Cutie montaj ingropat Dahua VTOB112-V2, 3 module

Cutie montaj Dahua VTM127

Cutie montaj Dahua VTM127

253.03 Lei

Cutie de montaj Dahua, pentru 2 module, montaj aparent sau îngropat, material aluminiu, utilizată cu VTM125 pentru seria VTO4202F-X, de tip carcasă, dimensiuni ... Dahua
Similar Cutie montaj Dahua VTM127

Rama montaj ingropat din otel inoxidabil, 3 module, pentru Interfon modular - HIKVISION DS-KD-ACF3-S

Rama montaj ingropat din otel inoxidabil, 3 module, pentru Interfon modular - HIKVISION DS-KD-ACF3-S

421.75 Lei

Suport module interfon Hikvision. Pot fi montate 3 module, montaj ingropat, rama din otel si doze din plastic.

Specificatii

Similar Rama montaj ingropat din otel inoxidabil, 3 module, pentru Interfon modular - HIKVISION DS-KD-ACF3-S

Accesoriu supraveghere Dahua PFA121-V2, Cutie de distributie waterproof

Accesoriu supraveghere Dahua PFA121-V2, Cutie de distributie waterproof

66.39 Lei

Doza montaj Dahua PFA121-V2, material aluminiu, alb, 134.0x133.5x56.0mm, 0,54Kg, suporta 3Kg, IP66... Dahua
Similar Accesoriu supraveghere Dahua PFA121-V2, Cutie de distributie waterproof

Cutie montaj pentru protecție ploaie pentru 3 module oțel Hikvision DS-KABD8003-RS3/S

Cutie montaj pentru protecție ploaie pentru 3 module oțel Hikvision DS-KABD8003-RS3/S

209.99 Lei

Specificație Valoare Tip Interfon OUTDOOR Material Oțel inoxidabil Tip Montaj Montaj aplicat Dimensiuni 116.4 mm × 325.8 mm × 58 mm Greutate 702.3 g Protecția d... Rovision
Similar Cutie montaj pentru protecție ploaie pentru 3 module oțel Hikvision DS-KABD8003-RS3/S

Cutie protectie ploaie pentru posturi exterior cu montaj ingropat - HIKVISION DS-KABV8113-RS-FLUSH

Cutie protectie ploaie pentru posturi exterior cu montaj ingropat - HIKVISION DS-KABV8113-RS-FLUSH

58.01 Lei

Asigura protectie  la ploaie pentru posturile de exterior model KV8113/8213/8413 cu montaj ingropat. Producator: HIKVISION Posturi compatibile: KV8113/8213/8413... Hikvision
Similar Cutie protectie ploaie pentru posturi exterior cu montaj ingropat - HIKVISION DS-KABV8113-RS-FLUSH

Dahua Kit videointerfon 2-Wire + wireless 2MP, monitor touch 7 inch, montaj îngropat - Dahua KTX01(F)

Dahua Kit videointerfon 2-Wire + wireless 2MP, monitor touch 7 inch, montaj îngropat - Dahua KTX01(F)

1665.22 Lei

Set video-interfon 2-wire / Wi-Fi cu monitor cu ecran tactil de 7" inch, posibilitate de integrare a alarmei și interfon comandat de la distanță din aplicația ... DAHUA
Similar Dahua Kit videointerfon 2-Wire + wireless 2MP, monitor touch 7 inch, montaj îngropat - Dahua KTX01(F)

Dahua Kit videointerfon 2-Wire + wireless 2MP, monitor touch 4.3 inch, montaj îngropat - Dahua KTX02(F)

Dahua Kit videointerfon 2-Wire + wireless 2MP, monitor touch 4.3 inch, montaj îngropat - Dahua KTX02(F)

1536.83 Lei

Set video-interfon 2-wire / Wi-Fi cu monitor cu ecran tactil de 4.3" inch, posibilitate de integrare a alarmei și interfon comandat de la distanță din aplicați... DAHUA
Similar Dahua Kit videointerfon 2-Wire + wireless 2MP, monitor touch 4.3 inch, montaj îngropat - Dahua KTX02(F)

