Set 10 bucati protectii pentru fibra optica 2.5mm Alb, Delock 86845

Set 10 bucati protectii pentru fibra optica 2.5mm Alb, Delock 86845

Set 10 bucati protectii pentru fibra optica 2.5mm Alb, Delock 86845

14.2 Lei

Cu aceasta protectie impotriva prafului de la Delock, ferula unui conector SC, ST sau FC este protejata impotriva murdariei sau deteriorarii.

Similar Set 10 bucati protectii pentru fibra optica 2.5mm Alb, Delock 86845

Set 10 bucati protectii pentru fibra optica 1.25mm Alb, Delock 86846

Set 10 bucati protectii pentru fibra optica 1.25mm Alb, Delock 86846

14.9 Lei

Cu aceasta protectie impotriva prafului de la Delock, ferula unui conector LC sau MU este protejata impotriva murdariei sau deteriorarii.

... Delock
Similar Set 10 bucati protectii pentru fibra optica 1.25mm Alb, Delock 86846

Tester fibra optica 10mW pentru SC/LC/ST/FC, Delock 87217

Tester fibra optica 10mW pentru SC/LC/ST/FC, Delock 87217

273.9 Lei

Acest tester de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a verifica si masura cu precizie conexiunile cu fibra optica. Localizatorul vizual a defec... Delock
Similar Tester fibra optica 10mW pentru SC/LC/ST/FC, Delock 87217

Keystone fibra optica SC Simplex Multi mode M-M Aqua/Alb, Delock 86716

Keystone fibra optica SC Simplex Multi mode M-M Aqua/Alb, Delock 86716

11.5 Lei

Acest modul de la Delock poate fi folosit pentru extinderea cablurilor de fibra optica. Gratie dimensiunilor standard, acesta poate fi folosit pentru monta... Delock
Similar Keystone fibra optica SC Simplex Multi mode M-M Aqua/Alb, Delock 86716

Keystone fibra optica LC Duplex Multi mode M-M Aqua/Negru, Delock 86720

Keystone fibra optica LC Duplex Multi mode M-M Aqua/Negru, Delock 86720

20.19 Lei

Acest modul de la Delock poate fi folosit pentru extinderea cablurilor de fibra optica. Gratie dimensiunilor standard, acesta poate fi folosit pentru monta... Delock
Similar Keystone fibra optica LC Duplex Multi mode M-M Aqua/Negru, Delock 86720

Adaptor fibra optica MPO la MPO M-M, Delock 87932

Adaptor fibra optica MPO la MPO M-M, Delock 87932

141.3 Lei

Cu acest adaptor MPO de la Delock, doi conectori MPO tata pot fi conectati cu usurinta unul la celalalt. Cupla permite o conexiune directa cu cablurile din f... Delock
Similar Adaptor fibra optica MPO la MPO M-M, Delock 87932

Set 3 bucati protectii camera pentru laptop/ smartphone/ tableta Silver, Delock 20656

Set 3 bucati protectii camera pentru laptop/ smartphone/ tableta Silver, Delock 20656

20.8 Lei

Aceasta acoperire de webcam protejeaza confidentialitatea utilizatorului de spionajul nedorit, de ex. de un hacker.

Similar Set 3 bucati protectii camera pentru laptop/ smartphone/ tableta Silver, Delock 20656

Protectie pentru conector fibra optica LC Alb prindere lant, Delock 86848

Protectie pentru conector fibra optica LC Alb prindere lant, Delock 86848

22.9 Lei

Cu aceasta protectie impotriva prafului de la Delock, ferula unui conector LC este protejata impotriva murdariei sau deteriorarii.

Protectie pentru conector fibra optica SC Negru prindere lant, Delock 86847

Protectie pentru conector fibra optica SC Negru prindere lant, Delock 86847

22.9 Lei

Cu aceasta protectie impotriva prafului de la Delock, ferula unui conector SC este protejata impotriva murdariei sau deteriorarii.

