Switch Allied Telesis AT 9000/24, 24 porturi Gigabit

Switch cu 48 porturi Allied Telesis AT-FS750/52-50, 17.6 Gbps, 13.1 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP combo, 1U, cu management

Switch cu 48 porturi Allied Telesis AT-FS750/52-50, 17.6 Gbps, 13.1 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP combo, 1U, cu management

1520.76 Lei

AT-FS750/52-50 este un switch cu 48 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile Fast Ethernet WebSmart Edge sunt switch-uri gestionate, oferind conectivita... Allied Telesis
Similar Switch cu 48 porturi Allied Telesis AT-FS750/52-50, 17.6 Gbps, 13.1 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP combo, 1U, cu management

Switch Allied Telesis AT 9000/24, 24 porturi Gigabit

Switch Allied Telesis AT 9000/24, 24 porturi Gigabit

600 Lei

Switch Allied Telesis AT 9000/24, 24 porturi Gigabit Cod producator: AT-9000/24-10, Porturi: 24x RJ-45 , Capacitate Memorie: 4 MB, Alimentare: AC 120/230 V , Di... ALLIED TELESIS
Similar Switch Allied Telesis AT 9000/24, 24 porturi Gigabit

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-FS980M/28-50, 12.8 Gbps, 9.52 Mpps, 16.000 MAC, 1U, PoE, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-FS980M/28-50, 12.8 Gbps, 9.52 Mpps, 16.000 MAC, 1U, PoE, cu management

1551.9 Lei

AT-FS980M/28-50 este un switch cu 24 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile Fast Ethernet Managed Access sunt switch-uri gestionate, oferind conectivi... Allied Telesis
Similar Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-FS980M/28-50, 12.8 Gbps, 9.52 Mpps, 16.000 MAC, 1U, PoE, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-FS750/28PS-50, 12.8 Gbps, 9.5 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP combo, 1U, PoE, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-FS750/28PS-50, 12.8 Gbps, 9.5 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP combo, 1U, PoE, cu management

1908.64 Lei

AT-FS750/28PS-50 este un switch cu 24 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile Fast Ethernet WebSmart Edge sunt switch-uri gestionate, oferind conectivi... Allied Telesis
Similar Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-FS750/28PS-50, 12.8 Gbps, 9.5 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP combo, 1U, PoE, cu management

Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS950/16-50, 32 Gbps, 23.4 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS950/16-50, 32 Gbps, 23.4 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

979.28 Lei

AT-GS950/16-50 este un switch cu 16 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria GS950 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate rentabila... Allied Telesis
Similar Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS950/16-50, 32 Gbps, 23.4 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 48 porturi Allied Telesis AT-GS950/48-50, 96 Gbps, 71.42 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 48 porturi Allied Telesis AT-GS950/48-50, 96 Gbps, 71.42 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, 1U, cu management

2638.34 Lei

AT-GS950/48-50 este un switch cu 48 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria GS950 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate rentabila... Allied Telesis
Similar Switch cu 48 porturi Allied Telesis AT-GS950/48-50, 96 Gbps, 71.42 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS950/8-50, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, cu management

Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS950/8-50, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, cu management

714.44 Lei

AT-GS950/8-50 este un switch cu 8 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria GS950 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate rentabila, ... Allied Telesis
Similar Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS950/8-50, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-X510L-28GT-50, 128 Gbps, 95.2 Mpps, 16.000 MAC, 4 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-X510L-28GT-50, 128 Gbps, 95.2 Mpps, 16.000 MAC, 4 porturi SFP, 1U, cu management

4632.81 Lei

AT-X510L-28GT-50 este un switch cu 24 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria x510 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate rentabil... Allied Telesis
Similar Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-X510L-28GT-50, 128 Gbps, 95.2 Mpps, 16.000 MAC, 4 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-FS750/28-50, 12.8 Gbps, 9.5 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-FS750/28-50, 12.8 Gbps, 9.5 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

708.6 Lei

AT-FS750/28-50 este un switch cu 24 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile Fast Ethernet WebSmart Edge sunt switch-uri gestionate, oferind conect... Allied Telesis
Similar Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-FS750/28-50, 12.8 Gbps, 9.5 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS970M/10-50, 20 Gbps, 14.9 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS970M/10-50, 20 Gbps, 14.9 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

1493.29 Lei

AT-GS970M/10-50 este un switch cu 8 porturi, de la Allied Telesis. Acesta este un switch gestionat, putand oferi o conectivitate rentabila, fiabila si sigu... Allied Telesis
Similar Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS970M/10-50, 20 Gbps, 14.9 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS970M/18-50, 36 Gbps, 26.8 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS970M/18-50, 36 Gbps, 26.8 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