Videointerfon scară IP 2mpix VTO6521K Dahua cititor RFID, montaj îngropat

Videointerfon scară IP 2mpix VTO6521K Dahua cititor RFID, montaj îngropat

1908.67 Lei

Senzor: 1/2.8 ", 2.0 Mpx CMOS Ecran: 4.3 " LCD, 800 x 480 px Tip compresie video: H.264 Iluminator LED: da Iluminator IR: nu Cititor RFID : MIFARE 13.56 MHz Co... DAHUA
Similar Videointerfon scară IP 2mpix VTO6521K Dahua cititor RFID, montaj îngropat

Cutie modulara, din ABS gri, usa transparenta, IP65, 2 x 12 module, 300x400x170 mm PP3114

Cutie modulara, din ABS gri, usa transparenta, IP65, 2 x 12 module, 300x400x170 mm PP3114

172.06 Lei

Confectionata din ABS gri si usa transparenta pentru vizualizare directa, permite montarea echipamentelor modulare pe sina DIN 35 mm. Montare aparenta cu aju... Plastim
Similar Cutie modulara, din ABS gri, usa transparenta, IP65, 2 x 12 module, 300x400x170 mm PP3114

Cutie modulara, gri, usa transparenta, IP65, 3 x 15 module, 350x500x190 mm PP3116

Cutie modulara, gri, usa transparenta, IP65, 3 x 15 module, 350x500x190 mm PP3116

266.36 Lei

Confectionata din ABS gri si usa transparenta pentru vizualizare directa, permite montarea echipamentelor modulare pe sina DIN 35 mm. Montare aparenta cu aju... Plastim
Similar Cutie modulara, gri, usa transparenta, IP65, 3 x 15 module, 350x500x190 mm PP3116

Cutie modulara IP65, gri, usa transparenta, 2 x 9 module, 250x350x150 mm PP3112

Cutie modulara IP65, gri, usa transparenta, 2 x 9 module, 250x350x150 mm PP3112

146.57 Lei

Confectionata din ABS gri si usa transparenta pentru vizualizare directa, permite montarea echipamentelor modulare pe sina DIN 35 mm. Montare aparenta cu aju... Plastim
Similar Cutie modulara IP65, gri, usa transparenta, 2 x 9 module, 250x350x150 mm PP3112

Rama montaj ingropat, 3 module, pentru Interfon modular - HIKVISION

Rama montaj ingropat, 3 module, pentru Interfon modular - HIKVISION

233.22 Lei

Descopera a 2-ageneratie de videointerfonie IP de la Hikvision conceputin sistem modular pentru o integrare cat mai facila in orice proiect de control al accesu... Hikvision
Similar Rama montaj ingropat, 3 module, pentru Interfon modular - HIKVISION

Rama montaj ingropat, 2 module, pentru Interfon modular - HIKVISION

Rama montaj ingropat, 2 module, pentru Interfon modular - HIKVISION

186.81 Lei

Descopera a 2-ageneratie de videointerfonie IP de la Hikvision conceputin sistem modular pentru o integrare cat mai facila in orice proiect de control al accesu... Hikvision
Similar Rama montaj ingropat, 2 module, pentru Interfon modular - HIKVISION

Videointerfon de exterior IP Dahua VTO6521F, 2 MP, IC card, PIN, cod, deblocare de la distanta, 20.000 utilizatori, aparent/ingropat

Videointerfon de exterior IP Dahua VTO6521F, 2 MP, IC card, PIN, cod, deblocare de la distanta, 20.000 utilizatori, aparent/ingropat

1669.99 Lei

VTO6521F este un videointerfon IP de exterior de la Dahua, creat special pentru a controla accesul in bloc cu posibilitate de a vizualiza si auzi cine te vizite... Dahua
Similar Videointerfon de exterior IP Dahua VTO6521F, 2 MP, IC card, PIN, cod, deblocare de la distanta, 20.000 utilizatori, aparent/ingropat

Carcasa cu montaj aparent și cu protecție împotriva ploii Dahua VTM05R pentru VTO2202F

Carcasa cu montaj aparent și cu protecție împotriva ploii Dahua VTM05R pentru VTO2202F

95.27 Lei

DESCRIERE Carcasa cu montaj aparent și cu protecție împotriva ploii se poate folosi pentru montarea pe gard sau perete a echipamentelor DAHUA VTO2202F. DETALII ... Dahua
Similar Carcasa cu montaj aparent și cu protecție împotriva ploii Dahua VTM05R pentru VTO2202F