Cupla fibra optica ST Simplex M-M metalica, Delock 86835

Cupla fibra optica ST Simplex M-M metalica, Delock 86835

14.8 Lei

Cu aceasta cupla ST Simplex de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele.

Caseta de imbinare fibra optica 24 fibre alb, Delock 66943

Caseta de imbinare fibra optica 24 fibre alb, Delock 66943

50.71 Lei

Aceasta caseta de imbinare de la Delock este potrivita pentru instalarea in panoul de corectie cu fibra optica HD (densitate inalta) de 19″ de la Deloc... Delock
Similar Caseta de imbinare fibra optica 24 fibre alb, Delock 66943

Adaptor fibra optica HD LC Octuplex la LC Octuplex M-M Aqua, Delock 87931

Adaptor fibra optica HD LC Octuplex la LC Octuplex M-M Aqua, Delock 87931

50.71 Lei

Cu acest adaptor LC Hexaplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cupla permite o conexiune directa la cablul ... Delock
Similar Adaptor fibra optica HD LC Octuplex la LC Octuplex M-M Aqua, Delock 87931

Cablu fibra optica LC- LC APC OS2 simplex LSOH Armoured 5m Alb, Roline 21.15.8603

Cablu fibra optica LC- LC APC OS2 simplex LSOH Armoured 5m Alb, Roline 21.15.8603

34.11 Lei

Adaptor fibra optica HD LC Hexaplex la LC Hexaplex M-M Aqua, Delock 87927

Adaptor fibra optica HD LC Hexaplex la LC Hexaplex M-M Aqua, Delock 87927

40.31 Lei

Cu acest adaptor LC Hexaplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cupla permite o conexiune directa la cablul ... Delock
Similar Adaptor fibra optica HD LC Hexaplex la LC Hexaplex M-M Aqua, Delock 87927

Set 10 buc protectii pentru surub M4, Delock 60189

Set 10 buc protectii pentru surub M4, Delock 60189

8.29 Lei

Aceste capace de protectie de la Delock sunt potrivite pentru capetele suruburilor pentru a le proteja de coroziune, deteriorare sau de ... Delock
Similar Set 10 buc protectii pentru surub M4, Delock 60189

Set 4 buc cupla SC Simplex M-M cu protectie laser flip, Delock 85925

Set 4 buc cupla SC Simplex M-M cu protectie laser flip, Delock 85925

21.4 Lei

Cu acest adaptor SC Simplex de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele. Cuplarea permite co... Delock
Similar Set 4 buc cupla SC Simplex M-M cu protectie laser flip, Delock 85925

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

90.9 Lei

Cu acest adaptor LC Duplex de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele. Cuplarea permite con... Delock
Similar Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Set 4 buc cupla SC Simplex Single Mode M-M, Delock 85923

Set 4 buc cupla SC Simplex Single Mode M-M, Delock 85923

14.8 Lei

Cu acest adaptor SC Single Mode de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele. Cuplarea permit... Delock
Similar Set 4 buc cupla SC Simplex Single Mode M-M, Delock 85923

Protectie impotriva prafului pentru conector RJ11 set 10 bucati transparent, Delock 64017

Protectie impotriva prafului pentru conector RJ11 set 10 bucati transparent, Delock 64017

13.6 Lei

Cu aceasta protectie impotriva prafului, portul RJ11 tata este prote... Delock
Similar Protectie impotriva prafului pentru conector RJ11 set 10 bucati transparent, Delock 64017

Set 10 buc adaptor keystone pentru cupla fibra optica Alb, Delock 86807

Set 10 buc adaptor keystone pentru cupla fibra optica Alb, Delock 86807

27.91 Lei

Aceasta carcasa Keystone de la Delock poate fi utilizata de ex. pentru montarea conectorilor. Gratie dimensiunilor standard, acesta poate fi folosit pentru m... Delock
Similar Set 10 buc adaptor keystone pentru cupla fibra optica Alb, Delock 86807