1780.3 Lei

AT-GS970M/18-50 este un switch cu 16 porturi, de la Allied Telesis. Acesta este un switch gestionat, putand oferi o conectivitate rentabila, fiabila si sigura p... Allied Telesis
Similar Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS970M/18-50, 36 Gbps, 26.8 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS950/28PS-50, 56 Gbps, 41.65 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, PoE, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS950/28PS-50, 56 Gbps, 41.65 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, PoE, cu management

2941.02 Lei

AT-GS950/28PS-50 este un switch cu 24 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria GS950 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate rentabi... Allied Telesis
Similar Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS950/28PS-50, 56 Gbps, 41.65 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, PoE, cu management

Switch cu 10 porturi Allied Telesis AT-GS950/10PS-50, 20 Gbps, 14.88 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, cu management

Switch cu 10 porturi Allied Telesis AT-GS950/10PS-50, 20 Gbps, 14.88 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, cu management

1419.79 Lei

AT-GS950/10PS-50 este un switch cu 10 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria GS950 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate rentabi... Allied Telesis
Similar Switch cu 10 porturi Allied Telesis AT-GS950/10PS-50, 20 Gbps, 14.88 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS950/24-50, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS950/24-50, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, cu management

1343.01 Lei

AT-GS950/24-50 este un switch cu 24 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria GS950 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate rent... Allied Telesis
Similar Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS950/24-50, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-X510-28GTX-50, 128 Gbps, 95.2 Mpps, 16.000 MAC, 4 porturi SFP+, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-X510-28GTX-50, 128 Gbps, 95.2 Mpps, 16.000 MAC, 4 porturi SFP+, cu management

8621.79 Lei

AT-X510-28GTX-50 este un switch cu 24 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria x510 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate ren... Allied Telesis
Similar Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-X510-28GTX-50, 128 Gbps, 95.2 Mpps, 16.000 MAC, 4 porturi SFP+, cu management

Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS950/16PS-50, 32 Gbps, 32.8 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, PoE, cu management

Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS950/16PS-50, 32 Gbps, 32.8 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, PoE, cu management

2335.65 Lei

AT-GS950/16PS-50 este un switch cu 16 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria GS950 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate re... Allied Telesis
Similar Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS950/16PS-50, 32 Gbps, 32.8 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, PoE, cu management

Switch cu 48 porturi Allied Telesis AT-GS950/48PS-50, 96 Gbps, 71.42 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, PoE, cu management

Switch cu 48 porturi Allied Telesis AT-GS950/48PS-50, 96 Gbps, 71.42 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, PoE, cu management

3535.58 Lei

AT-GS950/48PS-50 este un switch cu 48 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria GS950 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate re... Allied Telesis
Similar Switch cu 48 porturi Allied Telesis AT-GS950/48PS-50, 96 Gbps, 71.42 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, PoE, cu management

Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS910/8-50, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 4.000 MAC, fara management

Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS910/8-50, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 4.000 MAC, fara management

367.49 Lei

AT-GS910/8-50 este un switch cu 8 porturi, de la Allied Telesis. Acesta este un switch fara management, oferind conectivitate rentabila, fiabila si sigura ... Allied Telesis
Similar Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS910/8-50, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 4.000 MAC, fara management

Switch cu 5 porturi Allied Telesis AT-GS910/5-50, 10 Gbps, 7.4 Mpps, 2.000 MAC, fara management

Switch cu 5 porturi Allied Telesis AT-GS910/5-50, 10 Gbps, 7.4 Mpps, 2.000 MAC, fara management

276.13 Lei

AT-GS910/5-50 este un switch cu 5 porturi, de la Allied Telesis. Acesta este un switch fara management, ce poate oferi o conectivitate rentabila, fiabila s... Allied Telesis
Similar Switch cu 5 porturi Allied Telesis AT-GS910/5-50, 10 Gbps, 7.4 Mpps, 2.000 MAC, fara management

Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS910/16-50, 32 Gbps, 23.8 Mpps, 8.000 MAC, fara management

Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS910/16-50, 32 Gbps, 23.8 Mpps, 8.000 MAC, fara management

637.12 Lei

AT-GS910/16-50 este un switch cu 16 porturi, de la Allied Telesis. Acesta este un switch fara management, ce poate oferi o conectivitate rentabila, fiabila... Allied Telesis
Similar Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS910/16-50, 32 Gbps, 23.8 Mpps, 8.000 MAC, fara management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS910/24-50, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 8.000 MAC, fara management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS910/24-50, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 8.000 MAC, fara management

