Seif biometric OPTI-ECLIPSE

Seif biometric OPTI-ECLIPSE

Seif biometric OPTI-ECLIPSE

394.92 Lei

Alimentare: 4  x AA 1.5 V Culoare: Negru Funcţii cheie: Suportă până la 20 de amprente Deschidere cu cheie în caz de avarie Semnalizare optică şi acustică a fu... Opticum
Similar Seif biometric OPTI-ECLIPSE

Seif electronic Samson OPTI-SAMSON 310x200x200 mm

Seif electronic Samson OPTI-SAMSON 310x200x200 mm

195.03 Lei

Alimentare: Baterii alcaline - 4 x LR6 (AA), 1.5 V Culoare: Negru Funcţii cheie: Blocare a tastaturii la cea de a treia introducere greşită a codului Deschider... Opticum
Similar Seif electronic Samson OPTI-SAMSON 310x200x200 mm

Modul SFP+ singlemode 10G WDM 1270/1330nm 20km LC DDM

Modul SFP+ singlemode 10G WDM 1270/1330nm 20km LC DDM

129.86 Lei

Transceiverele Fibertechnic sunt conforme cu standardele SFP MSA și SFF-8472. Acestea sunt special concepute pentru a funcționa cu switch-uri, routere și conver... Fibertechnic®
Similar Modul SFP+ singlemode 10G WDM 1270/1330nm 20km LC DDM

Modul Optical Transceiver SFP+ 10GBase-USR Huawei - HU02313URN

Modul Optical Transceiver SFP+ 10GBase-USR Huawei - HU02313URN

120.67 Lei

OPTICAL TRANSCEIVER HU 10GBase-USR, SFP+, 10G, Multi-mode Module(850nm, 0.1km, LC)... Rovision
Similar Modul Optical Transceiver SFP+ 10GBase-USR Huawei - HU02313URN

Modul Optical Transceiver 25GBase-SR SFP28 Huawei - HU02313URP

Modul Optical Transceiver 25GBase-SR SFP28 Huawei - HU02313URP

922.01 Lei

OPTICAL TRANSCEIVER HU 25GBase-SR SFP28-25G Multi-mode(850nm, 0.1km, LC)... Rovision
Similar Modul Optical Transceiver 25GBase-SR SFP28 Huawei - HU02313URP

Cablu optic SFP+ 10G, 5m - Mikrotik S+AO0005

Cablu optic SFP+ 10G, 5m - Mikrotik S+AO0005

210.9 Lei

Cablu optic SFP+ 10Gbps de 5m. Acesta este un mod extrem de rentabil de a conecta doua dispozitive SFP/SFP+ pe distante foarte mici, in interiorul aceluiasi rac... MIKROTIK
Similar Cablu optic SFP+ 10G, 5m - Mikrotik S+AO0005

Cablu optic SFP+ 10G, 5m - Mikrotik S+AO0005

Cablu optic SFP+ 10G, 5m - Mikrotik S+AO0005

210.9 Lei

Cablu optic SFP+ 10Gbps de 5m. Acesta este un mod extrem de rentabil de a conecta doua dispozitive SFP/SFP+ pe distante foarte mici, in interiorul aceluiasi rac... MIKROTIK
Similar Cablu optic SFP+ 10G, 5m - Mikrotik S+AO0005

Modul fibra optica SFP 1.25G - Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

Modul fibra optica SFP 1.25G - Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

73.1 Lei

Modul fibra optica SFP 1.25G - HIKVISION HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Specificatii Producator: HIKVISION Tip Fibra Optica: Duplex 62.5/125um 50/125um Lungime unda: 1... Rovision
Similar Modul fibra optica SFP 1.25G - Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310R-20-SMF

Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310R-20-SMF

208.36 Lei

GSFP-1310R-20-SMF este un modul optic produs de Dahua, specializat în conversia semnalelor electrice în semnale optice și invers Specificatii Protocoale transmi... Rovision
Similar Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310R-20-SMF

Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310T-20-SMF

Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310T-20-SMF

208.36 Lei

GSFP-1310T-20-SMF este un modul optic oferit de Dahua, caracterizat prin capacitatea sa de a transforma semnalele electrice în optice și invers. Caracteristici ... Rovision
Similar Modul optic SFP Dahua mono fibra 1Gbps 20km - GSFP-1310T-20-SMF

Cablu optic SFP+ 10G, 5m - Mikrotik S+AO0005

Cablu optic SFP+ 10G, 5m - Mikrotik S+AO0005

233.05 Lei

Cablu optic SFP+ 10Gbps de 5m. Acesta este un mod extrem de rentabil de a conecta doua dispozitive SFP/SFP+ pe distante foarte mici, in interiorul aceluiasi rac... Mikrotik
Similar Cablu optic SFP+ 10G, 5m - Mikrotik S+AO0005

Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 2.5-15x44 SFP BDC

Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 2.5-15x44 SFP BDC

2239 Lei

MeoPro Optika6 2.5-15x44 SFP BDC este o luneta de arma de la Meopta cu o putere de marire de 2.5-15x si un obiectiv cu diametru de 44 mm. Aceasta este prevazuta... Meopta
Similar Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 2.5-15x44 SFP BDC

Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 4.5-27x50 DT SFP

Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 4.5-27x50 DT SFP

2987 Lei

MeoPro Optika6 4.5-27x50 DT SFP este o luneta de arma de la Meopta cu o putere de marire de 4.5-27x si un obiectiv cu diametru de 50 mm. Aceasta este prevazuta ... Meopta
Similar Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 4.5-27x50 DT SFP

Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 4.5-27x50 RD SFP

Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 4.5-27x50 RD SFP

3248 Lei

MeoPro Optika6 4.5-27x50 RD SFP este o luneta de arma de la Meopta cu o putere de marire de 4.5-27x si un obiectiv cu diametru de 50 mm. Aceasta este prevazuta ... Meopta
Similar Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 4.5-27x50 RD SFP

Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 3-18x50 SFP 6.5 CM Dichro

Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 3-18x50 SFP 6.5 CM Dichro

2613 Lei

MeoPro Optika6 3-18x50 SFP este o luneta de arma de la Meopta cu o putere de marire de 3-18x si un obiectiv cu diametru de 50 mm. Aceasta este prevazuta cu un t... Meopta
Similar Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 3-18x50 SFP 6.5 CM Dichro

Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 3-18x56 RD SFP

Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 3-18x56 RD SFP

2987 Lei

MeoPro Optika6 3-18x56 RD SFP este o luneta de arma de la Meopta cu o putere de marire de 3-18x si un obiectiv cu diametru de 56 mm. Aceasta este prevazuta cu u... Meopta
Similar Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 3-18x56 RD SFP

Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 3-18x50 RD SFP

Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 3-18x50 RD SFP

2725 Lei

MeoPro Optika6 3-18x50 RD SFP este o luneta de arma de la Meopta cu o putere de marire de 3-18x si un obiectiv cu diametru de 50 mm. Aceasta este prevazuta cu u... Meopta
Similar Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 3-18x50 RD SFP

Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 3-18x50 SFP

Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 3-18x50 SFP

2464 Lei

MeoPro Optika6 3-18x50 SFP este o luneta de arma de la Meopta cu o putere de marire de 3-18x si un obiectiv cu diametru de 50 mm. Aceasta este prevazuta cu un t... Meopta
Similar Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 3-18x50 SFP

Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 2.5-15x44 RD SFP

Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 2.5-15x44 RD SFP

2464 Lei

MeoPro Optika6 2.5-15x44 RD SFP este o luneta de arma de la Meopta cu o putere de marire de 2.5-15x si un obiectiv cu diametru de 44 mm. Aceasta este prevazuta ... Meopta
Similar Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 2.5-15x44 RD SFP

Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 1-6x24 RD SFP

Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 1-6x24 RD SFP

2239 Lei

MeoPro Optika6 1-6x24 RD SFP este o luneta de arma de la Meopta cu o putere de marire de 1-6x si un obiectiv cu diametru de 24 mm. Aceasta este prevazuta cu un ... Meopta
Similar Luneta de arma pentru vanatoare Meopta MeoPro Optika6 1-6x24 RD SFP

Modul optic SFP IP-COM G311SM , mono fibra, 1.25 Gbps, 20 km

Modul optic SFP IP-COM G311SM , mono fibra, 1.25 Gbps, 20 km

139.59 Lei

G311SM este un modul optic de la IP-COM. Acesta dispune de conector mono-mod fiber asigurand o transmisie a datelor cu o viteza de pana la 1.25 Gbps pana la o d... IP-COM
Similar Modul optic SFP IP-COM G311SM , mono fibra, 1.25 Gbps, 20 km

Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

184 Lei

QLSFP3211- este un dispozitiv compact, dar puternic, care iti ofera posibilitatea de a transmite date pe distante de pana la 10 km si la viteze mai mari, pe o f... Schrack
Similar Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

Modul fibra optica SFP Ubiquiti UACC-CM-RJ45-10G, 10 Gbps, 100 m

Modul fibra optica SFP Ubiquiti UACC-CM-RJ45-10G, 10 Gbps, 100 m

273.28 Lei

UACC-CM-RJ45-10G este un modul de fibra optica SFP+ care permite conectarea routerelor/switch-urilor dotate exclusiv cu porturi SFP la reţele de mare viteza pe ... UBiQUiTi
Similar Modul fibra optica SFP Ubiquiti UACC-CM-RJ45-10G, 10 Gbps, 100 m

Modul optic SFP Dahua GSFP-1310R-20-SMF, mono fibra, LC, 1 Gbps, 20 km

Modul optic SFP Dahua GSFP-1310R-20-SMF, mono fibra, LC, 1 Gbps, 20 km

205 Lei

GSFP-1310R-20-SMF este un modul optic de la Dahua. Acesta dispune de conector mono-mod fiber asigurand o transmisie a datelor cu o viteza de pana la 1 Gbps pana... Dahua
Similar Modul optic SFP Dahua GSFP-1310R-20-SMF, mono fibra, LC, 1 Gbps, 20 km

Modul optic SFP Dahua GSFP-1310T-20-SMF, mono fibra, LC, 1 Gbps, 20 km

Modul optic SFP Dahua GSFP-1310T-20-SMF, mono fibra, LC, 1 Gbps, 20 km

205 Lei

GSFP-1310T-20-SMF este un modul optic de la Dahua. Acesta dispune de conector mono-mod fiber asigurand o transmisie a datelor cu o viteza de pana la 1 Gbps pana... Dahua
Similar Modul optic SFP Dahua GSFP-1310T-20-SMF, mono fibra, LC, 1 Gbps, 20 km

Modul fibra optica multi-mod D-Link DEM-311GT, 1 Gbps, 550 m, 850 nm, SFP

Modul fibra optica multi-mod D-Link DEM-311GT, 1 Gbps, 550 m, 850 nm, SFP

132.41 Lei

DEM-311GT este un modul de fibra optica de la D-Link ce ofera o solutie de conectivitate de mare viteza prin intermediul unei singure conexiuni SFP. Modulul est... D-Link
Similar Modul fibra optica multi-mod D-Link DEM-311GT, 1 Gbps, 550 m, 850 nm, SFP

Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

117.61 Lei

Modul SFP LC 1,25G FS-B5324-FL80D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550/1310nm c... Fibertechnic®
Similar Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

117.61 Lei

Modul SFP LC 1,25G FS-B3524-FL80D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1310/1550nm ... Fibertechnic®
Similar Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

55.98 Lei

TL-SM321A-2 este un dispozitiv compact, dar puternic, care iti ofera posibilitatea de a transmite date pe distante mai mari si la viteze mai mari, pe o fibra op... TP-LINK
Similar Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

