Patchpanel BNC (1U, 24x BNC)

Patchpanel CATV cu 24 porturi F (1U)

Patchpanel CATV cu 24 porturi F (1U)

99.42 Lei

PanelulAcest patchpanel CATV cu cuple F de 75 de ohmi este destinat managementului cablurilor coaxiale în rackul în care se face prelucrarea sau distribuţia sem... DIPOL
Similar Patchpanel CATV cu 24 porturi F (1U)

Patchpanel BNC (1U, 24x BNC)

Patchpanel BNC (1U, 24x BNC)

162.7 Lei

Patch panelulVedere din spatePanelul este destinat concentrării cablurilor de 75 de ohmi, De exemplu, acesta poate fi folosit pentru organizarea cablurilor ce v... DIPOL
Similar Patchpanel BNC (1U, 24x BNC)

Patchpanel 24xLC/UPC duplex complet echipat 1U 19' alb ODF

Patchpanel 24xLC/UPC duplex complet echipat 1U 19' alb ODF

374.67 Lei

Patch panel ODF fix pentru 24 cuple SC simplex pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19”.Cutie de distribuție fibră optică se deschide de sus, panoul cu ... OPTISteel
Similar Patchpanel 24xLC/UPC duplex complet echipat 1U 19' alb ODF

Patchpanel optic 3U 72 porturi SC duplex de aluminiu cu brate telescopice

Patchpanel optic 3U 72 porturi SC duplex de aluminiu cu brate telescopice

308.04 Lei

Patch panel ODF Fibertechnic pentru 72 de cuple SC/E2000 duplex pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19”. ODF-ul Fibertechnic este rabatabil și are șine... Fibertechnic®
Similar Patchpanel optic 3U 72 porturi SC duplex de aluminiu cu brate telescopice

SSD Server Western Digital Ultrastar DC SN650 0TS2433, 7.68TB, U.3, PCIe Gen4 x4, SE, WUS5EA176ESP5E1

SSD Server Western Digital Ultrastar DC SN650 0TS2433, 7.68TB, U.3, PCIe Gen4 x4, SE, WUS5EA176ESP5E1

5348.99 Lei

Model : 0TS2433,Serie : DC SN650,Tip : Data Center,Interfata : PCI Express 4.0 x4,Capacitate : 7.68TB,Viteza Citire (MB/s) : 6500,Viteza Scriere (MB/s) : 1900,R... Western Digital
Similar SSD Server Western Digital Ultrastar DC SN650 0TS2433, 7.68TB, U.3, PCIe Gen4 x4, SE, WUS5EA176ESP5E1

SSD Server Western Digital Ultrastar SN655 0TS2459, 7.68TB, U.3, PCIe Gen4 x4, SE, WUS5EA176ESP7E1

SSD Server Western Digital Ultrastar SN655 0TS2459, 7.68TB, U.3, PCIe Gen4 x4, SE, WUS5EA176ESP7E1

5750.99 Lei

Model : 0TS2459,Serie : DC SN655,Tip : Data Center,Interfata : PCI Express 4.0 x4,Capacitate : 7.68TB,Viteza Citire (MB/s) : 6800,Viteza Scriere (MB/s) : 2000,R... Western Digital
Similar SSD Server Western Digital Ultrastar SN655 0TS2459, 7.68TB, U.3, PCIe Gen4 x4, SE, WUS5EA176ESP7E1

SSD Server Western Digital Ultrastar SN655 0TS2458, 3.84TB, U.3 PCIe Gen4 x4, SE, WUS5EA138ESP7E1

SSD Server Western Digital Ultrastar SN655 0TS2458, 3.84TB, U.3 PCIe Gen4 x4, SE, WUS5EA138ESP7E1

2844.99 Lei

Model : 0TS2458,Serie : DC SN655,Tip : Data Center,Interfata : PCI Express 4.0 x4,Capacitate : 3.84TB,Viteza Citire (MB/s) : 6800,Viteza Scriere (MB/s) : 2600,R... Western Digital
Similar SSD Server Western Digital Ultrastar SN655 0TS2458, 3.84TB, U.3 PCIe Gen4 x4, SE, WUS5EA138ESP7E1

