Modul optic Dahua PFT3960

Modul optic Dahua PFT3960

Modul optic Dahua PFT3960

176.99 Lei

Modul optic PFT3960 cu rata de transfer de 1.25 G pe o distanta maxima de pana la 20 km. Atentie! PFT3960 trebuie sa conlucreze cu PFT3970.... Dahua
Similar Modul optic Dahua PFT3960

Modul optic Dahua PFT3970

Modul optic Dahua PFT3970

270.99 Lei

Modul optic Dahua PFT3970 cu rata de transfer de 1.25 Gb/s pe o distanta maxima de pana la 20 km. Atentie! PFT3970 trebuie sa conlucreze cu PFT3960.... Dahua
Similar Modul optic Dahua PFT3970

Modul optic Dahua PFT3950

Modul optic Dahua PFT3950

118.23 Lei

Modul optic Dahua PFT3950 cu rata de transfer de 1.25 Gb/s pe o distanta maxima de pana la 0.5 km. ... Dahua
Similar Modul optic Dahua PFT3950

Modul optic Dahua PFT3920

Modul optic Dahua PFT3920

128.13 Lei

Modul optic Dahua PFT3920 cu rata de transfer de 155 Mb/s pe o distanta maxima de pana la 20 km. Atentie! PFT3920 trebuie sa conlucreze cu PFT3910.... Dahua
Similar Modul optic Dahua PFT3920

Modul optic Dahua PFT3910

Modul optic Dahua PFT3910

182 Lei

Modul optic Dahua PFT3910 cu rata de transfer de 155 Mb/s pe o distanta maxima de pana la 20 km. Atentie! PFT3910 trebuie sa conlucreze cu PFT3920.... Dahua
Similar Modul optic Dahua PFT3910

Modul multimod Dahua PFT3900

Modul multimod Dahua PFT3900

141.99 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric in semnal optic si invers. Utilizarea media conver... Dahua
Similar Modul multimod Dahua PFT3900

Modul tastatura pentru videointerfon de exterior Dahua VTO4202F-MK, aparent/ingropat, 5 V DC

Modul tastatura pentru videointerfon de exterior Dahua VTO4202F-MK, aparent/ingropat, 5 V DC

338 Lei

VTO4202F-MK este un modul cu tastatura pentru videointerfon IP, de la Dahua. Acest modul dispunde de microprocesor incorporat, tastatura iluminata din metal cu ... Dahua
Similar Modul tastatura pentru videointerfon de exterior Dahua VTO4202F-MK, aparent/ingropat, 5 V DC

Modul indicator status videointerfon de exterior Dahua VTO4202F-ML, aparent/ingropat, 5 V DC

Modul indicator status videointerfon de exterior Dahua VTO4202F-ML, aparent/ingropat, 5 V DC

105 Lei

VTO4202F-ML este un modul pentru indicarea statusului interfonului de exterior IP, de la Dahua. Acesta dispune de procesor incorporat, 3 LED-uri indicatoare pen... Dahua
Similar Modul indicator status videointerfon de exterior Dahua VTO4202F-ML, aparent/ingropat, 5 V DC

Modul LED interior Dahua PHIA4-EH

Modul LED interior Dahua PHIA4-EH

33548.99 Lei

PHIA4-EH este un modul LED fix de interior de la Dahua. Panoul de afisaj LED cu luminozitate ridicata este perfect pentru utilizare la afisare video pe perete. ... Dahua
Similar Modul LED interior Dahua PHIA4-EH

Modul pentru completare spatiu gol videointerfon modular de exterior Dahua VTO2000A-E

Modul pentru completare spatiu gol videointerfon modular de exterior Dahua VTO2000A-E

96.96 Lei

VTO2000A-E este un modul pentru completarea spatiului gol la videointerfoanele modulare IP de exterior de la Dahua, din seria X. Este folosit atunci cand se ins... Dahua
Similar Modul pentru completare spatiu gol videointerfon modular de exterior Dahua VTO2000A-E

Modul control acces IP Dahua ASC1202B-S, PIN/card, amprenta, 100.000 carduri, 150.000 evenimente, antipassback

Modul control acces IP Dahua ASC1202B-S, PIN/card, amprenta, 100.000 carduri, 150.000 evenimente, antipassback

