Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km SC Ultimode

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km SC Ultimode

92.83 Lei

Kit module SFP gigabit singlemode cu comunicație WDM. Pentru transmisii de date la distanțe de până la 20 km pe o singură fibră optică singlemode conectorizată ... ULTIMODE
Similar Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km SC Ultimode

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km LC Ultimode

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km LC Ultimode

79.68 Lei

Kit module SFP gigabit singlemode cu comunicație WDM. Pentru transmisii de date la distanțe de până la 20 km pe o singură fibră optică singlemode conectorizată ... ULTIMODE
Similar Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km LC Ultimode

Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

184 Lei

QLSFP3211- este un dispozitiv compact, dar puternic, care iti ofera posibilitatea de a transmite date pe distante de pana la 10 km si la viteze mai mari, pe o f... Schrack
Similar Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

Modul SFP+ 80 km 10GBase-ZR SM 1550nm 80km duplex DDM Fibertechnic

Modul SFP+ 80 km 10GBase-ZR SM 1550nm 80km duplex DDM Fibertechnic

958.45 Lei

Modul SFP+ 10G FSP-15192-DL80D singlemode care lucrează pe două fibre la lungimea de undă de 1550 nm cu putere optică pe o distanță de până la 80 km cu un conec... Fibertechnic®
Similar Modul SFP+ 80 km 10GBase-ZR SM 1550nm 80km duplex DDM Fibertechnic

Set media converter ULTIMODE M-407M (o fibra optica singlemode, max. 40 km)

Set media converter ULTIMODE M-407M (o fibra optica singlemode, max. 40 km)

183.39 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-407M transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră ... ULTIMODE
Similar Set media converter ULTIMODE M-407M (o fibra optica singlemode, max. 40 km)

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

92.87 Lei

Modul SFP SC 1000Base-Bx FS-B3524-FS40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1310/15... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

89.38 Lei

Modul SFP LC 1000Base-Bx FS-B5324-FL40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550/13... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

86.52 Lei

Modul SFP LC 1,25G FS-B3524-FL40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1310/1550nm c... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

92.87 Lei

Modul SFP SC 1.25G FS-B5324-FS40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550/1310nm c... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

117.61 Lei

Modul SFP LC 1,25G FS-B5324-FL80D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550/1310nm c... Fibertechnic®
Similar Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

117.61 Lei

Modul SFP LC 1,25G FS-B3524-FL80D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1310/1550nm ... Fibertechnic®
Similar Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 80 km 1000Base-ZX SM Tx1550 LC duplex DDM (SFP-LD)

Modul SFP 80 km 1000Base-ZX SM Tx1550 LC duplex DDM (SFP-LD)

191.19 Lei

Modul SFP 1,25G FS-1524-FL80D singlemode ce funcționează în banda de 1550 și folosește două fibre optice pentru transmisie de date pe distanțe de maxim 80km, cu... Fibertechnic®
Similar Modul SFP 80 km 1000Base-ZX SM Tx1550 LC duplex DDM (SFP-LD)

Set media converter gigabit ULTIMODE M-207G 1Gb/s (WDM, singlemode, 20 km)

Set media converter gigabit ULTIMODE M-207G 1Gb/s (WDM, singlemode, 20 km)

349.54 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-207G transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu FTP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră ... ULTIMODE
Similar Set media converter gigabit ULTIMODE M-207G 1Gb/s (WDM, singlemode, 20 km)

Set media converter ULTIMODE M-207M (WDM, singlemode, 20 km)

Set media converter ULTIMODE M-207M (WDM, singlemode, 20 km)

164.22 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-207M transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră ... ULTIMODE
Similar Set media converter ULTIMODE M-207M (WDM, singlemode, 20 km)

Modul fibra optica SFP 1.25G - Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

Modul fibra optica SFP 1.25G - Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

73.1 Lei

Modul fibra optica SFP 1.25G - HIKVISION HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Specificatii Producator: HIKVISION Tip Fibra Optica: Duplex 62.5/125um 50/125um Lungime unda: 1... Rovision
Similar Modul fibra optica SFP 1.25G - Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1330nm/1270nm, 20 km)

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1330nm/1270nm, 20 km)

127.05 Lei

Vedere din spateElemente distinctive:viteze de transfer de până la 10 Gbit/s,Transmisie BiDi/WDM (pe o singură fibră),pentru fibre singlemode,Tx: 1330 nm, Rx: 1... ULTIMODE
Similar Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1330nm/1270nm, 20 km)