869.54 Lei

AT-GS910/24-50 este un switch cu 24 porturi, de la Allied Telesis. Acesta este un switch fara management, ce poate oferi o conectivitate rentabila, fiabila... Allied Telesis
Similar Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS910/24-50, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 8.000 MAC, fara management

Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS910/8E-50, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 4.000 MAC, fara management

Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS910/8E-50, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 4.000 MAC, fara management

410.16 Lei

AT-GS910/8E-50 este un switch cu 8 porturi, de la Allied Telesis. Acesta este un switch fara management, oferind conectivitate rentabila, fiabila si sigura... Allied Telesis
Similar Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS910/8E-50, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 4.000 MAC, fara management

Switch cu 5 porturi Allied Telesis AT-GS910/5E-50, 10 Gbps, 7.4 Mpps, 2.000 MAC, fara management

Switch cu 5 porturi Allied Telesis AT-GS910/5E-50, 10 Gbps, 7.4 Mpps, 2.000 MAC, fara management

312.33 Lei

AT-GS910/5E-50 este un switch cu 5 porturi, de la Allied Telesis. Acesta este un switch fara management, oferind conectivitate rentabila, fiabila si sigura... Allied Telesis
Similar Switch cu 5 porturi Allied Telesis AT-GS910/5E-50, 10 Gbps, 7.4 Mpps, 2.000 MAC, fara management

Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

486.46 Lei

Transmitatorul SFP Allied Telesis AT-SPLX10 accepta lungimi de legatura de pana la 10 km pe fibra SMF duplex LC. Monitorizarea digitala a diagnosticului este di... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

Switch Allied Telesis AT-8000S/24POE Layer 2 Stackable Fast Ethernet Switch

Switch Allied Telesis AT-8000S/24POE Layer 2 Stackable Fast Ethernet Switch

150 Lei

Switch Allied Telesis AT-8000S/24POE Layer 2 Stackable Fast Ethernet Switch Cod producator: AT-8000S/24POE, Porturi: 24x RJ-45, Alimentare: AC 100/240 V , Dimen... ALLIED TELESIS
Similar Switch Allied Telesis AT-8000S/24POE Layer 2 Stackable Fast Ethernet Switch

Convertor de retea media Allied Telesis AT-SPTX, 1 port RJ45, SFP, 1250 Mbps, 100 m

Convertor de retea media Allied Telesis AT-SPTX, 1 port RJ45, SFP, 1250 Mbps, 100 m

589.15 Lei

Transmitatorul SFP Allied Telesis AT-SPTX accepta lungimi de legatura de pana la 100 m printr-o conexiune de cupru SFP sau printr-un conector RJ-45. Fiecare mod... Allied Telesis
Similar Convertor de retea media Allied Telesis AT-SPTX, 1 port RJ45, SFP, 1250 Mbps, 100 m

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPSX, 1250 Mbps, SFP, 850 nm, 550 m

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPSX, 1250 Mbps, SFP, 850 nm, 550 m

286.47 Lei

Transmitatorul SFP Allied Telesis AT-SPSX accepta lungimi de legatura de pana la 550 m pe fibra multi-mod (MMF) utilizand o lungime de unda de 850 nm printr-un ... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPSX, 1250 Mbps, SFP, 850 nm, 550 m

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 2 km

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 2 km

427.01 Lei

AT-SPEX ofera o optiune de 2 km cu fibra multi-mod (1310 nm) pentru a va extinde reteaua. AT-SPEX este compatibil cu toata gama de produse Allied Telesis care a... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 2 km

Mini convertor media multi-mod Allied Telesis AT-DMC1000/LC-50, 1000 Mbps, LC, 850 nm, 550 m

Mini convertor media multi-mod Allied Telesis AT-DMC1000/LC-50, 1000 Mbps, LC, 850 nm, 550 m

1184.98 Lei

AT-DMC1000/LC-50 este un mini media convertor mkulti-mod, de la Allied Telesis. Acesta permite o rata de transfer a pachetelor de date de 1000 Mbps pe o distant... Allied Telesis
Similar Mini convertor media multi-mod Allied Telesis AT-DMC1000/LC-50, 1000 Mbps, LC, 850 nm, 550 m

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SP10SR, 10.3 Gbps, SFP+, 850 nm, 300 m

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SP10SR, 10.3 Gbps, SFP+, 850 nm, 300 m

843.19 Lei

Allied Telesis AT-SP10SR este un modul transceiver cu factor de forma mic, de 10 Gbps. Este conform cu SFF-8431 SFP+ si dispune de conector cu fibra optica LC. ... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SP10SR, 10.3 Gbps, SFP+, 850 nm, 300 m

Switch Gigabit cu 24 porturi Ubiquiti UniFi USW-PRO-24, 88 Gbps, 2 porturi SFP, 10/100/1000 Mbps, cu management

