Sfic taietor rosu

Sfic taietor rosu

Sfic taietor rosu

23.99 Lei

Sfic taietor, de culoare rosie.... OEM
Similar Sfic taietor rosu

Mouse Optic Wireless SBOX WM-911, 1600 DPI (Rosu)

Mouse Optic Wireless SBOX WM-911, 1600 DPI (Rosu)

31.77 Lei

Conectare : Wireless,Tehnologie : Optic,Constructie : Pentru dreptaci,Scroll : Da,Butoane : 6,Interfata : USB,Rezolutie (DPI) : 1600,Culoare : Rosu,Dimensiune (... SBOX
Similar Mouse Optic Wireless SBOX WM-911, 1600 DPI (Rosu)

Tastatura SBOX K-16, USB (Rosu)

Tastatura SBOX K-16, USB (Rosu)

42.4 Lei

Tip produs : Tastatura,Conectivitate : Wired,Interfata tastatura : USB,Numar taste : 105,Iluminata : Nu,Sistem de operare : Windows XP/ Vista / 7/ 8/ 10 | MacOS... SBOX
Similar Tastatura SBOX K-16, USB (Rosu)

Mouse Wireless SBOX WM-106, 1600 DPI (Rosu)

Mouse Wireless SBOX WM-106, 1600 DPI (Rosu)

44.17 Lei

Conectare : Wireless,Tehnologie : Optic,Constructie : Ambidextru,Scroll : Da,Butoane : 4,Interfata : USB,Rezolutie (DPI) : 1600,Trepte rezolutie (DPI) : 800/160... SBOX
Similar Mouse Wireless SBOX WM-106, 1600 DPI (Rosu)

Cablu video mufat SS-AV30AC, 30 m, rca + alimentare

Cablu video mufat SS-AV30AC, 30 m, rca + alimentare

49.99 Lei

Cablu special pentru supraveghere video, gata mufat la ambele capete. Cablu contine 3 fire, unul pentru semnal video, unul pentru audio iar unul pentru alimenta... Spyshop
Similar Cablu video mufat SS-AV30AC, 30 m, rca + alimentare

HDD Rack Orico 2569S3-V2-BK, USB 3.0 (Negru)

HDD Rack Orico 2569S3-V2-BK, USB 3.0 (Negru)

51.99 Lei

Conectare PC : USB 3.0,Form Factor : 2.5inch,Interfata HDD : SATA,Culoare : Negru... Orico
Similar HDD Rack Orico 2569S3-V2-BK, USB 3.0 (Negru)

Media convertor TP-Link MC100CM, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, 2 Km, montabil in rack

Media convertor TP-Link MC100CM, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, 2 Km, montabil in rack

114.5 Lei

MC100CM este un media convertor de la TP-Link. Acesta este folosit pentru extinderea unei retele Ethernet cu ajutorul unei fibre optice. Dispune de 1 port retea... TP-LINK
Similar Media convertor TP-Link MC100CM, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, 2 Km, montabil in rack

Media convertor TP-Link MC112CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 20 Km, montabil in rack

Media convertor TP-Link MC112CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 20 Km, montabil in rack

114.5 Lei

MC112CS este un convertor media, de la TP-Link. Acesta transfera datele de la conexiunea pe cupru UTP 10/100BASE-TX la fibra optica 100BASE-FX sau invers. Dispu... TP-LINK
Similar Media convertor TP-Link MC112CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 20 Km, montabil in rack

Media convertor TP-Link MC111CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, 20 Km, montabil in rack

Media convertor TP-Link MC111CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, 20 Km, montabil in rack

114.5 Lei

MC111CS este un convertor media, de la TP-Link. Acesta transfera datele de la conexiunea pe cupru UTP 10/100BASE-TX la fibra optica 100BASE-FX sau invers. A fos... TP-LINK
Similar Media convertor TP-Link MC111CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, 20 Km, montabil in rack

Tava montare rack 19 inch Dahua PFH101, 5 kg, SPCC

Tava montare rack 19 inch Dahua PFH101, 5 kg, SPCC

422.2 Lei

Dahua PFH101 este o tava montare rack 19 inch pentru dispozitivele de stocare 1U/ Mini 1U/Compact 1U. Conceputa din SPCC de culoare neagra, suporta o masa de pa... Dahua
Similar Tava montare rack 19 inch Dahua PFH101, 5 kg, SPCC

Convertor media TP-Link MC200CM, 10/100/1000 Mbps, 1 port SC/UPC, multi-mod, 550 m, montabil in rack

Convertor media TP-Link MC200CM, 10/100/1000 Mbps, 1 port SC/UPC, multi-mod, 550 m, montabil in rack

153.44 Lei

MC200CM este un media convertor multi-mod, de la TP-Link. Dispune de 1 port de retea RJ45 10/100/1000 Mbps cu functii de Auto-negociere Half Duplex/Full Duplex ... TP-LINK
Similar Convertor media TP-Link MC200CM, 10/100/1000 Mbps, 1 port SC/UPC, multi-mod, 550 m, montabil in rack

Cablu de date Micro USB Rockspace, RCB0524, Zodiac chinezesc, Iepure, Alb -10%

Cablu de date Micro USB Rockspace, RCB0524, Zodiac chinezesc, Iepure, Alb

98.99 Lei 109.99 Lei

Caracteristici: Tip conector 1: MicroUSB; Tip conector 2: USB; Lungime cablu: 1 m; Brand compatibil: Universal.... Rock Space
Similar Cablu de date Micro USB Rockspace, RCB0524, Zodiac chinezesc, Iepure, Alb

Suport Pop Up Spice Rack, pentru condimente

Suport Pop Up Spice Rack, pentru condimente

39.99 Lei

Suport Pentru Condimente Pop Up Spice Rack   Suportul pentru condimente Pop-Up Spice Rack poate deveni cadoul Ideal  sau poate completa colectia proprie! Pop-Up...
Similar Suport Pop Up Spice Rack, pentru condimente

Suport pentru condimente Pop Up Spice Rack

Suport pentru condimente Pop Up Spice Rack

39 Lei

Suport Pentru Condimente Pop Up Spice Rack  Suportul pentru condimente Pop-Up Spice Rack poate deveni cadoul Ideal  sau poate completa colectia proprie!Pop-Up S...
Similar Suport pentru condimente Pop Up Spice Rack

Media convertor TP-Link MC210CS, 10/100/1000 Gbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack

Media convertor TP-Link MC210CS, 10/100/1000 Gbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack

169.5 Lei

MC210CS este un media convertor single-mod, de la TP-Link. Dispune de 1 port de retea RJ45 10/100/1000 Mbps si 1 port SC/UPC 1000 Mbps. Integreaza functii de Au... TP-LINK
Similar Media convertor TP-Link MC210CS, 10/100/1000 Gbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack