Tester VFL laser fibre optice BML-209-10 650 nm 10 mW 8 ... 10 km TriBrer

Tester VFL laser fibre optice BML-209-20 650 nm 20 mW 10 km TriBrer

Tester VFL laser fibre optice BML-209-20 650 nm 20 mW 10 km TriBrer

92.53 Lei

Testerul BML-209-20 de tip (Visual Fault Locator - VFL) permite identificarea vizuală rapidă și precisă a defectelor majore apărute la instalarea fibrei optice... TriBrer
Similar Tester VFL laser fibre optice BML-209-20 650 nm 20 mW 10 km TriBrer

Tester VFL laser fibre optice BML-209-10 650 nm 10 mW 8 ... 10 km TriBrer

Tester VFL laser fibre optice BML-209-10 650 nm 10 mW 8 ... 10 km TriBrer

92.34 Lei

Testerul BML-209-10 de tip (Visual Fault Locator - VFL) permite identificarea vizuală rapidă și precisă a defectelor majore apărute la instalarea fibrei optice... TriBrer
Similar Tester VFL laser fibre optice BML-209-10 650 nm 10 mW 8 ... 10 km TriBrer

TESTER LASER DE FIBRĂ OPTICĂ BML-205-10 650 nm 10 mW 8...10 km TriBrer

TESTER LASER DE FIBRĂ OPTICĂ BML-205-10 650 nm 10 mW 8...10 km TriBrer

132.66 Lei

Testerul BML-205-10 de tip (Visual Fault Locator - VFL) permite identificarea vizuală rapidă și precisă a defectelor majore apărute la instalarea fibrei optice... TriBrer
Similar TESTER LASER DE FIBRĂ OPTICĂ BML-205-10 650 nm 10 mW 8...10 km TriBrer

VFL tester laser roșu BML-205-30 650 nm 30 mW 10 km TriBrer

VFL tester laser roșu BML-205-30 650 nm 30 mW 10 km TriBrer

234.23 Lei

Testerul BML-205-30 de tip (Visual Fault Locator - VFL) permite identificarea vizuală rapidă și precisă a defectelor majore apărute la instalarea fibrei optice... TriBrer
Similar VFL tester laser roșu BML-205-30 650 nm 30 mW 10 km TriBrer

Powermetru optic cu VFL 20mW - TESTER LAN (TriberAPM58NC-V20)

Powermetru optic cu VFL 20mW - TESTER LAN (TriberAPM58NC-V20)

262.74 Lei

Powermetrul optic TriBrer APM58NC-V20 este un dispozitiv de măsurare conceput pentru a măsura pierderile de putere optică (atenuare) în liniile de fibră optică.... TriBrer
Similar Powermetru optic cu VFL 20mW - TESTER LAN (TriberAPM58NC-V20)

Mini OTDR ZS1000-A tester fibre singlemode portabil 100km cu VFL

Mini OTDR ZS1000-A tester fibre singlemode portabil 100km cu VFL

3117.73 Lei

Reflectometrul optic ZS1000-A este un dispozitiv care permite determinarea stării unei conexiuni prin fibră optică. Dispozitivul vă permite să verificați atenu...
Similar Mini OTDR ZS1000-A tester fibre singlemode portabil 100km cu VFL

Set 4 buc cupla SC Simplex M-M cu protectie laser flip, Delock 85925

Set 4 buc cupla SC Simplex M-M cu protectie laser flip, Delock 85925

21.4 Lei

Cu acest adaptor SC Simplex de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele. Cuplarea permite co... Delock
Similar Set 4 buc cupla SC Simplex M-M cu protectie laser flip, Delock 85925

Detector optic - visual fault locator VFL 10mW

Detector optic - visual fault locator VFL 10mW

94.16 Lei

Detectorul optic VFL 10 mW Imagine de prim-plan cu conectorul FO Accesoriile incluse Testerul de fibră optică în acţiune Caracteristici distinctive: lungime de...
Similar Detector optic - visual fault locator VFL 10mW

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

90.9 Lei

Cu acest adaptor LC Duplex de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele. Cuplarea permite con... Delock
Similar Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM1/OM2 M-M Bej, Delock 86904

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM1/OM2 M-M Bej, Delock 86904

62.9 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM1/OM2 M-M Bej, Delock 86904

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM3 M-M Aqua, Delock 86905

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM3 M-M Aqua, Delock 86905

62.9 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM3 M-M Aqua, Delock 86905

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 86906

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 86906

62.9 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 86906

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Bleu, Delock 86903

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Bleu, Delock 86903

62.9 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Bleu, Delock 86903

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Verde, Delock 86902

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Verde, Delock 86902

62.9 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Verde, Delock 86902

Sursă laser TM102N-SM 1310/1550nm

Sursă laser TM102N-SM 1310/1550nm

532.45 Lei

Sursă laser TM102N-SM (1310/1550nm)Conectorul opticCompartimentul acumulatorilorHusa inclusă în setSursa optică de laser TM102N-SM L5819 este folosită la măsura...
Similar Sursă laser TM102N-SM 1310/1550nm

