Modul SFP+ 10GBase-LR SM 1310 nm, Delock 86171

Modul SFP+ 10GBase-LR SM 1310 nm, Delock 86171

Modul SFP+ 10GBase-LR SM 1310 nm, Delock 86171

200.71 Lei

Acest modul SFP+ poate fi folosit pentru a va extinde comutatorul de 10 Gigabit cu un slot SFP printr-o interfata cu fibra optica.

• Pentru... Delock
Similar Modul SFP+ 10GBase-LR SM 1310 nm, Delock 86171

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

92.87 Lei

Modul SFP SC 1000Base-Bx FS-B3524-FS40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1310/15... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

86.52 Lei

Modul SFP LC 1,25G FS-B3524-FL40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1310/1550nm c... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

117.61 Lei

Modul SFP LC 1,25G FS-B3524-FL80D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1310/1550nm ... Fibertechnic®
Similar Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul fibra optica SFP 1.25G - Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

Modul fibra optica SFP 1.25G - Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

73.1 Lei

Modul fibra optica SFP 1.25G - HIKVISION HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Specificatii Producator: HIKVISION Tip Fibra Optica: Duplex 62.5/125um 50/125um Lungime unda: 1... Rovision
Similar Modul fibra optica SFP 1.25G - Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

Modul SFP 1.25G, 1310nm Duplex LC, 0~1Km - HIKVISION HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

Modul SFP 1.25G, 1310nm Duplex LC, 0~1Km - HIKVISION HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

61.75 Lei

HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM are urmatoarele caracteristici: Compatibil MSA; Conector Duplex LC; Conform cu standardul ROHS; Solutie SFP cu cost scazut, latime de ba... HIKVISION
Similar Modul SFP 1.25G, 1310nm Duplex LC, 0~1Km - HIKVISION HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

Modul keystone RJ45 STP Cat.8.1 la LSA toolfree, Delock 87059

Modul keystone RJ45 STP Cat.8.1 la LSA toolfree, Delock 87059

50.71 Lei

Acest modul de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta un cablu de retea si este potrivit pentru o montare usoara pe diverse suporturi, cum ar fi parch ... Delock
Similar Modul keystone RJ45 STP Cat.8.1 la LSA toolfree, Delock 87059

Modul D-type USB 3.2 Gen 1-A cu capac M-M IP67 waterproof, Delock 86971

Modul D-type USB 3.2 Gen 1-A cu capac M-M IP67 waterproof, Delock 86971

52.71 Lei

Acest modul de la Delock poate fi montat, de exemplu in panouri sau cutii cu deschideri de tip-D pentru mufe USB. Acest lucru il face ideal pentru integrarea... Delock
Similar Modul D-type USB 3.2 Gen 1-A cu capac M-M IP67 waterproof, Delock 86971

Set 10 placi pentru modul Easy 45 cu decupaj 12.5 x 21.5 mm / 45 x 22.5 mm Alb, Delock 81302

Set 10 placi pentru modul Easy 45 cu decupaj 12.5 x 21.5 mm / 45 x 22.5 mm Alb, Delock 81302

51.4 Lei

Aceasta placa pentru modul de la Delock este utilizata pentru a monta un adaptor disponibil optional HDMI sau DisplayPort. Mecanismul simplu de prindere asig... Delock
Similar Set 10 placi pentru modul Easy 45 cu decupaj 12.5 x 21.5 mm / 45 x 22.5 mm Alb, Delock 81302

Modul keystone USB 2.0-C la USB-A M-T 25cm, Delock 86378

Modul keystone USB 2.0-C la USB-A M-T 25cm, Delock 86378

53.8 Lei

Acest modul de la Delock poate fi folosit pentru a extinde o conexiune USB.
Cu dimensiunile sale standardizate, modulul poate fi utilizat pentru ... Delock
Similar Modul keystone USB 2.0-C la USB-A M-T 25cm, Delock 86378

Modul D-type USB 3.1 Gen1-A unghi 90 grade M-M, Delock 88067

Modul D-type USB 3.1 Gen1-A unghi 90 grade M-M, Delock 88067

71 Lei

Acest modul de la Delock poate fi folosit, de exemplu, pentru instalare intr-un panou sau carcasa cu deschidere de tip-D si poate fi folosit pentru a conecta... Delock
Similar Modul D-type USB 3.1 Gen1-A unghi 90 grade M-M, Delock 88067

