MODUL SFP STANDARD UOF2102BS-20KM -Partea 3

Memorie Mushkin Standard Performance SP-3200 DDR1, 1x1GB, 400MHz

Memorie Mushkin Standard Performance SP-3200 DDR1, 1x1GB, 400MHz

109.99 Lei

Tip RAM : DDR1,Capacitate : 1GB (1x1GB),Frecventa : 400MHz,Standard : PC-3200,Latenta/Timing : 3-3-3-8,Voltaj : 2.60V,Radiator : Fara... Mushkin
Similar Memorie Mushkin Standard Performance SP-3200 DDR1, 1x1GB, 400MHz

Rama din sticla Livolo standard Italian 2 module – Serie noua -29%

Rama din sticla Livolo standard Italian 2 module – Serie noua

29 Lei 41.0 Lei

Specificatii: Rama din sticla pe standard italian, compatibila cu doza modulara de 3 module cu distanta dintre suruburi 85mm. Brand: Livolo Material Panou: Stic...
Similar Rama din sticla Livolo standard Italian 2 module – Serie noua

Modul 8 sigurante fuzibile Pulsar EN54-LB8, 2 intrari, SCP, LED

Modul 8 sigurante fuzibile Pulsar EN54-LB8, 2 intrari, SCP, LED

108.75 Lei

Pulsar EN54-LB8 este un modul cu 8 sigurante fuzibile pentru sursele de alimentare din seria EN54. Dispune de 2 intrari de alimentare, care se conecteaza la sur... Pulsar-Efractie
Similar Modul 8 sigurante fuzibile Pulsar EN54-LB8, 2 intrari, SCP, LED

Modul 4 sigurante fuzibile Pulsar EN54-LB4, 2 intrari, SCP, LED

Modul 4 sigurante fuzibile Pulsar EN54-LB4, 2 intrari, SCP, LED

74.77 Lei

Pulsar EN54-LB4 este un modul cu 4 sigurante fuzibile pentru sursele de alimentare din seria EN54. Dispune de 2 intrari de alimentare, care se conecteaza la sur... Pulsar-Efractie
Similar Modul 4 sigurante fuzibile Pulsar EN54-LB4, 2 intrari, SCP, LED

Seif standard mare de birou YALE YSV/695/DB1, negru, otel

Seif standard mare de birou YALE YSV/695/DB1, negru, otel

1087.9 Lei

YSV/695/DB1 este un seif standard de dimensiuni mari pentru locuinta sau birou. Dispune de un raft ajustabil pentru obiecte mari si un depozit ajustabil cu pana... YALE
Similar Seif standard mare de birou YALE YSV/695/DB1, negru, otel

Adaptor sina DIN 1 modul SCHRACK TOOLLESS LINE HSERH010GS, SFA, SFB, neechipat

Adaptor sina DIN 1 modul SCHRACK TOOLLESS LINE HSERH010GS, SFA, SFB, neechipat

34.99 Lei

Schrack HSERH010GS este un adaptor neechipat pentru montaj pe sina DIN pentru 1 modul. Acesta permite instalarea modulelor Schrack in Schrack Format A (SFB) si ... Schrack
Similar Adaptor sina DIN 1 modul SCHRACK TOOLLESS LINE HSERH010GS, SFA, SFB, neechipat

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SP10SR, 10.3 Gbps, SFP+, 850 nm, 300 m

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SP10SR, 10.3 Gbps, SFP+, 850 nm, 300 m

843.19 Lei

Allied Telesis AT-SP10SR este un modul transceiver cu factor de forma mic, de 10 Gbps. Este conform cu SFF-8431 SFP+ si dispune de conector cu fibra optica LC. ... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SP10SR, 10.3 Gbps, SFP+, 850 nm, 300 m

Memorii Mushkin Standard Performance SP3-10666 DDR3, 2x2GB, 1333MHz

Memorii Mushkin Standard Performance SP3-10666 DDR3, 2x2GB, 1333MHz

109.99 Lei

Tip RAM : DDR3,Capacitate : 4GB (2x2GB),Frecventa : 1333MHz,Standard : PC3-10666,Latenta/Timing : 9-9-9-24,Voltaj : 1.25V,Radiator : Fara... Mushkin
Similar Memorii Mushkin Standard Performance SP3-10666 DDR3, 2x2GB, 1333MHz

