Furtun de racord Laica AHI031

Furtun de racord Laica AHI031

Furtun de racord Laica AHI031

40 Lei

Furtun de racord Laica AHI031Furtunul se poate utiliza pentru conectarea Blenderului cu mixare in vid Laica VB3300 la aparatul de vidat Laica VT3120, VT3119, VT... Laica
Similar Furtun de racord Laica AHI031

Furtun pentru Laica MD6026

Furtun pentru Laica MD6026

33 Lei

Furtun pentru aparatul de aerosoli Laica MD6026. Pachetul contine o bucata.La plasarea comenzii este necesar sa ne scrieti la sectiunea observatii comanda: lotu... Laica
Similar Furtun pentru Laica MD6026

Rola cablu de retea RJ45 50m CAT 6a UTP CU LSOH Albastru, Goobay G96092

Rola cablu de retea RJ45 50m CAT 6a UTP CU LSOH Albastru, Goobay G96092

223.4 Lei

Cablu de retea CAT 6a, U / UTP, albastru, Cupru, AWG 23/1 (solid), LSZH, pentru utilizare in interior.Similar Rola cablu de retea RJ45 50m CAT 6a UTP CU LSOH Albastru, Goobay G96092

Cablu S/FTP CAT 6A Schrack HSKP4233A5, 4x2xAWG23/1, 500MHz, LS0H-3, Dca, 500 m

Cablu S/FTP CAT 6A Schrack HSKP4233A5, 4x2xAWG23/1, 500MHz, LS0H-3, Dca, 500 m

1867.11 Lei

HSKP4233A5 este un cablu S/FTP CAT6A cu sufa de la Schrack cu 4 perechi fire de cupru cu diametru de 7.10 mm si manta LS0H-3. Pret/tambur 500 m.... Schrack
Similar Cablu S/FTP CAT 6A Schrack HSKP4233A5, 4x2xAWG23/1, 500MHz, LS0H-3, Dca, 500 m

Cablu F/FTP CAT 6A Schrack HSKP423HA5, 4x2xAWG23/1, 500MHz, LS0H-3, Dca, 500 m

Cablu F/FTP CAT 6A Schrack HSKP423HA5, 4x2xAWG23/1, 500MHz, LS0H-3, Dca, 500 m

1714.89 Lei

Cablul F/FTP Cat. 6A poate fi utilizat pana la 500 MHz si asigura performante de transmitere a datelor Cat 6A conform EN 50288-10 si Cat 6A conform IEC 61156-5 ... Schrack
Similar Cablu F/FTP CAT 6A Schrack HSKP423HA5, 4x2xAWG23/1, 500MHz, LS0H-3, Dca, 500 m

Rola cablu de retea RJ45 100m CAT 6a UTP CU LSOH Albastru, Goobay G96096

Rola cablu de retea RJ45 100m CAT 6a UTP CU LSOH Albastru, Goobay G96096

407.19 Lei

Monitor LG E2210, 22 Inch LCD, 1680 x 1050, VGA, DVI, Fara Picior, Grad A-

Monitor LG E2210, 22 Inch LCD, 1680 x 1050, VGA, DVI, Fara Picior, Grad A-

186.15 Lei

Monitor LG E2210, 22 Inch LCD, 1680 x 1050, VGA, DVI, Fara Picior, Grad A- Stare produs: Grad A-, Acest monitor poate prezenta mici pete sau mici zgarieturi pe ... LG
Similar Monitor LG E2210, 22 Inch LCD, 1680 x 1050, VGA, DVI, Fara Picior, Grad A-

Distribuitor alimentare camere video LZ-1, 8 canale, 4A

Distribuitor alimentare camere video LZ-1, 8 canale, 4A

16.99 Lei

LZ-1 este un distribuitor de alimentare pentru camere de supraveghere cu 8 canale. Acesta se poate monta pe exterior cu usurinta pe stalp sau perete, avand un c... OEM
Similar Distribuitor alimentare camere video LZ-1, 8 canale, 4A