Modul Keystone USB 3.0-A M-M Negru, Delock 86369

Modul Keystone USB 3.0-A M-M Negru, Delock 86369

55.7 Lei

Acest modul de către Delock poate fi utilizat pentru a extinde, de exemplu, un cablu USB. Cu dimensiunile sale standardizate, aceasta poate fi utilizat... Delock
Similar Modul Keystone USB 3.0-A M-M Negru, Delock 86369

Modul keystone USB 2.0-C la USB-A M-M 0.25m, Delock 86384

Modul keystone USB 2.0-C la USB-A M-M 0.25m, Delock 86384

53.8 Lei

Acest modul de la Delock poate fi folosit pentru a extinde o conexiune USB.
Cu dimensiunile sale standardizate, modulul poate fi utilizat pentru m... Delock
Similar Modul keystone USB 2.0-C la USB-A M-M 0.25m, Delock 86384

Modul keystone EASY-USB 2.0 A M-M negru, Delock 86368

Modul keystone EASY-USB 2.0 A M-M negru, Delock 86368

52.6 Lei

Acest modul Delock poate fi utilizat pentru a extinde, de exemplu, un cablu USB. Cu dimensiunile sale standardizate, aceasta poate fi utilizata pentru ... Delock
Similar Modul keystone EASY-USB 2.0 A M-M negru, Delock 86368

Set 10 placi de acoperire pentru modul Easy 45 Alb 45 x 22.5 mm, Delock 81301

Set 10 placi de acoperire pentru modul Easy 45 Alb 45 x 22.5 mm, Delock 81301

51.4 Lei

Aceasta placa de acoperire de la Delock poate fi utilizata pentru a acoperi un modul liber intr-un suport pentru module de 45 mm. Mecanismul simplu de prinde... Delock
Similar Set 10 placi de acoperire pentru modul Easy 45 Alb 45 x 22.5 mm, Delock 81301

Modul D-type HDMI-A cu capac M-M IP67 waterproof, Delock 86971

Modul D-type HDMI-A cu capac M-M IP67 waterproof, Delock 86971

52.71 Lei

Acest modul de la Delock poate fi montat, de exemplu in panouri sau cutii cu deschideri de tip-D pentru mufe HDMI. Acest lucru il face ideal pentru integrare... Delock
Similar Modul D-type HDMI-A cu capac M-M IP67 waterproof, Delock 86971

Modul Easy 45 Displayport 8K30Hz M-M 22.5 x 45 mm, Delock 81305

Modul Easy 45 Displayport 8K30Hz M-M 22.5 x 45 mm, Delock 81305

51.4 Lei

Acest modul Easy 45 de la Delock este conceput pentru a furniza un port mama Displayport. Mecanismul simplu de prindere asigura ca modulul este ferm fixat si... Delock
Similar Modul Easy 45 Displayport 8K30Hz M-M 22.5 x 45 mm, Delock 81305

Modul Easy 45 HDMI 4K60Hz M-M 22.5 x 45 mm, Delock 81303

Modul Easy 45 HDMI 4K60Hz M-M 22.5 x 45 mm, Delock 81303

51.4 Lei

Acest modul Easy 45 de la Delock este conceput pentru a furniza un port mama HDMI. Mecanismul simplu de prindere asigura ca modulul este ferm fixat si poate ... Delock
Similar Modul Easy 45 HDMI 4K60Hz M-M 22.5 x 45 mm, Delock 81303

Modul Easy 45 Displayport 8K30Hz M-M unghi 90 grade 22.5 x 45 mm, Delock 81306

Modul Easy 45 Displayport 8K30Hz M-M unghi 90 grade 22.5 x 45 mm, Delock 81306

51.4 Lei

Acest modul Easy 45 de la Delock este conceput pentru a furniza un port mama Displayport. Mecanismul simplu de prindere asigura ca modulul este ferm fixat si... Delock
Similar Modul Easy 45 Displayport 8K30Hz M-M unghi 90 grade 22.5 x 45 mm, Delock 81306

Modul Easy 45 HDMI 4K60Hz M-M unghi 90 grade 22.5 x 45 mm, Delock 81304

Modul Easy 45 HDMI 4K60Hz M-M unghi 90 grade 22.5 x 45 mm, Delock 81304

51.4 Lei

Acest modul Easy 45 de la Delock este conceput pentru a furniza un port mama HDMI. Mecanismul simplu de prindere asigura ca modulul este ferm fixat si poate ... Delock
Similar Modul Easy 45 HDMI 4K60Hz M-M unghi 90 grade 22.5 x 45 mm, Delock 81304