SSD Server Western Digital Ultrastar SN655 0TS2462, 7.68TB, U.3 PCIe Gen4 x4, NVMe 1.4, ISE, WUS5EA176ESP7E3

SSD Server Western Digital Ultrastar SN655 0TS2462, 7.68TB, U.3 PCIe Gen4 x4, NVMe 1.4, ISE, WUS5EA176ESP7E3

5750.99 Lei

Model : 0TS2462,Serie : DC SN655,Tip : Data Center,Capacitate : 7.68TB,Viteza Citire (MB/s) : 6800,Viteza Scriere (MB/s) : 2000,Random 4KB citire (IOPS) : 980K,... Western Digital
Similar SSD Server Western Digital Ultrastar SN655 0TS2462, 7.68TB, U.3 PCIe Gen4 x4, NVMe 1.4, ISE, WUS5EA176ESP7E3

SSD Server Western Digital Ultrastar SN655 0TS2463, 15.36TB, U.3 PCIe Gen4 x4, NVMe 1.4, ISE, WUS5EA1A1ESP7E3

SSD Server Western Digital Ultrastar SN655 0TS2463, 15.36TB, U.3 PCIe Gen4 x4, NVMe 1.4, ISE, WUS5EA1A1ESP7E3

11299.99 Lei

Model : 0TS2463,Serie : DC SN655,Tip : Data Center,Interfata : PCI Express 4.0 x4,Capacitate : 15.38 TB,Viteza Citire (MB/s) : 6800,Viteza Scriere (MB/s) : 3700... Western Digital
Similar SSD Server Western Digital Ultrastar SN655 0TS2463, 15.36TB, U.3 PCIe Gen4 x4, NVMe 1.4, ISE, WUS5EA1A1ESP7E3

Rack Nou de podea, DATEUP 18U 600x1000, Negru RAL 9004

Rack Nou de podea, DATEUP 18U 600x1000, Negru RAL 9004

1475.8 Lei

<h3></h3><h5></h5><h4><ul><li>montare pe podea</li></ul><ul><li>usa din sticla</li></... DATEUP
Similar Rack Nou de podea, DATEUP 18U 600x1000, Negru RAL 9004

Solid-State Drive (SSD) Server Micron 7450 Max, 12.8 TB, PCIe 4.0 x4, NVMe 1.4, U.3

Solid-State Drive (SSD) Server Micron 7450 Max, 12.8 TB, PCIe 4.0 x4, NVMe 1.4, U.3

10699.99 Lei

Model : MTFDKCC12T8TFS-1BC1ZABYYR,Serie : Micron 7450 Max,Tip : Enterprise,Interfata : PCI Express 4.0 x4,Capacitate : 12.8 TB,Viteza Citire (MB/s) : 6800,Vitez... Micron
Similar Solid-State Drive (SSD) Server Micron 7450 Max, 12.8 TB, PCIe 4.0 x4, NVMe 1.4, U.3

Dulap montat pe perete Extralink, 12U 600X600

Dulap montat pe perete Extralink, 12U 600X600

640.99 Lei

Dulap montat pe perete Extralink, 12U 600X600... ExtraLink
Similar Dulap montat pe perete Extralink, 12U 600X600

Rack Extralink EX.7225, 6U 600X450 (Negru)

Rack Extralink EX.7225, 6U 600X450 (Negru)

371.99 Lei

Rack Extralink EX.7225, 6U 600X450 (Negru)... ExtraLink
Similar Rack Extralink EX.7225, 6U 600X450 (Negru)

Dulap montat pe perete , Extralink , 6U 600X600 , negru

Dulap montat pe perete , Extralink , 6U 600X600 , negru

465.99 Lei

Dimensiuni : 600 x 600 mm,Tip accesoriu : Cabinet Metalic... ExtraLink
Similar Dulap montat pe perete , Extralink , 6U 600X600 , negru

Dulap montat pe perete, Extralink, 4U 600X600 (Negru)

