Tester/detector cabluri în perete MS-6812

Tester/detector cabluri în perete MS-6812
Tester/detector cabluri în perete MS-6812

95.54 Lei

Echipamentul permite identificarea şi urmărirea unui fir într-un grup de fire fără deteriora izolația acestuia. Testerul poate fi utilizat și la verificarea st...

Organizator cabluri cu perii - montare in masa 80x80x28mm Negru, Delock 66855

Organizator cabluri cu perii - montare in masa 80x80x28mm Negru, Delock 66855

71.1 Lei

Acest organizator de la Delock cu perie si capac rabatabil este ideal pentru montarea pe masa pentru a trece cablurile prin aceasta. Peria de nailon previne ... Delock
Similar Organizator cabluri cu perii - montare in masa 80x80x28mm Negru, Delock 66855

Organizator cabluri cu perii - montare in masa 300x120x28mm Negru, Delock 66859

Organizator cabluri cu perii - montare in masa 300x120x28mm Negru, Delock 66859

221.4 Lei

Acest organizator de la Delock cu perie si capac rabatabil este ideal pentru montarea pe masa pentru a trece cablurile prin aceasta. Peria de nailon previne ... Delock
Similar Organizator cabluri cu perii - montare in masa 300x120x28mm Negru, Delock 66859

Organizator cabluri cu perii - montare in masa 160x80x28mm Negru, Delock 66856

Organizator cabluri cu perii - montare in masa 160x80x28mm Negru, Delock 66856

96.4 Lei

Acest organizator de la Delock cu perie si capac rabatabil este ideal pentru montarea pe masa pentru a trece cablurile prin aceasta. Peria de nailon previne ... Delock
Similar Organizator cabluri cu perii - montare in masa 160x80x28mm Negru, Delock 66856

Organizator cabluri cu perii - montare in masa 280x80x28mm Negru, Delock 66857

Organizator cabluri cu perii - montare in masa 280x80x28mm Negru, Delock 66857

141.3 Lei

Acest organizator de la Delock cu perie si capac rabatabil este ideal pentru montarea pe masa pentru a trece cablurile prin aceasta. Peria de nailon previne ... Delock
Similar Organizator cabluri cu perii - montare in masa 280x80x28mm Negru, Delock 66857

Media convertor 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack TP-Link MC210CS

Media convertor 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack TP-Link MC210CS

177.01 Lei

Descriere: MC210CS este un media convertor single-mod, de la TP-Link. Dispune de 1 port de retea RJ45 10/100/1000 Mbps si 1 port SC/UPC 1000 Mbps. Integreaza fu... Rovision
Similar Media convertor 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack TP-Link MC210CS

HDD Server HPE MSA J9F48A, 1.2TB, 12G SAS, 10.000 RPM, SFF (2.5in), Dual Port Enterprise

HDD Server HPE MSA J9F48A, 1.2TB, 12G SAS, 10.000 RPM, SFF (2.5in), Dual Port Enterprise

1239.99 Lei

Model : J9F48A,Tip : Enterprise,Interfata : SAS,Capacitate : 1.2TB,Rotatii pe minut : 10000,Format : 2.5,Greutate (Kg) : 0.730... HP
Similar HDD Server HPE MSA J9F48A, 1.2TB, 12G SAS, 10.000 RPM, SFF (2.5in), Dual Port Enterprise

Hub 2 in 1 cu 3 porturi si 1 port Ethernet TP-Link UE330, USB 3.0, max 5 Gbps, plug and play

Hub 2 in 1 cu 3 porturi si 1 port Ethernet TP-Link UE330, USB 3.0, max 5 Gbps, plug and play

118.52 Lei

UE330 este un adaptor USB 3.0 cu 3 porturi si Gigabit Ethernet, care poate fi utilizat pentru a extinde conectivitatea unui dispozitiv. Dispozitivul adauga trei... TP-LINK
Similar Hub 2 in 1 cu 3 porturi si 1 port Ethernet TP-Link UE330, USB 3.0, max 5 Gbps, plug and play

SNIFFER DE PORT RS-232 PRIN RS-485 SNIF-42

SNIFFER DE PORT RS-232 PRIN RS-485 SNIF-42

84.4 Lei

Echipamentul SNIF-42 permite vizualizarea mesajelor transmise de la echipamentul principal (de ex. calculator PC) către echipamentele secundare (de ex. imprima... DELTA
Similar SNIFFER DE PORT RS-232 PRIN RS-485 SNIF-42

Media convertor TP-Link MC210CS, 10/100/1000 Gbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack

Media convertor TP-Link MC210CS, 10/100/1000 Gbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack

151.98 Lei

MC210CS este un media convertor single-mod, de la TP-Link. Dispune de 1 port de retea RJ45 10/100/1000 Mbps si 1 port SC/UPC 1000 Mbps. Integreaza functii de Au... TP-LINK
Similar Media convertor TP-Link MC210CS, 10/100/1000 Gbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack

Media convertor TP-Link MC112CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 20 Km, montabil in rack

Media convertor TP-Link MC112CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 20 Km, montabil in rack

112.1 Lei

MC112CS este un convertor media, de la TP-Link. Acesta transfera datele de la conexiunea pe cupru UTP 10/100BASE-TX la fibra optica 100BASE-FX sau invers. Dispu... TP-LINK
Similar Media convertor TP-Link MC112CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 20 Km, montabil in rack