Modul GPS StarLine GLONASS

Modul GPS StarLine GLONASS

Modul GPS StarLine GLONASS

300 Lei

GPS GLONASSModulul de GPS GLONASS permite determinarea rapidasi precisaa pozitiei vehiculului si urmarirea continuape starline.onlinesau aplicatia mobilagratuit... StarLine
Similar Modul GPS StarLine GLONASS

Tracker GPS GSM StarLine M17

Tracker GPS GSM StarLine M17

700 Lei

StarLine M17 - GSM GPS trackerGSM, GPS-Glonass cu urmarire LBS, senzor de miscare, senzor de temperatura, alimentare externa 12V/24V, iesire/intrare analogica. ... StarLine
Similar Tracker GPS GSM StarLine M17

Modul de pornire motor StarLine

Modul de pornire motor StarLine

270 Lei

Modul de pornireModululpermite pornirea inteligentade la distantasi automataa motorului la o anumita temperatura, ora, zi sau tensiune de baterie.... StarLine
Similar Modul de pornire motor StarLine

Modul transceiver extern StarLine ST-S9RFTM

Modul transceiver extern StarLine ST-S9RFTM

200 Lei

ST-S9RFTMModul transceiver extern pentru unitatile principale S9v2. Adaugati posibilitatea de control de la distanta RF la sistemele StarLine din seria S9 bazat... StarLine
Similar Modul transceiver extern StarLine ST-S9RFTM

Modul de monitorizare StarLine M18, 2G GSM, 5V

Modul de monitorizare StarLine M18, 2G GSM, 5V

549.99 Lei

Monitorizare GPS GratuitaMonitorizati-va vehiculul, barca, locatia încarcaturii cu o precizie de pâna la câtiva metri, gratuit si simplu pe si... StarLine
Similar Modul de monitorizare StarLine M18, 2G GSM, 5V

Mini localizator GPS cu GSM 2G si Bluetooth Teltonika TMT250, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, acumulator 800 mAh

Mini localizator GPS cu GSM 2G si Bluetooth Teltonika TMT250, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, acumulator 800 mAh

329 Lei

TMT250 este un mini localizator GPS de la Teltonika, compact si performant, echipat cu o gama larga de tehnologii pentru a oferi cea mai buna acuratete si fiabi... Teltonika
Similar Mini localizator GPS cu GSM 2G si Bluetooth Teltonika TMT250, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, acumulator 800 mAh

Modul de extensie DSC Sugard SG-DRL3 IP, 1536 conturi obiective, 512 conturi supervizate

Modul de extensie DSC Sugard SG-DRL3 IP, 1536 conturi obiective, 512 conturi supervizate

7550.76 Lei

Modul de extensie DSC SURGARD SG-DRL3 IP, TCP/IP (LAN/WAN si Internet) pentru dispeceratul modular Surgard GS-SYSTEM III. Fiecare modul SG-DLR3 IP suporta pana ... DSC
Similar Modul de extensie DSC Sugard SG-DRL3 IP, 1536 conturi obiective, 512 conturi supervizate

Localizator GPS cu GSM 2G si Bluetooth Teltonika FMB020, plug and play, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, SBAS, QZSS, DGPS, AGPS

Localizator GPS cu GSM 2G si Bluetooth Teltonika FMB020, plug and play, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, SBAS, QZSS, DGPS, AGPS

299 Lei

FMB020 este un localizator GPS plug and play cu GSM si Bluetooth de la Teltonika, utila pentru a urmari pozitia masinii in timp real. Fiind de dimensiuni mici, ... Teltonika
Similar Localizator GPS cu GSM 2G si Bluetooth Teltonika FMB020, plug and play, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, SBAS, QZSS, DGPS, AGPS

Localizator GPS cu GSM 2G si Bluetooth Teltonika FMB003, plug and play, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, SBAS, QZSS, DGPS, AGPS

Localizator GPS cu GSM 2G si Bluetooth Teltonika FMB003, plug and play, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, SBAS, QZSS, DGPS, AGPS

399 Lei

FMB003 este un localizator GPS plug and play cu GSM si Bluetooth de la Teltonika, utila pentru a urmari pozitia masinii in timp real. Fiind de dimensiuni mici, ... Teltonika
Similar Localizator GPS cu GSM 2G si Bluetooth Teltonika FMB003, plug and play, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, SBAS, QZSS, DGPS, AGPS