233.16 Lei

ASC1202B-S este un modul control acces IP, de la Dahua. Dispune de interfata Wiegand 26 / 34, RS-485 si este recomandat pentru a fi utilizat la 2 usi cu deschid... Dahua
Similar Modul control acces IP Dahua ASC1202B-S, PIN/card, amprenta, 100.000 carduri, 150.000 evenimente, antipassback

Modul pentru completare spatiu gol videointerfon de exterior IP Dahua VTO4202F-MN

Modul pentru completare spatiu gol videointerfon de exterior IP Dahua VTO4202F-MN

56 Lei

VTO4202F-MN este un modul pentru completarea spatiului gol din carcasa videointerfoanelor IP de exterior, de la Dahua. Este folosit atunci cand se intaleaza o j... Dahua
Similar Modul pentru completare spatiu gol videointerfon de exterior IP Dahua VTO4202F-MN

Modul control acces IP Dahua ASC1202B-D, PIN/card, amprenta, 100.000 carduri, 150.000 evenimente, antipassback

Modul control acces IP Dahua ASC1202B-D, PIN/card, amprenta, 100.000 carduri, 150.000 evenimente, antipassback

410 Lei

ASC1202B-D este un modul control acces IP, de la Dahua. Dispune de interfata Wiegand 26 / 34, RS-485 si este recomandat pentru a fi utilizat la 2 usi cu de... Dahua
Similar Modul control acces IP Dahua ASC1202B-D, PIN/card, amprenta, 100.000 carduri, 150.000 evenimente, antipassback

Modul convertor analog IP Dahua VTNC3000A, 4 canale, sina DIN

Modul convertor analog IP Dahua VTNC3000A, 4 canale, sina DIN

166.22 Lei

VTNC3000A este un modul convertor analog IP, de la Dahua. Permite conversia sistemelor de la analog la IP. Modulul are 4 canale cu 2 fire pentru conectarea sist... Dahua
Similar Modul convertor analog IP Dahua VTNC3000A, 4 canale, sina DIN

Modul extensie alarma pentru DVR-uri Dahua ARB1606, 16 intrari, 6 iesiri

Modul extensie alarma pentru DVR-uri Dahua ARB1606, 16 intrari, 6 iesiri

127.99 Lei

ARB1606 este un modul de la Dahua care poate fi folosit pe post de extensie pentru DVR-uri DAHUA care nu sunt dotate cu intrari si iesiri de alarma (dispozitivu... Dahua
Similar Modul extensie alarma pentru DVR-uri Dahua ARB1606, 16 intrari, 6 iesiri

Modul tastatura pentru videointerfon modular de exterior Dahua VTO2000A-K, aparent/ingropat, DC 12V

Modul tastatura pentru videointerfon modular de exterior Dahua VTO2000A-K, aparent/ingropat, DC 12V

356.68 Lei

VTO2000A-K este un modul cu tastatura pentru videointerfon IP, de la Dahua. VTO2000A-K este un accesoriu de completare si functioneaza doar cu videointerfoanele... Dahua
Similar Modul tastatura pentru videointerfon modular de exterior Dahua VTO2000A-K, aparent/ingropat, DC 12V

Modul cu ecran pentru videointerfon IP de exterior Dahua VTO4202F-MS, 3 inch, aparent/ingropat, 5 V DC

Modul cu ecran pentru videointerfon IP de exterior Dahua VTO4202F-MS, 3 inch, aparent/ingropat, 5 V DC

161 Lei

VTO4202F-MS este un modul cu ecran de 3 inch STN pentru videointerfoanele IP de exterior, de la Dahua. VTO4202F-MS functioneaza doar impreuna cu videointerfoane... Dahua
Similar Modul cu ecran pentru videointerfon IP de exterior Dahua VTO4202F-MS, 3 inch, aparent/ingropat, 5 V DC

Modul videointerfon de exterior IP pentru control acces Dahua VTO4202F-MR, Mifare, 13.56 MHz, 5 V DC

Modul videointerfon de exterior IP pentru control acces Dahua VTO4202F-MR, Mifare, 13.56 MHz, 5 V DC

125 Lei

VTO4202F-MR este un modul de cotrol acces pentru videointerfon de exterior IP, de la Dahua. Modulul functioneaza cu carduri Mifare, la o frecventa de 13.56 MHz,... Dahua
Similar Modul videointerfon de exterior IP pentru control acces Dahua VTO4202F-MR, Mifare, 13.56 MHz, 5 V DC

Modul videointerfon de exterior pentru control acces Dahua VTO2000A-R, Mifare, 13.56 MHz, DC 12V

