REMORCA DKD MODEL NOU DKD- LY900, 850- 950 KG

Camera Video Auto Discreta tip Oglinda cu Doua Camere Full HD Fata/Spate Techstar® L9000, Model Slim 9mm Grosime

Camera Video Auto Discreta tip Oglinda cu Doua Camere Full HD Fata/Spate Techstar® L9000, Model Slim 9mm Grosime

104.99 Lei

Allwinner L9000 este cel mai slim model de camera video auto incorporata in oglinda de pe piata. Are doar 8.99mm grosime. Oglinda Allwinner L9000 suporta card d...
Similar Camera Video Auto Discreta tip Oglinda cu Doua Camere Full HD Fata/Spate Techstar® L9000, Model Slim 9mm Grosime

DVR cu 16 canale model PNI House L966

DVR cu 16 canale model PNI House L966

479.57 Lei

Unitate video de inregistrae cu 16 canale pentru sisteme de supraveghere video... PNI
Similar DVR cu 16 canale model PNI House L966

Contact magnetic wireless Paradox DCT6, model 433/868 MHz selectabil, 40 m, antisabotaj

Contact magnetic wireless Paradox DCT6, model 433/868 MHz selectabil, 40 m, antisabotaj

186.73 Lei

Paradox DCT6 este un contact magnetic cu instalare discreta in usa(montaj ingropat), in cadru cu filet sau cu flansa. Frecventa de functionare selectabila 433/... Paradox
Similar Contact magnetic wireless Paradox DCT6, model 433/868 MHz selectabil, 40 m, antisabotaj

Modul de extensie 8 zone DSC NEO-M2108, seria Neo, 12 V

Modul de extensie 8 zone DSC NEO-M2108, seria Neo, 12 V

91.91 Lei

DSC NEO M2108 este un modul de extensie cu 8 zone de intrare NC/EOL/DEOL pentru centralele PowerSeries Neo. Dispune de un LED indicator de stare si se pot conec... DSC
Similar Modul de extensie 8 zone DSC NEO-M2108, seria Neo, 12 V

Motor automatizari jaluzele, copertine si obloane Nice E PLUS LH 8012, 120 Kg, 80 Nm

Motor automatizari jaluzele, copertine si obloane Nice E PLUS LH 8012, 120 Kg, 80 Nm

1099 Lei

E PLUS LH 8012 este un motor pentru automatizarea jaluzelelor de exterior, copertinelor si obloanelor, de la Nice. Dispune de manevra de recuperare manuala si l... Nice
Similar Motor automatizari jaluzele, copertine si obloane Nice E PLUS LH 8012, 120 Kg, 80 Nm

Modul de control DEA NET 24N, 433.92 MHz, 100 telecomenzi

Modul de control DEA NET 24N, 433.92 MHz, 100 telecomenzi

836.45 Lei

DEA NET 24N este un circuit modul control cu posibilitatea de ajustare a parametrilor de operare, cum ar fi: puterea, viteza si durata incetinirii, sensibilitat... DEA
Similar Modul de control DEA NET 24N, 433.92 MHz, 100 telecomenzi

Modul alimentare Charging Board Dell Inspiron N5110

Modul alimentare Charging Board Dell Inspiron N5110

130 Lei

Modul alimentare Charging Board Dell Inspiron N5110Detalii Modul alimentare Charging Board Dell Inspiron N5110 :Contine:Modul alimentare Mufa incarcare Mufa USB... Dell
Similar Modul alimentare Charging Board Dell Inspiron N5110

Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

486.46 Lei

Transmitatorul SFP Allied Telesis AT-SPLX10 accepta lungimi de legatura de pana la 10 km pe fibra SMF duplex LC. Monitorizarea digitala a diagnosticului este di... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

Modul alimentare Charging Board Dell Inspiron N5010

Modul alimentare Charging Board Dell Inspiron N5010

80 Lei

Modul alimentare Charging Board Dell Inspiron N5010Detalii Modul alimentare Charging Board Dell Inspiron N5010 :Contine:Modul alimentare Mufa incarcare USB E-SA... Dell
Similar Modul alimentare Charging Board Dell Inspiron N5010

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPSX, 1250 Mbps, SFP, 850 nm, 550 m

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPSX, 1250 Mbps, SFP, 850 nm, 550 m

