Patch Panel 24 de porturi cat. 5e (1U, în unghi de 45 grade)

Patch Panel 24 de porturi cat. 5e (1U, în unghi de 45 grade)
Patch Panel 24 de porturi cat. 5e (1U, în unghi de 45 grade)

157.87 Lei

Vedere din faţăVedere din spatePanoul este un echipament de convergenţă a cablurilor unei reţele LAN (cabluri UTP cat. 5e). Dispozitivul trebuie să fie montat î... DIPOL

Patch panel 19

Patch panel 19" cat 6A 24 porturi UTP Negru, Value 26.99.0357

171.6 Lei

Patch panel 19" cat 6A 24 porturi UTP este ideal pentru retelele de 10 Gigabit Ethernet

... Value
Similar Patch panel 19" cat 6A 24 porturi UTP Negru, Value 26.99.0357

Patch Panel ecranat 24 porturi blank keystone inclinate 1U - TRENDnet TC-KP24SA

Patch Panel ecranat 24 porturi blank keystone inclinate 1U - TRENDnet TC-KP24SA

172.06 Lei

TRENDnet TC-KP24SA este un Patch Panel Blank Keystone 1U ecranat cu 24 de porturi asezate in unghi, conceput pentru a fi utilizat cu mufele ecranate TRENDnet Ke... TRENDnet
Similar Patch Panel ecranat 24 porturi blank keystone inclinate 1U - TRENDnet TC-KP24SA

Patch Panel STP Cat.5e 24 porturi Gri, Value 26.99.0329

Patch Panel STP Cat.5e 24 porturi Gri, Value 26.99.0329

152.9 Lei

24 porturi RJ-45 ecranate
Panourile de patch-uri CAT 5e 19" corespund caracteristicilor de transmisie ale unei conexiuni Cat 5e in conformitate cu EIA /... Value
Similar Patch Panel STP Cat.5e 24 porturi Gri, Value 26.99.0329

Patch Panel Value STP Cat.5e 24 porturi, ecranat, negru 26.99.0328

Patch Panel Value STP Cat.5e 24 porturi, ecranat, negru 26.99.0328

152.9 Lei

24 porturi RJ-45 ecranate
Panourile de patch-uri CAT 5e 19"corespund caracteristicilor de transmisie ale unei conexiuni Cat 5e in conformitate cu EIA / ... Value
Similar Patch Panel Value STP Cat.5e 24 porturi, ecranat, negru 26.99.0328

Patch Panel UTP Cat.5e 24 porturi, negru, Value 26.99.0349

Patch Panel UTP Cat.5e 24 porturi, negru, Value 26.99.0349

103.7 Lei

Patch Panel Value UTP Cat.5e 24 porturi, negru.

Conexiune prin cablu prin tehnologie de conectare LSA (conform EIA / TIA 568)

... Value
Similar Patch Panel UTP Cat.5e 24 porturi, negru, Value 26.99.0349

Patch panel 19

Patch panel 19" pentru 24 x keystone 1U unghi, Delock 66976

222.49 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat intr-un dulap de 19″. Cu dimensiunile sale standardizate, este potrivit pentru montarea usoara a 24 modu... Delock
Similar Patch panel 19" pentru 24 x keystone 1U unghi, Delock 66976

Patch panel 19

Patch panel 19" pentru 48 x keystone 2U unghi, Delock 66977

410.1 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat intr-un dulap de 19″. Cu dimensiunile sale standardizate, este potrivit pentru montarea usoara a 48 modu... Delock
Similar Patch panel 19" pentru 48 x keystone 2U unghi, Delock 66977

Patch panel 19

Patch panel 19" 48 porturi Cat.5e 1U, Delock 66881

334.4 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat intr-un dulap de 19″. Folosind un instrument de perforare, pana la 24 de cabluri de retea pot fi instala... Delock
Similar Patch panel 19" 48 porturi Cat.5e 1U, Delock 66881

Patch panel 19

Patch panel 19" 24 porturi Cat.5e 1U, Delock 66880

221.3 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat intr-un dulap de 19″. Folosind un instrument de perforare, pana la 24 de cabluri de retea pot fi instala... Delock
Similar Patch panel 19" 24 porturi Cat.5e 1U, Delock 66880