Switch Gigabit cu 24 porturi Ubiquiti UniFi USW-PRO-24, 88 Gbps, 2 porturi SFP, 10/100/1000 Mbps, cu management

2270 Lei

UniFi Switch Pro 24 este un switch Layer 3 complet gestionat cu 24 porturi Gigabit Ethernet si 2 SFP + 10G care ofera agregare de legaturi pentru capacitate mai... UBiQUiTi
Similar Switch Gigabit cu 24 porturi Ubiquiti UniFi USW-PRO-24, 88 Gbps, 2 porturi SFP, 10/100/1000 Mbps, cu management

Switch cu 16+4 porturi PoE Dahua PFS4218-16ET-190, 4000 MAC, 1000 Mbps, cu management

Switch cu 16+4 porturi PoE Dahua PFS4218-16ET-190, 4000 MAC, 1000 Mbps, cu management

988.99 Lei

PFS4218-16ET-190 este un switch cu 20 de porturi, din care 16 porturi PoE , 2 porturi gigabit si 2 porturi gigabit prin modul fibra optica. Portul de culoare po... Dahua
Similar Switch cu 16+4 porturi PoE Dahua PFS4218-16ET-190, 4000 MAC, 1000 Mbps, cu management

Switch cu 16+4 porturi PoE Dahua PFS4218-16ET-240, 4000 MAC, 1000 Mbps, cu management

Switch cu 16+4 porturi PoE Dahua PFS4218-16ET-240, 4000 MAC, 1000 Mbps, cu management

1125.63 Lei

PFS4218-16ET-240 este un switch Dahua cu 20 de porturi, din care 16 porturi PoE + 2 porturi gigabit + 2 porturi gigabit prin modul fibra optica. Portul de culoa... Dahua
Similar Switch cu 16+4 porturi PoE Dahua PFS4218-16ET-240, 4000 MAC, 1000 Mbps, cu management

Switch cu 24 porturi Gigabit Ubiquiti UniFi USW-24-POE, 52 Gbps, 2 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

Switch cu 24 porturi Gigabit Ubiquiti UniFi USW-24-POE, 52 Gbps, 2 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

2160.1 Lei

USW-24-POE este un switch Gigabit UniFi cu 24 de porturi, de la Ubiquiti. Dintre cele 24 de porturi RJ45 de care dispune, 16 permit PoE+ 802.3at (detectare auto... UBiQUiTi
Similar Switch cu 24 porturi Gigabit Ubiquiti UniFi USW-24-POE, 52 Gbps, 2 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

Switch cu 16+4 porturi PoE Dahua PFS4218-16ET-240-V3, 4000 MAC, 1000 Mbps, cu management

Switch cu 16+4 porturi PoE Dahua PFS4218-16ET-240-V3, 4000 MAC, 1000 Mbps, cu management

1221.99 Lei

PFS4218-16ET-240-V3 este un switch Dahua cu 20 de porturi, din care 16 porturi PoE + 2 porturi gigabit + 2 porturi gigabit prin modul fibra optica. Portul de cu... Dahua
Similar Switch cu 16+4 porturi PoE Dahua PFS4218-16ET-240-V3, 4000 MAC, 1000 Mbps, cu management

Switch Gigabit cu 16 porturi Ubiquiti UniFi USW-LITE-16-POE, 16 Gbps, 8 porturi PoE, cu management

Switch Gigabit cu 16 porturi Ubiquiti UniFi USW-LITE-16-POE, 16 Gbps, 8 porturi PoE, cu management

1132 Lei

Ubiquiti UniFi USW-LITE-16-POE este un switch Gigabit Layer 2 configurabil cu 16 porturi Gigabit Ethernet pentru dispozitivele Ethernet RJ45, iar 8 porturi ofer... UBiQUiTi
Similar Switch Gigabit cu 16 porturi Ubiquiti UniFi USW-LITE-16-POE, 16 Gbps, 8 porturi PoE, cu management

Switch cu 8 porturi Hikvision DS-3E2310P, 2 porturi Gigabit combo uplink, 10 Gbps, 5.6 Mpps, 8.000 MAC, PoE, cu management

Switch cu 8 porturi Hikvision DS-3E2310P, 2 porturi Gigabit combo uplink, 10 Gbps, 5.6 Mpps, 8.000 MAC, PoE, cu management

978.77 Lei

Switch-ul PoE DS-3E2310P cu 10 porturi de la Hikvision are opt porturi PoE 100Base-T si doua porturi combo gigabit cu o latime de banda de comutare de 10 Gb / s... HikVision
Similar Switch cu 8 porturi Hikvision DS-3E2310P, 2 porturi Gigabit combo uplink, 10 Gbps, 5.6 Mpps, 8.000 MAC, PoE, cu management