286.47 Lei

Transmitatorul SFP Allied Telesis AT-SPSX accepta lungimi de legatura de pana la 550 m pe fibra multi-mod (MMF) utilizand o lungime de unda de 850 nm printr-un ... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPSX, 1250 Mbps, SFP, 850 nm, 550 m

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SP10SR, 10.3 Gbps, SFP+, 850 nm, 300 m

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SP10SR, 10.3 Gbps, SFP+, 850 nm, 300 m

843.19 Lei

Allied Telesis AT-SP10SR este un modul transceiver cu factor de forma mic, de 10 Gbps. Este conform cu SFF-8431 SFP+ si dispune de conector cu fibra optica LC. ... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SP10SR, 10.3 Gbps, SFP+, 850 nm, 300 m

Modul optic Aruba J4860D, SFP, LC, LH, 1 Gbps, 70 Km

Modul optic Aruba J4860D, SFP, LC, LH, 1 Gbps, 70 Km

13271.01 Lei

J4860D este un modul optic, de la Aruba. Acesta dispune de conector cu fibra optica LC, interfata SFP si permite o rata de transfer de 1 Gbps pe o distanta... Aruba
Similar Modul optic Aruba J4860D, SFP, LC, LH, 1 Gbps, 70 Km

Modul extensie cititor de carduri HikVision DS-KD-E, Pentru interfon modular, EM 125 Khz -15%

Modul extensie cititor de carduri HikVision DS-KD-E, Pentru interfon modular, EM 125 Khz

240 Lei 282.0 Lei

Specificatii: Producator: HIKVISION Tip Modul: Cititor carduri Consum: <2W Tehnologie card: EM 125 KHz Montaj: Ingropat/Aparent Tensiune alimentare: 12VDC alime...
Similar Modul extensie cititor de carduri HikVision DS-KD-E, Pentru interfon modular, EM 125 Khz

Modul cititor carduri pentru videointerfon HIKVISION DS-KD-E, EM, 12 V, aparent/ingropat

Modul cititor carduri pentru videointerfon HIKVISION DS-KD-E, EM, 12 V, aparent/ingropat

173.18 Lei

HIKVISION DS-KD-E este un modul cititor de carduri pentru videointerfon de la Hikvision. Acesta citeste cardurile EM si are 8 DIP switch-uri. Are un grad mare ... HikVision
Similar Modul cititor carduri pentru videointerfon HIKVISION DS-KD-E, EM, 12 V, aparent/ingropat

Camera supraveghere Speed Dome IP Hikvision Ultra Low Light DS-2DE7225IW-AE, 2MP, IR 150 m, 4.8 - 120 mm + support

Camera supraveghere Speed Dome IP Hikvision Ultra Low Light DS-2DE7225IW-AE, 2MP, IR 150 m, 4.8 - 120 mm + support

2105.48 Lei

DS-2CD2743G0-IZS este o camera de supraveghere IP tip speed dome de la Hikvision. Aceasta camera este echipata cu un senzor de 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS,... HikVision
Similar Camera supraveghere Speed Dome IP Hikvision Ultra Low Light DS-2DE7225IW-AE, 2MP, IR 150 m, 4.8 - 120 mm + support

Camera supraveghere Speed Dome Hikvision Ultra Low Light TurboHD DS-2AE5225TI-A, 2 MP, IR 150 m, 4.8 - 120 mm, 25x + Suport

Camera supraveghere Speed Dome Hikvision Ultra Low Light TurboHD DS-2AE5225TI-A, 2 MP, IR 150 m, 4.8 - 120 mm, 25x + Suport

1655.88 Lei

HikVison DS-2AE5225TI-A este o camera de supraveghere speed dome de exterior cu un senzor de 1/2.8 CMOS Progressive Scan si o rezolutie video Full HD 1920 x 108... HikVision
Similar Camera supraveghere Speed Dome Hikvision Ultra Low Light TurboHD DS-2AE5225TI-A, 2 MP, IR 150 m, 4.8 - 120 mm, 25x + Suport

Motor tubular NEO L Nice NL11000, 80 Nm, 12 Rpm

Motor tubular NEO L Nice NL11000, 80 Nm, 12 Rpm

568.75 Lei

Motor tubular Neo L Nice NL11000 este ideal pentru jaluzele de exterior si copertine cu limitator de cursa mecanic. Reglare simpla a pozitiilor limita de ridica... Nice
Similar Motor tubular NEO L Nice NL11000, 80 Nm, 12 Rpm