Patch panel 8 porturi Cat.6A FTP Alb, Delock 87678

Patch panel 8 porturi Cat.6A FTP Alb, Delock 87678

138.4 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat, de exemplu, pe un perete. La blocurile LSA puteti instala pana la 8 cabluri de retea cu un instrument de... Delock
Similar Patch panel 8 porturi Cat.6A FTP Alb, Delock 87678

Patch Panel UTP Cat.6, 24 porturi, gri, Roline 26.11.0355

Patch Panel UTP Cat.6, 24 porturi, gri, Roline 26.11.0355

248.6 Lei

Patch panel ROLINE UTP Cat.6, 24 porturi, gri pentru cabluri de retea pentru instalare in dulapuri de 19 inch

Panoul indep... Roline
Similar Patch Panel UTP Cat.6, 24 porturi, gri, Roline 26.11.0355

Patch panel 19

Patch panel 19" 1U 16 porturi Cat.6A Negru, Delock 66876

298.8 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat intr-un dulap de 19″. Folosind un instrument de perforare, pana la 16 de cabluri de retea pot fi instala... Delock
Similar Patch panel 19" 1U 16 porturi Cat.6A Negru, Delock 66876

Patch panel 10

Patch panel 10" 1U 8 porturi Cat.6A Negru, Delock 66872

128.31 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat intr-un dulap de 10″. Folosind un instrument de perforare, pana la 8 de cabluri de retea pot fi instalat... Delock
Similar Patch panel 10" 1U 8 porturi Cat.6A Negru, Delock 66872

Patch panel 10

Patch panel 10" 0.5U 8 porturi Cat.6A Negru, Delock 66870

137.5 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat intr-un dulap de 10″. Folosind un instrument de perforare, pana la 8 de cabluri de retea pot fi instalat... Delock
Similar Patch panel 10" 0.5U 8 porturi Cat.6A Negru, Delock 66870

Patch panel 12 porturi Cat.6A FTP Negru, Delock 87676

Patch panel 12 porturi Cat.6A FTP Negru, Delock 87676

182.8 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat, de exemplu, pe un perete. La blocurile LSA puteti instala pana la 8 cabluri de retea cu un instrument de... Delock
Similar Patch panel 12 porturi Cat.6A FTP Negru, Delock 87676

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/sus 3m Negru, Delock 80283

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/sus 3m Negru, Delock 80283

59.1 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu ... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/sus 3m Negru, Delock 80283

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/sus 5m Negru, Delock 80284

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/sus 5m Negru, Delock 80284

77.2 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu ... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/sus 5m Negru, Delock 80284

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/sus 2m Negru, Delock 80282

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/sus 2m Negru, Delock 80282

51.4 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu ... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/sus 2m Negru, Delock 80282

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/jos 5m Negru, Delock 80296

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/jos 5m Negru, Delock 80296

77.2 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu ... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/jos 5m Negru, Delock 80296

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/jos 3m Negru, Delock 80295

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/jos 3m Negru, Delock 80295

59.1 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu ... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/jos 3m Negru, Delock 80295

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/jos 2m Negru, Delock 80294

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/jos 2m Negru, Delock 80294

51.4 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu ... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/jos 2m Negru, Delock 80294

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade jos/jos 5m Negru, Delock 80302

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade jos/jos 5m Negru, Delock 80302

77.2 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu ... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade jos/jos 5m Negru, Delock 80302

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade jos/jos 3m Negru, Delock 80301

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade jos/jos 3m Negru, Delock 80301

59.1 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu ... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade jos/jos 3m Negru, Delock 80301

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade jos/jos 2m Negru, Delock 80300

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade jos/jos 2m Negru, Delock 80300

51.4 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu ... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade jos/jos 2m Negru, Delock 80300

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/drept 2m Negru, Delock 80288

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/drept 2m Negru, Delock 80288

51.5 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu ... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/drept 2m Negru, Delock 80288

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade jos/drept 2m Negru, Delock 80306

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade jos/drept 2m Negru, Delock 80306

51.5 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu ... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade jos/drept 2m Negru, Delock 80306

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/drept 5m Negru, Delock 80290

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/drept 5m Negru, Delock 80290

77.2 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu ... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/drept 5m Negru, Delock 80290

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/drept 3m Negru, Delock 80289

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/drept 3m Negru, Delock 80289

59.1 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu ... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade sus/drept 3m Negru, Delock 80289

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade jos/drept 5m Negru, Delock 80308

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade jos/drept 5m Negru, Delock 80308

77.2 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu ... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade jos/drept 5m Negru, Delock 80308

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade jos/drept 3m Negru, Delock 80307

Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade jos/drept 3m Negru, Delock 80307

59.1 Lei

Acest cablu de retea de la Delock este folosit pentru a conecta diferite echipamente de retea, cum ar fi un patch panel sau un switch.