Switch Easy Smart cu 10 porturi Gigabit si 8 porturi PoE+, TP-LINK TL-SG1210MPE

Switch Easy Smart cu 10 porturi Gigabit si 8 porturi PoE+, TP-LINK TL-SG1210MPE

690.2 Lei

Switch Gigabit cu 12 porturi SFP Ubiquiti EdgeSwitch ES-12F, 32 Gbps, 4 porturi retea, cu management, PoE

Switch Gigabit cu 12 porturi SFP Ubiquiti EdgeSwitch ES-12F, 32 Gbps, 4 porturi retea, cu management, PoE

967.55 Lei

ES-12F este un switch Gigabit cu 12 porturi SFP EdgeSwitch, de la Ubiquiti. Acesta ofera o performanta ridicata, latenta scazuta si o tehnologie inteligenta pen... UBiQUiTi
Similar Switch Gigabit cu 12 porturi SFP Ubiquiti EdgeSwitch ES-12F, 32 Gbps, 4 porturi retea, cu management, PoE

 Switch cu 5 porturi Gigabit TP-Link TL-SG1005LP, 4 porturi PoE+, 10/100/1000 Mbps, cu management

Switch cu 5 porturi Gigabit TP-Link TL-SG1005LP, 4 porturi PoE+, 10/100/1000 Mbps, cu management

211.63 Lei

TL-SG1005LP este un switch cu 5 porturi Gigabit si 4 porturi PoE+ de la Tp Link. Acest switch este fiabil, usor de instalat, de intretinut si este echipat cu f... TP-LINK
Similar Switch cu 5 porturi Gigabit TP-Link TL-SG1005LP, 4 porturi PoE+, 10/100/1000 Mbps, cu management

Switch 24 porturi Gigabit IP-COM G3326P-24-410W, 2x SFP, 48 Gbps, 370W, PoE, cu management

Switch 24 porturi Gigabit IP-COM G3326P-24-410W, 2x SFP, 48 Gbps, 370W, PoE, cu management

1395.87 Lei

G3326P-24-410W este un switch Gigabit de la IP-COM ce suporta standardele IEEE 802.3af/at. Dispune de 24 de porturi RJ45 Gigabit (10/100/1000 Mbps) ce suporta s... IP-COM
Similar Switch 24 porturi Gigabit IP-COM G3326P-24-410W, 2x SFP, 48 Gbps, 370W, PoE, cu management

Switch cu 12 porturi Gigabit Hikvision DS-3E0524TF, 12 porturi SFP, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 16.000 MAC, PoE, 1U, fara management

Switch cu 12 porturi Gigabit Hikvision DS-3E0524TF, 12 porturi SFP, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 16.000 MAC, PoE, 1U, fara management

852.46 Lei

Switch-ul fara management Hikvision DS-3E0524TF este un switch de retea de nivel 2. Dispune de 12 porturi PoE Ethernet Gigabit si 12 porturi optice cu fibra SFP... HikVision
Similar Switch cu 12 porturi Gigabit Hikvision DS-3E0524TF, 12 porturi SFP, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 16.000 MAC, PoE, 1U, fara management

Switch 8 porturi Gigabit TP-Link TL-SG1008D

Switch 8 porturi Gigabit TP-Link TL-SG1008D

96.43 Lei

-Switch 8 porturi Gigabit TP-Link TL-SG1008DVedere din spateAlimentator inclusAmbalajulElemente distinctiveToate porturile (RJ45 10/100/1000 Mbps) sunt Auto MDI... TP-LINK
Similar Switch 8 porturi Gigabit TP-Link TL-SG1008D

Switch Gigabit cu 24 porturi Ubiquiti UniFi USW-PRO-24-POE, 88 Gbps, 2 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

Switch Gigabit cu 24 porturi Ubiquiti UniFi USW-PRO-24-POE, 88 Gbps, 2 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

3989.99 Lei

UniFi Switch Pro 24 PoE este un switch Layer 3 complet gestionat cu 8 porturi 802.3bt (PoE ++), 16 porturi 802.3at (PoE +)si 2 porturi SFP+ 10G ce ofera agregar... UBiQUiTi
Similar Switch Gigabit cu 24 porturi Ubiquiti UniFi USW-PRO-24-POE, 88 Gbps, 2 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

Switch cu 24 porturi Aruba JG962A, 128 Gbps, 95.2 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

Switch cu 24 porturi Aruba JG962A, 128 Gbps, 95.2 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