PLACA DE EXTENSIE UTC FIRE & SECURITY NE2051

PLACA DE EXTENSIE UTC FIRE & SECURITY NE2051

836.69 Lei

NE2051 este o placa de extensie de fibra optica pentru NC2051, pentru a permite unui inel de fibra optica sau configurarea fiberi dual bus pe panourile din seri... UTC Fire&Security
Similar PLACA DE EXTENSIE UTC FIRE & SECURITY NE2051

Modul repetor wireless NEO DSC PG-8920

Modul repetor wireless NEO DSC PG-8920

428 Lei

PG8920 de la DSC, este o statie de legatura/repetor care face parte din sistemul de alarma de la Neo, ce extinde aria de acoperire wireless semnificativ. De ase... DSC
Similar Modul repetor wireless NEO DSC PG-8920

Mini Trepied Hama Ball L 4071, 19 cm, 110 g, metal, Alb -9%

Mini Trepied Hama Ball L 4071, 19 cm, 110 g, metal, Alb

44.99 Lei 49.99 Lei

Caracteristici: - Pentru imagini clare si o sustinere ferma pe suprafetele denivelate; - Capul sferic 3D asigura orientarea perfecta pentru inregistrari in for... Hama
Similar Mini Trepied Hama Ball L 4071, 19 cm, 110 g, metal, Alb

Mini Trepied Hama Ball L 4065, 26 cm, 125 g, metal, Negru -9%

Mini Trepied Hama Ball L 4065, 26 cm, 125 g, metal, Negru

43.99 Lei 48.99 Lei

Caracteristici: - Pentru imagini clare si o sustinere ferma pe suprafetele denivelate; - Capul sferic 3D asigura orientarea perfecta pentru inregistrari in for... Hama
Similar Mini Trepied Hama Ball L 4065, 26 cm, 125 g, metal, Negru

Tastatura LCD cu modul wireless DSC NEO HS2LCDRF, 128 zone, 5 taste programabile, 1 terminal programabil

Tastatura LCD cu modul wireless DSC NEO HS2LCDRF, 128 zone, 5 taste programabile, 1 terminal programabil

555.76 Lei

DSC NEO HS2LCD este o tastatura cablata cu caractere alfanumerice PowerSeries Neo cu modul wireless PowerG incorporat. Suporta pana la 128 de zone pe fir sau wi... DSC
Similar Tastatura LCD cu modul wireless DSC NEO HS2LCDRF, 128 zone, 5 taste programabile, 1 terminal programabil

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 2 km

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 2 km

427.01 Lei

AT-SPEX ofera o optiune de 2 km cu fibra multi-mod (1310 nm) pentru a va extinde reteaua. AT-SPEX este compatibil cu toata gama de produse Allied Telesis care a... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 2 km

Carcasa Gamemax Nova N5, Middle Tower, Tempered glass (Negru)

Carcasa Gamemax Nova N5, Middle Tower, Tempered glass (Negru)

150.99 Lei

Tip : Mid Tower,Pozitionare sursa : Sus,Sursa : Fara sursa,mITX : Da,mATX : Da,ATX : Da,Dimensiuni (cm) : 43.7 x 42 x 20,Culoare : Negru,Slot HDD intern 3.5&quo... Gamemax
Similar Carcasa Gamemax Nova N5, Middle Tower, Tempered glass (Negru)

Casti Gaming ASUS TUF H7 Gun Metal, Microfon, Jack 3.5nn TRRS/USB (Negru) -24%

Casti Gaming ASUS TUF H7 Gun Metal, Microfon, Jack 3.5nn TRRS/USB (Negru)

399 Lei 524.99 Lei

Tip : Casti Gaming,Structura : Earcup,Conectare : Wired,Interfata : USB | jack 3.5 mm,Lungimea cablului (m) : 1.2,Diametru (mm) : 53,Frecventa : 20 Hz - 20 kHz,... ASUS
Similar Casti Gaming ASUS TUF H7 Gun Metal, Microfon, Jack 3.5nn TRRS/USB (Negru)