Cu ... Delock
Similar Cablu de retea RJ45 Cat.6A S/FTP Slim unghi 90 grade jos/drept 3m Negru, Delock 80307

Patch panel 19

Patch panel 19" 3U 48 porturi Keystone Negru, Delock 66838

80.1 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat intr-un dulap de 19″. Cu dimensiunile sale standardizate, este potrivit pentru montarea usoara a 48 modu... Delock
Similar Patch panel 19" 3U 48 porturi Keystone Negru, Delock 66838

Patch Panel 19

Patch Panel 19" 1U pentru keystone 48 porturi, negru Delock 43280

203.2 Lei

Acest Patch Panel poate fi montat intr-un rack de 19". Cu dimensiunile sale extrem de compacte, este potrivit pentru o instalarea a 48 module RJ45 Similar Patch Panel 19" 1U pentru keystone 48 porturi, negru Delock 43280

Patch Panel UTP Cat.5e, 24 porturi, gri, Roline 26.11.0347

Patch Panel UTP Cat.5e, 24 porturi, gri, Roline 26.11.0347

156.6 Lei

Patch panel ROLINE pentru cabluri de retea pentru instalare in dulapuri de 19 inch

Panoul indeplineste standardul EIA / TIA 568 TSB40a, categoria ... Roline
Similar Patch Panel UTP Cat.5e, 24 porturi, gri, Roline 26.11.0347

Patch Panel FTP Cat.6, 24 porturi, negru, Roline 26.11.0361

Patch Panel FTP Cat.6, 24 porturi, negru, Roline 26.11.0361

450 Lei

Patch panel ROLINE FTP Cat.6, 24 porturi, negru pentru cabluri de retea pentru instalare in dulapuri de 19 inch

Panoul ind... Roline
Similar Patch Panel FTP Cat.6, 24 porturi, negru, Roline 26.11.0361

Patch Panel UTP Cat.6, 24 porturi, negru, Roline 26.11.0362

Patch Panel UTP Cat.6, 24 porturi, negru, Roline 26.11.0362

248.6 Lei

Patch panel ROLINE UTP Cat.6, 24 porturi, negru pentru cabluri de retea pentru instalare in dulapuri de 19 inch

Panoul ind... Roline
Similar Patch Panel UTP Cat.6, 24 porturi, negru, Roline 26.11.0362

Patch Panel UTP Cat.5e, 24 porturi, negru, Roline 26.11.0349

Patch Panel UTP Cat.5e, 24 porturi, negru, Roline 26.11.0349

156.6 Lei

Patch panel ROLINE UTP Cat.5e, 24 porturi, negru pentru cabluri de retea pentru instalare in dulapuri de 19 inch

Panoul in... Roline
Similar Patch Panel UTP Cat.5e, 24 porturi, negru, Roline 26.11.0349

Patch Panel 10

Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A gri, Delock 43308

208.9 Lei

Acest patch panel se poate monta intr-un rack 10". Se pot instala pana la 12 cabluri de retea folosind unealta punch down.

TI... Delock
Similar Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A gri, Delock 43308

Patch Panel 10

Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A 0.5U gri, Delock 43311

179.3 Lei

Acest patch panel se poate monta intr-un rack 10". Se pot instala pana la 12 cabluri de retea folosind unealta punch down.

TI... Delock
Similar Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A 0.5U gri, Delock 43311

Patch Panel 10

Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A negru, Delock 43310

208.9 Lei

Acest patch panel se poate monta intr-un rack 10". Se pot instala pana la 12 cabluri de retea folosind unealta punch down.

TI... Delock
Similar Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A negru, Delock 43310

Patch Panel 10

Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A 0.5U negru, Delock 43312

179.3 Lei

Acest patch panel se poate monta intr-un rack 10". Se pot instala pana la 12 cabluri de retea folosind unealta punch down.

TI... Delock
Similar Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A 0.5U negru, Delock 43312

Patch Panel Value UTP Cat.6, 24 porturi, negru, 26.99.0362

Patch Panel Value UTP Cat.6, 24 porturi, negru, 26.99.0362

166.5 Lei

Conexiunea cablurilor din spate se realizeaza prin intermediul tehnologiei de conectare LSA.