Sursă laser GRANDWAY FHS2Q01F (850/1300/1310/1550 nm)

Sursă laser GRANDWAY FHS2Q01F (850/1300/1310/1550 nm)

1797.7 Lei

Vedere din față a sursei laser GRANDWAY FHS2Q01FVedere din față și lateral împreună cu conectorii opticiConectorul pentru încărcarea baterieiHusaAccesoriile inc... Grandway
Similar Sursă laser GRANDWAY FHS2Q01F (850/1300/1310/1550 nm)

Sursă laser GRANDWAY FHS1D02 (1310/1550nm)

Sursă laser GRANDWAY FHS1D02 (1310/1550nm)

1103.54 Lei

Sursă laser GRANDWAY FHS1D02 (1310/1550nm)Aparatul şi adaptorul opticAparatul este alimentat de 4 baterii ascunse sub capacul ce se închide cu ajutorul unui şur... Grandway
Similar Sursă laser GRANDWAY FHS1D02 (1310/1550nm)

Tester fibra optica 10mW pentru SC/LC/ST/FC, Delock 87217

Tester fibra optica 10mW pentru SC/LC/ST/FC, Delock 87217

273.9 Lei

Acest tester de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a verifica si masura cu precizie conexiunile cu fibra optica. Localizatorul vizual a defec... Delock
Similar Tester fibra optica 10mW pentru SC/LC/ST/FC, Delock 87217

Powermetru optic GRANDWAY FHP2B04 (850, 1300, 1310, 1490, 1550, şi 1625 nm)

Powermetru optic GRANDWAY FHP2B04 (850, 1300, 1310, 1490, 1550, şi 1625 nm)

819.85 Lei

Powermetru optic GRANDWAY FHP2B04Vedere a compartimentului de baterie și a conectorului USBAccesoriile incluse: încărcător, adaptor SC/APC, CD cu instructiuni,c... Grandway
Similar Powermetru optic GRANDWAY FHP2B04 (850, 1300, 1310, 1490, 1550, şi 1625 nm)

Bobină lansare 500m singlemode 9/125 G652D SC/APC-SC/APC armată

Bobină lansare 500m singlemode 9/125 G652D SC/APC-SC/APC armată

453.61 Lei

Bobină de lansare de 500 m cu conectori SC/APC - SC/APC pentru testare cu echipamente OTDR (Optical Time Domain Reflectometer). Bobina de lansare stabilizează s... Fibertechnic®
Similar Bobină lansare 500m singlemode 9/125 G652D SC/APC-SC/APC armată

Bobină lansare 150m singlemode 9/125 G652D SC/APC-SC/UPC armată

Bobină lansare 150m singlemode 9/125 G652D SC/APC-SC/UPC armată

383.3 Lei

Bobină de lansare de 150 m cu conectori SC/APC - SC/UPC pentru testare cu echipamente OTDR (Optical Time Domain Reflectometer). Bobina de lansare stabilizează s... Fibertechnic®
Similar Bobină lansare 150m singlemode 9/125 G652D SC/APC-SC/UPC armată

Bobină lansare 1000m singlemode 9/125 G652D SC/APC armată

Bobină lansare 1000m singlemode 9/125 G652D SC/APC armată

565.02 Lei

Bobină de lansare de 1000 m cu conectori SC/APC - SC/APC pentru testare cu echipamente OTDR (Optical Time Domain Reflectometer). Bobina de lansare stabilizează ... Fibertechnic®
Similar Bobină lansare 1000m singlemode 9/125 G652D SC/APC armată

Bobină lansare 1000m singlemode 9/125 G652D SC/APC-SC/UPC armată

Bobină lansare 1000m singlemode 9/125 G652D SC/APC-SC/UPC armată

565.02 Lei

Bobină de lansare de 1000 m cu conectori SC/APC - SC/UPC pentru testare cu echipamente OTDR (Optical Time Domain Reflectometer). Bobina de lansare stabilizează ... Fibertechnic®
Similar Bobină lansare 1000m singlemode 9/125 G652D SC/APC-SC/UPC armată

Bobină lansare 150m singlemode 9/125 G652D SC/APC armată

Bobină lansare 150m singlemode 9/125 G652D SC/APC armată

381.96 Lei

Bobină de lansare de 150 m cu conectori SC/APC pentru testare cu echipamente OTDR (Optical Time Domain Reflectometer). Bobina de lansare stabilizează semnalulul... Fibertechnic®
Similar Bobină lansare 150m singlemode 9/125 G652D SC/APC armată