Set media converter ULTIMODE M-407M-2 (singlemode 40km, switch două porturi)

Set media converter ULTIMODE M-407M-2 (singlemode 40km, switch două porturi)

222.35 Lei

Setul de media convertoare ULTIMODE M-407M-2 transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibr... ULTIMODE
Similar Set media converter ULTIMODE M-407M-2 (singlemode 40km, switch două porturi)

Modul SFP+ 10GBase-LR SM 1310 nm, Delock 86171

Modul SFP+ 10GBase-LR SM 1310 nm, Delock 86171

200.71 Lei

Acest modul SFP+ poate fi folosit pentru a va extinde comutatorul de 10 Gigabit cu un slot SFP printr-o interfata cu fibra optica.

• Pentru... Delock
Similar Modul SFP+ 10GBase-LR SM 1310 nm, Delock 86171

Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

55.98 Lei

TL-SM321A-2 este un dispozitiv compact, dar puternic, care iti ofera posibilitatea de a transmite date pe distante mai mari si la viteze mai mari, pe o fibra op... TP-LINK
Similar Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

52.73 Lei

Modulul optic SFP ULTIMODE-205/3G funcţionează cu fibre single-mode de până la 20 km, cu viteze de transmisie de până la 1.25 Gb/s.ModululElemente distinctiveco... ULTIMODE
Similar Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

Modul SFP+ Ultimode LR 10Gbps (1310nm, SM, 10km)

Modul SFP+ Ultimode LR 10Gbps (1310nm, SM, 10km)

88.23 Lei

Modul SFP+ Ultimode LR 10Gbps (1310nm, SM, 10km)Elemente distinctive:viteze de transfer de până la 10 Gbps,duplex (două fibre),proiectate pentru fibre optice si... ULTIMODE
Similar Modul SFP+ Ultimode LR 10Gbps (1310nm, SM, 10km)

Modul SFP+ Ultimode 10Gbps (850nm, MM, 300m)

Modul SFP+ Ultimode 10Gbps (850nm, MM, 300m)

61.35 Lei

Modul SFP+ Ultimode 10Gbps (850nm, MM, 300m)Elemente distinctive:viteze de transfer de până la 10 Gbps,duplex (două fibre),proiectate pentru fibre optice multim... ULTIMODE
Similar Modul SFP+ Ultimode 10Gbps (850nm, MM, 300m)

Modul SFP 1000Base-LH+ SM TX1550 80KM LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

Modul SFP 1000Base-LH+ SM TX1550 80KM LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

254.64 Lei

Modul SFP 1000Base-LH+ SM TX1550 80KM LC DUPLEX DDM (SFP-LD) DDM (Digital Diagnostics Monitoring). single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX... Fibertechnic®
Similar Modul SFP 1000Base-LH+ SM TX1550 80KM LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

Video extender HDMI pe fibră optică (cu telecomandă, 20 km)

Video extender HDMI pe fibră optică (cu telecomandă, 20 km)

841.17 Lei

Vedere din faţăVedere din spateSursele incluse, receptorul şi emiţătorul IR.Extenderul HDMI pe fibră optică permite transmisia unui semnal HDMI pe o fibră optic... SIGNAL
Similar Video extender HDMI pe fibră optică (cu telecomandă, 20 km)

Modul SFP 3.3V gigabit RJ-45 Opton 10/100/1000Mbit la 100m

Modul SFP 3.3V gigabit RJ-45 Opton 10/100/1000Mbit la 100m

93.57 Lei

SFP module equipped with a LAN RJ-45 port working at a speed of 10/100/1000 Mbps Atenţie! Acest modul de pe partea Ethernet are capacitatea de auto-negociere și... OPTON
Similar Modul SFP 3.3V gigabit RJ-45 Opton 10/100/1000Mbit la 100m

GBIC SINGLEMODE DS-1.25G-20-1550 Hikvision

GBIC SINGLEMODE DS-1.25G-20-1550 Hikvision

155.68 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve... HIKVISION
Similar GBIC SINGLEMODE DS-1.25G-20-1550 Hikvision

Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

486.46 Lei

Transmitatorul SFP Allied Telesis AT-SPLX10 accepta lungimi de legatura de pana la 10 km pe fibra SMF duplex LC. Monitorizarea digitala a diagnosticului este di... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