Modul videointerfon de exterior pentru control acces Dahua VTO2000A-R, Mifare, 13.56 MHz, DC 12V

173.15 Lei

VTO2000A-R este un modul de cotrol acces pentru videointerfon de exterior IP, de la Dahua. Modulul functioneaza cu carduri Mifare, la o frecventa de 13.56 MHz. ... Dahua
Similar Modul videointerfon de exterior pentru control acces Dahua VTO2000A-R, Mifare, 13.56 MHz, DC 12V

Modul optic Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310, 1250 Mbps, LC, SFP, 20 Km

Modul optic Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310, 1250 Mbps, LC, SFP, 20 Km

74.44 Lei

HK-SFP-1.25G-20-1310 este un modul optic, de la Hikvision. Acesta reprezinta o optiune ideala pentru ati extinde reteua. Dispune de conector single fiber LC bi-... HikVision
Similar Modul optic Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310, 1250 Mbps, LC, SFP, 20 Km

Modul optic Hikvision SFP-1.25G-20-1310, 1250 Mbps, LC, SFP, 20 Km

Modul optic Hikvision SFP-1.25G-20-1310, 1250 Mbps, LC, SFP, 20 Km

75.11 Lei

SFP-1.25G-20-1310 este un modul optic, de la Hikvision. Acesta reprezinta o optiune ideala pentru ati extinde reteua. Dispune de conector single fiber LC bi-dir... HikVision
Similar Modul optic Hikvision SFP-1.25G-20-1310, 1250 Mbps, LC, SFP, 20 Km

Modul optic Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1550, 1250 Mbps, LC, SFP, 20 Km

Modul optic Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1550, 1250 Mbps, LC, SFP, 20 Km

101 Lei

HK-SFP-1.25G-20-1550 este un modul optic, de la Hikvision. Acesta reprezinta o optiune ideala pentru ati extinde reteua. Dispune de conector single fiber L... HikVision
Similar Modul optic Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1550, 1250 Mbps, LC, SFP, 20 Km

Modul deschidere yala secundara Dahua DEE1010B

Modul deschidere yala secundara Dahua DEE1010B

105 Lei

Modul deschidere yala secundara pentru posturile de exterior. Se conecteaza prin RS485(2 fire) la postul de exterior, iesire releu (NO/NC) 30V/2A, alimentare 12... Dahua
Similar Modul deschidere yala secundara Dahua DEE1010B

Modul optic Aruba J9150D, SFP+, LC, SR, 10 Gbps, 300 m

Modul optic Aruba J9150D, SFP+, LC, SR, 10 Gbps, 300 m

1578.1 Lei

J9150D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP+ si permite o rata de transfer de 10 Gbps pe o distanta ma... Aruba
Similar Modul optic Aruba J9150D, SFP+, LC, SR, 10 Gbps, 300 m

Modul optic Aruba J9152D, SFP+, LC, LRM, 10 Gbps, 220 m

Modul optic Aruba J9152D, SFP+, LC, LRM, 10 Gbps, 220 m

2728.19 Lei

J9152D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP+ si permite o rata de transfer de 10 Gbps pe o distanta ma... Aruba
Similar Modul optic Aruba J9152D, SFP+, LC, LRM, 10 Gbps, 220 m

Modul optic Aruba J9151E, SFP+, LC, LR, 10 Gbps, 10 km

Modul optic Aruba J9151E, SFP+, LC, LR, 10 Gbps, 10 km

5214.49 Lei

J9151E este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP+ si permite o rata de transfer de 10 Gbps pe o distanta ma... Aruba
Similar Modul optic Aruba J9151E, SFP+, LC, LR, 10 Gbps, 10 km

Modul optic Aruba J9153D, SFP+, LC, ER, 10 Gbps, 40 Km

Modul optic Aruba J9153D, SFP+, LC, ER, 10 Gbps, 40 Km

24680.11 Lei

J9153D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP si permite o rata de transfer de 10 Gbps pe o distanta max... Aruba
Similar Modul optic Aruba J9153D, SFP+, LC, ER, 10 Gbps, 40 Km

Modul optic Aruba J4859D, SFP, LC, LX, 1 Gbps, 10 Km

Modul optic Aruba J4859D, SFP, LC, LX, 1 Gbps, 10 Km

823.32 Lei

J4859D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP si permite o rata de transfer de 1 Gbps pe o distanta... Aruba
Similar Modul optic Aruba J4859D, SFP, LC, LX, 1 Gbps, 10 Km