Modul PSTN 2 linii SG-DRL5-2L, 150 formate

Modul PSTN 2 linii SG-DRL5-2L, 150 formate

17604.61 Lei

DSC Surgard SG-DRL5-2L este un modul PSTN cu 2 linii telefonice pentru System 5, cu pana la 150 de formate de comunicare.... DSC
Similar Modul PSTN 2 linii SG-DRL5-2L, 150 formate

Modul PSTN 1 linie SG-DRL5, 150 formate

Modul PSTN 1 linie SG-DRL5, 150 formate

9400.13 Lei

DSC Surgard SG-DRL5 este un modul PSTN cu 1 linie telefonica pentru System 5, cu pana la 150 de formate de comunicare.... DSC
Similar Modul PSTN 1 linie SG-DRL5, 150 formate

Modul optic Aruba J9150D, SFP+, LC, SR, 10 Gbps, 300 m

Modul optic Aruba J9150D, SFP+, LC, SR, 10 Gbps, 300 m

1578.1 Lei

J9150D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP+ si permite o rata de transfer de 10 Gbps pe o distanta ma... Aruba
Similar Modul optic Aruba J9150D, SFP+, LC, SR, 10 Gbps, 300 m

Modul optic Aruba J9152D, SFP+, LC, LRM, 10 Gbps, 220 m

Modul optic Aruba J9152D, SFP+, LC, LRM, 10 Gbps, 220 m

2728.19 Lei

J9152D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP+ si permite o rata de transfer de 10 Gbps pe o distanta ma... Aruba
Similar Modul optic Aruba J9152D, SFP+, LC, LRM, 10 Gbps, 220 m

Modul optic Aruba J9151E, SFP+, LC, LR, 10 Gbps, 10 km

Modul optic Aruba J9151E, SFP+, LC, LR, 10 Gbps, 10 km

5214.49 Lei

J9151E este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP+ si permite o rata de transfer de 10 Gbps pe o distanta ma... Aruba
Similar Modul optic Aruba J9151E, SFP+, LC, LR, 10 Gbps, 10 km

Modul optic Aruba J9153D, SFP+, LC, ER, 10 Gbps, 40 Km

Modul optic Aruba J9153D, SFP+, LC, ER, 10 Gbps, 40 Km

24680.11 Lei

J9153D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP si permite o rata de transfer de 10 Gbps pe o distanta max... Aruba
Similar Modul optic Aruba J9153D, SFP+, LC, ER, 10 Gbps, 40 Km

Modul optic Aruba J4858D, SFP, LC, SX, 1 Gbps, 500 m

Modul optic Aruba J4858D, SFP, LC, SX, 1 Gbps, 500 m

476.19 Lei

J4858D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP si permite o rata de transfer de 1 Gbps pe o distanta maxi... Aruba
Similar Modul optic Aruba J4858D, SFP, LC, SX, 1 Gbps, 500 m

Modul optic Aruba J4859D, SFP, LC, LX, 1 Gbps, 10 Km

Modul optic Aruba J4859D, SFP, LC, LX, 1 Gbps, 10 Km

823.32 Lei

J4859D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP si permite o rata de transfer de 1 Gbps pe o distanta... Aruba
Similar Modul optic Aruba J4859D, SFP, LC, LX, 1 Gbps, 10 Km

Modul optic Aruba J4860D, SFP, LC, LH, 1 Gbps, 70 Km

Modul optic Aruba J4860D, SFP, LC, LH, 1 Gbps, 70 Km

13271.01 Lei

J4860D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP si permite o rata de transfer de 1 Gbps pe o distanta... Aruba
Similar Modul optic Aruba J4860D, SFP, LC, LH, 1 Gbps, 70 Km

Modul optic Aruba JD092B, SFP+, LC, SR, 10 Gbps

Modul optic Aruba JD092B, SFP+, LC, SR, 10 Gbps

2785.69 Lei

JD092B este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP+ si permite o rata de transfer de 10 Gbps.... Aruba
Similar Modul optic Aruba JD092B, SFP+, LC, SR, 10 Gbps