REPORTOFON DIGITAL OLYMPUS LS-14 STUDIO RECORDING

REPORTOFON DIGITAL OLYMPUS LS-14 STUDIO RECORDING

1099 Lei

V-ati saturat sa va rataciti in meniuri interminabile? Reportofonul digital Olympus LS-14 se intoarce la forma de baza - fara a face rabat la calitatea inregist... Olympus
Similar REPORTOFON DIGITAL OLYMPUS LS-14 STUDIO RECORDING

Suport prindere pe usa sticla Soyal LK 1201A-U

Suport prindere pe usa sticla Soyal LK 1201A-U

108 Lei

Suport de prindere pe usa sticla Soyal LK 1201A-U pentru LK 1201A.... Soyal
Similar Suport prindere pe usa sticla Soyal LK 1201A-U

Televizor AndroidTV Vivax A Series 32LE10K, 32 inch, HD, Android11, Wi-Fi + Bluetooth

Televizor AndroidTV Vivax A Series 32LE10K, 32 inch, HD, Android11, Wi-Fi + Bluetooth

969 Lei

Cauti un televizor nou pentru o camera mai mica sau un apartament? Atunci televizorul Vivax A series 32LE10K de 32 inch este solutia potrivita nevoilor tale. Cu... VIVAX
Similar Televizor AndroidTV Vivax A Series 32LE10K, 32 inch, HD, Android11, Wi-Fi + Bluetooth

Cablu FTP LSZH Cupru integral TED A0058852, cat.6, 4x2x0.57xAWG34, Fluke Pass, rola 305 m

Cablu FTP LSZH Cupru integral TED A0058852, cat.6, 4x2x0.57xAWG34, Fluke Pass, rola 305 m

1039.99 Lei

Cablu FTP LSZH cat.6 Fluke Pass cu conductor 4x2x0.57 mm cupru 23AWG, potrivit pentru operatiuni full duplex, fast ethernet si gigabit ethernet. Dispune de izol... TED
Similar Cablu FTP LSZH Cupru integral TED A0058852, cat.6, 4x2x0.57xAWG34, Fluke Pass, rola 305 m

Incarcator priza 2 x USB 2A + cablu Lightning 1m Negru, XO L92C

Incarcator priza 2 x USB 2A + cablu Lightning 1m Negru, XO L92C

28 Lei

Compatibil cu Apple:  IPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro,... OEM
Similar Incarcator priza 2 x USB 2A + cablu Lightning 1m Negru, XO L92C

Incarcator priza 2 x USB 2A + cablu USB-C 1m Alb, XO L92C

Incarcator priza 2 x USB 2A + cablu USB-C 1m Alb, XO L92C

28 Lei

Compatibil cu

Huawei

Ascend P10, Ascend P10 Plus, Enjoy 10s, Mate 10 Pro, Mate 20, Mate 20 lite, Mate 20 Pro, M... OEM
Similar Incarcator priza 2 x USB 2A + cablu USB-C 1m Alb, XO L92C

Incarcator priza 2 x USB 2A + cablu USB-C 1m Negru, XO L92C

Incarcator priza 2 x USB 2A + cablu USB-C 1m Negru, XO L92C

28 Lei

Compatibil cu

Huawei

Ascend P10, Ascend P10 Plus, Enjoy 10s, Mate 10 Pro, Mate 20, Mate 20 lite, Mate 20 Pro, M... OEM
Similar Incarcator priza 2 x USB 2A + cablu USB-C 1m Negru, XO L92C

Incarcator priza 2 x USB 2A + cablu Lightning 1m Alb, XO L92C

Incarcator priza 2 x USB 2A + cablu Lightning 1m Alb, XO L92C

28 Lei

Compatibil cu Apple:  IPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 1... OEM
Similar Incarcator priza 2 x USB 2A + cablu Lightning 1m Alb, XO L92C