Modul optic Aruba J4858D, SFP, LC, SX, 1 Gbps, 500 m

Modul optic Aruba J4858D, SFP, LC, SX, 1 Gbps, 500 m

476.19 Lei

J4858D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP si permite o rata de transfer de 1 Gbps pe o distanta maxi... Aruba
Similar Modul optic Aruba J4858D, SFP, LC, SX, 1 Gbps, 500 m

Modul optic Aruba J4860D, SFP, LC, LH, 1 Gbps, 70 Km

Modul optic Aruba J4860D, SFP, LC, LH, 1 Gbps, 70 Km

13271.01 Lei

J4860D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP si permite o rata de transfer de 1 Gbps pe o distanta... Aruba
Similar Modul optic Aruba J4860D, SFP, LC, LH, 1 Gbps, 70 Km

Modul optic Aruba J9054D, SFP, LC, FX, 100 Mbps, 2000 m -1%

Modul optic Aruba J9054D, SFP, LC, FX, 100 Mbps, 2000 m

819.82 Lei 823.04 Lei

J9054D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP si permite o rata de transfer de 100 Mbps pe o distanta ma... Aruba
Similar Modul optic Aruba J9054D, SFP, LC, FX, 100 Mbps, 2000 m

Modul optic Aruba JD092B, SFP+, LC, SR, 10 Gbps -3%

Modul optic Aruba JD092B, SFP+, LC, SR, 10 Gbps

2964.62 Lei 3053.38 Lei

JD092B este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP+ si permite o rata de transfer de 10 Gbps.... Aruba
Similar Modul optic Aruba JD092B, SFP+, LC, SR, 10 Gbps

Modul optic SFP Hikvision HK-SFP+-10G-20-1330, SMF, single fiber, LC, 10 Gbps, 20 Km

Modul optic SFP Hikvision HK-SFP+-10G-20-1330, SMF, single fiber, LC, 10 Gbps, 20 Km

411.27 Lei

HK-SFP+-10G-20-1330 este un modul optic, de la Hikvision. Acesta reprezinta o optiune ideala pentru ati extinde reteua. Dispune de conector duplex fiber LC... HikVision
Similar Modul optic SFP Hikvision HK-SFP+-10G-20-1330, SMF, single fiber, LC, 10 Gbps, 20 Km

Modul optic SFP Hikvision HK-SFP+-10G-20-1270, SMF, single fiber, LC, 10 Gbps, 20 Km

Modul optic SFP Hikvision HK-SFP+-10G-20-1270, SMF, single fiber, LC, 10 Gbps, 20 Km

411.27 Lei

HK-SFP+-10G-20-1270 este un modul optic, de la Hikvision. Acesta reprezinta o optiune ideala pentru ati extinde reteua. Dispune de conector duplex fiber LC... HikVision
Similar Modul optic SFP Hikvision HK-SFP+-10G-20-1270, SMF, single fiber, LC, 10 Gbps, 20 Km

Modul optic SFP Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM, MMF, duplex fiber, LC, 1250 Mbps, 1 Km

Modul optic SFP Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM, MMF, duplex fiber, LC, 1250 Mbps, 1 Km

72.71 Lei

HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM este un modul optic, de la Hikvision. Acesta reprezinta o optiune ideala pentru ati extinde reteua. Dispune de conector duplex fibe... HikVision
Similar Modul optic SFP Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM, MMF, duplex fiber, LC, 1250 Mbps, 1 Km

Modul optic Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310-DF, SMF, duplex fiber, 9/125um, LC, 1250 Mbps, 20 Km

Modul optic Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310-DF, SMF, duplex fiber, 9/125um, LC, 1250 Mbps, 20 Km

50.66 Lei

HK-SFP-1.25G-20-1310-DF este un modul optic, de la Hikvision. Acesta reprezinta o optiune ideala pentru ati extinde reteua. Dispune de conector duplex fibe... HikVision
Similar Modul optic Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310-DF, SMF, duplex fiber, 9/125um, LC, 1250 Mbps, 20 Km

Modul optic pentru switch Aruba J8177D, SFP, 1G, Cat5e, 100 m

Modul optic pentru switch Aruba J8177D, SFP, 1G, Cat5e, 100 m

723.46 Lei

J8177D este un modul optic, de la Aruba. Acesta este compatibil cu switch-urile Aruba, dispune de tehnologie retea 100Base-T, interfata SFP, 1 port RJ45 si perm... Aruba
Similar Modul optic pentru switch Aruba J8177D, SFP, 1G, Cat5e, 100 m