Modul D-type HDMI tip A unghi 90 grade M-M, Delock 87811

Modul D-type HDMI tip A unghi 90 grade M-M, Delock 87811

70.2 Lei

Acest modul de la Delock poate fi folosit, de exemplu, pentru instalare intr-un panou sau carcasa cu deschidere de tip-D si poate fi folosit pentru a conecta... Delock
Similar Modul D-type HDMI tip A unghi 90 grade M-M, Delock 87811

Modul keystone USB 3.0-A 250 grade T-M 0.5m, Delock 86871

Modul keystone USB 3.0-A 250 grade T-M 0.5m, Delock 86871

54.8 Lei

Acest modul de la Delock poate fi folosit pentru a extinde, de exemplu, un cablu USB. Gratie dimensiunilor standard, acesta poate fi folosit pentru mon... Delock
Similar Modul keystone USB 3.0-A 250 grade T-M 0.5m, Delock 86871

Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km - HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1310

Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km - HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1310

111.38 Lei

Modul SFP 1.25G, HIKVISION 1310nm Single-Fiber, 0~20Km Producator: HIKVISION Tip Fibra Optica: Single mode 9/125um Lungime unda: 1310nm (Tx1310nm/Rx1550nm) Dist... Hikvision
Similar Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km - HIKVISION HK-SFP-1.25G-20-1310

Modul Keystone USB 3.0-A M-M, Delock 86319

Modul Keystone USB 3.0-A M-M, Delock 86319

55.7 Lei

Modul Keystone USB 3.0 tip A M-M, Delock 86319

Se poate folosi cu Similar Modul Keystone USB 3.0-A M-M, Delock 86319

Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

184 Lei

QLSFP3211- este un dispozitiv compact, dar puternic, care iti ofera posibilitatea de a transmite date pe distante de pana la 10 km si la viteze mai mari, pe o f... Schrack
Similar Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

Modul Easy 45 de incarcare cu 1 x USB-C PD, Delock 81312

Modul Easy 45 de incarcare cu 1 x USB-C PD, Delock 81312

97.2 Lei

Acest modul port de incarcare Easy 45 de la Delock prevede un port de incarcare USB Type-C, cu tehnologie rapida de incarcare de pana la 18 wati pentru smart... Delock
Similar Modul Easy 45 de incarcare cu 1 x USB-C PD, Delock 81312

Modul Easy 45 de incarcare cu 1 x USB-A, Delock 81311

Modul Easy 45 de incarcare cu 1 x USB-A, Delock 81311

97.2 Lei

Acest modul port de incarcare Easy 45 de la Delock prevede un port de incarcare USB Tip-A, cu tehnologie rapida de incarcare de pana la 18 wati pentru smartp... Delock
Similar Modul Easy 45 de incarcare cu 1 x USB-A, Delock 81311

Modul keystone mini DisplayPort 4K60Hz 110 grade T-M 0.5m, Delock 86860

Modul keystone mini DisplayPort 4K60Hz 110 grade T-M 0.5m, Delock 86860

63.9 Lei

Acest modul de la Delock poate fi folosit pentru a extinde, de exemplu, un cablu mini Displayport. Gratie dimensiunilor standard, acesta poate fi folosit pen... Delock
Similar Modul keystone mini DisplayPort 4K60Hz 110 grade T-M 0.5m, Delock 86860

Modul keystone HDMI 4K30Hz 250 grade M-M 0.3m, Delock 86854

Modul keystone HDMI 4K30Hz 250 grade M-M 0.3m, Delock 86854

55.7 Lei

Acest modul de la Delock poate fi folosit pentru a extinde, de exemplu, un cablu HDMI. Gratie dimensiunilor standard, acesta poate fi folosit pentru montare ... Delock
Similar Modul keystone HDMI 4K30Hz 250 grade M-M 0.3m, Delock 86854

Modul keystone HDMI 4K30Hz 110 grade M-M 0.3m, Delock 86853

Modul keystone HDMI 4K30Hz 110 grade M-M 0.3m, Delock 86853

55.7 Lei

Acest modul de la Delock poate fi folosit pentru a extinde, de exemplu, un cablu HDMI. Gratie dimensiunilor standard, acesta poate fi folosit pentru montare ... Delock
Similar Modul keystone HDMI 4K30Hz 110 grade M-M 0.3m, Delock 86853