Conector ecranat RJ45 Cat.6A pentru fir solid LSA, InLine 76204A

Conector ecranat RJ45 Cat.6A pentru fir solid LSA, InLine 76204A

36.2 Lei

Puteti monta acest conector pe un cablu cat. 5e, Cat. 6, Cat. 6a sau Cat. 7/7A cu fir solid. Conectorul RJ45 este proiectat pentru viteze de p... InLine
Similar Conector ecranat RJ45 Cat.6A pentru fir solid LSA, InLine 76204A

Cablu de retea UTP CAT 6A LSOH 30m Negru, Goobay G55415

Cablu de retea UTP CAT 6A LSOH 30m Negru, Goobay G55415

108.19 Lei

Cablu de retea UTP CAT 6A LSOH 50m Negru, Goobay G55416

Cablu de retea UTP CAT 6A LSOH 50m Negru, Goobay G55416

149.8 Lei

Cablu de retea S/FTP (PiMF) CAT 6A LSOH 30m Alb, Goobay G94909

Cablu de retea S/FTP (PiMF) CAT 6A LSOH 30m Alb, Goobay G94909

148 Lei

Cablu de retea HighSpeed ​​(Ethernet 10BASE-T / 100BASE-TX / 1000BASE-T, 10 Gigabit (10/100/1000/10000 Mbit) sp... Goobay
Similar Cablu de retea S/FTP (PiMF) CAT 6A LSOH 30m Alb, Goobay G94909

Cablu de retea UTP CAT 6A LSOH 30m Alb, Goobay G59834

Cablu de retea UTP CAT 6A LSOH 30m Alb, Goobay G59834

108.19 Lei

Cablu de retea S/FTP (PiMF) CAT 6A LSOH 30m Albastru, Goobay G94911

Cablu de retea S/FTP (PiMF) CAT 6A LSOH 30m Albastru, Goobay G94911

122.5 Lei

Cablu de retea HighSpeed ​​(Ethernet 10BASE-T / 100BASE-TX / 1000BASE-T, 10 Gigabit (10/100/1000/10000 Mbit) sp... Goobay
Similar Cablu de retea S/FTP (PiMF) CAT 6A LSOH 30m Albastru, Goobay G94911

Cablu de retea cat 6A S/FTP (PiMF) CU LSOH 50m Negru, Goobay G94906

Cablu de retea cat 6A S/FTP (PiMF) CU LSOH 50m Negru, Goobay G94906

200.71 Lei

Cablu de retea HighSpeed ​​(Ethernet 10BASE-T / 100BASE-TX / 1000BASE-T, 10 Gigabit (10/100/1000/10000 Mbit) special pentru console de jocuri cu imagin... Goobay
Similar Cablu de retea cat 6A S/FTP (PiMF) CU LSOH 50m Negru, Goobay G94906

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 200m, Lindy L46986

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 200m, Lindy L46986

4445.2 Lei

Membre de rezistenta aramid cu imbracaminte dubla cu LSOH
Imunitate totala la interferente electrice si electromagnetice (EMI)... Lindy
Similar Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 200m, Lindy L46986

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 100m, Lindy L46984

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 100m, Lindy L46984

2658.7 Lei

Membre de rezistenta aramid cu imbracaminte dubla cu LSOH
Imunitate totala la interferente electrice si electromagnetice (EMI)... Lindy
Similar Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 100m, Lindy L46984

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 150m, Lindy L46985

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 150m, Lindy L46985

3579.1 Lei

Membre de rezistenta aramid cu imbracaminte dubla cu LSOH
Imunitate totala la interferente electrice si electromagnetice (EMI)... Lindy
Similar Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 150m, Lindy L46985

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 20m, Lindy L46981

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 20m, Lindy L46981

810.29 Lei

Membre de rezistenta aramid cu imbracaminte dubla cu LSOH
Imunitate totala la interferente electrice si electromagnetice (EMI)... Lindy
Similar Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 20m, Lindy L46981

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 30m, Lindy L46982

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 30m, Lindy L46982

1024.49 Lei

Membre de rezistenta aramid cu imbracaminte dubla cu LSOH
Imunitate totala la interferente electrice si electromagnetice (EMI)... Lindy
Similar Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 30m, Lindy L46982