Cutie montaj aparent Dahua VTOB110, 1 modul

Cutie montaj aparent Dahua VTOB110, 1 modul

253 Lei

VTOB110 este o cutie de montaj aparent pentru postul de exterior Dahua VTO1210C-X, iar metalul din care este fabricata ii ofera o rezistenta sporita.... Dahua
Similar Cutie montaj aparent Dahua VTOB110, 1 modul

Cutie montaj ingropat Dahua VTOB103, 1 modul

Cutie montaj ingropat Dahua VTOB103, 1 modul

72 Lei

VTOB103 este o cutie de montaj ingropat pentru postul de exterior Dahua VTO1210C-X, iar plasticul din care este fabricata ii ofera o rezistenta sporita.... Dahua
Similar Cutie montaj ingropat Dahua VTOB103, 1 modul

Cutie montaj aparent Dahua VTOB114-V2, 3 module

Cutie montaj aparent Dahua VTOB114-V2, 3 module

273.57 Lei

VTOB114-V2 este o cutie de montaj ingropat pentru posturile de exterior din seria X, Dahua ( VTO2000A-B, VTO2000A-R, VTO2000A-K ) si ramele de montaj cu 3 modul... Dahua
Similar Cutie montaj aparent Dahua VTOB114-V2, 3 module

Cutie montaj ingropat Dahua VTOB112-V2, 3 module

Cutie montaj ingropat Dahua VTOB112-V2, 3 module

131.59 Lei

VTOB112-V2 este o cutie de montaj ingropat pentru posturile de exterior din seria X, Dahua ( VTO2000A-B, VTO2000A-R, VTO2000A-K ) si ramele de montaj cu 3 modul... Dahua
Similar Cutie montaj ingropat Dahua VTOB112-V2, 3 module

Cutie montaj ingropat Dahua VTOB111-V2, 2 module

Cutie montaj ingropat Dahua VTOB111-V2, 2 module

107.35 Lei

VTOB111-V2 este o cutie de montaj ingropat pentru posturile de exterior din seria X, Dahua ( VTO2000A-B, VTO2000A-R, VTO2000A-K ) si ramele de montaj cu 2 modul... Dahua
Similar Cutie montaj ingropat Dahua VTOB111-V2, 2 module

Camera supraveghere dome PTZ Dahua SD42212I-HC, 2 MP, 5.3 - 64 mm, 12x zoom optic

Camera supraveghere dome PTZ Dahua SD42212I-HC, 2 MP, 5.3 - 64 mm, 12x zoom optic

1501 Lei

SD42212I-HC este o camera de supraveghere PTZ tip dome de la Dahua. Aceasta camera este echipata cu un senzor 1/2.8 inch STARVIS CMOS Progressive Scan care perm... Dahua
Similar Camera supraveghere dome PTZ Dahua SD42212I-HC, 2 MP, 5.3 - 64 mm, 12x zoom optic

Camera supraveghere dome PTZ Dahua SD22204I-GC, 2 MP, 2.7 - 11 mm, 4x zoom optic

Camera supraveghere dome PTZ Dahua SD22204I-GC, 2 MP, 2.7 - 11 mm, 4x zoom optic

607 Lei

SD22204I-GC este o camera de supraveghere PTZ tip dome de la Dahua. Aceasta camera este echipata cu un senzor 1/2.7 inch CMOS Progressive Scan care permite o re... Dahua
Similar Camera supraveghere dome PTZ Dahua SD22204I-GC, 2 MP, 2.7 - 11 mm, 4x zoom optic

Camera supraveghere Speed Dome PTZ Dahua SD6CE230I-HC, 2 MP, IR 200 m, 4.5 - 135 mm, 30x zoom optic

Camera supraveghere Speed Dome PTZ Dahua SD6CE230I-HC, 2 MP, IR 200 m, 4.5 - 135 mm, 30x zoom optic

4374 Lei

SD6CE230I-HC este o camera de supraveghere PTZ tip Speed dome de la Dahua. Aceasta camera este echipata cu un senzor 1/2.8 inch STARVIS CMOS Progressive Scan ca... Dahua
Similar Camera supraveghere Speed Dome PTZ Dahua SD6CE230I-HC, 2 MP, IR 200 m, 4.5 - 135 mm, 30x zoom optic

Camera supraveghere Speed Dome PTZ Dahua SD6CE225I-HC, 2 MP, IR 200 m, 4.8 - 120 mm, 25x zoom optic

Camera supraveghere Speed Dome PTZ Dahua SD6CE225I-HC, 2 MP, IR 200 m, 4.8 - 120 mm, 25x zoom optic

3085 Lei

SD6CE225I-HC este o camera de supraveghere PTZ tip Speed dome de la Dahua. Aceasta camera este echipata cu un senzor 1/2.8 inch STARVIS CMOS Progressive Scan ca... Dahua
Similar Camera supraveghere Speed Dome PTZ Dahua SD6CE225I-HC, 2 MP, IR 200 m, 4.8 - 120 mm, 25x zoom optic

Camera supraveghere Speed Dome PTZ Dahua SD59230I-HC, 2 MP, IR 150 m, 4.5 - 135 mm, 30x zoom optic

Camera supraveghere Speed Dome PTZ Dahua SD59230I-HC, 2 MP, IR 150 m, 4.5 - 135 mm, 30x zoom optic

2491.99 Lei

SD59230I-HC este o camera de supraveghere PTZ tip Speed Dome de la Dahua. Aceasta camera este echipata cu un senzor 1/2.8 inch STARVIS CMOS Progressive Scan car... Dahua
Similar Camera supraveghere Speed Dome PTZ Dahua SD59230I-HC, 2 MP, IR 150 m, 4.5 - 135 mm, 30x zoom optic

Camera supraveghere Speed Dome PTZ Dahua SD59225I-HC, 2 MP, IR 150 m, 4.8 - 120 mm, 25x zoom optic

Camera supraveghere Speed Dome PTZ Dahua SD59225I-HC, 2 MP, IR 150 m, 4.8 - 120 mm, 25x zoom optic

2381 Lei

SD59225I-HC este o camera de supraveghere PTZ tip Speed Dome de la Dahua. Aceasta camera este echipata cu un senzor 1/2.8 inch STARVIS CMOS Progressive Scan car... Dahua
Similar Camera supraveghere Speed Dome PTZ Dahua SD59225I-HC, 2 MP, IR 150 m, 4.8 - 120 mm, 25x zoom optic

Camera supraveghere Speed Dome PTZ Dahua SD50230I-HC, 2 MP, 4.5 - 135 mm, 30x zoom optic

Camera supraveghere Speed Dome PTZ Dahua SD50230I-HC, 2 MP, 4.5 - 135 mm, 30x zoom optic

3508 Lei

SD50230I-HC este o camera de supraveghere PTZ tip Speed Dome de la Dahua. Aceasta camera este echipata cu un senzor 1/2.8 inch STARVIS CMOS Progressive Scan car... Dahua
Similar Camera supraveghere Speed Dome PTZ Dahua SD50230I-HC, 2 MP, 4.5 - 135 mm, 30x zoom optic

Camera supraveghere Speed Dome Dual-PTZ Dahua Starlight WizMind SDT5X225-2F-WA, 2MP, IR 100 m, 4.8-120 mm, panoramic, 25x zoom optic

Camera supraveghere Speed Dome Dual-PTZ Dahua Starlight WizMind SDT5X225-2F-WA, 2MP, IR 100 m, 4.8-120 mm, panoramic, 25x zoom optic

7809.99 Lei

SDT5X225-2F-WA este o camera de supraveghere speed dome Dual-PTZ cu doi senzori 1/2.8 inch CMOS ce reda o rezolutie video de pana la 2 Megapixeli (1920 x 1080 p... Dahua
Similar Camera supraveghere Speed Dome Dual-PTZ Dahua Starlight WizMind SDT5X225-2F-WA, 2MP, IR 100 m, 4.8-120 mm, panoramic, 25x zoom optic

Camera supraveghere Speed Dome Dual-PTZ Dahua Starlight WizMind SDT5X405WA-HNF, 4MP, IR 100 m, 10-50 mm, panoramic, 5x zoom optic

Camera supraveghere Speed Dome Dual-PTZ Dahua Starlight WizMind SDT5X405WA-HNF, 4MP, IR 100 m, 10-50 mm, panoramic, 5x zoom optic

16715.99 Lei

SDT5X405WA-HNF este o camera de supraveghere speed dome Dual-PTZ cu doi senzori 1/1.8 inch CMOS ce reda o rezolutie video de pana la 4 megapixeli (2688 x 1520 p... Dahua
Similar Camera supraveghere Speed Dome Dual-PTZ Dahua Starlight WizMind SDT5X405WA-HNF, 4MP, IR 100 m, 10-50 mm, panoramic, 5x zoom optic

