Acest cablu serial de la Delock este un cablu complet null modem pentru modem, imprimanta, instrumente de masurare, convertoare, hub-uri RS-232, panouri de p... Delock
Similar Cablu serial RS-232 Sub-D9 nullmodem M-M 10m Negru, Delock 86604

Cablu HDMI-A 4K@60Hz cu HDR T-T 1m, Delock 84713

Cablu HDMI-A 4K@60Hz cu HDR T-T 1m, Delock 84713

41.6 Lei

Acest cablu triplu HDMI de mare viteză cu cablu Ethernet de la Delock combină transferul rapid de date, precum și conexiunea audio / video și Ethernet. Dat... Delock
Similar Cablu HDMI-A 4K@60Hz cu HDR T-T 1m, Delock 84713

Cablu HDMI-A 4K@60Hz cu HDR T-T 2m, Delock 84714

Cablu HDMI-A 4K@60Hz cu HDR T-T 2m, Delock 84714

50.3 Lei

Acest cablu triplu HDMI de mare viteză cu cablu Ethernet de la Delock combină transferul rapid de date, precum și conexiunea audio / video și Ethernet. Dat... Delock
Similar Cablu HDMI-A 4K@60Hz cu HDR T-T 2m, Delock 84714

Canal cablu PVC 89 x 21 mm - 1m Alb, Delock 20707

Canal cablu PVC 89 x 21 mm - 1m Alb, Delock 20707

73.3 Lei

Acest canal cablu de la Delock poate fi utilizat pentru gruparea si ascunderea cablurilor expuse, pentru a le proteja de murdarie sau daune.

... Delock
Similar Canal cablu PVC 89 x 21 mm - 1m Alb, Delock 20707

Canal cablu PVC 50 x 12 mm - 1m Alb, Delock 20705

Canal cablu PVC 50 x 12 mm - 1m Alb, Delock 20705

49.19 Lei

Acest canal cablu de la Delock poate fi utilizat pentru gruparea si ascunderea cablurilor expuse, pentru a le proteja de murdarie sau daune.

... Delock
Similar Canal cablu PVC 50 x 12 mm - 1m Alb, Delock 20705