4186.55 Lei

JG962A este un switch cu 24 porturi, de la Aruba. Acest switch Gigabit PoE+ cu 24 porturi (RJ45-10/100/1000 Mbps) si 2 porturi SFP pentru legaturi uplink 10G, g... Aruba
Similar Switch cu 24 porturi Aruba JG962A, 128 Gbps, 95.2 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

Switch cu 24 porturi Gigabit TP-Link TL-SG3428X, 4 porturi SFP+, 128 Gbps, 95.23 Mpps, 16.000 MAC, cu management

Switch cu 24 porturi Gigabit TP-Link TL-SG3428X, 4 porturi SFP+, 128 Gbps, 95.23 Mpps, 16.000 MAC, cu management

1209.52 Lei

TL-SG3428X este un switch tip L2+ cu management, de la TP-Link. Acesta dispune de 24 porturi Gigabit RJ45, 4 slot-uri Gigabit SFP, 1 port consola RJ45, 1 p... TP-LINK
Similar Switch cu 24 porturi Gigabit TP-Link TL-SG3428X, 4 porturi SFP+, 128 Gbps, 95.23 Mpps, 16.000 MAC, cu management

Switch cu 24 porturi Gigabit TP-Link TL-SG3428, 4 porturi SFP, 56 Gbps, 41.66 Mpps, 16.000 MAC, cu management

Switch cu 24 porturi Gigabit TP-Link TL-SG3428, 4 porturi SFP, 56 Gbps, 41.66 Mpps, 16.000 MAC, cu management

846.66 Lei

TL-SG3428 este un switch tip L2+ cu management, de la TP-Link. Acesta dispune de 24 porturi Gigabit RJ45, 4 slot-uri Gigabit SFP, 1 port consola RJ45, 1 po... TP-LINK
Similar Switch cu 24 porturi Gigabit TP-Link TL-SG3428, 4 porturi SFP, 56 Gbps, 41.66 Mpps, 16.000 MAC, cu management

Switch Gigabit MikroTik CRS312-4C+8XG-RM, 8 porturi Gigabit, 4 porturi Combo 10G/SFP+, 1 port consola RJ45, 100-240V AC

Switch Gigabit MikroTik CRS312-4C+8XG-RM, 8 porturi Gigabit, 4 porturi Combo 10G/SFP+, 1 port consola RJ45, 100-240V AC

3685.75 Lei

CRS312-4C+8XG-RM este un switch industrial Gigabit, de la MikroTik. CRS312-4C+8XG-RM dispune de 8 porturi Ethernet 10G RJ45 si 4 porturi combo 10G/SFP+ pentru o... MikroTik
Similar Switch Gigabit MikroTik CRS312-4C+8XG-RM, 8 porturi Gigabit, 4 porturi Combo 10G/SFP+, 1 port consola RJ45, 100-240V AC

Switch cu 10 porturi Gigabit (8 porturi PoE+), TP-LINK TL-SG1210MP

Switch cu 10 porturi Gigabit (8 porturi PoE+), TP-LINK TL-SG1210MP

560.5 Lei

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SL1218MP, 8000 MAC, 7.2 Gbps, PoE

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SL1218MP, 8000 MAC, 7.2 Gbps, PoE

955.57 Lei

TL-SL1218MP este un switch, de la TP-Link. Dispune de 16 porturi RJ45 PoE+, 2 porturi RJ45 Gigabit si 2 sloturi Gigabit SFP combo. Switch-ul are un design inova... TP-LINK
Similar Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SL1218MP, 8000 MAC, 7.2 Gbps, PoE

Switch cu 24 porturi Ubiquiti USW-24, 2 porturi SFP, 52 Gbps, 38.69 Mpps, cu management

Switch cu 24 porturi Ubiquiti USW-24, 2 porturi SFP, 52 Gbps, 38.69 Mpps, cu management

1281 Lei

Ubiqiuiti USW-24 este un switch complet gestionat, fara ventilator, cu 24 porturi GbE RJ45 si 2 porturi SFP 1G. USW 24 ofera legaturi Gigabit catre dispozi... UBiQUiTi
Similar Switch cu 24 porturi Ubiquiti USW-24, 2 porturi SFP, 52 Gbps, 38.69 Mpps, cu management

Switch cu 24 porturi Aruba J9980A, 52 Gbps, 38.6 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 24 porturi Aruba J9980A, 52 Gbps, 38.6 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

827.73 Lei

J9980A este un switch cu 24 porturi, de la Aruba. Switch Gigabit cu 26 de porturi gestionat inteligent, cu 24 de porturi GE si 2 SFP. Acest model are 24x portur... Aruba
Similar Switch cu 24 porturi Aruba J9980A, 52 Gbps, 38.6 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 16 porturi Hikvision DS-3E2318P, 2 porturi Gigabit combo uplink, 21.2 Gbps, 8.4 Mpps, 8.000 MAC, PoE, cu management

