Module SFP standard UOF2101BS

Module SFP standard UOF2101BS

Module SFP standard UOF2101BS

270.73 Lei

Modul SFP standard cu single-fiber UOF2101BS. Se foloseste si se livreaza in pereche. Modulul poate fi folosit in echipamente de retea sau impreuna cu echipamen... Spyshop
Similar Module SFP standard UOF2101BS

Doza incastrata GW 24406 ST 6 module compatibil Livolo – standard Italian -27%

Doza incastrata GW 24406 ST 6 module compatibil Livolo – standard Italian

8 Lei 11.0 Lei

Specificatii: Brand: Gewiss Utilizare: Pentru montajul aparatajului standard italian pe pereti de zidarie Tip constructiv: Modular italian Numar module: 6 Monta...
Similar Doza incastrata GW 24406 ST 6 module compatibil Livolo – standard Italian

Doza incastrata GW 24404PM 4 module compatibil Livolo – standard Italian -30%

Doza incastrata GW 24404PM 4 module compatibil Livolo – standard Italian

9 Lei 13.0 Lei

Specificatii: Brand: Gewiss Utilizare: Pentru montajul aparatajului standard italian pe pereti de gips carton Tip constructiv: Modular italian Numar module: 4 M...
Similar Doza incastrata GW 24404PM 4 module compatibil Livolo – standard Italian

Doza incastrata GW 24404 ST 4 module compatibil Livolo – standard Italian -33%

Doza incastrata GW 24404 ST 4 module compatibil Livolo – standard Italian

6 Lei 9.0 Lei

Specificatii: Brand: Gewiss Utilizare: Pentru montajul aparatajului standard italian pe pereti de zidarie Tip constructiv: Modular italian Numar module: 4 Monta...
Similar Doza incastrata GW 24404 ST 4 module compatibil Livolo – standard Italian

Doza rigips GW 24404PM 4 module compatibil Livolo – standard Italian -30%

Doza rigips GW 24404PM 4 module compatibil Livolo – standard Italian

9 Lei 13.0 Lei

Specificatii: Brand: Gewiss Utilizare: Pentru montajul aparatajului standard italian pe pereti de gips carton Tip constructiv: Modular italian Numar module: 4 D...
Similar Doza rigips GW 24404PM 4 module compatibil Livolo – standard Italian

Doza incastrata GW 24406PM 6 module compatibil Livolo – standard Italian -20%

Doza incastrata GW 24406PM 6 module compatibil Livolo – standard Italian

12 Lei 15.0 Lei

Specificatii: Brand: Gewiss Utilizare: Pentru montajul aparatajului standard italian pe pereti de zidarie Tip constructiv: Modular italian Numar module: 6 Monta...
Similar Doza incastrata GW 24406PM 6 module compatibil Livolo – standard Italian

Rama din sticla Livolo standard Italian 2 module -24%

Rama din sticla Livolo standard Italian 2 module

31 Lei 41.0 Lei

Specificatii: Rama din sticla pe standard italian, compatibila cu doza modulara de 3 module cu distanta dintre suruburi 85mm. Brand: Livolo Material Panou: Stic...
Similar Rama din sticla Livolo standard Italian 2 module

Rama din sticla Livolo standard Italian 3 module – Serie noua -29%

Rama din sticla Livolo standard Italian 3 module – Serie noua

29 Lei 41.0 Lei

Specificatii: Rama din sticla pe standard italian, compatibila cu doza modulara de 3 module cu distanta dintre suruburi 85 mm. Brand: Livolo Material Panou: Sti...
Similar Rama din sticla Livolo standard Italian 3 module – Serie noua

Rama din sticla Livolo standard Italian 4 module – Serie noua -23%

Rama din sticla Livolo standard Italian 4 module – Serie noua

39 Lei 51.0 Lei

Specificatii: Rama din sticla pe standard italian, compatibila cu doza modulara de 4 module cu distanta dintre suruburi 108 mm. Brand: Livolo Material Panou: St...
Similar Rama din sticla Livolo standard Italian 4 module – Serie noua