Protectie impotriva prafului pentru conector USB-C mama cu prindere Alb set 10 buc, Delock 64094

Protectie impotriva prafului pentru conector USB-C mama cu prindere Alb set 10 buc, Delock 64094

8.29 Lei

Cu aceasta protectie impotriva prafului portul mama USB-C este protejat de murdarie sau deteriorare. Aplicarea acestei protectii pastreaza conectorii s... Delock
Similar Protectie impotriva prafului pentru conector USB-C mama cu prindere Alb set 10 buc, Delock 64094

Modul Keystone LC Duplex M-M multimode, Delock 86347

Modul Keystone LC Duplex M-M multimode, Delock 86347

20.19 Lei

Modul Keystone LC Duplex M-M multimode, Delock

Se pot folosi cu Similar Modul Keystone LC Duplex M-M multimode, Delock 86347

Modul Keystone LC Duplex Singlemode M-M, Delock 86357

Modul Keystone LC Duplex Singlemode M-M, Delock 86357

20.19 Lei

Acest modul poate fi folosit pentru a extinde o interfata LC singlemode. Cu dimensiunile sale standardizate, acesta poate fi utilizat pentru o montare ... Delock
Similar Modul Keystone LC Duplex Singlemode M-M, Delock 86357

Modul Keystone SC Simplex M, Delock 86331

Modul Keystone SC Simplex M, Delock 86331

11.5 Lei

Modul Keystone SC Simplex M, Delock 86331

Se poate folosi cu Similar Modul Keystone SC Simplex M, Delock 86331

Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 5.6mm Alb, Delock 60255

Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 5.6mm Alb, Delock 60255

17.01 Lei

Aceasta bucsa de cablu de la Delock poate fi introdusa intr-o deschizatura metalica pentru a proteja cablurile de abraziuni si de deteri... Delock
Similar Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 5.6mm Alb, Delock 60255

Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 4.5 x 4.4 mm Alb, Delock 60263

Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 4.5 x 4.4 mm Alb, Delock 60263

16.01 Lei

Aceasta bucsa de cablu de la Delock poate fi introdusa intr-o deschizatura metalica pentru a proteja cablurile de abraziuni si de deteri... Delock
Similar Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 4.5 x 4.4 mm Alb, Delock 60263

Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 4.6 x 4.6 mm Natural, Delock 60254

Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 4.6 x 4.6 mm Natural, Delock 60254

16.01 Lei

Aceasta bucsa de cablu de la Delock poate fi introdusa intr-o deschizatura metalica pentru a proteja cablurile de abraziuni si de deteri... Delock
Similar Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 4.6 x 4.6 mm Natural, Delock 60254

Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 4.8 x 4.2 mm Natural, Delock 60252

Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 4.8 x 4.2 mm Natural, Delock 60252

17.01 Lei

Aceasta bucsa de cablu de la Delock poate fi introdusa intr-o deschizatura metalica pentru a proteja cablurile de abraziuni si de deteri... Delock
Similar Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 4.8 x 4.2 mm Natural, Delock 60252

Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 6.8 x 2.3 mm Natural, Delock 60256

Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 6.8 x 2.3 mm Natural, Delock 60256

16.01 Lei

Aceasta bucsa de cablu de la Delock poate fi introdusa intr-o deschizatura metalica pentru a proteja cablurile de abraziuni si de deteri... Delock
Similar Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 6.8 x 2.3 mm Natural, Delock 60256

Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 9.3mm Negru, Delock 60261

Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 9.3mm Negru, Delock 60261

17.01 Lei

Aceasta bucsa de cablu de la Delock poate fi introdusa intr-o deschizatura metalica pentru a proteja cablurile de abraziuni si de deteri... Delock
Similar Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 9.3mm Negru, Delock 60261