Modul fibra optica multi-mod D-Link DEM-311GT, 1 Gbps, 550 m, 850 nm, SFP

Modul fibra optica multi-mod D-Link DEM-311GT, 1 Gbps, 550 m, 850 nm, SFP

132.41 Lei

DEM-311GT este un modul de fibra optica de la D-Link ce ofera o solutie de conectivitate de mare viteza prin intermediul unei singure conexiuni SFP. Modulul est... D-Link
Similar Modul fibra optica multi-mod D-Link DEM-311GT, 1 Gbps, 550 m, 850 nm, SFP

Modul de extensie DSC SURGARD SG-DRL3 STD

Modul de extensie DSC SURGARD SG-DRL3 STD

5420 Lei

Modul de extensie SURGARD SG-DRL3 STD linie telefonica (PSTN) pentru dispeceratul modular Surgard GS-SYSTEM III.... DSC
Similar Modul de extensie DSC SURGARD SG-DRL3 STD

Modul optic SFP IP-COM G311SM , mono fibra, 1.25 Gbps, 20 km

Modul optic SFP IP-COM G311SM , mono fibra, 1.25 Gbps, 20 km

139.59 Lei

G311SM este un modul optic de la IP-COM. Acesta dispune de conector mono-mod fiber asigurand o transmisie a datelor cu o viteza de pana la 1.25 Gbps pana la o d... IP-COM
Similar Modul optic SFP IP-COM G311SM , mono fibra, 1.25 Gbps, 20 km

Modul fibra optica SFP Ubiquiti UACC-CM-RJ45-10G, 10 Gbps, 100 m

Modul fibra optica SFP Ubiquiti UACC-CM-RJ45-10G, 10 Gbps, 100 m

273.28 Lei

UACC-CM-RJ45-10G este un modul de fibra optica SFP+ care permite conectarea routerelor/switch-urilor dotate exclusiv cu porturi SFP la reţele de mare viteza pe ... UBiQUiTi
Similar Modul fibra optica SFP Ubiquiti UACC-CM-RJ45-10G, 10 Gbps, 100 m

Modul emisie-receptie pentru retele de cupru Mikrotik SFP S-RJ01, RJ45, 1.25 Gb/s, 10/100/1000M

Modul emisie-receptie pentru retele de cupru Mikrotik SFP S-RJ01, RJ45, 1.25 Gb/s, 10/100/1000M

146.36 Lei

Mikrotik SFP S-RJ01 este un modul de cupru, de la Mikrotik. Acesta reprezinta o optiune ideala pentru ati extinde reteua. Dispune de conector RJ-45 bi-direction... MikroTik
Similar Modul emisie-receptie pentru retele de cupru Mikrotik SFP S-RJ01, RJ45, 1.25 Gb/s, 10/100/1000M

Modul GPS Viofo A118 MODUL GPS pentru camerele G1W-S, A118C, A118C2

Modul GPS Viofo A118 MODUL GPS pentru camerele G1W-S, A118C, A118C2

54.31 Lei

Modulul GPS este compatibil cu camerele de masina G1W-S, A118C, A118C2. Este usor de utilizat si de conectat la camera prin intermediul mufei de tip Jack... Viofo
Similar Modul GPS Viofo A118 MODUL GPS pentru camerele G1W-S, A118C, A118C2

Modul cu 4 porturi Aruba JL083A, SFP+, 10 Gbps

Modul cu 4 porturi Aruba JL083A, SFP+, 10 Gbps

3927.1 Lei

JL083A este un modul cu 4 porturi SFP+, de la Aruba. Acesta poate furniza o rata de transfer a datelor de 10 Gbps si este compatibil cu switch-urile din seria A... Aruba
Similar Modul cu 4 porturi Aruba JL083A, SFP+, 10 Gbps

Modul de extensie TCP/IP DSC SG-DRL3 E, 1536 conturi obiective, 512 conturi supervizate

Modul de extensie TCP/IP DSC SG-DRL3 E, 1536 conturi obiective, 512 conturi supervizate