Modul SFP RJ45 10/100/1000BASE-T 100m UTP-5E Fibertechnic

Modul SFP RJ45 10/100/1000BASE-T 100m UTP-5E Fibertechnic

69.74 Lei

Modul SFP RJ45 FS-AND-T01 Gigabit Ethernet 10/100/1000MB cu negociere automată pentru dispozitive cu port SFP.Modulele optice FiberTechnic respectă standardele ... Fibertechnic®
Similar Modul SFP RJ45 10/100/1000BASE-T 100m UTP-5E Fibertechnic

Modul SFP 3.3V gigabit RJ-45 Opton 1000Mbit la 100m

Modul SFP 3.3V gigabit RJ-45 Opton 1000Mbit la 100m

98.39 Lei

SFP module equipped with a LAN RJ-45 port working at a speed of 1000 Mbps Atenţie! Acest modul de pe partea Ethernet funcționează la o viteză constantă de 1000 ... OPTON
Similar Modul SFP 3.3V gigabit RJ-45 Opton 1000Mbit la 100m

Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km - HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1550

Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km - HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1550

153.15 Lei

Modul SFP 1.25G HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1550 Producator: HIKVISION Tip Fibra Optica: Single mode 9/125um Lungime unda: 1550nm (Tx1550nm/Rx1310nm) Distanta tra... Hikvision
Similar Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km - HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1550

Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

57.1 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea p... Delock
Similar Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km - HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1310

Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km - HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1310

111.38 Lei

Modul SFP 1.25G, HIKVISION 1310nm Single-Fiber, 0~20Km Producator: HIKVISION Tip Fibra Optica: Single mode 9/125um Lungime unda: 1310nm (Tx1310nm/Rx1550nm) Dist... Hikvision
Similar Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km - HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1310

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)

127.05 Lei

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)Elemente distinctive:viteze de transfer de până la 10 Gbit/s,Transmisie BiDi/WDM (pe o sing... ULTIMODE
Similar Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)

Modul SFP+ 10G MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM Fibertechnic

Modul SFP+ 10G MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM Fibertechnic

68.65 Lei

Optical modules brand FiberTechnic are in accordance with the standards SFF-8431, 10GBASE-SR / SW and 10GBASE-SX for converting an electrical signal into an opt... Fibertechnic®
Similar Modul SFP+ 10G MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM Fibertechnic

MODUL MULTIMOD GSFP-850-MMF DAHUA

MODUL MULTIMOD GSFP-850-MMF DAHUA

135.86 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve... DAHUA
Similar MODUL MULTIMOD GSFP-850-MMF DAHUA

Modul SFP+ 10G Base-SR MM 850nm 300m LC duplex DDM HP

Modul SFP+ 10G Base-SR MM 850nm 300m LC duplex DDM HP

101.51 Lei

Module optice marca FiberTechnic conforme cu standardele SFF-8431, 10GBASE-SR/SW și 10GBASE-SX pentru conversia unui semnal electric într-un semnal optic. Acest... Fibertechnic®
Similar Modul SFP+ 10G Base-SR MM 850nm 300m LC duplex DDM HP

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

82.11 Lei

Set de module SFP SC 1000Base-Bx WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550 și 1310nm... Fibertechnic®
Similar Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km SC DDM

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km SC DDM

80.74 Lei

Set de module SFP SC 1000Base-Bx WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550 și 1310nm... Fibertechnic®
Similar Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km SC DDM

Modul SFP Mini-GBIC Single-Mode Duplex LC, 1.25G, 1310nm, 10Km - TRENDnet TEG-MGBS10

Modul SFP Mini-GBIC Single-Mode Duplex LC, 1.25G, 1310nm, 10Km - TRENDnet TEG-MGBS10

114.71 Lei

Compatibil cu IEEE 802.3z. Producator: TRENDNetTip Fibra Optica: Mini-GBIC Single-ModeLungime unda: 1310nmDistanta transmisie: 10KmTip conector: Duplex LCViteza... TRENDnet
Similar Modul SFP Mini-GBIC Single-Mode Duplex LC, 1.25G, 1310nm, 10Km - TRENDnet TEG-MGBS10

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, RX:1310nm/TX:1550nm, 20Km - TRENDnet TEG-MGBS20D5

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, RX:1310nm/TX:1550nm, 20Km - TRENDnet TEG-MGBS20D5

285.49 Lei

TEG-MGBS20D5 trebuie imperecheat cu TEG-MGBS20D3 sau un alt modul compatibil. Compatibil cu IEEE 802.3z si ANSI Fiber Channel. Producator: TRENDNetTip Fibra Opt... TRENDnet
Similar Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, RX:1310nm/TX:1550nm, 20Km - TRENDnet TEG-MGBS20D5