Set 10 buc protectie cabluri forma U - diametru 10.5mm Negru, Delock 60270

Set 10 buc protectie cabluri forma U - diametru 10.5mm Negru, Delock 60270

18 Lei

Aceasta bucsa de cablu de la Delock poate fi introdusa intr-o deschizatura metalica pentru a proteja cablurile de abraziuni si de deteri... Delock
Similar Set 10 buc protectie cabluri forma U - diametru 10.5mm Negru, Delock 60270

Set 10 buc protectie cabluri forma U - diametru 17.5mm Negru, Delock 60273

Set 10 buc protectie cabluri forma U - diametru 17.5mm Negru, Delock 60273

27 Lei

Aceasta bucsa de cablu de la Delock poate fi introdusa intr-o deschizatura metalica pentru a proteja cablurile de abraziuni si de deteri... Delock
Similar Set 10 buc protectie cabluri forma U - diametru 17.5mm Negru, Delock 60273

Set 10 buc protectie cabluri forma U - diametru 20.9mm Negru, Delock 60271

Set 10 buc protectie cabluri forma U - diametru 20.9mm Negru, Delock 60271

19.9 Lei

Aceasta bucsa de cablu de la Delock poate fi introdusa intr-o deschizatura metalica pentru a proteja cablurile de abraziuni si de deteri... Delock
Similar Set 10 buc protectie cabluri forma U - diametru 20.9mm Negru, Delock 60271

Set 10 buc protectie cabluri forma U - diametru 12.5mm Negru, Delock 60266

Set 10 buc protectie cabluri forma U - diametru 12.5mm Negru, Delock 60266

18 Lei

Aceasta bucsa de cablu de la Delock poate fi introdusa intr-o deschizatura metalica pentru a proteja cablurile de abraziuni si de deteri... Delock
Similar Set 10 buc protectie cabluri forma U - diametru 12.5mm Negru, Delock 60266

Set 10 buc protectie cabluri forma U - diametru 12.5mm Negru, Delock 60269

Set 10 buc protectie cabluri forma U - diametru 12.5mm Negru, Delock 60269

18 Lei

Aceasta bucsa de cablu de la Delock poate fi introdusa intr-o deschizatura metalica pentru a proteja cablurile de abraziuni si de deteri... Delock
Similar Set 10 buc protectie cabluri forma U - diametru 12.5mm Negru, Delock 60269

Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 4.5 x 2.3 mm Neutru, Delock 60253

Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 4.5 x 2.3 mm Neutru, Delock 60253

16.01 Lei

Aceasta bucsa de cablu de la Delock poate fi introdusa intr-o deschizatura metalica pentru a proteja cablurile de abraziuni si de deteri... Delock
Similar Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 4.5 x 2.3 mm Neutru, Delock 60253

Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 2.3 mm Natural, Delock 60257

Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 2.3 mm Natural, Delock 60257

16.01 Lei

Aceasta bucsa de cablu de la Delock poate fi introdusa intr-o deschizatura metalica pentru a proteja cablurile de abraziuni si de deteri... Delock
Similar Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 2.3 mm Natural, Delock 60257

Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 2.2 mm Negru, Delock 60258

Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 2.2 mm Negru, Delock 60258

16.01 Lei

Aceasta bucsa de cablu de la Delock poate fi introdusa intr-o deschizatura metalica pentru a proteja cablurile de abraziuni si de deteri... Delock
Similar Set 10 buc protectie cabluri dreptunghiular - diametru 2.2 mm Negru, Delock 60258

Set 10 buc protectie cabluri forma U - diametru 16mm Negru, Delock 60272

Set 10 buc protectie cabluri forma U - diametru 16mm Negru, Delock 60272

26 Lei

Aceasta bucsa de cablu de la Delock poate fi introdusa intr-o deschizatura metalica pentru a proteja cablurile de abraziuni si de deteri... Delock
Similar Set 10 buc protectie cabluri forma U - diametru 16mm Negru, Delock 60272