MODUL MULTIMOD GSFP-850-MMF DAHUA

MODUL MULTIMOD GSFP-850-MMF DAHUA

135.86 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve... DAHUA
Similar MODUL MULTIMOD GSFP-850-MMF DAHUA

Modul SFP 3.3V gigabit RJ-45 Opton 1000Mbit la 100m

Modul SFP 3.3V gigabit RJ-45 Opton 1000Mbit la 100m

98.39 Lei

SFP module equipped with a LAN RJ-45 port working at a speed of 1000 Mbps Atenţie! Acest modul de pe partea Ethernet funcționează la o viteză constantă de 1000 ... OPTON
Similar Modul SFP 3.3V gigabit RJ-45 Opton 1000Mbit la 100m

Modul SFP 3.3V gigabit RJ-45 Opton 10/100/1000Mbit la 100m

Modul SFP 3.3V gigabit RJ-45 Opton 10/100/1000Mbit la 100m

93.57 Lei

SFP module equipped with a LAN RJ-45 port working at a speed of 10/100/1000 Mbps Atenţie! Acest modul de pe partea Ethernet are capacitatea de auto-negociere și... OPTON
Similar Modul SFP 3.3V gigabit RJ-45 Opton 10/100/1000Mbit la 100m

Terminal de linie optica cu 4 porturi Ubiquiti UFiber UF-OLT-4, 1 port SFP+, GPON, 20 Km, 1U, cu management

Terminal de linie optica cu 4 porturi Ubiquiti UFiber UF-OLT-4, 1 port SFP+, GPON, 20 Km, 1U, cu management

7147.67 Lei

UF-OLT-4 este un terminal de linie optica (OLT) de la Ubiquiti din seria UFiber folosit pentru conversia semnalelor standard utilizate de catre furnizorii de se... UBiQUiTi
Similar Terminal de linie optica cu 4 porturi Ubiquiti UFiber UF-OLT-4, 1 port SFP+, GPON, 20 Km, 1U, cu management

Terminal de linie optica cu 8 porturi Ubiquiti UFiber UF-OLT, 2 porturi SFP+, GPON, 20 Km, 1U, cu management

Terminal de linie optica cu 8 porturi Ubiquiti UFiber UF-OLT, 2 porturi SFP+, GPON, 20 Km, 1U, cu management

7747.21 Lei

UF-OLT este un terminal de linie optica (OLT) de la Ubiquiti din seria UFiber folosit pentru conversia semnalelor standard utilizate de catre furnizorii de serv... UBiQUiTi
Similar Terminal de linie optica cu 8 porturi Ubiquiti UFiber UF-OLT, 2 porturi SFP+, GPON, 20 Km, 1U, cu management

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

82.11 Lei

Set de module SFP SC 1000Base-Bx WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550 și 1310nm... Fibertechnic®
Similar Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

Media converter Gigabit FCM-2100-F SFP RJ45 1000MB

Media converter Gigabit FCM-2100-F SFP RJ45 1000MB

71.36 Lei

FiberTechnic Gigabit Media Converter FCM-2100-F cu port SFP și RJ45 1000MB. Funcționează cu module SFP singlemode și multimode. Convertorul media FiberTechnic F... Fibertechnic®
Similar Media converter Gigabit FCM-2100-F SFP RJ45 1000MB

Modul SFP+ 10G MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM Fibertechnic

Modul SFP+ 10G MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM Fibertechnic

67.11 Lei

Optical modules brand FiberTechnic are in accordance with the standards SFF-8431, 10GBASE-SR / SW and 10GBASE-SX for converting an electrical signal into an opt... Fibertechnic®
Similar Modul SFP+ 10G MM 850nm 300m LC DUPLEX DDM Fibertechnic

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km SC DDM

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km SC DDM

80.74 Lei

Set de module SFP SC 1000Base-Bx WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550 și 1310nm... Fibertechnic®
Similar Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km SC DDM

