Modul optic Aruba J4860D, SFP, LC, LH, 1 Gbps, 70 Km

Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310T-20-SMF

Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310T-20-SMF

208.36 Lei

GSFP-1310T-20-SMF este un modul optic oferit de Dahua, caracterizat prin capacitatea sa de a transforma semnalele electrice în optice și invers. Caracteristici ... Rovision
Similar Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310T-20-SMF

Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310R-20-SMF

Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310R-20-SMF

208.36 Lei

GSFP-1310R-20-SMF este un modul optic produs de Dahua, specializat în conversia semnalelor electrice în semnale optice și invers Specificatii Protocoale transmi... Rovision
Similar Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310R-20-SMF

Modul SFP+ Ultimode LR 10Gbps (1310nm, SM, 10km)

Modul SFP+ Ultimode LR 10Gbps (1310nm, SM, 10km)

88.23 Lei

Modul SFP+ Ultimode LR 10Gbps (1310nm, SM, 10km)Elemente distinctive:viteze de transfer de până la 10 Gbps,duplex (două fibre),proiectate pentru fibre optice si... ULTIMODE
Similar Modul SFP+ Ultimode LR 10Gbps (1310nm, SM, 10km)

Modul SFP+ Ultimode 10Gbps (850nm, MM, 300m)

Modul SFP+ Ultimode 10Gbps (850nm, MM, 300m)

61.35 Lei

Modul SFP+ Ultimode 10Gbps (850nm, MM, 300m)Elemente distinctive:viteze de transfer de până la 10 Gbps,duplex (două fibre),proiectate pentru fibre optice multim... ULTIMODE
Similar Modul SFP+ Ultimode 10Gbps (850nm, MM, 300m)

Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

184 Lei

QLSFP3211- este un dispozitiv compact, dar puternic, care iti ofera posibilitatea de a transmite date pe distante de pana la 10 km si la viteze mai mari, pe o f... Schrack
Similar Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

55.98 Lei

TL-SM321A-2 este un dispozitiv compact, dar puternic, care iti ofera posibilitatea de a transmite date pe distante mai mari si la viteze mai mari, pe o fibra op... TP-LINK
Similar Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

Modul SFP+ 10G Base-SR MM 850nm 300m LC duplex DDM HP

Modul SFP+ 10G Base-SR MM 850nm 300m LC duplex DDM HP

101.51 Lei

Module optice marca FiberTechnic conforme cu standardele SFF-8431, 10GBASE-SR/SW și 10GBASE-SX pentru conversia unui semnal electric într-un semnal optic. Acest... Fibertechnic®
Similar Modul SFP+ 10G Base-SR MM 850nm 300m LC duplex DDM HP

Modul SFP 80 km 1000Base-ZX SM Tx1550 LC duplex DDM (SFP-LD)

Modul SFP 80 km 1000Base-ZX SM Tx1550 LC duplex DDM (SFP-LD)

191.19 Lei

Modul SFP 1,25G FS-1524-FL80D singlemode ce funcționează în banda de 1550 și folosește două fibre optice pentru transmisie de date pe distanțe de maxim 80km, cu... Fibertechnic®
Similar Modul SFP 80 km 1000Base-ZX SM Tx1550 LC duplex DDM (SFP-LD)

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

89.38 Lei

Modul SFP LC 1000Base-Bx FS-B5324-FL40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550/13... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

86.52 Lei

Modul SFP LC 1,25G FS-B3524-FL40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1310/1550nm c... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

117.61 Lei

Modul SFP LC 1,25G FS-B5324-FL80D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550/1310nm c... Fibertechnic®
Similar Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

117.61 Lei

Modul SFP LC 1,25G FS-B3524-FL80D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1310/1550nm ... Fibertechnic®
Similar Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 1000Base-LH+ SM TX1550 80KM LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

Modul SFP 1000Base-LH+ SM TX1550 80KM LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

254.64 Lei

Modul SFP 1000Base-LH+ SM TX1550 80KM LC DUPLEX DDM (SFP-LD) DDM (Digital Diagnostics Monitoring). single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX... Fibertechnic®
Similar Modul SFP 1000Base-LH+ SM TX1550 80KM LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

GBIC SINGLEMODE DS-1.25G-20-1550 Hikvision

GBIC SINGLEMODE DS-1.25G-20-1550 Hikvision

155.68 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve... HIKVISION
Similar GBIC SINGLEMODE DS-1.25G-20-1550 Hikvision

Modul SFP+ 10G MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM Fibertechnic

Modul SFP+ 10G MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM Fibertechnic

68.65 Lei

Optical modules brand FiberTechnic are in accordance with the standards SFF-8431, 10GBASE-SR / SW and 10GBASE-SX for converting an electrical signal into an opt... Fibertechnic®
Similar Modul SFP+ 10G MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM Fibertechnic

GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

127.04 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve... HIKVISION
Similar GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

486.46 Lei

Transmitatorul SFP Allied Telesis AT-SPLX10 accepta lungimi de legatura de pana la 10 km pe fibra SMF duplex LC. Monitorizarea digitala a diagnosticului este di... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

82.11 Lei

Set de module SFP SC 1000Base-Bx WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550 și 1310nm... Fibertechnic®
Similar Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km LC Ultimode

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km LC Ultimode

79.68 Lei

Kit module SFP gigabit singlemode cu comunicație WDM. Pentru transmisii de date la distanțe de până la 20 km pe o singură fibră optică singlemode conectorizată ... ULTIMODE
Similar Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km LC Ultimode

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 7m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 7m

151.58 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 7 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 7m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 3m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 3m

75.41 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 3 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 3m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 5m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 5m

108.19 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 5 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 5m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 1m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 1m

57.28 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 1 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 1m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 0.5m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 0.5m

50.37 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 0.5 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători ... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 0.5m