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)

158.18 Lei

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)Elemente distinctive:viteze de transfer de până la 10 Gbit/s,Transmisie BiDi/WDM (pe o sing... ULTIMODE
Similar Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)

Priza tripla cu blank Livolo cu rama din sticla 6/7 module – standard Italian -23%

Priza tripla cu blank Livolo cu rama din sticla 6/7 module – standard Italian

103 Lei 135.0 Lei

Detalii tehnice: Priza tripla cu blank Livolo cu rama din sticla, standard italian, compatibila cu doza modulara de 6/7 module cu distanta dintre suruburi 18 cm...
Similar Priza tripla cu blank Livolo cu rama din sticla 6/7 module – standard Italian

Modul single mod SFP Ubiquiti UF-INSTANT, 1Gbps, 20 Km

Modul single mod SFP Ubiquiti UF-INSTANT, 1Gbps, 20 Km

274.64 Lei

UF-INSTANT este un dispozitiv de retea folosit pentru a te conecta la un furnizor de servicii de internet cu fibra optica. Acesta include in mod obisnuit o inte... UBiQUiTi
Similar Modul single mod SFP Ubiquiti UF-INSTANT, 1Gbps, 20 Km

Modul pentru microfon spion StealthTronic GLite PRO Vario GSM66, callback, GSM, 75 zile standby

Modul pentru microfon spion StealthTronic GLite PRO Vario GSM66, callback, GSM, 75 zile standby

1314.28 Lei

Modulul va ofera posibilitatea de a va controla dispozitivul prin SMS, iar microfonul Knowles il face unul dintre cele mai competitive dispozitive disponibile p... StealthTronic
Similar Modul pentru microfon spion StealthTronic GLite PRO Vario GSM66, callback, GSM, 75 zile standby

Seif standard birou YALE YSV/390/DB1, negru, otel

Seif standard birou YALE YSV/390/DB1, negru, otel

507 Lei

Seiful YSV/390/DB1 are dimensiunile 420 x 370 x 380 mm si este ideal pentru pastrarea documentelor importante sau a cheilor intr-un loc sigur si la indemana. Ac... YALE
Similar Seif standard birou YALE YSV/390/DB1, negru, otel

Modul SFP Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM, multi-mod, 1 Km

Modul SFP Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM, multi-mod, 1 Km

67.82 Lei

HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM este un modulul SFP cu alimentare singulara de 3.3V, conector tip LC de la Hikvision. Viteza de transmisie este de 1250 Mbps pe o distan... HikVision
Similar Modul SFP Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM, multi-mod, 1 Km

Modul management standalone Electra ALMDX.SA0.ELW, aparent, 12/14 Vcc

Modul management standalone Electra ALMDX.SA0.ELW, aparent, 12/14 Vcc

82.63 Lei

ALMDX.SA0.ELW este un dispozitiv de management date, stand-alone, de la Electra. Dispozitivul are o carcasa rezistenta, fabricata din ABS si se poate monta pe s... Electra
Similar Modul management standalone Electra ALMDX.SA0.ELW, aparent, 12/14 Vcc

Seif standard tip laptop YALE YLV/200/DB1, negru, otel

Seif standard tip laptop YALE YLV/200/DB1, negru, otel

547 Lei

Seiful tip latop Yale YLV/200/DB1, avand dimensiunea exterioara de 200 x 430 x 350 mm si cea interioara de 190 x 420 x 300 mm, este ideal pentru pastrarea lapto... YALE
Similar Seif standard tip laptop YALE YLV/200/DB1, negru, otel

Modul SFP+ 10G MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM Fibertechnic

Modul SFP+ 10G MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM Fibertechnic

87.14 Lei

Optical modules brand FiberTechnic are in accordance with the standards SFF-8431, 10GBASE-SR / SW and 10GBASE-SX for converting an electrical signal into an opt... Fibertechnic®
Similar Modul SFP+ 10G MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM Fibertechnic

Seif standard rezidential YALE YSV/250/DB1, negru, otel

Seif standard rezidential YALE YSV/250/DB1, negru, otel

260 Lei

Seiful Yale YSV/250/DB1 are dimensiunile 250 x 350 x 250 mm si este ideal pentru pastrarea documentelor importante sau a cheilor intr-un loc sigur si la indeman... YALE
Similar Seif standard rezidential YALE YSV/250/DB1, negru, otel