Rama din sticla Livolo standard Italian 6/7 module – Serie noua -20%

Rama din sticla Livolo standard Italian 6/7 module – Serie noua

64 Lei 80.0 Lei

Specificatii: Rama din sticla pe standard italian, compatibila cu doza modulara de 6 module cu distanta dintre suruburi 102 mm. Brand: Livolo Material Panou: St...
Similar Rama din sticla Livolo standard Italian 6/7 module – Serie noua

Rama din sticla Livolo standard Italian 2 module – Serie noua -29%

Rama din sticla Livolo standard Italian 2 module – Serie noua

29 Lei 41.0 Lei

Specificatii: Rama din sticla pe standard italian, compatibila cu doza modulara de 3 module cu distanta dintre suruburi 85mm. Brand: Livolo Material Panou: Stic...
Similar Rama din sticla Livolo standard Italian 2 module – Serie noua

Priza tripla cu blank Livolo cu rama din sticla 6/7 module – standard Italian -23%

Priza tripla cu blank Livolo cu rama din sticla 6/7 module – standard Italian

103 Lei 135.0 Lei

Detalii tehnice: Priza tripla cu blank Livolo cu rama din sticla, standard italian, compatibila cu doza modulara de 6/7 module cu distanta dintre suruburi 18 cm...
Similar Priza tripla cu blank Livolo cu rama din sticla 6/7 module – standard Italian

Doza incastrata GW 24403 ST 3 module compatibil – Livolo Standard Italian -27%

Doza incastrata GW 24403 ST 3 module compatibil – Livolo Standard Italian

2.9 Lei 4.0 Lei

Doza de aparat GW 24403 este realizata din masa plastica termorezistenta, are forma dreptunghiulara, 3 module si are dimensiunile 119x80x50.5 mm. Este destinata...
Similar Doza incastrata GW 24403 ST 3 module compatibil – Livolo Standard Italian

Doza rigips GW 24403PM 3 module compatibil – Livolo Standard Italian -16%

Doza rigips GW 24403PM 3 module compatibil – Livolo Standard Italian

8 Lei 9.5 Lei

Doza de aparat GW 24403PM este realizata din masa plastica termorezistenta, are forma dreptunghiulara, 3 module si are dimensiunile 110x73x50 mm. Este destinata...
Similar Doza rigips GW 24403PM 3 module compatibil – Livolo Standard Italian

Convertor IP standard BACNet/Modbus Advanced MXP-642, 640 tag-uri, 512 MB, 4 GB

Convertor IP standard BACNet/Modbus Advanced MXP-642, 640 tag-uri, 512 MB, 4 GB

10605 Lei

Advanced MXP-642 este un convertor IP (standard/basic) a protocoalelor dintre echipamentul de control incendii si sistemul de management integrat al unei cladir... Advanced Electronics
Similar Convertor IP standard BACNet/Modbus Advanced MXP-642, 640 tag-uri, 512 MB, 4 GB

Doza incastrata GW 24231 – 2 module compatibil – Livolo Standard German -40%

Doza incastrata GW 24231 – 2 module compatibil – Livolo Standard German

3 Lei 5.0 Lei

Doza de aparatGW 24231 este realizata din masa plastica termorezistenta, are forma patrata , 2 module si are dimensiunile 70x70x50 mm. Este destinata montarii a...
Similar Doza incastrata GW 24231 – 2 module compatibil – Livolo Standard German

Rama din sticla Livolo standard Italian 1 modul -24%

Rama din sticla Livolo standard Italian 1 modul

31 Lei 41.0 Lei

Specificatii: Rama din sticla pe standard italian, compatibila cu doza modulara de 3 module cu distanta dintre uruburi 85mm. Brand: Livolo Material Panou: Sticl...
Similar Rama din sticla Livolo standard Italian 1 modul