Switch cu 16 porturi Hikvision DS-3E2318P, 2 porturi Gigabit combo uplink, 21.2 Gbps, 8.4 Mpps, 8.000 MAC, PoE, cu management

1329.89 Lei

Comutatorul PoE DS-3E2318P cu 18 porturi de la Hikvision are 16 porturi PoE 100Base-T si doua porturi combo gigabit cu o latime de banda de comutare de 2122 Gb ... HikVision
Similar Switch cu 16 porturi Hikvision DS-3E2318P, 2 porturi Gigabit combo uplink, 21.2 Gbps, 8.4 Mpps, 8.000 MAC, PoE, cu management

Switch cu 16 porturi Hikvision DS-3E2326P, 2 porturi Gigabit combo uplink, 21.2 Gbps, 8.4 Mpps, 8.000 MAC, PoE, cu management

Switch cu 16 porturi Hikvision DS-3E2326P, 2 porturi Gigabit combo uplink, 21.2 Gbps, 8.4 Mpps, 8.000 MAC, PoE, cu management

2077.4 Lei

Comutatorul PoE DS-3E2326P cu 26 porturi de la Hikvision are 24 porturi PoE 100Base-T si doua porturi combo gigabit cu o latime de banda de comutare de 22.... HikVision
Similar Switch cu 16 porturi Hikvision DS-3E2326P, 2 porturi Gigabit combo uplink, 21.2 Gbps, 8.4 Mpps, 8.000 MAC, PoE, cu management

Switch cu 8 porturi Aruba JH330A, 16 Gbps, 11.8 Mpps, 4096 MAC, 1U, PoE+, fara management

Switch cu 8 porturi Aruba JH330A, 16 Gbps, 11.8 Mpps, 4096 MAC, 1U, PoE+, fara management

698.5 Lei

JH330A este un switch cu 8 porturi, de la Aruba. Cel mai economic switch Gigabit PoE+ cu 8 porturi. Acest model are porturi 8x 10/100/1000 Mbps, cu afisaj ... Aruba
Similar Switch cu 8 porturi Aruba JH330A, 16 Gbps, 11.8 Mpps, 4096 MAC, 1U, PoE+, fara management

Switch cu 16 porturi Gigabit Hikvision DS-3E0518P-E/M, 2 porturi SFP, 36 Gbps, 26.784 Mpps, 8.000 MAC, PoE, fara management

Switch cu 16 porturi Gigabit Hikvision DS-3E0518P-E/M, 2 porturi SFP, 36 Gbps, 26.784 Mpps, 8.000 MAC, PoE, fara management

694.57 Lei

Hikvision DS-3E0518P-E / M este un switch de retea PoE de nivel 2 fara management. Acesta dispune de 16x porturi Gigabit PoE si porturi optice de fibra optica G... HikVision
Similar Switch cu 16 porturi Gigabit Hikvision DS-3E0518P-E/M, 2 porturi SFP, 36 Gbps, 26.784 Mpps, 8.000 MAC, PoE, fara management

Switch cu 8 porturi Gigabit Hikvision DS-3E0510P-E/M, 1 port SFP, 20 Gbps, 14.88 Mpps, 4.000 MAC, PoE, fara management

Switch cu 8 porturi Gigabit Hikvision DS-3E0510P-E/M, 1 port SFP, 20 Gbps, 14.88 Mpps, 4.000 MAC, PoE, fara management

246.29 Lei

Switch-ul Hikvision DS-3E0510P-E / M este un comutator de retea PoE de nivel 2, care dispune de 8x porturi Gigabit PoE, 1x port Gigabit RJ45 si 1x port optic cu... HikVision
Similar Switch cu 8 porturi Gigabit Hikvision DS-3E0510P-E/M, 1 port SFP, 20 Gbps, 14.88 Mpps, 4.000 MAC, PoE, fara management

Switch cu 16 porturi Ubiquiti USW-16-POE, 2 porturi SFP, 36 Gbps, 26.78 Mpps, PoE, cu management

Switch cu 16 porturi Ubiquiti USW-16-POE, 2 porturi SFP, 36 Gbps, 26.78 Mpps, PoE, cu management

1687 Lei

USW-16-POE este un switch Gigabit UniFi cu 16 de porturi, de la Ubiquiti. Dintre cele 16 de porturi RJ45 de care dispune, 8 permit PoE+ 802.3af/at (detecta... UBiQUiTi
Similar Switch cu 16 porturi Ubiquiti USW-16-POE, 2 porturi SFP, 36 Gbps, 26.78 Mpps, PoE, cu management