Plasa/organizator cabluri din fibre de nomex 2m x 25mm Alb, Delock 20895

Plasa/organizator cabluri din fibre de nomex 2m x 25mm Alb, Delock 20895

477.7 Lei

Acest manson impletit de la Delock este fabricat din fibre speciale de nomex si are o rezistenta excelenta la temperatura, rezistenta la tractiune si reziste... Delock
Similar Plasa/organizator cabluri din fibre de nomex 2m x 25mm Alb, Delock 20895

Set 2 buc capace termocontractabile pentru sigilarea cablurilor 90 x 30 mm Negru, Delock 19860

Set 2 buc capace termocontractabile pentru sigilarea cablurilor 90 x 30 mm Negru, Delock 19860

25.6 Lei

Aceste capace de la Delock protejeaza si sigileaza capetele cablului rupt impotriva conditiilor meteorologice si a avariilor mecanice.Similar Set 2 buc capace termocontractabile pentru sigilarea cablurilor 90 x 30 mm Negru, Delock 19860

Set 2 buc capace termocontractabile pentru sigilarea cablurilor 70 x 20 mm Negru, Delock 19772

Set 2 buc capace termocontractabile pentru sigilarea cablurilor 70 x 20 mm Negru, Delock 19772

23.4 Lei

Aceste capace de la Delock protejeaza si sigileaza capetele cablului rupt impotriva conditiilor meteorologice si a avariilor mecanice.Similar Set 2 buc capace termocontractabile pentru sigilarea cablurilor 70 x 20 mm Negru, Delock 19772

Set 2 buc capace termocontractabile pentru sigilarea cablurilor 70 x 16 mm Negru, Delock 19762

Set 2 buc capace termocontractabile pentru sigilarea cablurilor 70 x 16 mm Negru, Delock 19762

23.2 Lei

Aceste capace de la Delock protejeaza si sigileaza capetele cablului rupt impotriva conditiilor meteorologice si a avariilor mecanice.Similar Set 2 buc capace termocontractabile pentru sigilarea cablurilor 70 x 16 mm Negru, Delock 19762

Set 2 buc capace termocontractabile pentru sigilarea cablurilor 30 x 11 mm Negru, Delock 19755

Set 2 buc capace termocontractabile pentru sigilarea cablurilor 30 x 11 mm Negru, Delock 19755

18.4 Lei

Aceste capace de la Delock protejeaza si sigileaza capetele cablului rupt impotriva conditiilor meteorologice si a avariilor mecanice.Similar Set 2 buc capace termocontractabile pentru sigilarea cablurilor 30 x 11 mm Negru, Delock 19755

Set 10 buc protectie pentru 2 cabluri dreptunghiular - diametru 2.2mm Negru, Delock 60259

Set 10 buc protectie pentru 2 cabluri dreptunghiular - diametru 2.2mm Negru, Delock 60259

16.01 Lei

Aceasta bucsa de cablu de la Delock poate fi introdusa intr-o deschizatura metalica pentru a proteja cablurile de abraziuni si de deteri... Delock
Similar Set 10 buc protectie pentru 2 cabluri dreptunghiular - diametru 2.2mm Negru, Delock 60259

Set 10 buc protectie pentru 4 cabluri dreptunghiular - diametru 2.2mm Negru, Delock 60262

Set 10 buc protectie pentru 4 cabluri dreptunghiular - diametru 2.2mm Negru, Delock 60262

17.01 Lei

Aceasta bucsa de cablu de la Delock poate fi introdusa intr-o deschizatura metalica pentru a proteja cablurile de abraziuni si de deteri... Delock
Similar Set 10 buc protectie pentru 4 cabluri dreptunghiular - diametru 2.2mm Negru, Delock 60262

Set 10 buc protectie pentru 2 cabluri dreptunghiular - diametru 2.3mm Negru, Delock 60260

Set 10 buc protectie pentru 2 cabluri dreptunghiular - diametru 2.3mm Negru, Delock 60260