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 10m, Lindy L46980

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 10m, Lindy L46980

625.4 Lei

Membre de rezistenta aramid cu imbracaminte dubla cu LSOH
Imunitate totala la interferente electrice si electromagnetice (EMI)
Polaritate: Metoda A... Lindy
Similar Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 10m, Lindy L46980

Rola cablu de retea prelungitor cat 7A SFTP LSOH 50m, Goobay 58934

Rola cablu de retea prelungitor cat 7A SFTP LSOH 50m, Goobay 58934

809.1 Lei

Cablu de retea RJ45 CAT 7A S/FTP (1200 MHz) de inalta calitate, ecranat si fara halogeni, ideal pentru utilizare portabila, cum ar fi prezentari sau sesiuni ... Goobay
Similar Rola cablu de retea prelungitor cat 7A SFTP LSOH 50m, Goobay 58934

Cablu retea cat. 6A S/FTP LS0H Snagless 0.5m Gri, Lindy L45351

Cablu retea cat. 6A S/FTP LS0H Snagless 0.5m Gri, Lindy L45351

37.6 Lei

Cablu retea cat. 6A S/FTP LS0H Snagless 1m Gri, Lindy L45352

Cablu retea cat. 6A S/FTP LS0H Snagless 1m Gri, Lindy L45352

39.81 Lei

Cablu retea cat. 6A S/FTP LS0H Snagless 2m Gri, Lindy L45353

Cablu retea cat. 6A S/FTP LS0H Snagless 2m Gri, Lindy L45353

51.4 Lei

Cablu retea cat. 6A S/FTP LS0H Snagless 5m Gri, Lindy L45355

Cablu retea cat. 6A S/FTP LS0H Snagless 5m Gri, Lindy L45355

92.09 Lei

Cablu retea cat. 6A S/FTP LS0H Snagless 3m Gri, Lindy L45354

Cablu retea cat. 6A S/FTP LS0H Snagless 3m Gri, Lindy L45354

65.9 Lei

Cablu retea cat. 6A S/FTP LS0H Snagless 10m Gri, Lindy L45357

Cablu retea cat. 6A S/FTP LS0H Snagless 10m Gri, Lindy L45357

149.7 Lei

Cablu retea cat. 6A S/FTP LS0H Snagless 7.5m Gri, Lindy L45356

Cablu retea cat. 6A S/FTP LS0H Snagless 7.5m Gri, Lindy L45356

118.5 Lei

Placa de baza GIGABYTE H310M A 2.0, Intel B365, LGA 1151 v2, mATX

Placa de baza GIGABYTE H310M A 2.0, Intel B365, LGA 1151 v2, mATX

303.99 Lei

Socket : LGA 1151 v2,Chipset : Intel H310,CPU Suportat : Support for 8th Generation Intel® Core™ i7 processors | Intel® Core™ i5 processors | Intel® Core™ i3 pr... GIGABYTE
Similar Placa de baza GIGABYTE H310M A 2.0, Intel B365, LGA 1151 v2, mATX

Bolt electromagnetic Soyal LK 1201A, 12 V

Bolt electromagnetic Soyal LK 1201A, 12 V

515 Lei

Bolt electromagnetic Soyal LK 1201A cu alimentare la 12VDC/1A, senzor de usa NO/NCDoor monitoring output (reel sensor NO/NC) si autoinchidere in cazul in care u... Soyal
Similar Bolt electromagnetic Soyal LK 1201A, 12 V

Cititor de proximitate Rosslare AY L23C, 5-16 V, Wiegand

Cititor de proximitate Rosslare AY L23C, 5-16 V, Wiegand

510 Lei

Distanta de citire: 50 metri (ideal pentru acces autovehicule); Se comporta ca un citior de cartele Wiegand; Compatibil cu telecomenzi Rosslare (ex. SA27); Alim... Rosslare
Similar Cititor de proximitate Rosslare AY L23C, 5-16 V, Wiegand