Modul pentru microfon spion StealthTronic GLite PRO Vario+ GSM67, callback, GSM, 75 zile standby, microfon extins

Modul pentru microfon spion StealthTronic GLite PRO Vario+ GSM67, callback, GSM, 75 zile standby, microfon extins

1521.83 Lei

Modulul va ofera posibilitatea de a va controla dispozitivul prin SMS, iar microfonul Knowles il face unul dintre cele mai competitive dispozitive disponibile p... StealthTronic
Similar Modul pentru microfon spion StealthTronic GLite PRO Vario+ GSM67, callback, GSM, 75 zile standby, microfon extins

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

68.95 Lei

Modulul optic SFP ULTIMODE-205/3G funcţionează cu fibre single-mode de până la 20 km, cu viteze de transmisie de până la 1.25 Gb/s.ModululElemente distinctiveco... ULTIMODE
Similar Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-203/5G SC (WDM, 1310/1550, singlemode, 20 km)

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-203/5G SC (WDM, 1310/1550, singlemode, 20 km)

51.72 Lei

Modulul optic SFP ULTIMODE-203/5G funcţionează cu fibre single-mode de până la 20 km, cu viteze de transmisie de până la 1.25 Gb/s.ModululElemente distinctiveco... ULTIMODE
Similar Modul Gigabit ULTIMODE SFP-203/5G SC (WDM, 1310/1550, singlemode, 20 km)

Modul SFP gigabit multimode 0.5 km MGBIC-SX-P duplex LC

Modul SFP gigabit multimode 0.5 km MGBIC-SX-P duplex LC

102.54 Lei

Modulele optice Mini-GBIC (Mini - Gigabit Interface Converter) conforme cu standardul SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt foarte populare și flexibile, fiin...
Similar Modul SFP gigabit multimode 0.5 km MGBIC-SX-P duplex LC

Seif standard compact YALE YSV/200/DB1, negru, otel

Seif standard compact YALE YSV/200/DB1, negru, otel

275 Lei

Seiful Yale YSV/200/DB1 face parte din gama Value. Este mic, avand dimensiunile 200 x 310 x 200 mm si este ideal pentru pastrarea documentelor importante sau a ... YALE
Similar Seif standard compact YALE YSV/200/DB1, negru, otel

Modul SFP 1,25Gb SM 1310nm 10km LC duplex DDM 1000BASE-LX

Modul SFP 1,25Gb SM 1310nm 10km LC duplex DDM 1000BASE-LX

52.42 Lei

Modulul este compatibil cu comutatoarele: Mikrotik, Ubiquiti, TP-LINK, D-LINK, Netgear, Zyxel, Planet. Este necesară programarea modulelor pentru comutatoarele ...
Similar Modul SFP 1,25Gb SM 1310nm 10km LC duplex DDM 1000BASE-LX

Modul SFP 1,25Gb SM 1310nm 20km LC duplex DDMI

Modul SFP 1,25Gb SM 1310nm 20km LC duplex DDMI

54.19 Lei

Modulul este compatibil cu comutatoarele: Mikrotik, Ubiquiti, TP-LINK, D-LINK, Netgear, Zyxel, Planet. Este necesară programarea modulelor pentru comutatoarele ...
Similar Modul SFP 1,25Gb SM 1310nm 20km LC duplex DDMI

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1330nm/1270nm, 20 km)

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1330nm/1270nm, 20 km)

158.18 Lei

Vedere din spateElemente distinctive:viteze de transfer de până la 10 Gbit/s,Transmisie BiDi/WDM (pe o singură fibră),pentru fibre singlemode,Tx: 1330 nm, Rx: 1... ULTIMODE
Similar Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1330nm/1270nm, 20 km)

Seif standard cu cifru tip laptop Yale YLG/200/DB1, ecran, cod 3 - 8 cifre, negru, otel

Seif standard cu cifru tip laptop Yale YLG/200/DB1, ecran, cod 3 - 8 cifre, negru, otel

538 Lei

Seiful Yale YLG/200/DB1 face parte din gama Value. Are un design compact si este ideal pentru pastrarea documentelor importante, obiectelor de valoare, lap... YALE
Similar Seif standard cu cifru tip laptop Yale YLG/200/DB1, ecran, cod 3 - 8 cifre, negru, otel