... Value
Similar Patch Panel Value UTP Cat.6, 24 porturi, negru, 26.99.0362

Patch Panel 12 porturi RJ45 UTP, Cat6a, Ecranat, 0.5U - TRENDnet TC-P12C6AS

Patch Panel 12 porturi RJ45 UTP, Cat6a, Ecranat, 0.5U - TRENDnet TC-P12C6AS

172.06 Lei

Patch Panel Cat 6a ideal pentru retele Gigabit si switch-uri 10G.Performante ridicate datorita carcasei ecranate ce elimina EMI.Sistem eficient de organizare a ... TRENDnet
Similar Patch Panel 12 porturi RJ45 UTP, Cat6a, Ecranat, 0.5U - TRENDnet TC-P12C6AS

Patch Panel 16 porturi RJ45 UTP, Cat6a, Ecranat, 1U - TRENDnet TC-P16C6AS

Patch Panel 16 porturi RJ45 UTP, Cat6a, Ecranat, 1U - TRENDnet TC-P16C6AS

300.78 Lei

Patch Panel Cat 6a ideal pentru retele Gigabit si switch-uri 10G.Performante ridicate datorita carcasei ecranate ce elimina EMI.Sistem eficient de organizare a ... TRENDnet
Similar Patch Panel 16 porturi RJ45 UTP, Cat6a, Ecranat, 1U - TRENDnet TC-P16C6AS

Patch Panel 24 porturi RJ45, Cat6a, Ecranat, 05U - TRENDnet TC-P24C6AHS

Patch Panel 24 porturi RJ45, Cat6a, Ecranat, 05U - TRENDnet TC-P24C6AHS

325 Lei

Patch Panel Cat 6a ideal pentru retele Gigabit si switch-uri 10G.Performante ridicate datorita carcasei ecranate ce elimina EMI.Sistem eficient de organizare a ... TRENDnet
Similar Patch Panel 24 porturi RJ45, Cat6a, Ecranat, 05U - TRENDnet TC-P24C6AHS

Patch Panel 1U 24 porturi (Cat.5e, suport cabluri)

Patch Panel 1U 24 porturi (Cat.5e, suport cabluri)

143.3 Lei

Vedere din faţăVedere din spateAccesoriile inclusePanelul este un concentrator pentru sistemele de cablare structurală (UTP cat. 5e). Echipamentul se montează î... DIPOL
Similar Patch Panel 1U 24 porturi (Cat.5e, suport cabluri)

Patch Panel 24 porturi RJ45 UTP, Cat6 - TRENDnet TC-P24C6

Patch Panel 24 porturi RJ45 UTP, Cat6 - TRENDnet TC-P24C6

233.23 Lei

Patch Panel 250Mhz Cat 6 ideal pentru aplicatii cu viteza Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet (1000Base-T). Conectorii CAT 6 sunt etichetati pe culori pentr... TRENDnet
Similar Patch Panel 24 porturi RJ45 UTP, Cat6 - TRENDnet TC-P24C6

Patch Panel 48 porturi RJ45 UTP, Cat6 - TRENDnet TC-P48C6

Patch Panel 48 porturi RJ45 UTP, Cat6 - TRENDnet TC-P48C6

407.84 Lei

Patch Panel 250Mhz Cat 6 ideal pentru aplicatii cu viteza Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet (1000Base-T). Conectorii CAT 6 sunt etichetati pe culori pentr... TRENDnet
Similar Patch Panel 48 porturi RJ45 UTP, Cat6 - TRENDnet TC-P48C6

Patch panel FTP 6 porturi RJ45 Cat.6A 0.5U, InLine IL76816B

Patch panel FTP 6 porturi RJ45 Cat.6A 0.5U, InLine IL76816B

99.31 Lei

Potrivit pentru montare pe masa si pe perete, incl. material de montare
Doar 23 mm inaltime (0,5U), design subtire
Cu 6 prize RJ45
Conectarea ... InLine
Similar Patch panel FTP 6 porturi RJ45 Cat.6A 0.5U, InLine IL76816B

Patch Panel 24x cuple SC/UPC + 24x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC/UPC + 24x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

215.92 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC/UPC singlemode WDM, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare SC/... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC/UPC + 24x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