Rama din sticla Livolo standard Italian 1 modul – Serie noua -29%

Rama din sticla Livolo standard Italian 1 modul – Serie noua

29 Lei 41.0 Lei

Specificatii: Rama din sticla pe standard italian, compatibila cu doza modulara de 3 module cu distanta dintre uruburi 85mm. Brand: Livolo Material Panou: Sticl...
Similar Rama din sticla Livolo standard Italian 1 modul – Serie noua

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

100.86 Lei

Set de module SFP SC 1000Base-Bx WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550 și 1310nm... Fibertechnic®
Similar Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km SC DDM

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km SC DDM

92.66 Lei

Set de module SFP SC 1000Base-Bx WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550 și 1310nm... Fibertechnic®
Similar Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km SC DDM

Modul SFP 3.3V gigabit RJ-45 Opton 10/100/1000Mbit la 100m

Modul SFP 3.3V gigabit RJ-45 Opton 10/100/1000Mbit la 100m

100 Lei

SFP module equipped with a LAN RJ-45 port working at a speed of 10/100/1000 Mbps Atenţie! Acest modul de pe partea Ethernet are capacitatea de auto-negociere și... OPTON
Similar Modul SFP 3.3V gigabit RJ-45 Opton 10/100/1000Mbit la 100m

Modul SFP 3.3V gigabit RJ-45 Opton 1000Mbit la 100m

Modul SFP 3.3V gigabit RJ-45 Opton 1000Mbit la 100m

100.94 Lei

SFP module equipped with a LAN RJ-45 port working at a speed of 1000 Mbps Atenţie! Acest modul de pe partea Ethernet funcționează la o viteză constantă de 1000 ... OPTON
Similar Modul SFP 3.3V gigabit RJ-45 Opton 1000Mbit la 100m

Modul SFP+ 10G Base-SR MM 850nm 300m LC duplex DDM HP

Modul SFP+ 10G Base-SR MM 850nm 300m LC duplex DDM HP

101.51 Lei

Module optice marca FiberTechnic conforme cu standardele SFF-8431, 10GBASE-SR/SW și 10GBASE-SX pentru conversia unui semnal electric într-un semnal optic. Acest... Fibertechnic®
Similar Modul SFP+ 10G Base-SR MM 850nm 300m LC duplex DDM HP

Modul de extensie periferica Advanced MXP-545, 32, RS485, standard

Modul de extensie periferica Advanced MXP-545, 32, RS485, standard

2298 Lei

Advanced MXP-545 este un modul de extensie (PENN), care ofera centralelor de incendiu din seria MxPro5 posibilitatea indicarii grafice personalizate. De asemene... Advanced Electronics
Similar Modul de extensie periferica Advanced MXP-545, 32, RS485, standard

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km SC Ultimode

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km SC Ultimode

120.67 Lei

Kit module SFP gigabit singlemode cu comunicație WDM. Pentru transmisii de date la distanțe de până la 20 km pe o singură fibră optică singlemode conectorizată ... ULTIMODE
Similar Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km SC Ultimode

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km LC Ultimode

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km LC Ultimode

95.97 Lei

Kit module SFP gigabit singlemode cu comunicație WDM. Pentru transmisii de date la distanțe de până la 20 km pe o singură fibră optică singlemode conectorizată ... ULTIMODE
Similar Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km LC Ultimode

Modul priza tripla LIVOLO standard italian -22%

Modul priza tripla LIVOLO standard italian

27 Lei 35.0 Lei

Detalii tehnice: Modulul de priza tripla LIVOLO, model italian, contine 3 prize inguste.Produsul este compatibil cu doze modulare in 3 module cu distanta dintre...
Similar Modul priza tripla LIVOLO standard italian

Priza dubla module inguste Livolo cu rama din sticla – standard german -28%

Priza dubla module inguste Livolo cu rama din sticla – standard german

43 Lei 60.0 Lei

Detalii tehnice: Priza dubla, de perete, cu rama din sticla, rezistenta la zgarieturi, materiale de calitate, rama metalica in interior, produs ignifug, mereu v...
Similar Priza dubla module inguste Livolo cu rama din sticla – standard german