Modul mini GBIC D-Link DEM-310GT, SFP, sigle mode, 1.25 Gbps, 10 km -9%

Modul mini GBIC D-Link DEM-310GT, SFP, sigle mode, 1.25 Gbps, 10 km

296.04 Lei 327.8 Lei

D-Link DEM-310GT este un transmitator SFP (mini-GBIC) monomodal de 1310nm de inalta performanta. Suporta full duplex, viteze Gigabit pe fibra monomod pe distant... D-Link
Similar Modul mini GBIC D-Link DEM-310GT, SFP, sigle mode, 1.25 Gbps, 10 km

Modul SFP+ 10G Base-SR MM 850nm 300m LC duplex DDM HP

Modul SFP+ 10G Base-SR MM 850nm 300m LC duplex DDM HP

101.51 Lei

Module optice marca FiberTechnic conforme cu standardele SFF-8431, 10GBASE-SR/SW și 10GBASE-SX pentru conversia unui semnal electric într-un semnal optic. Acest... Fibertechnic®
Similar Modul SFP+ 10G Base-SR MM 850nm 300m LC duplex DDM HP

Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

486.46 Lei

Transmitatorul SFP Allied Telesis AT-SPLX10 accepta lungimi de legatura de pana la 10 km pe fibra SMF duplex LC. Monitorizarea digitala a diagnosticului este di... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPSX, 1250 Mbps, SFP, 850 nm, 550 m

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPSX, 1250 Mbps, SFP, 850 nm, 550 m

286.47 Lei

Transmitatorul SFP Allied Telesis AT-SPSX accepta lungimi de legatura de pana la 550 m pe fibra multi-mod (MMF) utilizand o lungime de unda de 850 nm printr-un ... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPSX, 1250 Mbps, SFP, 850 nm, 550 m

Doza incastrata GW 24403 ST 3 module compatibil – Livolo Standard Italian -27%

Doza incastrata GW 24403 ST 3 module compatibil – Livolo Standard Italian

2.9 Lei 4.0 Lei

Doza de aparat GW 24403 este realizata din masa plastica termorezistenta, are forma dreptunghiulara, 3 module si are dimensiunile 119x80x50.5 mm. Este destinata...
Similar Doza incastrata GW 24403 ST 3 module compatibil – Livolo Standard Italian

Doza rigips GW 24403PM 3 module compatibil – Livolo Standard Italian -16%

Doza rigips GW 24403PM 3 module compatibil – Livolo Standard Italian

8 Lei 9.5 Lei

Doza de aparat GW 24403PM este realizata din masa plastica termorezistenta, are forma dreptunghiulara, 3 module si are dimensiunile 110x73x50 mm. Este destinata...
Similar Doza rigips GW 24403PM 3 module compatibil – Livolo Standard Italian

Doza incastrata GW 24231 – 2 module compatibil – Livolo Standard German -40%

Doza incastrata GW 24231 – 2 module compatibil – Livolo Standard German

3 Lei 5.0 Lei

Doza de aparatGW 24231 este realizata din masa plastica termorezistenta, are forma patrata , 2 module si are dimensiunile 70x70x50 mm. Este destinata montarii a...
Similar Doza incastrata GW 24231 – 2 module compatibil – Livolo Standard German

Priza dubla module inguste Livolo cu rama din sticla – standard german -28%

Priza dubla module inguste Livolo cu rama din sticla – standard german

43 Lei 60.0 Lei

Detalii tehnice: Priza dubla, de perete, cu rama din sticla, rezistenta la zgarieturi, materiale de calitate, rama metalica in interior, produs ignifug, mereu v...
Similar Priza dubla module inguste Livolo cu rama din sticla – standard german

Centrala stand alone de control acces pentru o usa Cardax CARDAX A100, 4 iesiri, 2 intrari, 220 V

Centrala stand alone de control acces pentru o usa Cardax CARDAX A100, 4 iesiri, 2 intrari, 220 V

459 Lei

CARDAX A100 este un modul control acces de tip ""stand-alone"" pentru o usa, cu un sens unic, utilizand cititor cartela proximitate de 26 biti, pentru maxim 64... Cardax
Similar Centrala stand alone de control acces pentru o usa Cardax CARDAX A100, 4 iesiri, 2 intrari, 220 V