7326.93 Lei

Modul de extensie SURGARD SG-DRL3 E linie telefonica (PSTN) pentru dispeceratul modular Surgard GS-SYSTEM III. Acesta suporta pana la 1536 de conturi obiectiv, ... DSC
Similar Modul de extensie TCP/IP DSC SG-DRL3 E, 1536 conturi obiective, 512 conturi supervizate

Modul SFP+ Ultimode LR 10Gbps (1310nm, SM, 10km)

Modul SFP+ Ultimode LR 10Gbps (1310nm, SM, 10km)

88.23 Lei

Modul SFP+ Ultimode LR 10Gbps (1310nm, SM, 10km)Elemente distinctive:viteze de transfer de până la 10 Gbps,duplex (două fibre),proiectate pentru fibre optice si... ULTIMODE
Similar Modul SFP+ Ultimode LR 10Gbps (1310nm, SM, 10km)

Modul HP Aruba JL078A, 1 port, QSFP+, 40 Gbps

Modul HP Aruba JL078A, 1 port, QSFP+, 40 Gbps

7460.18 Lei

JL078A este un modul HP Aruba. Acesta dispune de 1 port QSFP+, poate furniza o rata de transfer de date de pana la 40 Gbps si este compatibil cu switch-urile Ar... Aruba
Similar Modul HP Aruba JL078A, 1 port, QSFP+, 40 Gbps

Modul SFP+ Ultimode 10Gbps (850nm, MM, 300m)

Modul SFP+ Ultimode 10Gbps (850nm, MM, 300m)

61.35 Lei

Modul SFP+ Ultimode 10Gbps (850nm, MM, 300m)Elemente distinctive:viteze de transfer de până la 10 Gbps,duplex (două fibre),proiectate pentru fibre optice multim... ULTIMODE
Similar Modul SFP+ Ultimode 10Gbps (850nm, MM, 300m)

Modul cu 2 porturi Aruba J9732A, pentru switch-uri seria 2920, 10 Gbps

Modul cu 2 porturi Aruba J9732A, pentru switch-uri seria 2920, 10 Gbps

2027.94 Lei

J9732A este un modul cu 2 porturi RJ45, de la Aruba. Acesta poate furniza o rata de transfer a datelor de 10 Gbps si este compatibil cu switch-urile din seria A... Aruba
Similar Modul cu 2 porturi Aruba J9732A, pentru switch-uri seria 2920, 10 Gbps

Modul optic SFP Dahua GSFP-1310R-20-SMF, mono fibra, LC, 1 Gbps, 20 km

Modul optic SFP Dahua GSFP-1310R-20-SMF, mono fibra, LC, 1 Gbps, 20 km

205 Lei

GSFP-1310R-20-SMF este un modul optic de la Dahua. Acesta dispune de conector mono-mod fiber asigurand o transmisie a datelor cu o viteza de pana la 1 Gbps pana... Dahua
Similar Modul optic SFP Dahua GSFP-1310R-20-SMF, mono fibra, LC, 1 Gbps, 20 km

Modul optic SFP Dahua GSFP-1310T-20-SMF, mono fibra, LC, 1 Gbps, 20 km

Modul optic SFP Dahua GSFP-1310T-20-SMF, mono fibra, LC, 1 Gbps, 20 km

205 Lei

GSFP-1310T-20-SMF este un modul optic de la Dahua. Acesta dispune de conector mono-mod fiber asigurand o transmisie a datelor cu o viteza de pana la 1 Gbps pana... Dahua
Similar Modul optic SFP Dahua GSFP-1310T-20-SMF, mono fibra, LC, 1 Gbps, 20 km

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SP10SR, 10.3 Gbps, SFP+, 850 nm, 300 m

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SP10SR, 10.3 Gbps, SFP+, 850 nm, 300 m

843.19 Lei

Allied Telesis AT-SP10SR este un modul transceiver cu factor de forma mic, de 10 Gbps. Este conform cu SFF-8431 SFP+ si dispune de conector cu fibra optica LC. ... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SP10SR, 10.3 Gbps, SFP+, 850 nm, 300 m

Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

184 Lei

QLSFP3211- este un dispozitiv compact, dar puternic, care iti ofera posibilitatea de a transmite date pe distante de pana la 10 km si la viteze mai mari, pe o f... Schrack
Similar Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