Booster/Izolator de retea standard Advanced MxPro5 MXP-030, 1.2 km

Booster/Izolator de retea standard Advanced MxPro5 MXP-030, 1.2 km

2598 Lei

Advanced MXP-030 este un booster de retea care ofera izolare optica intre centralele MxPro5/MxPro4 si restul retelei. Extinde distanta retelei existente pana la... Advanced Electronics
Similar Booster/Izolator de retea standard Advanced MxPro5 MXP-030, 1.2 km

GBIC SINGLEMODE GTS-SFP-53G

GBIC SINGLEMODE GTS-SFP-53G

68.71 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve...
Similar GBIC SINGLEMODE GTS-SFP-53G

GBIC SINGLEMODE GTS-SFP-35G

GBIC SINGLEMODE GTS-SFP-35G

52.92 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve...
Similar GBIC SINGLEMODE GTS-SFP-35G

Modul SFP 80 km 1000Base-ZX SM Tx1550 LC duplex DDM (SFP-LD)

Modul SFP 80 km 1000Base-ZX SM Tx1550 LC duplex DDM (SFP-LD)

213.54 Lei

Modul SFP 1,25G FS-1524-FL80D singlemode ce funcționează în banda de 1550 și folosește două fibre optice pentru transmisie de date pe distanțe de maxim 80km, cu... Fibertechnic®
Similar Modul SFP 80 km 1000Base-ZX SM Tx1550 LC duplex DDM (SFP-LD)

GBIC SINGLEMODE GTS-SFP-2LCG

GBIC SINGLEMODE GTS-SFP-2LCG

51.08 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve...
Similar GBIC SINGLEMODE GTS-SFP-2LCG

Modul SFP+ 10G MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM Fibertechnic

Modul SFP+ 10G MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM Fibertechnic

87.14 Lei

Optical modules brand FiberTechnic are in accordance with the standards SFF-8431, 10GBASE-SR / SW and 10GBASE-SX for converting an electrical signal into an opt... Fibertechnic®
Similar Modul SFP+ 10G MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM Fibertechnic

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 7m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 7m

176.41 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 7 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 7m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 3m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 3m

97.9 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 3 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 3m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 5m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 5m

131.28 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 5 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 5m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 1m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 1m

74.27 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 1 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 1m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 0.5m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 0.5m

66.35 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 0.5 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători ... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 0.5m

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

68.95 Lei

Modulul optic SFP ULTIMODE-205/3G funcţionează cu fibre single-mode de până la 20 km, cu viteze de transmisie de până la 1.25 Gb/s.ModululElemente distinctiveco... ULTIMODE
Similar Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-203/5G SC (WDM, 1310/1550, singlemode, 20 km)

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-203/5G SC (WDM, 1310/1550, singlemode, 20 km)

51.72 Lei

Modulul optic SFP ULTIMODE-203/5G funcţionează cu fibre single-mode de până la 20 km, cu viteze de transmisie de până la 1.25 Gb/s.ModululElemente distinctiveco... ULTIMODE
Similar Modul Gigabit ULTIMODE SFP-203/5G SC (WDM, 1310/1550, singlemode, 20 km)

GBIC SINGLEMODE DS-1.25G-20-1550 Hikvision

GBIC SINGLEMODE DS-1.25G-20-1550 Hikvision

156.62 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve... HIKVISION
Similar GBIC SINGLEMODE DS-1.25G-20-1550 Hikvision

Modul SFP gigabit multimode 0.5 km MGBIC-SX-P duplex LC

Modul SFP gigabit multimode 0.5 km MGBIC-SX-P duplex LC

102.54 Lei

Modulele optice Mini-GBIC (Mini - Gigabit Interface Converter) conforme cu standardul SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt foarte populare și flexibile, fiin...
Similar Modul SFP gigabit multimode 0.5 km MGBIC-SX-P duplex LC