Accesoriu retelistica Dahua PFT3970, Modul SFP 1.25G, 20Km

Accesoriu retelistica Dahua PFT3970, Modul SFP 1.25G, 20Km

211.3 Lei

Modul optic (SFP) Dahua PFT3970, Rata de transfer 1.25Gb/s, interfata LC, single-mod, Distanta maxima: 20Km, Lungime de unda: Tx1550nm/Rx1310nm, Mod transmisie:... Dahua
Similar Accesoriu retelistica Dahua PFT3970, Modul SFP 1.25G, 20Km

Cablu UTP Dahua PFM920I-5EUN 100% cupru 0.45 mm CAT5E, Rola 305m

Cablu UTP Dahua PFM920I-5EUN 100% cupru 0.45 mm CAT5E, Rola 305m

339 Lei

Cablu UTP CAT5E Dahua PFM920I-5EUN, rola 305 m Cablu UTP CAT5E Dahua PFM920I-5EUN - descriere produs: Alimentare PoE: maxim 160m Material: 99.9% OFC (Oxygen Fre... Dahua
Similar Cablu UTP Dahua PFM920I-5EUN 100% cupru 0.45 mm CAT5E, Rola 305m

Cablu UTP, Dahua PFM920I-6UN-C, Cat6, PVC+ Flame retardant, Rola 305m

Cablu UTP, Dahua PFM920I-6UN-C, Cat6, PVC+ Flame retardant, Rola 305m

750.09 Lei

PFM920I-6UN-C-V2 este un cablu UTP cat. 6 de la Dahua destinat retelelor profesionale. Pentru usurinta la instalare, lungimea cablului este marcata din 1 metru ... Rovision
Similar Cablu UTP, Dahua PFM920I-6UN-C, Cat6, PVC+ Flame retardant, Rola 305m

Rama montaj ingropat, 1 modul, pentru Interfon modular - HIKVISION

Rama montaj ingropat, 1 modul, pentru Interfon modular - HIKVISION

139.23 Lei

Descopera a 2-ageneratie de videointerfonie IP de la Hikvision conceputin sistem modular pentru o integrare cat mai facila in orice proiect de control al accesu... Hikvision
Similar Rama montaj ingropat, 1 modul, pentru Interfon modular - HIKVISION

Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310T-20-SMF

Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310T-20-SMF

208.36 Lei

GSFP-1310T-20-SMF este un modul optic oferit de Dahua, caracterizat prin capacitatea sa de a transforma semnalele electrice în optice și invers. Caracteristici ... Rovision
Similar Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310T-20-SMF

Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310R-20-SMF

Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310R-20-SMF

208.36 Lei

GSFP-1310R-20-SMF este un modul optic produs de Dahua, specializat în conversia semnalelor electrice în semnale optice și invers Specificatii Protocoale transmi... Rovision
Similar Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310R-20-SMF

MODUL RFID VTO4202F-MR PENTRU VTO4202F-P DAHUA

MODUL RFID VTO4202F-MR PENTRU VTO4202F-P DAHUA

108.29 Lei

Modulul VTO4202F-MR este destinat conlucrării cu modulul camerei VTO4202F-P Compatibilitate: VTO4202F-P Carduri compatibile: MIfare S50 Distanță de citire: max... DAHUA
Similar MODUL RFID VTO4202F-MR PENTRU VTO4202F-P DAHUA

MODUL RFID VTO4202F-MR1 PENTRU VTO4202F-P DAHUA

MODUL RFID VTO4202F-MR1 PENTRU VTO4202F-P DAHUA

119.46 Lei

Modulul VTO4202F-MR1 este destinat conlucrării cu modulul camerei VTO4202F-P Compatibilitate: VTO4202F-P Carduri compatibile: Unique EM 125kHz Distanță de citi... DAHUA
Similar MODUL RFID VTO4202F-MR1 PENTRU VTO4202F-P DAHUA

Accesoriu interfonie Dahua VTO4202F-MB5 Modul 5 butoane extensie videointerfon VTO4202F-P

Accesoriu interfonie Dahua VTO4202F-MB5 Modul 5 butoane extensie videointerfon VTO4202F-P

178.06 Lei

VTO4202F-MB5 este un modul din gama Dahua VTO4202F-P, pentru 5 familii cu 5 butoane pentru sistemul de videointerfoane. Suportă comunicarea prin voce si video c... Dahua
Similar Accesoriu interfonie Dahua VTO4202F-MB5 Modul 5 butoane extensie videointerfon VTO4202F-P