Switch cu 24 porturi Aruba JG960A, 128 Gbps, 95.2 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 24 porturi Aruba JG960A, 128 Gbps, 95.2 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

3130.19 Lei

JG960A este un switch cu 24 porturi, de la Aruba. Acest switch este unul Gigabit cu 24 porturi (RJ45-10/100/1000 Mbps) si 2 porturi SFP pentru legaturi uplink 1... Aruba
Similar Switch cu 24 porturi Aruba JG960A, 128 Gbps, 95.2 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 16 porturi Gigabit Hikvision DS-3E0520HP-E, 2 porturi fibra optica, 40 Gbps, 29.76 Mpps, 8000 MAC, PoE, fara management

Switch cu 16 porturi Gigabit Hikvision DS-3E0520HP-E, 2 porturi fibra optica, 40 Gbps, 29.76 Mpps, 8000 MAC, PoE, fara management

926.71 Lei

DS-3E0520HP-E este un switch Gigabit cu 16 porturi, de la Hikvision. Acest este un switch fara management de nivel 2 (layer 2) Hi-PoE, oferind tehnologie avansa... HikVision
Similar Switch cu 16 porturi Gigabit Hikvision DS-3E0520HP-E, 2 porturi fibra optica, 40 Gbps, 29.76 Mpps, 8000 MAC, PoE, fara management

Switch cu 24 porturi Gigabit Hikvision DS-3E0528HP-E, 2 porturi fibra optica, 56 Gbps, 41.664 Mpps, 8000 MAC, PoE, fara management

Switch cu 24 porturi Gigabit Hikvision DS-3E0528HP-E, 2 porturi fibra optica, 56 Gbps, 41.664 Mpps, 8000 MAC, PoE, fara management

1525 Lei

DS-3E0528HP-E este un switch Gigabit cu 24 porturi, de la Hikvision. Acesta este un switch fara management de nivel 2 (layer 2) Hi-PoE, oferind tehnologie ... HikVision
Similar Switch cu 24 porturi Gigabit Hikvision DS-3E0528HP-E, 2 porturi fibra optica, 56 Gbps, 41.664 Mpps, 8000 MAC, PoE, fara management

Switch cu 48 porturi Aruba J9981A, 104 Gbps, 77.3 Mpps, 4 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 48 porturi Aruba J9981A, 104 Gbps, 77.3 Mpps, 4 porturi SFP, 1U, cu management

1507.72 Lei

J9981A este un switch cu 48 porturi, de la Aruba. Comutator Gigabit gestionat inteligent prin interfata web cu un numar total de 52 porturi (48 porturi GE ... Aruba
Similar Switch cu 48 porturi Aruba J9981A, 104 Gbps, 77.3 Mpps, 4 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 48 porturi Aruba J9984A, 104 Gbps, 77.3 Mpps, 4 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

Switch cu 48 porturi Aruba J9984A, 104 Gbps, 77.3 Mpps, 4 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

2671.64 Lei

J9984A este un switch cu 48 porturi, de la Aruba. Comutator Gigabit PoE+ cu 52 de porturi (48 de porturi GE si 4 SFP), gestionat inteligent prin interfata ... Aruba
Similar Switch cu 48 porturi Aruba J9984A, 104 Gbps, 77.3 Mpps, 4 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

Switch cu 24 porturi Aruba J9983A, 52 Gbps, 38.6 Mpps, 2 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

Switch cu 24 porturi Aruba J9983A, 52 Gbps, 38.6 Mpps, 2 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

1351.99 Lei

J9983A este un switch cu 24 porturi, de la Aruba. Comutator Gigabit PoE+ cu 26 porturi (24 de porturi GE si 2 SFP), gestionat inteligent prin interfata web... Aruba
Similar Switch cu 24 porturi Aruba J9983A, 52 Gbps, 38.6 Mpps, 2 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

Switch cu 24 porturi Ubiquiti Enterprise USW-ENTERPRISEXG-24-EU, 580 Gbps, 2 porturi SFP28, PoE, 100W, cu management

Switch cu 24 porturi Ubiquiti Enterprise USW-ENTERPRISEXG-24-EU, 580 Gbps, 2 porturi SFP28, PoE, 100W, cu management

9295.49 Lei

USW-ENTERPRISEXG-24-EU este un switch cu 24 porturi Gigabit de la Ubiquiti. Acesta este un switch Layer 3 complet gestionat, cu 24x porturi RJ45 10GbE si 2x por... UBiQUiTi
Similar Switch cu 24 porturi Ubiquiti Enterprise USW-ENTERPRISEXG-24-EU, 580 Gbps, 2 porturi SFP28, PoE, 100W, cu management