15.51 Lei

Aceasta bucsa de cablu de la Delock poate fi introdusa intr-o deschizatura metalica pentru a proteja cablurile de abraziuni si de deteri... Delock
Similar Set 10 buc protectie pentru 2 cabluri dreptunghiular - diametru 2.3mm Negru, Delock 60260

Set 100 bucati bride cu inchidere plata L 370 x W 3.6 mm Negru/Alb, Delock 19486

Set 100 bucati bride cu inchidere plata L 370 x W 3.6 mm Negru/Alb, Delock 19486

32.3 Lei

Aceste bride de la Delock pot fi utilizate pentru a lega cablurile expuse pentru a oferi sortare ordonata si ordonata.

Ina... Delock
Similar Set 100 bucati bride cu inchidere plata L 370 x W 3.6 mm Negru/Alb, Delock 19486

Set 100 bucati bride cu inchidere plata L 280 x W 3.6 mm Negru/Alb, Delock 19483

Set 100 bucati bride cu inchidere plata L 280 x W 3.6 mm Negru/Alb, Delock 19483

26.8 Lei

Aceste bride de la Delock pot fi utilizate pentru a lega cablurile expuse pentru a oferi sortare ordonata si ordonata.

Ina... Delock
Similar Set 100 bucati bride cu inchidere plata L 280 x W 3.6 mm Negru/Alb, Delock 19483

Set 100 bucati bride cu inchidere plata L 205 x W 2.5 mm Negru/Alb, Delock 19471

Set 100 bucati bride cu inchidere plata L 205 x W 2.5 mm Negru/Alb, Delock 19471

14.8 Lei

Aceste bride de la Delock pot fi utilizate pentru a lega cablurile expuse pentru a oferi sortare ordonata si ordonata.

Ina... Delock
Similar Set 100 bucati bride cu inchidere plata L 205 x W 2.5 mm Negru/Alb, Delock 19471

Set 100 bucati bride cu inchidere plata L 150 x W 3.6 mm Negru/Alb, Delock 19474

Set 100 bucati bride cu inchidere plata L 150 x W 3.6 mm Negru/Alb, Delock 19474

16.6 Lei

Aceste bride de la Delock pot fi utilizate pentru a lega cablurile expuse pentru a oferi sortare ordonata si ordonata.

Ina... Delock
Similar Set 100 bucati bride cu inchidere plata L 150 x W 3.6 mm Negru/Alb, Delock 19474

Set 2 bucati canal cablu montare sub masa 400x63x28mm Alb, Delock 20885

Set 2 bucati canal cablu montare sub masa 400x63x28mm Alb, Delock 20885

76.9 Lei

Acest canal cablu de la Delock poate fi utilizat pentru a lega si a ascunde cablurile expuse sub birou. Plasticul robust protejeaza cablurile de murdarie si ... Delock
Similar Set 2 bucati canal cablu montare sub masa 400x63x28mm Alb, Delock 20885

Set 2 bucati canal cablu montare sub masa 400x57x25mm Alb, Delock 20884

Set 2 bucati canal cablu montare sub masa 400x57x25mm Alb, Delock 20884

76.9 Lei

Acest canal cablu de la Delock poate fi utilizat pentru a lega si a ascunde cablurile expuse sub birou. Plasticul robust protejeaza cablurile de murdarie si ... Delock
Similar Set 2 bucati canal cablu montare sub masa 400x57x25mm Alb, Delock 20884

Set 2 bucati pad termic pentru module M.2 SSD, Delock 18287

Set 2 bucati pad termic pentru module M.2 SSD, Delock 18287

24.5 Lei

Aceste placute termice autocolante pot fi folosite pentru disiparea caldurii unui modul M.2. Acestea pot fi lipite de ex. intre un SSD M.2 si un radiator.Similar Set 2 bucati pad termic pentru module M.2 SSD, Delock 18287