Modul single mod SFP Ubiquiti UF-INSTANT, 1Gbps, 20 Km

Modul single mod SFP Ubiquiti UF-INSTANT, 1Gbps, 20 Km

274.64 Lei

UF-INSTANT este un dispozitiv de retea folosit pentru a te conecta la un furnizor de servicii de internet cu fibra optica. Acesta include in mod obisnuit o inte... UBiQUiTi
Similar Modul single mod SFP Ubiquiti UF-INSTANT, 1Gbps, 20 Km

Modul GPS de monitorizare auto SEKA TRACK CAN

Modul GPS de monitorizare auto SEKA TRACK CAN

933 Lei

Sistemul de securitate si localizare pentru vehicule (SSLV) Seka Track Can, este un sistem de management si antifurt perfectionat. Prin imbinarea tehnologiilor ... Seka
Similar Modul GPS de monitorizare auto SEKA TRACK CAN

Modul GPS de monitorizare auto SEKA TRACK

Modul GPS de monitorizare auto SEKA TRACK

806 Lei

Sistemul de securitate si localizare pentru vehicule (SSLV) Seka Track, este un sistem de management si antifurt perfectionat. Prin imbinarea tehnologiilor GPS ... Seka
Similar Modul GPS de monitorizare auto SEKA TRACK

Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

55.98 Lei

TL-SM321A-2 este un dispozitiv compact, dar puternic, care iti ofera posibilitatea de a transmite date pe distante mai mari si la viteze mai mari, pe o fibra op... TP-LINK
Similar Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

Modul cu senzor Bluetooth Teltonika BTSMP1 raza 80 m, IP67, autonomie 10 ani

Modul cu senzor Bluetooth Teltonika BTSMP1 raza 80 m, IP67, autonomie 10 ani

168 Lei

BTSMP1 este un tracker senzori incorporati de la Teltonika, destinat pentru monitorizarea si urmarirea obiectelor mobile pentru logistica, agricultura, sau con... Teltonika
Similar Modul cu senzor Bluetooth Teltonika BTSMP1 raza 80 m, IP67, autonomie 10 ani

Modul mini GBIC D-Link DEM-310GT, SFP, sigle mode, 1.25 Gbps, 10 km

Modul mini GBIC D-Link DEM-310GT, SFP, sigle mode, 1.25 Gbps, 10 km

296.04 Lei

D-Link DEM-310GT este un transmitator SFP (mini-GBIC) monomodal de 1310nm de inalta performanta. Suporta full duplex, viteze Gigabit pe fibra monomod pe distant... D-Link
Similar Modul mini GBIC D-Link DEM-310GT, SFP, sigle mode, 1.25 Gbps, 10 km

Modul Bluetooth Teltonika BTSID1 raza 80 m, IP67, autonomie 10 ani

Modul Bluetooth Teltonika BTSID1 raza 80 m, IP67, autonomie 10 ani

136 Lei

BTSID1 este un tracker cu bluetooth de la Teltonika, destinat pentru monitorizarea si urmarirea obiectelor mobile pentru logistica, agricultura, sau constructi... Teltonika
Similar Modul Bluetooth Teltonika BTSID1 raza 80 m, IP67, autonomie 10 ani

Cablu Fractal Design FD-A-USBC-002, USB-C 10Gbps, Model E

Cablu Fractal Design FD-A-USBC-002, USB-C 10Gbps, Model E

63.99 Lei

Model : FD-A-USBC-002,Tip conector : USB-C,Culoare : Negru,Greutate : 40 g,Altele : Lungime 100 cm... Fractal Design
Similar Cablu Fractal Design FD-A-USBC-002, USB-C 10Gbps, Model E

Cablu Fractal Design FD-A-USBC-001, USB-C 10Gpbs, Model D

Cablu Fractal Design FD-A-USBC-001, USB-C 10Gpbs, Model D

67.99 Lei

Model : FD-A-USBC-001,Tip conector : USB-C,Culoare : Negru,Greutate : 50 g,Altele : Lungime 67 cm... Fractal Design
Similar Cablu Fractal Design FD-A-USBC-001, USB-C 10Gpbs, Model D

Camera de supraveghere bullet IP, 5MP, 2.7-13.5mm, Starlight,motorizata, 4 LED IR 60M, IP67, metal, Dahua IPC-HFW3541T-ZAS-27135-S2