Modul SFP+ 10G Base-SR MM 850nm 300m LC duplex DDM HP

Modul SFP+ 10G Base-SR MM 850nm 300m LC duplex DDM HP

101.51 Lei

Module optice marca FiberTechnic conforme cu standardele SFF-8431, 10GBASE-SR/SW și 10GBASE-SX pentru conversia unui semnal electric într-un semnal optic. Acest... Fibertechnic®
Similar Modul SFP+ 10G Base-SR MM 850nm 300m LC duplex DDM HP

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km SC Ultimode

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km SC Ultimode

92.83 Lei

Kit module SFP gigabit singlemode cu comunicație WDM. Pentru transmisii de date la distanțe de până la 20 km pe o singură fibră optică singlemode conectorizată ... ULTIMODE
Similar Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km SC Ultimode

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km LC Ultimode

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km LC Ultimode

79.68 Lei

Kit module SFP gigabit singlemode cu comunicație WDM. Pentru transmisii de date la distanțe de până la 20 km pe o singură fibră optică singlemode conectorizată ... ULTIMODE
Similar Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km LC Ultimode

Media convertor SFP gigabit Fibertechnic

Media convertor SFP gigabit Fibertechnic

83.88 Lei

Convertor FIBERTECHNIC Gigabit Media FCM-3100-F cu port SFP și RJ45 10/100/1000MB cu negociere automată. Funcționează cu module SFP singlemode și multimode.Conv... Fibertechnic®
Similar Media convertor SFP gigabit Fibertechnic

Modul SFP+ 80 km 10GBase-ZR SM 1550nm 80km duplex DDM Fibertechnic

Modul SFP+ 80 km 10GBase-ZR SM 1550nm 80km duplex DDM Fibertechnic

958.45 Lei

Modul SFP+ 10G FSP-15192-DL80D singlemode care lucrează pe două fibre la lungimea de undă de 1550 nm cu putere optică pe o distanță de până la 80 km cu un conec... Fibertechnic®
Similar Modul SFP+ 80 km 10GBase-ZR SM 1550nm 80km duplex DDM Fibertechnic

Separator video 1 canal cu opto-izolație SV-1000P PAL

Separator video 1 canal cu opto-izolație SV-1000P PAL

138.5 Lei

SV-1000P este destinat protejării suplimentare în instalaţiile de televiziune CCTV, a camerelor şi a altor echipamente, protejându-le împotriva diferenţelor de... DELTA
Similar Separator video 1 canal cu opto-izolație SV-1000P PAL

Separator video 1 canal cu opto-izolație SV-1000A AHD 4Mp HD-CVI 720P

Separator video 1 canal cu opto-izolație SV-1000A AHD 4Mp HD-CVI 720P

164.69 Lei

Separatorul video SV-1000A este destinat protecției suplimentare în sistemele de supraveghere analogice cu standard AHD-M, AHD-H, HD-CVI 720p, protejându-le îm... DELTA
Similar Separator video 1 canal cu opto-izolație SV-1000A AHD 4Mp HD-CVI 720P

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 7m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 7m

151.58 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 7 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 7m

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

92.87 Lei

Modul SFP SC 1000Base-Bx FS-B3524-FS40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1310/15... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

89.38 Lei

Modul SFP LC 1000Base-Bx FS-B5324-FL40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550/13... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

86.52 Lei

Modul SFP LC 1,25G FS-B3524-FL40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1310/1550nm c... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 1000Base-LH+ SM TX1550 80KM LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

Modul SFP 1000Base-LH+ SM TX1550 80KM LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

254.64 Lei

Modul SFP 1000Base-LH+ SM TX1550 80KM LC DUPLEX DDM (SFP-LD) DDM (Digital Diagnostics Monitoring). single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX... Fibertechnic®
Similar Modul SFP 1000Base-LH+ SM TX1550 80KM LC DUPLEX DDM (SFP-LD)