Dulap montat pe perete, Extralink, 4U 600X600 (Negru)

329.99 Lei

Dimensiuni : 600 x 600 mm,Tip accesoriu : Cabinet Metalic... ExtraLink
Similar Dulap montat pe perete, Extralink, 4U 600X600 (Negru)

Dulap montat pe perete Extralink, 9U 600X600

Dulap montat pe perete Extralink, 9U 600X600

424.99 Lei

Dulap montat pe perete Extralink, 9U 600X600... ExtraLink
Similar Dulap montat pe perete Extralink, 9U 600X600

Dulap montat pe perete, Extralink, 9U 600X450, gri

Dulap montat pe perete, Extralink, 9U 600X450, gri

405.99 Lei

Tip accesoriu : Cabinet Metalic,Specificatii : 9U... ExtraLink
Similar Dulap montat pe perete, Extralink, 9U 600X450, gri

Dulap montat pe perete, Extralink, 6U 600X450, gri

Dulap montat pe perete, Extralink, 6U 600X450, gri

328.99 Lei

Tip accesoriu : Cabinet Metalic,Specificatii : 6U... ExtraLink
Similar Dulap montat pe perete, Extralink, 6U 600X450, gri

Monitor IPS LED HP 28inch U28, UHD (3840x2160), HDMI, DisplayPort, Pivot (Negru/Argintiu)

Monitor IPS LED HP 28inch U28, UHD (3840x2160), HDMI, DisplayPort, Pivot (Negru/Argintiu)

1999.99 Lei

Recomandat pentru : Media,Tip Panel : IPS,Tip Display : LED,Tip suprafata display : Anti-Glare,Diagonala (inch) : 28,Touchscreen : Nu,Ecran Curbat : Nu,Format :... HP
Similar Monitor IPS LED HP 28inch U28, UHD (3840x2160), HDMI, DisplayPort, Pivot (Negru/Argintiu)

Monitor Gaming IPS LED BenQ 27inch EX2710Q, QHD (2560x1440), AMD FreeSync, HDMI, DisplayPort, Boxe, 165 Hz, 1 ms (Negru/Argintiu)

Monitor Gaming IPS LED BenQ 27inch EX2710Q, QHD (2560x1440), AMD FreeSync, HDMI, DisplayPort, Boxe, 165 Hz, 1 ms (Negru/Argintiu)

1828.99 Lei

Recomandat pentru : Gaming,Tip Panel : IPS,Tip Display : LED,Tip suprafata display : Anti-Glare,Diagonala (inch) : 27,Touchscreen : Nu,Ecran Curbat : Nu,Format ... BenQ
Similar Monitor Gaming IPS LED BenQ 27inch EX2710Q, QHD (2560x1440), AMD FreeSync, HDMI, DisplayPort, Boxe, 165 Hz, 1 ms (Negru/Argintiu)

Monitor IPS LED BenQ 27inch PD2705UA, UHD (3840x2160), HDMI, DisplayPort, Boxe, Pivot, 60 Hz, 5 ms (Negru)

Monitor IPS LED BenQ 27inch PD2705UA, UHD (3840x2160), HDMI, DisplayPort, Boxe, Pivot, 60 Hz, 5 ms (Negru)

2632.99 Lei

Recomandat pentru : Business,Tip Panel : IPS,Tip Display : LED,Diagonala (inch) : 27,Touchscreen : Nu,Ecran Curbat : Nu,Format : Ultra HD,Rezolutie : 3840 x 216... BenQ
Similar Monitor IPS LED BenQ 27inch PD2705UA, UHD (3840x2160), HDMI, DisplayPort, Boxe, Pivot, 60 Hz, 5 ms (Negru)

Rack Nou de podea, DATEUP 27U 600x1000, Negru RAL 9004

Rack Nou de podea, DATEUP 27U 600x1000, Negru RAL 9004

2453 Lei

<h3></h3><h5></h5><h4><ul><li><span style="color: inherit; font-family: inherit;">Usa din sticla</s... DATEUP
Similar Rack Nou de podea, DATEUP 27U 600x1000, Negru RAL 9004