EXTENDER POE DAHUA PFT1300

EXTENDER POE DAHUA PFT1300

118.99 Lei

PoE Extender PFT 1300 de la Dahua este compatibil cu PFT 1200 si se conecteaza la 3 camere de tip IP cu alimentarea standard IEEE802.3af/at avand un consum de ... Dahua
Similar EXTENDER POE DAHUA PFT1300

Cutie de montaj Dahua VTM128, 3 module

Cutie de montaj Dahua VTM128, 3 module

243 Lei

Dahua VTM128 este o cutie de montaj cu 3 module, folosita impreuna cu VTM126 pentru seria VTO4202F-X. Se poate monta aparent sau ingropat.... Dahua
Similar Cutie de montaj Dahua VTM128, 3 module

Cutie de montaj Dahua VTM127, 2 module

Cutie de montaj Dahua VTM127, 2 module

210 Lei

Dahua VTM127 este o cutie de montaj cu 2 module, folosita impreuna cu VTM125 pentru seria VTO4202F-X. Se poate monta aparent sau ingropat.... Dahua
Similar Cutie de montaj Dahua VTM127, 2 module

Distribuitor video Dahua PFT2690, 16 intrari, AHD/ HDCVI/ HDTVI, 2 MP

Distribuitor video Dahua PFT2690, 16 intrari, AHD/ HDCVI/ HDTVI, 2 MP

839.99 Lei

Dahua PFT2690 este un splitter video AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL care permite separarea semnalelor video. Semnalul de la fiecare intrare este distribuit catre cele... Dahua
Similar Distribuitor video Dahua PFT2690, 16 intrari, AHD/ HDCVI/ HDTVI, 2 MP

Rama de montaj Dahua VTM125, 2 module

Rama de montaj Dahua VTM125, 2 module

190 Lei

Dahua VTM125 este o rama de montaj cu 2 module, folosita impreuna cu VTM127 pentru seria VTO4202F-X.... Dahua
Similar Rama de montaj Dahua VTM125, 2 module

Rama de montaj Dahua VTM126, 3 module

Rama de montaj Dahua VTM126, 3 module

243 Lei

Dahua VTM126 este o rama de montaj cu 3 module, folosita impreuna cu VTM128 pentru seria VTO4202F-X.... Dahua
Similar Rama de montaj Dahua VTM126, 3 module

Sistem supraveghere exterior middle Dahua DH-M4EXT80M-5MP, 4 camere, 5 MP, IR 80 m, IoT, 1 TB HDD

Sistem supraveghere exterior middle Dahua DH-M4EXT80M-5MP, 4 camere, 5 MP, IR 80 m, IoT, 1 TB HDD

1537.07 Lei

DH-C4EXT80M-5MP este un sistem de supraveghere video de exterior de la Dahua. Acesta este format din 4x camere de supraveghere video Dahua HAC-HFW1500D-036... Dahua
Similar Sistem supraveghere exterior middle Dahua DH-M4EXT80M-5MP, 4 camere, 5 MP, IR 80 m, IoT, 1 TB HDD

Doza ingropata Dahua VTOB107, metal

Doza ingropata Dahua VTOB107, metal

19.99 Lei

Doza ingropata VTOB107 de la Dahua, pentru videointerfonul VTO2000A, confectionata din metal, avand dimensiunile 125 x 135 x 56 mm.... Dahua
Similar Doza ingropata Dahua VTOB107, metal

Doza ingropata Dahua VTOB108, metal

Doza ingropata Dahua VTOB108, metal

72.08 Lei

Doza ingropata VTOB108 de la Dahua, rezistenta la apa, pentru videointerfonul VTO2000A-C, confectionata din metal. ... Dahua
Similar Doza ingropata Dahua VTOB108, metal

Unitate de control acces IP Dahua ASC1202C-D, PIN/card, amprenta, 100.000 carduri, 150.000 evenimente

Unitate de control acces IP Dahua ASC1202C-D, PIN/card, amprenta, 100.000 carduri, 150.000 evenimente

814.99 Lei

ASC1202C-D este o unitate de control acces IP, de la Dahua. Dispune de interfata Wiegand, RS-485 si este recomandata pentru a fi utilizata la 2 usi cu deschider... Dahua
Similar Unitate de control acces IP Dahua ASC1202C-D, PIN/card, amprenta, 100.000 carduri, 150.000 evenimente