Modul Easy 45 de incarcare cu 1 x USB-A + 1 x USB-C, Delock 81313

Modul Easy 45 de incarcare cu 1 x USB-A + 1 x USB-C, Delock 81313

77.7 Lei

Acest modul port de incarcare Easy 45 de la Delock furnizeaza un port USB de Tip-A si un port de incarcare USB Type-C™. Mecanismul simplu de prindere a... Delock
Similar Modul Easy 45 de incarcare cu 1 x USB-A + 1 x USB-C, Delock 81313

Modul Keystone HDMI tip A M-M, Delock 86316

Modul Keystone HDMI tip A M-M, Delock 86316

49.69 Lei

Modul Keystone HDMI tip A M-M, Delock 86316

Se poate folosi cu Similar Modul Keystone HDMI tip A M-M, Delock 86316

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

52.73 Lei

Modulul optic SFP ULTIMODE-205/3G funcţionează cu fibre single-mode de până la 20 km, cu viteze de transmisie de până la 1.25 Gb/s.ModululElemente distinctiveco... ULTIMODE
Similar Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

Adaptor USB-A la SFP Gigabit LAN, Delock 66463

Adaptor USB-A la SFP Gigabit LAN, Delock 66463

448.4 Lei

Acest adaptor de la Delock pentru portul USB-A extinde un PC sau laptop cu o interfata Gigabit LAN SFP. Un modul optional Gigabit SFP de la Delock poate fi u... Delock
Similar Adaptor USB-A la SFP Gigabit LAN, Delock 66463

Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

486.46 Lei

Transmitatorul SFP Allied Telesis AT-SPLX10 accepta lungimi de legatura de pana la 10 km pe fibra SMF duplex LC. Monitorizarea digitala a diagnosticului este di... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

Modul keystone RJ45 jack Cat.8 toolfree, Delock 86488

Modul keystone RJ45 jack Cat.8 toolfree, Delock 86488

62.9 Lei

Modul keystone RJ45 jack Cat.8 toolfree, Delock

Pentru cablu solid sau stranded de pana la 0.644 mm (22 - 24 AWG)
Similar Modul keystone RJ45 jack Cat.8 toolfree, Delock 86488

Modul Keystone HDMI-A 250 grade mama, Delock 86328

Modul Keystone HDMI-A 250 grade mama, Delock 86328

55.7 Lei

Modul Keystone HDMI tip A M 250 grade, Delock 86328 

Se poate folosi cu Similar Modul Keystone HDMI-A 250 grade mama, Delock 86328

Modul Keystone HDMI-A 110 grade mama, Delock 86326

Modul Keystone HDMI-A 110 grade mama, Delock 86326

55.7 Lei

Modul Keystone HDMI tip A mama, Delock 86326

Se poate folosi cu Similar Modul Keystone HDMI-A 110 grade mama, Delock 86326

Set 8 buc modul keystone RJ45 Cat.6A LSA, Delock 87896

Set 8 buc modul keystone RJ45 Cat.6A LSA, Delock 87896

159.6 Lei

Aceste module Keystone de la Delock pot fi utilizate pentru conectarea cablurilor de retea si sunt potrivite pentru montarea usoara prin fixare in diferite s... Delock
Similar Set 8 buc modul keystone RJ45 Cat.6A LSA, Delock 87896

Modul Keystone mini Displayport M-T 110 grade cu cablu, Delock 86374

Modul Keystone mini Displayport M-T 110 grade cu cablu, Delock 86374

63.9 Lei

Acest modul poate fi utilizat pentru a extinde, de exemplu, un cablu Mini Displayport. Cu dimensiunile sale standardizate, aceasta poate fi utilizat pentru o... Delock
Similar Modul Keystone mini Displayport M-T 110 grade cu cablu, Delock 86374

Modul Easy 45 cu cablu retractabil RJ45 Cat.5e Negru, Delock 81361

Modul Easy 45 cu cablu retractabil RJ45 Cat.5e Negru, Delock 81361

51.4 Lei

Acest cablu de retea oferit de Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un laptop la o retea existenta. Mecanismu... Delock
Similar Modul Easy 45 cu cablu retractabil RJ45 Cat.5e Negru, Delock 81361

