Receptor video digital Comnet FVR412S2

Receptor video digital Comnet FVR412S2

Receptor video digital Comnet FVR412S2

18856 Lei

Receptor video digital Comnet FVR412S2 cu 4 canale + 2 canale Duplex (RS232/422/485-2W & 4W) + 1 canal Duplex Contact Closure, pe 1 fibra optica singlemode,... Comnet
Similar Receptor video digital Comnet FVR412S2

Receptor video digital Comnet FVR1031M1

Receptor video digital Comnet FVR1031M1

1877 Lei

Receptor digital Comnet FVR1031M1 video/bidirectional date (RS232/422/485-2W & 4W/UTC), pe 1 fibra multimode, 10 Bits, 1310/1550 nm.... Comnet
Similar Receptor video digital Comnet FVR1031M1

RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR41M1

RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR41M1

10248 Lei

Receptor video digital Comnet FVR41M1 cu 4 canale, pe 1 fibra optica multimode, 1310nm, 1310nm, rackabile, 1U.... Comnet
Similar RECEPTOR VIDEO DIGITAL COMNET FVR41M1

Receptor video digital Comnet FVR1031S1

Receptor video digital Comnet FVR1031S1

9426 Lei

Receptor video digital / bidirectional date (RS232/422/485-2W & 4W/UTC), pe 1 fibra singlemode, 10 Bits, 1310/1550 nm.... Comnet
Similar Receptor video digital Comnet FVR1031S1

Receptor video digital Comnet FVR41S2

Receptor video digital Comnet FVR41S2

12293 Lei

Receptor video digital Comnet FVR41S2 cu 4 canale, pe 1 fibra optica singlemode, 1310nm, rackabile, 1U.... Comnet
Similar Receptor video digital Comnet FVR41S2

Receptor video digital Comnet FVR412M1

Receptor video digital Comnet FVR412M1

14751 Lei

Receptor video digital Comnet FVR412M1 cu 4 canale + 2 canale Duplex (RS232/422/485-2W & 4W) + 1 canal Duplex Contact Closure, pe 1 fibra optica multimode, ... Comnet
Similar Receptor video digital Comnet FVR412M1

Receptor video Comnet FVR11

Receptor video Comnet FVR11

791 Lei

Receptor video Comnet FVR11 pe 1 fibra optica multimode, 850nm, rackabil , automatic gain control. Compatibil cu mini transmitatoarele FVT11M.... Comnet
Similar Receptor video Comnet FVR11

Receptor video Comnet FVR10

Receptor video Comnet FVR10

1977 Lei

Receptor video Comnet FVR10 pe 1 fibra optica multimode, 850nm, rackabil, manual gain control. Compatibil cu mini transmitatoarele FVT11M.... Comnet
Similar Receptor video Comnet FVR10

Transmitator video digital Comnet FVT41S1

Transmitator video digital Comnet FVT41S1

12293 Lei

Transmitator video digital Comnet FVT41M1 cu 4 canale pe 1 fibra optica singlemode, 1310 nm / , 1310nm, rackabile, 1U.... Comnet
Similar Transmitator video digital Comnet FVT41S1

Transmitator video digital Comnet FVT41M1

Transmitator video digital Comnet FVT41M1

10244 Lei

Transmitator video digital Comnet FVT41M1 cu 4 canale pe 1 fibra optica multimode, 1310 nm / , 1310nm, rackabile, 1U.... Comnet
Similar Transmitator video digital Comnet FVT41M1

Transmitator video digital Comnet FVT1031S1

Transmitator video digital Comnet FVT1031S1

9426 Lei

Transmitator video digital / bidirectional date (RS232/422/485-2W & 4W/UTC),pe 1 fibra single mode, 10 Bits, 1310/1550 nm.... Comnet
Similar Transmitator video digital Comnet FVT1031S1

Transmitator video digital Comnet FVT1031M1

Transmitator video digital Comnet FVT1031M1

1877 Lei

Transmitator video digital / bidirectional date (RS232/422/485-2W & 4W/UTC),pe 1 fibra multimode, 10 Bits, 1310/1550 nm.... Comnet
Similar Transmitator video digital Comnet FVT1031M1

Transmitator video digital Comnet FVT412S1

Transmitator video digital Comnet FVT412S1

18856 Lei

Transmitator video digital Comnet FVT412S1 cu 4 canale + 2 canale Duplex (RS232/422/485-2W & 4W) + 1 canal Duplex Contact Clsoure, pe 1 fibra optica multimo... Comnet
Similar Transmitator video digital Comnet FVT412S1

Transmitator video digital Comnet FVT412M1

Transmitator video digital Comnet FVT412M1

14747 Lei

Transmitator video digital Comnet FVT412M1 cu 4 canale + 2 canale Duplex (RS232/422/485-2W & 4W) + 1 canal Duplex Contact Clsoure, pe 1 fibra optica multimo... Comnet
Similar Transmitator video digital Comnet FVT412M1