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km - TRENDnet TEG-MGBS20D3

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km - TRENDnet TEG-MGBS20D3

187.35 Lei

TEG-MGBS20D3 trebuie imperecheat cu TEG-MGBS20D5 sau un alt modul compatibil. Compatibil cu IEEE 802.3z si ANSI Fiber Channel. Producator: TRENDNetTip Fibra Opt... TRENDnet
Similar Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km - TRENDnet TEG-MGBS20D3

Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310T-20-SMF

Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310T-20-SMF

208.36 Lei

GSFP-1310T-20-SMF este un modul optic oferit de Dahua, caracterizat prin capacitatea sa de a transforma semnalele electrice în optice și invers. Caracteristici ... Rovision
Similar Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310T-20-SMF

Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310R-20-SMF

Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310R-20-SMF

208.36 Lei

GSFP-1310R-20-SMF este un modul optic produs de Dahua, specializat în conversia semnalelor electrice în semnale optice și invers Specificatii Protocoale transmi... Rovision
Similar Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310R-20-SMF

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 7m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 7m

151.58 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 7 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 7m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 3m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 3m

75.41 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 3 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 3m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 5m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 5m

108.19 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 5 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 5m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 1m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 1m

57.28 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 1 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 1m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 0.5m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 0.5m

50.37 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 0.5 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători ... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 0.5m

GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

127.04 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve... HIKVISION
Similar GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km - TRENDnet TEG-MGBS10D3

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km - TRENDnet TEG-MGBS10D3

163.13 Lei

TEG-MGBS10D3 trebuie imperecheat cu TEG-MGBS10D5 sau un alt modul compatibil. Compatibil cu IEEE 802.3z si ANSI Fiber Channel. Carcasa metalica cu interferenta ... TRENDnet
Similar Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km - TRENDnet TEG-MGBS10D3

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, RX:1310nm/TX:1550nm, 10Km - TRENDnet TEG-MGBS10D5

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, RX:1310nm/TX:1550nm, 10Km - TRENDnet TEG-MGBS10D5

235.78 Lei

TEG-MGBS10D5 trebuie imperecheat cu TEG-MGBS10D3 sau un alt modul compatibil. Compatibil cu IEEE 802.3z si ANSI Fiber Channel. Carcasa metalica cu interferenta ... TRENDnet
Similar Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, RX:1310nm/TX:1550nm, 10Km - TRENDnet TEG-MGBS10D5

Switch 28 porturi Gigabit JetStream TP-Link TL-SG3428XMP, 128 Gbps, 4x SFP+, 384 W, L2/L2+, PoE+, cu management

Switch 28 porturi Gigabit JetStream TP-Link TL-SG3428XMP, 128 Gbps, 4x SFP+, 384 W, L2/L2+, PoE+, cu management

3399 Lei

TL-SG3428XMP este un switch Gigabit din seria JetStream de la TP-Link ce ofera performante ridicate, caracteristici L2 si L2+ puternice, cum ar fi rutare static... TP-LINK
Similar Switch 28 porturi Gigabit JetStream TP-Link TL-SG3428XMP, 128 Gbps, 4x SFP+, 384 W, L2/L2+, PoE+, cu management

Switch 28 porturi Gigabit JetStream TP-Link TL-SG3428MP, 56 Gbps, 4x SFP, 384 W, L2/L2+, PoE+, cu management

Switch 28 porturi Gigabit JetStream TP-Link TL-SG3428MP, 56 Gbps, 4x SFP, 384 W, L2/L2+, PoE+, cu management

2015.91 Lei

TL-SG3428MP este un switch Gigabit din seria JetStream de la TP-Link ce oferea performante ridicate, functii L2 si L2+ puternice, cum ar fi rutare statica, QoS ... TP-LINK
Similar Switch 28 porturi Gigabit JetStream TP-Link TL-SG3428MP, 56 Gbps, 4x SFP, 384 W, L2/L2+, PoE+, cu management

Modul SFP+ Single-Mode, 10.31G, 1310nm, 10Km, Duplex LC - TRENDnet TEG-10GBS10

Modul SFP+ Single-Mode, 10.31G, 1310nm, 10Km, Duplex LC - TRENDnet TEG-10GBS10

336.46 Lei

Modulul TEG-10GBS10 este compatibil cu sloturi SFP+, avand o conexiune a fibrei tip LC duplex, suportand viteze de pana la 10.31Gbps. Constructia ii asigura o i... TRENDnet
Similar Modul SFP+ Single-Mode, 10.31G, 1310nm, 10Km, Duplex LC - TRENDnet TEG-10GBS10