Set 10 bucati cleme pentru acoperirea gaurilor - 7mm Negre, Delock 60187

Set 10 bucati cleme pentru acoperirea gaurilor - 7mm Negre, Delock 60187

8.9 Lei

Aceste cleme de fixare de la Delock sunt potrivite pentru acoperirea gaurilor de burghiu, gaurilor filetate etc. De asemenea, pot fi uti... Delock
Similar Set 10 bucati cleme pentru acoperirea gaurilor - 7mm Negre, Delock 60187

Set 10 bucati cleme pentru acoperirea gaurilor - 3.2mm Negre, Delock 60188

Set 10 bucati cleme pentru acoperirea gaurilor - 3.2mm Negre, Delock 60188

7.4 Lei

Aceste cleme de fixare de la Delock sunt potrivite pentru acoperirea gaurilor de burghiu, gaurilor filetate etc. De asemenea, pot fi uti... Delock
Similar Set 10 bucati cleme pentru acoperirea gaurilor - 3.2mm Negre, Delock 60188

Set 5 bucati cureluse cu arici galbene 300 mm x 20 mm, Delock 18708

Set 5 bucati cureluse cu arici galbene 300 mm x 20 mm, Delock 18708

19.6 Lei

Aceste legaturi de cablu pot fi utilizate pentru a econimisi spatiu. Legaturile de cablu pot fi aplicate cu usurinta si pot fi indepartate pur si simplu dato... Delock
Similar Set 5 bucati cureluse cu arici galbene 300 mm x 20 mm, Delock 18708

Set 5 bucati cureluse cu arici rosii 300 mm x 20 mm, Delock 18705

Set 5 bucati cureluse cu arici rosii 300 mm x 20 mm, Delock 18705

18.4 Lei

Aceste legaturi de cablu pot fi utilizate pentru a econimisi spatiu. Legaturile de cablu pot fi aplicate cu usurinta si pot fi indepartate pur si simplu dato... Delock
Similar Set 5 bucati cureluse cu arici rosii 300 mm x 20 mm, Delock 18705

Set 5 bucati cureluse cu arici verzi 300 mm x 20 mm, Delock 18706

Set 5 bucati cureluse cu arici verzi 300 mm x 20 mm, Delock 18706

19.6 Lei

Aceste legaturi de cablu pot fi utilizate pentru a econimisi spatiu. Legaturile de cablu pot fi aplicate cu usurinta si pot fi indepartate pur si simplu dato... Delock
Similar Set 5 bucati cureluse cu arici verzi 300 mm x 20 mm, Delock 18706

Set 10 buc bride L 190 x W 4.8 mm cu eticheta Alb, Delock 18956

Set 10 buc bride L 190 x W 4.8 mm cu eticheta Alb, Delock 18956

6.4 Lei

Aceste bride de la Delock pot fi utilizate pentru un pachet de cabluri, fire si tuburi unice in ideea de a economisi spatiu.

Optiune de id... Delock
Similar Set 10 buc bride L 190 x W 4.8 mm cu eticheta Alb, Delock 18956

Set 10 buc bride L 200 x W 2.5 mm cu eticheta Alb, Delock 18955

Set 10 buc bride L 200 x W 2.5 mm cu eticheta Alb, Delock 18955

4.8 Lei

Aceste bride de la Delock pot fi utilizate pentru un pachet de cabluri, fire si tuburi unice in ideea de a economisi spatiu.

Optiune de id... Delock
Similar Set 10 buc bride L 200 x W 2.5 mm cu eticheta Alb, Delock 18955

Set 10 buc bride L 270 x W 4.8 mm cu eticheta Alb, Delock 18957

Set 10 buc bride L 270 x W 4.8 mm cu eticheta Alb, Delock 18957

7.4 Lei

Aceste bride de la Delock pot fi utilizate pentru un pachet de cabluri, fire si tuburi unice in ideea de a economisi spatiu.