SFP gigabit singlemode GSFP-1310T-20-SMF Dahua

SFP gigabit singlemode GSFP-1310T-20-SMF Dahua

232.67 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve... DAHUA
Similar SFP gigabit singlemode GSFP-1310T-20-SMF Dahua

GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

127.81 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve... HIKVISION
Similar GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G LC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G LC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

52.84 Lei

Modul optic SFP ULTIMODE-205/3G LC funcţionează cu fibre single-mode de până la 20 km, cu viteze de transmisie de până la 1.25 Gb/s.ModululElemente distinctivec... ULTIMODE
Similar Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G LC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

Modul SFP+ 80 km 10GBase-ZR SM 1550nm 80km duplex DDM Fibertechnic

Modul SFP+ 80 km 10GBase-ZR SM 1550nm 80km duplex DDM Fibertechnic

1254.17 Lei

Modul SFP+ 10G FSP-15192-DL80D singlemode care lucrează pe două fibre la lungimea de undă de 1550 nm cu putere optică pe o distanță de până la 80 km cu un conec... Fibertechnic®
Similar Modul SFP+ 80 km 10GBase-ZR SM 1550nm 80km duplex DDM Fibertechnic

Modul SFP 1,25Gb SM 1310nm 10km LC duplex DDM 1000BASE-LX

Modul SFP 1,25Gb SM 1310nm 10km LC duplex DDM 1000BASE-LX

52.42 Lei

Modulul este compatibil cu comutatoarele: Mikrotik, Ubiquiti, TP-LINK, D-LINK, Netgear, Zyxel, Planet. Este necesară programarea modulelor pentru comutatoarele ...
Similar Modul SFP 1,25Gb SM 1310nm 10km LC duplex DDM 1000BASE-LX

Modul SFP 1,25Gb SM 1310nm 20km LC duplex DDMI

Modul SFP 1,25Gb SM 1310nm 20km LC duplex DDMI

54.19 Lei

Modulul este compatibil cu comutatoarele: Mikrotik, Ubiquiti, TP-LINK, D-LINK, Netgear, Zyxel, Planet. Este necesară programarea modulelor pentru comutatoarele ...
Similar Modul SFP 1,25Gb SM 1310nm 20km LC duplex DDMI

Modul SFP RJ45 10/100/1000BASE-T 100m UTP-5E Fibertechnic

Modul SFP RJ45 10/100/1000BASE-T 100m UTP-5E Fibertechnic

73.24 Lei

Modul SFP RJ45 FS-AND-T01 Gigabit Ethernet 10/100/1000MB cu negociere automată pentru dispozitive cu port SFP.Modulele optice FiberTechnic respectă standardele ... Fibertechnic®
Similar Modul SFP RJ45 10/100/1000BASE-T 100m UTP-5E Fibertechnic

GBIC SINGLEMODE SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F

GBIC SINGLEMODE SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F

108.12 Lei

Modulele optice Mini-GBIC (Mini - Gigabit Interface Converter) conforme cu standardul SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt foarte populare și flexibile, fiin...
Similar GBIC SINGLEMODE SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1330nm/1270nm, 20 km)

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1330nm/1270nm, 20 km)

158.18 Lei

Vedere din spateElemente distinctive:viteze de transfer de până la 10 Gbit/s,Transmisie BiDi/WDM (pe o singură fibră),pentru fibre singlemode,Tx: 1330 nm, Rx: 1... ULTIMODE
Similar Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1330nm/1270nm, 20 km)

Modul SFP WDM 1.25Gbps MM SC Tx 1310nm max. 2km

Modul SFP WDM 1.25Gbps MM SC Tx 1310nm max. 2km

98.15 Lei

Modul SFP WDM 1.25Gbps MM SC 1km/2km Tx=1310nm Port 1x 1,25 Gbps SC MMLungime de undă RX1550 nmLungime de undă TX1310 nmDistanță transmisie 1/2 kmCablare portur...
Similar Modul SFP WDM 1.25Gbps MM SC Tx 1310nm max. 2km