Camera de supraveghere bullet IP, 5MP, 2.7-13.5mm, Starlight,motorizata, 4 LED IR 60M, IP67, metal, Dahua IPC-HFW3541T-ZAS-27135-S2

607.99 Lei

DESCRIERE: Camera descrisă are un senzor de imagine CMOS de 5 MP 1/2 inch, care oferă o performanță excelentă în condiții de luminanță scăzută și o definiție în... Dahua
Similar Camera de supraveghere bullet IP, 5MP, 2.7-13.5mm, Starlight,motorizata, 4 LED IR 60M, IP67, metal, Dahua IPC-HFW3541T-ZAS-27135-S2

Sistem supraveghere exterior middle Acvil Pro Starlight ACV-M8EXT40-2MP, 8 camere, 2 MP, IR 40 m, 2.8 mm, audio prin coaxial

Sistem supraveghere exterior middle Acvil Pro Starlight ACV-M8EXT40-2MP, 8 camere, 2 MP, IR 40 m, 2.8 mm, audio prin coaxial

1847.74 Lei

ACV-M8EXT40-2MP este un sistem de supraveghere video middle de exterior de la Acvil din seria Pro. Acesta este este format din 8x camere de supraveghere vi... Acvil
Similar Sistem supraveghere exterior middle Acvil Pro Starlight ACV-M8EXT40-2MP, 8 camere, 2 MP, IR 40 m, 2.8 mm, audio prin coaxial

Gateway Bluetooth IoT MikroTik RB924I-2ND-BT5&BG77, Wi-Fi, 2 porturi, CAT-M, GPS, PoE

Gateway Bluetooth IoT MikroTik RB924I-2ND-BT5&BG77, Wi-Fi, 2 porturi, CAT-M, GPS, PoE

335 Lei

RB924I-2ND-BT5&BG77 este un Gateway IoT de la MikroTic care foloseste banda ingusta si tehnologie CAT-M. Din cauza costurilor reduse, a latimii de banda red... MikroTik
Similar Gateway Bluetooth IoT MikroTik RB924I-2ND-BT5&BG77, Wi-Fi, 2 porturi, CAT-M, GPS, PoE

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 7m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 7m

151.58 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 7 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 7m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 3m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 3m

75.41 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 3 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 3m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 5m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 5m

108.19 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 5 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 5m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 1m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 1m

57.28 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 1 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 1m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 0.5m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 0.5m

50.37 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 0.5 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători ... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 0.5m

GBIC SINGLEMODE DS-1.25G-20-1550 Hikvision

GBIC SINGLEMODE DS-1.25G-20-1550 Hikvision

155.68 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve... HIKVISION
Similar GBIC SINGLEMODE DS-1.25G-20-1550 Hikvision

GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

127.04 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve... HIKVISION
Similar GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

Helpmation GFS-302 - Dozator de pastă fără contact și sterilizator de periuță de dinți

Helpmation GFS-302 - Dozator de pastă fără contact și sterilizator de periuță de dinți

159 Lei

Cu ajutorul dozatorului Helpmation, veți avea întotdeauna pastă de dinți pregătită pentru igiena zilnică, fără deschiderea și închiderea obositoare a pastei de ... Helpmation
Similar Helpmation GFS-302 - Dozator de pastă fără contact și sterilizator de periuță de dinți

Sistem supraveghere exterior middle Acvil Pro Starlight ACV-M4EXT40-2MP, 4 camere, 2 MP, IR 40 m, 2.8 mm, POS, audio prin coaxial

Sistem supraveghere exterior middle Acvil Pro Starlight ACV-M4EXT40-2MP, 4 camere, 2 MP, IR 40 m, 2.8 mm, POS, audio prin coaxial

1108.97 Lei

ACV-M4EXT40-2MP este un sistem de supraveghere video middle de exterior de la Acvil din seria Pro. Acesta este este format din 4x camere de supraveghere vi... Acvil
Similar Sistem supraveghere exterior middle Acvil Pro Starlight ACV-M4EXT40-2MP, 4 camere, 2 MP, IR 40 m, 2.8 mm, POS, audio prin coaxial