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Gri, Delock 88120

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Gri, Delock 88120

189.31 Lei

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Alb, Delock 88119

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Alb, Delock 88119

189.31 Lei

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Negru, Delock 88118

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Negru, Delock 88118

189.31 Lei

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Verde, Delock 88116

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Verde, Delock 88116

189.31 Lei

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Albastru, Delock 88113

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Albastru, Delock 88113

189.31 Lei

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Rosu, Delock 88115

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Rosu, Delock 88115

189.31 Lei

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Orange, Delock 88117

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Orange, Delock 88117

189.31 Lei

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Violet, Delock 88121

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Violet, Delock 88121

189.31 Lei

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Galben, Delock 88111

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Galben, Delock 88111

189.31 Lei

Modul Easy 45 cu cablu retractabil USB-A 2.0 la USB-C/Micro USB/Lightning Alb, Delock 81375

Modul Easy 45 cu cablu retractabil USB-A 2.0 la USB-C/Micro USB/Lightning Alb, Delock 81375

69.7 Lei

Acest cablu retractabil Easy 45 de la Delock poate fi conectat la un PC, un laptop sau o sursa de alimentare cu conector USB-A si poate fi utilizat pen... Delock
Similar Modul Easy 45 cu cablu retractabil USB-A 2.0 la USB-C/Micro USB/Lightning Alb, Delock 81375

Cablu USB-A 2.0 la Lightning retractabil pentru modul Easy 45, Delock 81331

Cablu USB-A 2.0 la Lightning retractabil pentru modul Easy 45, Delock 81331

51.4 Lei

Acest cablu retractabil Easy 45 de la Delock poate fi conectat la un computer, laptop sau sursa de alimentare cu conector USB-A si poate fi utilizat pentru a... Delock
Similar Cablu USB-A 2.0 la Lightning retractabil pentru modul Easy 45, Delock 81331

Cablu micro USB-B 2.0 la USB-A retractabil pentru modul Easy 45, Delock 81319

Cablu micro USB-B 2.0 la USB-A retractabil pentru modul Easy 45, Delock 81319

51.4 Lei

Acest cablu retractabil Easy 45 de la Delock poate fi conectat la un computer, laptop sau sursa de alimentare cu conector USB-A si poate fi utilizat pentru a... Delock
Similar Cablu micro USB-B 2.0 la USB-A retractabil pentru modul Easy 45, Delock 81319

Cablu USB-A 2.0 la USB-C retractabil pentru modul Easy 45, Delock 81318

Cablu USB-A 2.0 la USB-C retractabil pentru modul Easy 45, Delock 81318

51.4 Lei

Acest cablu retractabil Easy 45 de la Delock poate fi conectat la un computer, laptop sau sursa de alimentare cu conector USB-A si poate fi utilizat pentru a... Delock
Similar Cablu USB-A 2.0 la USB-C retractabil pentru modul Easy 45, Delock 81318

PCI Express Card la 1 x internal NVMe M.2 PCIe / 1 x internal SFF-8643 NVMe Low Profile Form Factor, Delock 89517

PCI Express Card la 1 x internal NVMe M.2 PCIe / 1 x internal SFF-8643 NVMe Low Profile Form Factor, Delock 89517

249.7 Lei

Extinde PC-ul cu un slot M.2. Un modul M.2 in format 2280, 2260, 2242 sau 2230 poate fi conectat. In plus, de ex. un SSD cu interfata U.2 poate fi conectat p... Delock
Similar PCI Express Card la 1 x internal NVMe M.2 PCIe / 1 x internal SFF-8643 NVMe Low Profile Form Factor, Delock 89517

Modul 8 iesiri programabile SERIA NEO - DSC HSM2208

Modul 8 iesiri programabile SERIA NEO - DSC HSM2208

279.89 Lei

Modul de extensie DSC - HSM2208 DESCRIERE Modul de extensie de tip PGM, fabricat de DSC, destinat seriilor PowerSeries NEO și PRO. Acest modul oferă 8 ieșiri pr... Rovision
Similar Modul 8 iesiri programabile SERIA NEO - DSC HSM2208

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

82.11 Lei

Set de module SFP SC 1000Base-Bx WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550 și 1310nm... Fibertechnic®
Similar Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km SC DDM

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km SC DDM

80.74 Lei

Set de module SFP SC 1000Base-Bx WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550 și 1310nm... Fibertechnic®
Similar Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km SC DDM

GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

127.04 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve... HIKVISION
Similar GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

Adaptor 2.5

Adaptor 2.5" U.2 SFF-8639 la M.2 NVMe Key M, Delock 63379

204.2 Lei

Acest convertor Delock permite conectarea unei unitati SSD M.2 in format 2280. Convertorul poate fi instalat in mod intern in sistemul dvs., prin interfata U... Delock
Similar Adaptor 2.5" U.2 SFF-8639 la M.2 NVMe Key M, Delock 63379

Adaptor RP-SMA plug la N jack RG-174 30cm, Delock 89059

Adaptor RP-SMA plug la N jack RG-174 30cm, Delock 89059

45.1 Lei

Cablul de antena de la Delock este potrivit pentru conectarea componentelor cu tehnologie de radiofrecventa.