Optiune de ... Delock
Similar Set 10 buc bride L 270 x W 4.8 mm cu eticheta Alb, Delock 18957

Set 10 cureluse Hook-and-loop cu adeziv 90 x 24 mm Alb, Delock 19587

Set 10 cureluse Hook-and-loop cu adeziv 90 x 24 mm Alb, Delock 19587

40.31 Lei

Acest mini suport pentru cabluri cu carlig si bucla de la Delock poate fi utilizat pentru imbinarea practica si fixarea cablurilor.

Reutil... Delock
Similar Set 10 cureluse Hook-and-loop cu adeziv 90 x 24 mm Alb, Delock 19587

Set 10 bride cu prindere pe carcasa PC/placa 140 x 4mm Alb, Delock 18894

Set 10 bride cu prindere pe carcasa PC/placa 140 x 4mm Alb, Delock 18894

6 Lei

Aceste bride de la Delock pot fi utilizate pentru un pachet de cabluri, fire si tuburi unice care economisesc spatiu.

Ancora integrata de ... Delock
Similar Set 10 bride cu prindere pe carcasa PC/placa 140 x 4mm Alb, Delock 18894

Set 100 buc bride 200 x 4.8 mm reutilizabile Alb, Delock 18642

Set 100 buc bride 200 x 4.8 mm reutilizabile Alb, Delock 18642

32.3 Lei

Aceste bride de la Delock pot fi utilizate pentru un pachet de cabluri, fire si tuburi unice care economisesc spatiu.

ReutilizabileSimilar Set 100 buc bride 200 x 4.8 mm reutilizabile Alb, Delock 18642

Set 64 buc banda arici autoadeziva 20mm Alb, Delock 19097

Set 64 buc banda arici autoadeziva 20mm Alb, Delock 19097

22.6 Lei

Acest set de la Delock este compus din 32 de benzi autoadezive patrate hook-and-loop. Sunt potrivite pentru atasarea obiectelor usoare si pot fi... Delock
Similar Set 64 buc banda arici autoadeziva 20mm Alb, Delock 19097

Set 10 buc bride tip perla reutilizabile L 210 x W 4.5 mm Alb, Delock 18962

Set 10 buc bride tip perla reutilizabile L 210 x W 4.5 mm Alb, Delock 18962

7.29 Lei

Aceste bride de la Delock pot fi utilizate pentru un pachet de cabluri, fire si tuburi unice in ideea de a economisi spatiu.

... Delock
Similar Set 10 buc bride tip perla reutilizabile L 210 x W 4.5 mm Alb, Delock 18962

Set 10 buc bride tip perla reutilizabile L 310 x W 4.5 mm Alb, Delock 18963

Set 10 buc bride tip perla reutilizabile L 310 x W 4.5 mm Alb, Delock 18963

9 Lei

Aceste bride de la Delock pot fi utilizate pentru un pachet de cabluri, fire si tuburi unice in ideea de a economisi spatiu.

... Delock
Similar Set 10 buc bride tip perla reutilizabile L 310 x W 4.5 mm Alb, Delock 18963

Set 10 buc bride tip perla reutilizabile L 460 x W 6.5 mm Alb, Delock 18964

Set 10 buc bride tip perla reutilizabile L 460 x W 6.5 mm Alb, Delock 18964

17.3 Lei

Aceste bride de la Delock pot fi utilizate pentru un pachet de cabluri, fire si tuburi unice in ideea de a economisi spatiu.

... Delock
Similar Set 10 buc bride tip perla reutilizabile L 460 x W 6.5 mm Alb, Delock 18964

Set 10 buc bride tip perla reutilizabile L 610 x W 6.5 mm Alb, Delock 18965

Set 10 buc bride tip perla reutilizabile L 610 x W 6.5 mm Alb, Delock 18965

21.5 Lei

Aceste bride de la Delock pot fi utilizate pentru un pachet de cabluri, fire si tuburi unice in ideea de a economisi spatiu.

... Delock
Similar Set 10 buc bride tip perla reutilizabile L 610 x W 6.5 mm Alb, Delock 18965