Unitate de control acces IP Dahua ASC1204C-S, PIN/card, amprenta, 100.000 carduri, 150.000 evenimente

Unitate de control acces IP Dahua ASC1204C-S, PIN/card, amprenta, 100.000 carduri, 150.000 evenimente

1165 Lei

ASC1204C-S este o unitate de control acces IP, de la Dahua. Dispune de interfata Wiegand, RS-485 si este recomandata pentru a fi utilizata la 4 usi cu deschider... Dahua
Similar Unitate de control acces IP Dahua ASC1204C-S, PIN/card, amprenta, 100.000 carduri, 150.000 evenimente

Unitate de control acces IP Dahua ASC1204C-D, PIN/card, amprenta, 100.000 carduri, 150.000 evenimente

Unitate de control acces IP Dahua ASC1204C-D, PIN/card, amprenta, 100.000 carduri, 150.000 evenimente

1397 Lei

ASC1204C-D este o unitate de control acces IP, de la Dahua. Dispune de interfata Wiegand 26 / 34, RS-485 si este recomandata pentru a fi utilizata la 4 usi cu d... Dahua
Similar Unitate de control acces IP Dahua ASC1204C-D, PIN/card, amprenta, 100.000 carduri, 150.000 evenimente

Unitate de control acces IP Dahua ASC1208C-S, PIN/card, amprenta, 100.000 carduri, 150.000 evenimente

Unitate de control acces IP Dahua ASC1208C-S, PIN/card, amprenta, 100.000 carduri, 150.000 evenimente

1325 Lei

ASC1208C-S este o unitate de control acces IP, de la Dahua. Dispune de interfata Wiegand 26 / 34, RS-485 si este recomandata pentru a fi utilizata la 8 usi cu d... Dahua
Similar Unitate de control acces IP Dahua ASC1208C-S, PIN/card, amprenta, 100.000 carduri, 150.000 evenimente

Convertor semnal HDMI-HDCVI Dahua PFT2100

Convertor semnal HDMI-HDCVI Dahua PFT2100

291.76 Lei

PFT2100 este un convertor de semnal de la Dahua cu o intrare video HDMI si o iesire de semnal HDCVI (self adaptive). Dispune de carcasa ermetica si rezistenta i... Dahua
Similar Convertor semnal HDMI-HDCVI Dahua PFT2100

Modul de control DEA NET 24N, 433.92 MHz, 100 telecomenzi

Modul de control DEA NET 24N, 433.92 MHz, 100 telecomenzi

836.45 Lei

DEA NET 24N este un circuit modul control cu posibilitatea de ajustare a parametrilor de operare, cum ar fi: puterea, viteza si durata incetinirii, sensibilitat... DEA
Similar Modul de control DEA NET 24N, 433.92 MHz, 100 telecomenzi

Panou montaj ingropat Dahua VTOF009-VTOB115, 9 module

Panou montaj ingropat Dahua VTOF009-VTOB115, 9 module

789.54 Lei

VTOF009-VTOB115 este un panou de montaj ingropat pentru posturile de exterior din seria X, Dahua ( VTO2000A-B, VTO2000A-R, VTO2000A-K ), iar materialele ( inox ... Dahua
Similar Panou montaj ingropat Dahua VTOF009-VTOB115, 9 module

Sistem supraveghere exterior middle Dahua DH-C4EXT30-2MP, 4 camere, 2 MP, IR 30 m, POS, IoT

Sistem supraveghere exterior middle Dahua DH-C4EXT30-2MP, 4 camere, 2 MP, IR 30 m, POS, IoT

1016.23 Lei

DH-C4EXT30-2MP este un sistem de supraveghere video complet de exterior de la Dahua. Acesta este format din 4x camere de supraveghere video Dahua HAC-... Dahua
Similar Sistem supraveghere exterior middle Dahua DH-C4EXT30-2MP, 4 camere, 2 MP, IR 30 m, POS, IoT

Cutie montaj aparent Dahua VTOB113-V2, 2 module

Cutie montaj aparent Dahua VTOB113-V2, 2 module

232.01 Lei

VTOB113-V2 este o cutie de montaj aparent pentru posturile de exterior din seria X, Dahua ( VTO2000A-B, VTO2000A-R, VTO2000A-K ) si ramele de montaj cu 2 module... Dahua
Similar Cutie montaj aparent Dahua VTOB113-V2, 2 module