Panou programabil indicator de zone Kentec Syncro IDENT K6524 L2, 24 zone LED, ESP Hochiki, IP30

Panou programabil indicator de zone Kentec Syncro IDENT K6524 L2, 24 zone LED, ESP Hochiki, IP30

1908 Lei

Kentec K6524 L2 este un panou programabil cu indicator LED de zone, din seria Syncro IDENT. Acesta permite programarea a pana la 24 indicatoare de eveniment, re... Kentec
Similar Panou programabil indicator de zone Kentec Syncro IDENT K6524 L2, 24 zone LED, ESP Hochiki, IP30

Camera supraveghere Speed Dome IP Hikvision Ultra Low Light DS-2DE7232IW-AE, 2 MP, IR 150 m, 4.8 - 153 mm, 32x + suport

Camera supraveghere Speed Dome IP Hikvision Ultra Low Light DS-2DE7232IW-AE, 2 MP, IR 150 m, 4.8 - 153 mm, 32x + suport

2615.24 Lei

Camera de supraveghere HIKVISION DS-2DE7232IW-AE este o camera de exterior speed dome IP care are un senzor de 1/2.8 inch Progressive scan CMOS. Acesta permite ... HikVision
Similar Camera supraveghere Speed Dome IP Hikvision Ultra Low Light DS-2DE7232IW-AE, 2 MP, IR 150 m, 4.8 - 153 mm, 32x + suport

Tastatura LCD cu modul wireless NEO HS2LCDRF, 128 zone, 5 taste programabile, 1 terminal programabil

Tastatura LCD cu modul wireless NEO HS2LCDRF, 128 zone, 5 taste programabile, 1 terminal programabil

528.64 Lei

DSC NEO HS2LCD este o tastatura cablata cu caractere alfanumerice PowerSeries Neo cu modul wireless PowerG incorporat. Suporta pana la 128 de zone pe fir sau wi... DSC
Similar Tastatura LCD cu modul wireless NEO HS2LCDRF, 128 zone, 5 taste programabile, 1 terminal programabil

Modul wireless DSC NEO M2HOST8, 128 zone, 868 MHz

Modul wireless DSC NEO M2HOST8, 128 zone, 868 MHz

739.79 Lei

DSC PRO-M2HOST8 este un modul wireless PowerG compatibil cu PowerSeries Pro. In functie de capacitatile centralei, acesta poate suporta pana la 128 de zone, 16 ... DSC
Similar Modul wireless DSC NEO M2HOST8, 128 zone, 868 MHz

Convertor fibra optica Advanced MXP-631-SM, single-mode, 40 km, 1310 nm

Convertor fibra optica Advanced MXP-631-SM, single-mode, 40 km, 1310 nm

5038 Lei

Advanced MXP-631-SM este un convertor echipat cu multiple circuite de interfata pentru interfatele in serie RS-232 sau RS-422/485. Acesta este utilizat pentru a... Advanced Electronics
Similar Convertor fibra optica Advanced MXP-631-SM, single-mode, 40 km, 1310 nm

Convertor fibra optica Advanced MXP-631-MM, multi-mode, 5 km, 850 nm

Convertor fibra optica Advanced MXP-631-MM, multi-mode, 5 km, 850 nm

2859 Lei

Advanced MXP-631-MM este un convertor echipat cu multiple circuite de interfata pentru interfatele in serie RS-232 sau RS-422/485. Acesta este utilizat pentru a... Advanced Electronics
Similar Convertor fibra optica Advanced MXP-631-MM, multi-mode, 5 km, 850 nm

Izolator la scurt circuit Unipos 6202 L

Izolator la scurt circuit Unipos 6202 L

138 Lei

Unipos 6202 L este un izolator la scurt circuit pentru centralele electronice de incendiu avand o carcasa dintr-un plastic rezistent ABS. Temperatura de functio... Unipos
Similar Izolator la scurt circuit Unipos 6202 L

PLACA DE EXTENSIE UTC FIRE & SECURITY NE2011

PLACA DE EXTENSIE UTC FIRE & SECURITY NE2011

213.41 Lei

UTC Fire & Security NE2011 este o extindere de retea RS485 pentru NC2011, pentru a permite bus dublu si retele de apel inchise.... UTC Fire&Security
Similar PLACA DE EXTENSIE UTC FIRE & SECURITY NE2011