Modul SFP WDM 1.25Gbps MM SC Tx 1550nm max. 2km

Modul SFP WDM 1.25Gbps MM SC Tx 1550nm max. 2km

98.15 Lei

Modul SFP WDM 1.25Gbps MM SC 1km/2km Tx=1550nm Port 1x 1,25 Gbps SC MMLungime de undă TX1550 nmLungime de undă RX1310 nmDistanță transmisie 1/2 kmCablare portur...
Similar Modul SFP WDM 1.25Gbps MM SC Tx 1550nm max. 2km

Modul SFP Fibertechnic WDM 1000Base-BX SM 1310/1550 3km LC DDM

Modul SFP Fibertechnic WDM 1000Base-BX SM 1310/1550 3km LC DDM

51.71 Lei

Modul SFP LC 1,25G FS-B3524-FL03D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1310/1550nm c... Fibertechnic®
Similar Modul SFP Fibertechnic WDM 1000Base-BX SM 1310/1550 3km LC DDM

MODUL SFP STANDARD UOF2102BS-20KM

MODUL SFP STANDARD UOF2102BS-20KM

59.5 Lei

Modul SFP standard cu dual-fiber. Acesta necesita folosirea in pereche. Modulele pot fi folosite in echipamente de retea sau impreuna cu echipamentele de transm... Spyshop
Similar MODUL SFP STANDARD UOF2102BS-20KM

Modul SFP gigabit WDM SM TX-1550 40km SC DDM

Modul SFP gigabit WDM SM TX-1550 40km SC DDM

58.89 Lei

Modul CBF SFP-WDM 1.25Gbps SM Tx=1550nm 40km SC simplex cu DDMI, proiectat pentru transmisia prin fibră optică folosind o singură fibră care funcționează pe Tx=...
Similar Modul SFP gigabit WDM SM TX-1550 40km SC DDM

Rack patchpanel 48 module SCHRACK TOOLLESS LINE, 2UH, SFA. SFB

Rack patchpanel 48 module SCHRACK TOOLLESS LINE, 2UH, SFA. SFB

247.9 Lei

Schrack HSER0480GS este un rack tip patchpanel 2UH de 19 inch (483 mm) pentru 24 de module, care permite instalarea modulelor Schrack in Schrack Format A (SFB) ... Schrack
Similar Rack patchpanel 48 module SCHRACK TOOLLESS LINE, 2UH, SFA. SFB

Rack patchpanel 24 module SCHRACK TOOLLESS LINE, 1UH, SFA. SFB

Rack patchpanel 24 module SCHRACK TOOLLESS LINE, 1UH, SFA. SFB

115.77 Lei

Schrack HSER0240GS este un rack tip patchpanel 1UH de 19 inch (483 mm) pentru 24 de module, care permite instalarea modulelor Schrack in Schrack Format A (SFB) ... Schrack
Similar Rack patchpanel 24 module SCHRACK TOOLLESS LINE, 1UH, SFA. SFB

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

92.87 Lei

Modul SFP SC 1000Base-Bx FS-B3524-FS40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1310/15... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

91.53 Lei

Modul SFP LC 1000Base-Bx FS-B5324-FL40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550/13... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

91.53 Lei

Modul SFP LC 1,25G FS-B3524-FL40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1310/1550nm c... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

92.87 Lei

Modul SFP SC 1.25G FS-B5324-FS40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550/1310nm c... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP PFT3950 Dahua 1.25-Gb Fibra Multimode Modul SFP, Connector LC (pana la 500m)

Modul SFP PFT3950 Dahua 1.25-Gb Fibra Multimode Modul SFP, Connector LC (pana la 500m)

99.9 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve... DAHUA
Similar Modul SFP PFT3950 Dahua 1.25-Gb Fibra Multimode Modul SFP, Connector LC (pana la 500m)