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 2 km

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 2 km

427.01 Lei

AT-SPEX ofera o optiune de 2 km cu fibra multi-mod (1310 nm) pentru a va extinde reteaua. AT-SPEX este compatibil cu toata gama de produse Allied Telesis care a... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 2 km

Booster/Izolator de retea standard Advanced MxPro5 MXP-030, 1.2 km

Booster/Izolator de retea standard Advanced MxPro5 MXP-030, 1.2 km

2598 Lei

Advanced MXP-030 este un booster de retea care ofera izolare optica intre centralele MxPro5/MxPro4 si restul retelei. Extinde distanta retelei existente pana la... Advanced Electronics
Similar Booster/Izolator de retea standard Advanced MxPro5 MXP-030, 1.2 km

Cititor RFID standalone ATLO-KRM-821, Unique EM 125kHz, carcasă metal, îngust, IP68

Cititor RFID standalone ATLO-KRM-821, Unique EM 125kHz, carcasă metal, îngust, IP68

217.61 Lei

Modul de control acces de exterior, autonom, cu tastatură și cititor RFID Funcţionarea autonomă include funcții precum: Deschidere cu ajutorul unui card sau co... ATLO
Similar Cititor RFID standalone ATLO-KRM-821, Unique EM 125kHz, carcasă metal, îngust, IP68

Cititor de proximitate Silin S1-Xb, 1000 utilizatori, 125 Khz, 12-24 V

Cititor de proximitate Silin S1-Xb, 1000 utilizatori, 125 Khz, 12-24 V

270 Lei

Silin S1-Xb este un controler de acces multifunctional pentru o singura usa sau cititor Wiegand, fiind compatibil cu cartele de proximitate EM pe 125 Khz. Acest... Silin
Similar Cititor de proximitate Silin S1-Xb, 1000 utilizatori, 125 Khz, 12-24 V

Placa de baza pentru Dell Optiplex 3020 SFF, Model 04YP6J, Socket 1150

Placa de baza pentru Dell Optiplex 3020 SFF, Model 04YP6J, Socket 1150

207.5 Lei

Placa de baza pentru Dell Optiplex 3020 SFF, Model 04YP6J, Socket 1150 Tip Componenta: Placi de Baza, Socket: 1150, Procesor Inclus: Nu, Procesoare suportate: I... DELL
Similar Placa de baza pentru Dell Optiplex 3020 SFF, Model 04YP6J, Socket 1150

Seif mediu rezistent la foc YALE YFM/352/FG2/B, negru, metal

Seif mediu rezistent la foc YALE YFM/352/FG2/B, negru, metal

1334.3 Lei

Seiful Yale YFM/352/FG2/B, de dimensiune exterioara 352 x 412 x 363 mm si dimensiune interioara 260 x 320 x 234 mm, este ideal daca esti plecat si alte persoane... YALE
Similar Seif mediu rezistent la foc YALE YFM/352/FG2/B, negru, metal

Insonorizant auto STP Bitum Shop Pack, 3,5mm, 0,5m2

Insonorizant auto STP Bitum Shop Pack, 3,5mm, 0,5m2

72 Lei

Tutorialul pentruaplicarea materialelor il gasiti in sectiunea "VIDEO" a paginii.SILVER BITUM este o compozitie multistratificata compusa dintr-un str... Standartplast
Similar Insonorizant auto STP Bitum Shop Pack, 3,5mm, 0,5m2

Insonorizant Premium auto STP Black Silver Shop Pack, 1,8mm, 0,8m2

Insonorizant Premium auto STP Black Silver Shop Pack, 1,8mm, 0,8m2

90 Lei

Tutorialul pentruaplicarea materialelor il gasiti in sectiunea "VIDEO" a paginii.STP Black Silvereste utilizat ca un strat de amortizare a vibratiilor... Standartplast
Similar Insonorizant Premium auto STP Black Silver Shop Pack, 1,8mm, 0,8m2