Patch Panel 24x cuple SC/APC + 24x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC/APC + 24x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

218.65 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC/APC singlemode WDM, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare SC/... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC/APC + 24x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

Patch Panel 24x cuple SC OM3 + 24x Pigtail, fibra optica multimode rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC OM3 + 24x Pigtail, fibra optica multimode rackabil, 1U 19"

253.51 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC multimode OM3 WDM, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare SC m... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC OM3 + 24x Pigtail, fibra optica multimode rackabil, 1U 19"

Patch Panel 24x cuple SC OM4 + 24x Pigtail, fibra optica multimode rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC OM4 + 24x Pigtail, fibra optica multimode rackabil, 1U 19"

295.68 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC multimode OM4 WDM, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare SC m... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC OM4 + 24x Pigtail, fibra optica multimode rackabil, 1U 19"

Patch Panel 24x cuple SC/APC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC/APC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

300.14 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC/APC singlemode duplex, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC/APC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

Patch Panel 24x cuple SC/UPC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC/UPC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

302.82 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC/UPC singlemode duplex, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare ... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC/UPC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

Cablu de retea cat 6 SFTP cu 1 unghi 90 grade 10m Negru, Goobay G51547

Cablu de retea cat 6 SFTP cu 1 unghi 90 grade 10m Negru, Goobay G51547

53 Lei

Cablu de retea HighSpeed ​​(Ethernet 10BASE-T / 100BASE-TX / 1000BASE-T, 10 Gigabit (10/100/1000/10000 Mbit) special pentru console de jocuri cu imagin... Goobay
Similar Cablu de retea cat 6 SFTP cu 1 unghi 90 grade 10m Negru, Goobay G51547

Patch panel 1U 12x SC/APC OPTISteel echipat

Patch panel 1U 12x SC/APC OPTISteel echipat

205.55 Lei

Patch panel optic rackabil OPTISteel 1U echipat cu adaptoare simplex 12xSC/APC, 12 pigtail-uri SC/APC și o casetă de sudură. ODF-ul este proiectat pentru instal... OPTISteel
Similar Patch panel 1U 12x SC/APC OPTISteel echipat

Patch panel ODF 1U 24xSC duplex Optisteel neechipat

Patch panel ODF 1U 24xSC duplex Optisteel neechipat

85.78 Lei

Patch panel optic rackabil OPTISteel 1U neechipat pentru 24 de adaptoare optice SC/UPC sau SC/APC duplex sau LC cvadruplex. ODF-ul este proiectat pentru instala... OPTISteel
Similar Patch panel ODF 1U 24xSC duplex Optisteel neechipat

Patch panel 1U 12xSC duplex OPTISteel neechipat

Patch panel 1U 12xSC duplex OPTISteel neechipat

88.88 Lei

Patch panel optic rackabil OPTISteel 1U neechipat pentru 12 adaptoare optice SC/UPC sau SC/APC duplex. ODF-ul este proiectat pentru instalare in dulapuri si sta... OPTISteel
Similar Patch panel 1U 12xSC duplex OPTISteel neechipat

Patch panel optic ODF pt rack19

Patch panel optic ODF pt rack19", 3U, 72 x SC simplex neechipat

308.04 Lei

Patch panel ODF Fibertechnic pentru 72 de cuple SC/E2000 simplex pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19”. ODF-ul Fibertechnic este rabatabil și are șin... Fibertechnic®
Similar Patch panel optic ODF pt rack19", 3U, 72 x SC simplex neechipat

Patch panel 1U 12x SC simplex OPTISteel neechipat

Patch panel 1U 12x SC simplex OPTISteel neechipat

83.67 Lei

Patch panel optic rackabil OPTISteel 1U neechipat pentru 12 adaptoare optice SC/UPC sau SC/APC simplex sau LC duplex. ODF-ul este proiectat pentru instalare in ... OPTISteel
Similar Patch panel 1U 12x SC simplex OPTISteel neechipat

Patch panel 1U 24x SC simplex OPTISteel neechipat

Patch panel 1U 24x SC simplex OPTISteel neechipat

86.87 Lei

Patch panel optic rackabil OPTISteel 1U neechipat pentru 24 adaptoare optice SC/UPC sau SC/APC simplex sau LC duplex. ODF-ul este proiectat pentru instalare in ... OPTISteel
Similar Patch panel 1U 24x SC simplex OPTISteel neechipat