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

92.87 Lei

Modul SFP SC 1.25G FS-B5324-FS40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550/1310nm c... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 80 km 1000Base-ZX SM Tx1550 LC duplex DDM (SFP-LD)

Modul SFP 80 km 1000Base-ZX SM Tx1550 LC duplex DDM (SFP-LD)

191.19 Lei

Modul SFP 1,25G FS-1524-FL80D singlemode ce funcționează în banda de 1550 și folosește două fibre optice pentru transmisie de date pe distanțe de maxim 80km, cu... Fibertechnic®
Similar Modul SFP 80 km 1000Base-ZX SM Tx1550 LC duplex DDM (SFP-LD)

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 3m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 3m

75.41 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 3 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 3m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 5m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 5m

108.19 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 5 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 5m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 1m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 1m

57.28 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 1 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători pr... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 1m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 0.5m

Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 0.5m

50.37 Lei

Cablu SFP+ 10G DAC Fibertechnic cu lungime de 0.5 m. Pentru interconectarea rapidă a switch-urilor și echipamentelor cu trafic intens de date de la producători ... Fibertechnic®
Similar Cablu DAC SFP+ 10Gbps pasiv Fibertechnic 0.5m

Modul SFP RJ45 10/100/1000BASE-T 100m UTP-5E Fibertechnic

Modul SFP RJ45 10/100/1000BASE-T 100m UTP-5E Fibertechnic

69.74 Lei

Modul SFP RJ45 FS-AND-T01 Gigabit Ethernet 10/100/1000MB cu negociere automată pentru dispozitive cu port SFP.Modulele optice FiberTechnic respectă standardele ... Fibertechnic®
Similar Modul SFP RJ45 10/100/1000BASE-T 100m UTP-5E Fibertechnic

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)

127.05 Lei

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)Elemente distinctive:viteze de transfer de până la 10 Gbit/s,Transmisie BiDi/WDM (pe o sing... ULTIMODE
Similar Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1330nm/1270nm, 20 km)

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1330nm/1270nm, 20 km)

127.05 Lei

Vedere din spateElemente distinctive:viteze de transfer de până la 10 Gbit/s,Transmisie BiDi/WDM (pe o singură fibră),pentru fibre singlemode,Tx: 1330 nm, Rx: 1... ULTIMODE
Similar Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1330nm/1270nm, 20 km)

GBIC SINGLEMODE DS-1.25G-20-1550 Hikvision

GBIC SINGLEMODE DS-1.25G-20-1550 Hikvision

155.68 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve... HIKVISION
Similar GBIC SINGLEMODE DS-1.25G-20-1550 Hikvision

GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

127.04 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve... HIKVISION
Similar GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

Modul SFP+ Ultimode LR 10Gbps (1310nm, SM, 10km)

Modul SFP+ Ultimode LR 10Gbps (1310nm, SM, 10km)

88.23 Lei

Modul SFP+ Ultimode LR 10Gbps (1310nm, SM, 10km)Elemente distinctive:viteze de transfer de până la 10 Gbps,duplex (două fibre),proiectate pentru fibre optice si... ULTIMODE
Similar Modul SFP+ Ultimode LR 10Gbps (1310nm, SM, 10km)

Modul SFP+ Ultimode 10Gbps (850nm, MM, 300m)

Modul SFP+ Ultimode 10Gbps (850nm, MM, 300m)

61.35 Lei

Modul SFP+ Ultimode 10Gbps (850nm, MM, 300m)Elemente distinctive:viteze de transfer de până la 10 Gbps,duplex (două fibre),proiectate pentru fibre optice multim... ULTIMODE
Similar Modul SFP+ Ultimode 10Gbps (850nm, MM, 300m)

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

52.73 Lei

Modulul optic SFP ULTIMODE-205/3G funcţionează cu fibre single-mode de până la 20 km, cu viteze de transmisie de până la 1.25 Gb/s.ModululElemente distinctiveco... ULTIMODE
Similar Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

Solutionarea Litigiilor SAL SOL