Placa de baza Dell 9020 SFF, Model E93839, Socket 1150

Placa de baza Dell 9020 SFF, Model E93839, Socket 1150

207.5 Lei

Placa de baza Dell 9020 SFF, Model E93839, Socket 1150 Tip Componenta: Placi de Baza, Socket: 1150, Procesor Inclus: Nu, Procesoare suportate: Intel Pentium, Co... DELL
Similar Placa de baza Dell 9020 SFF, Model E93839, Socket 1150

Carcasa Silentium PC Signum SG7V TG, Middle Tower (Negru)

Carcasa Silentium PC Signum SG7V TG, Middle Tower (Negru)

469.99 Lei

Tip : Mid Tower,Pozitionare sursa : Jos,Sursa : Fara sursa,mITX : Da,mATX : Da,ATX : Da,Dimensiuni (cm) : 51.8 x 24.3 x 50.8,Greutate (kg) : 8.7,Culoare : Negru... SILENTIUM PC
Similar Carcasa Silentium PC Signum SG7V TG, Middle Tower (Negru)

Carcasa Silentium PC Signum SG7V EVO TG ARGB, Middle Tower (Negru)

Carcasa Silentium PC Signum SG7V EVO TG ARGB, Middle Tower (Negru)

517.99 Lei

Tip : Mid Tower,Pozitionare sursa : Jos,Sursa : Fara sursa,mITX : Da,mATX : Da,ATX : Da,Dimensiuni (cm) : 51.8 x 24.3 x 50.8,Greutate (kg) : 9.05,Culoare : Negr... SILENTIUM PC
Similar Carcasa Silentium PC Signum SG7V EVO TG ARGB, Middle Tower (Negru)

Interfata adresabila cu 2 intrari/iesiri Apollo SA4700-104APO, 17 - 35 Vdc, IP54

Interfata adresabila cu 2 intrari/iesiri Apollo SA4700-104APO, 17 - 35 Vdc, IP54

388.66 Lei

Apollo fire detectors SA4700-104APO este o interfata adresabila de tip INPUT/OUTPUT. Are 2 intrari monitorizate cu rezistenta EOL si 2 iesiri de releu fara pote... Apollo fire detectors
Similar Interfata adresabila cu 2 intrari/iesiri Apollo SA4700-104APO, 17 - 35 Vdc, IP54

Interfata adresabila tip swich Apollo SA6700-100APO, 17-35 Vdc, izolator

Interfata adresabila tip swich Apollo SA6700-100APO, 17-35 Vdc, izolator

339.2 Lei

Apollo fire detectors SA6700-100APO este o interfata adresabila de tip swich cu izolator. Aceasta monitorizeaza starea unui contact liber e potential si raporte... Apollo fire detectors
Similar Interfata adresabila tip swich Apollo SA6700-100APO, 17-35 Vdc, izolator

Unitate portabila de testare bucla Apollo SA78000-870APO

Unitate portabila de testare bucla Apollo SA78000-870APO

3886.63 Lei

Apollo fire detectors SA78000-870APO este o unitate de testare portabila cu un ecran tactil, capabil sa ofere diverse functii de interogare si control tuturor d... Apollo fire detectors
Similar Unitate portabila de testare bucla Apollo SA78000-870APO

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

100.86 Lei

Set de module SFP SC 1000Base-Bx WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550 și 1310nm... Fibertechnic®
Similar Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

Switch TP-LINK TL-SG3424P, Porturi 24 x RJ-45 10/100/1000, 4 x SFP, Metal Case

Switch TP-LINK TL-SG3424P, Porturi 24 x RJ-45 10/100/1000, 4 x SFP, Metal Case

799.99 Lei

TL-SG3424P ofera 24 porturi 10/100/1000Mbps care suporta PoE 802.3at/af, cu un total de putere PoE de pana la 320W, puternic si suficient de flexibil pentru ca ... TP-LINK
Similar Switch TP-LINK TL-SG3424P, Porturi 24 x RJ-45 10/100/1000, 4 x SFP, Metal Case

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km SC DDM

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km SC DDM

92.66 Lei

Set de module SFP SC 1000Base-Bx WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550 și 1310nm... Fibertechnic®
Similar Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km SC DDM

SFP gigabit singlemode GSFP-1310T-20-SMF Dahua

SFP gigabit singlemode GSFP-1310T-20-SMF Dahua

232.67 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve... DAHUA
Similar SFP gigabit singlemode GSFP-1310T-20-SMF Dahua