Specificatii

&bul... Delock
Similar Adaptor RP-SMA plug la N jack RG-174 30cm, Delock 89059

Adaptor M.2 Key M la U.2 SFF-8639 NVMe + cablu 0.5m, Delock 62984

Adaptor M.2 Key M la U.2 SFF-8639 NVMe + cablu 0.5m, Delock 62984

245.79 Lei

Acest adaptor de la Delock poate fi folosit pentru a conecta un SSD U.2 direct la un slot M.2, in format 2260, de exemplu, pe o placa de baza.

Similar Adaptor M.2 Key M la U.2 SFF-8639 NVMe + cablu 0.5m, Delock 62984

Adaptor N tata la RP-SMA mama, Delock 89905

Adaptor N tata la RP-SMA mama, Delock 89905

37.7 Lei

Acest adaptor de la Delock este potrivit pentru conectarea componentelor apartinand tehnologiei de frecventa radio.

Specificatii<... Delock
Similar Adaptor N tata la RP-SMA mama, Delock 89905

Adaptor M.2 Key M la U.2 SFF-8639 NVMe 20cm, Delock 64216

Adaptor M.2 Key M la U.2 SFF-8639 NVMe 20cm, Delock 64216

258.1 Lei

Acest adaptor de la Delock poate fi folosit pentru a conecta un SSD U.2 direct la un slot M.2, in format 2280, de exemplu, pe o placa de baza.

... Delock
Similar Adaptor M.2 Key M la U.2 SFF-8639 NVMe 20cm, Delock 64216

Adaptor M.2 Key M la U.2 SFF-8639 NVMe 20cm, Delock 64135

Adaptor M.2 Key M la U.2 SFF-8639 NVMe 20cm, Delock 64135

238.8 Lei

Acest adaptor de la Delock poate fi folosit pentru a conecta un SSD U.2 direct la un slot M.2, in format 2280 (de exemplu, pe o placa de baza).

Similar Adaptor M.2 Key M la U.2 SFF-8639 NVMe 20cm, Delock 64135

Cablu prelungitor N type LMR/CFD300 T-M 3m low loss, Delock 90457

Cablu prelungitor N type LMR/CFD300 T-M 3m low loss, Delock 90457

101.5 Lei

Cablul de antena de la Delock este potrivit pentru conectarea componentelor cu tehnologie de radiofrecventa.

Specificatii
•... Delock
Similar Cablu prelungitor N type LMR/CFD300 T-M 3m low loss, Delock 90457

PCI Express la U.2 NVMe SFF-8639 intern, Delock 90051

PCI Express la U.2 NVMe SFF-8639 intern, Delock 90051

219.1 Lei

Aceasta placa PCI Express de la Delock extinde PC-ul cu o interfata U.2. Acesta sustine conectarea unui SSD U.2 in format 2.5″. Suplimentar, este posib... Delock
Similar PCI Express la U.2 NVMe SFF-8639 intern, Delock 90051

Modul de control DEA NET 24N, 433.92 MHz, 100 telecomenzi

Modul de control DEA NET 24N, 433.92 MHz, 100 telecomenzi

836.45 Lei

DEA NET 24N este un circuit modul control cu posibilitatea de ajustare a parametrilor de operare, cum ar fi: puterea, viteza si durata incetinirii, sensibilitat... DEA
Similar Modul de control DEA NET 24N, 433.92 MHz, 100 telecomenzi

Antena LTE (Lora) MIMO 2 x N jack 8 dBi directional cu RG-402 37cm, Delock 88931

Antena LTE (Lora) MIMO 2 x N jack 8 dBi directional cu RG-402 37cm, Delock 88931

398.8 Lei

Aceasta antena de la Delock permite utilizarea diferitelor benzi LTE in interior si in exterior. Este complet compatibila cu GSM, UMTS, LTE, ZigBee, DECT, Z-... Delock
Similar Antena LTE (Lora) MIMO 2 x N jack 8 dBi directional cu RG-402 37cm, Delock 88931