Rack Nou de podea, DATEUP 19' 42U 800x1000, Negru RAL 9004

Rack Nou de podea, DATEUP 19' 42U 800x1000, Negru RAL 9004

3148 Lei

<h3><h5><h4><ul><li>Usa fata si spate perforate</li></ul><ul><li>Panouri laterale detasabile si securizate... DATEUP
Similar Rack Nou de podea, DATEUP 19' 42U 800x1000, Negru RAL 9004

Rack Nou de podea, DATEUP 42U 600x1000, Negru RAL 9004

Rack Nou de podea, DATEUP 42U 600x1000, Negru RAL 9004

2563 Lei

<h3></h3><h5></h5><h4><ul><li>Usa din sticla</li></ul><ul><li>Panouri laterale detasabile si s... DATEUP
Similar Rack Nou de podea, DATEUP 42U 600x1000, Negru RAL 9004

Rack Triton RBA-15-AS6-CAX-A1, 15U, 770x600, Alb

Rack Triton RBA-15-AS6-CAX-A1, 15U, 770x600, Alb

539.99 Lei

Tip accesoriu : Rack,Dimensiuni (WxDxH) : 770 x 600... Triton
Similar Rack Triton RBA-15-AS6-CAX-A1, 15U, 770x600, Alb

Patch Panel 24x cuple SC OM3 + 24x Pigtail, fibra optica multimode rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC OM3 + 24x Pigtail, fibra optica multimode rackabil, 1U 19"

253.51 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC multimode OM3 WDM, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare SC m... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC OM3 + 24x Pigtail, fibra optica multimode rackabil, 1U 19"

Patch Panel 24x cuple SC OM4 + 24x Pigtail, fibra optica multimode rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC OM4 + 24x Pigtail, fibra optica multimode rackabil, 1U 19"

295.68 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC multimode OM4 WDM, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare SC m... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC OM4 + 24x Pigtail, fibra optica multimode rackabil, 1U 19"

Patch Panel 24x cuple SC/UPC + 24x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC/UPC + 24x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

215.92 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC/UPC singlemode WDM, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare SC/... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC/UPC + 24x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

Patch Panel 24x cuple SC/APC + 24x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC/APC + 24x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

218.65 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC/APC singlemode WDM, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare SC/... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC/APC + 24x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

Patch Panel 24x cuple SC/APC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC/APC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

300.14 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC/APC singlemode duplex, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC/APC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

Patch Panel 24x cuple SC/UPC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC/UPC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

302.82 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC/UPC singlemode duplex, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare ... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC/UPC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

Cabinet Rack 10 inch 12U gri 280X310 Lanberg uşă sticlă

Cabinet Rack 10 inch 12U gri 280X310 Lanberg uşă sticlă

277.67 Lei

Dulapul suspendat compact de 10" Lanberg WF10-2312-10S este o soluție concepută pentru construcția de rețele, cablarea și instalarea echipamentelor de dimensiun... LANBERG
Similar Cabinet Rack 10 inch 12U gri 280X310 Lanberg uşă sticlă

Cabinet Rack 10 inch 12U negru 280X310 Lanberg uşă sticlă

Cabinet Rack 10 inch 12U negru 280X310 Lanberg uşă sticlă

287.89 Lei

Dulapul suspendat compact de 10" Lanberg WF10-2312-10B este o soluție concepută pentru construcția de rețele, cablarea și instalarea echipamentelor în dimensiun... LANBERG
Similar Cabinet Rack 10 inch 12U negru 280X310 Lanberg uşă sticlă

Cabinet Rack 10 inch 12U alb 280X310 Lanberg uşă metalică

Cabinet Rack 10 inch 12U alb 280X310 Lanberg uşă metalică

263.88 Lei

Dulapul suspendat compact de 10" Lanberg WF10-2312-00S este o soluție concepută pentru construcția de rețele, cablarea și instalarea echipamentelor în dimensiun... LANBERG
Similar Cabinet Rack 10 inch 12U alb 280X310 Lanberg uşă metalică