Reflectometru OTDR GRANDWAY FHO3000-D26

Reflectometru OTDR GRANDWAY FHO3000-D26

4289.55 Lei

Reflectometru OTDR GRANDWAY FHO3000-D26Vedere a conectorilorVedere a compartimentului de bateriiAccesoriileAlimentarea și cablurile incluseGeanta inclusăReflect... Grandway
Similar Reflectometru OTDR GRANDWAY FHO3000-D26

Mini powermetru optic Grandway FHP12A -70...+10 dB

Mini powermetru optic Grandway FHP12A -70...+10 dB

224.18 Lei

Powermetru optic mini Grandway FHP12A este dedicat proiectelor FTTH. Oferă o funcționare stabilă și rezultate rapide și precise într-o carcasă compactă și confo...
Similar Mini powermetru optic Grandway FHP12A -70...+10 dB

Bobină de lansare singlemode 150 m (în cutie, FC/PC - SC/APC)

Bobină de lansare singlemode 150 m (în cutie, FC/PC - SC/APC)

515.95 Lei

Bobina de Lansare de Fibra Optica pentru OTDR (singlemode, 150 m, în cutie, FC/PC - SC/APC)Interiorul cutiei și conectorii de la capetele fibreiBobină de lansar...
Similar Bobină de lansare singlemode 150 m (în cutie, FC/PC - SC/APC)

Powermetru optic TM103N (850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625 nm)

Powermetru optic TM103N (850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625 nm)

204.8 Lei

Powermetru optic TM103N (850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625 nm) Portul optic Compartimentul pentru baterii Husa de protecție și adaptorul FC/PC incluse în set. ...
Similar Powermetru optic TM103N (850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625 nm)

Cablu Fanout MPO - 12 x LC OM4 LSOH 2m, Value 21.99.1100

Cablu Fanout MPO - 12 x LC OM4 LSOH 2m, Value 21.99.1100

182.2 Lei

Acest cablu se poate folosi pentru a conecta un MPO la 12 conectori LC.

Sistemul de cablare MPO (multi-fibre push-on) este o solutie usor de utilizat,... Value
Similar Cablu Fanout MPO - 12 x LC OM4 LSOH 2m, Value 21.99.1100

Cupla Fibra optica MPO - MPO M-M, Value 21.99.1106

Cupla Fibra optica MPO - MPO M-M, Value 21.99.1106

86 Lei

Sistem de cablare MPO (multi-fibre push-on) - Aceste cuplaje conecteaza doi conectori MPO. Acestea sunt concepute astfel incat cele doua fise sa fie fixate e... Value
Similar Cupla Fibra optica MPO - MPO M-M, Value 21.99.1106

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 5m, Value 21.99.1102

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 5m, Value 21.99.1102

309 Lei

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov

Sistemul de cablare MPO (multi-fibre push-on) este o solutie usor de utilizat, bazata pe un conector de ina... Value
Similar Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 5m, Value 21.99.1102

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 3m, Value 21.99.1101

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 3m, Value 21.99.1101

265.91 Lei

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4,

Sistemul de cablare MPO (multi-fibre push-on) este o solutie usor de utilizat, bazata pe un conector de inalta densi... Value
Similar Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 3m, Value 21.99.1101

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 15m, Value 21.99.1105

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 15m, Value 21.99.1105

532.39 Lei

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 15m

Sistemul de cablare MPO (multi-fibre push-on) este o solutie usor de utilizat, bazata pe un conect... Value
Similar Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 15m, Value 21.99.1105

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 10m, Value 21.99.1103

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 10m, Value 21.99.1103

423.29 Lei

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 10m

Sistemul de cablare MPO (multi-fibre push-on) este o solutie usor de utilizat, bazata pe un conect... Value
Similar Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 10m, Value 21.99.1103

Aparat de sudat fibră optică Signal Fire AI-9 / powermetru + sursă laser încorporate (cu trusă de unelte )

Aparat de sudat fibră optică Signal Fire AI-9 / powermetru + sursă laser încorporate (cu trusă de unelte )

4732.33 Lei

Aparat de sudat fibră optică Signal Fire AI-9 Signal Fire AI-9 cu capacul deschis, vedere din spate Electrozii Vedere a trusei de unelte. Tava retractabilă ,su... SIGNAL
Similar Aparat de sudat fibră optică Signal Fire AI-9 / powermetru + sursă laser încorporate (cu trusă de unelte )

Cablu fibra optica LC-LC OM4 cablu flexibil (unghi) 1m, Value 21.99.8791

Cablu fibra optica LC-LC OM4 cablu flexibil (unghi) 1m, Value 21.99.8791

52 Lei

Fibra optica OM4 este o alegere sigura pentru aplicatiile viitoare. Permite intervale mai mari de peste 550 m la 10 Gbit/s.

Aceste cabluri cu pat... Value
Similar Cablu fibra optica LC-LC OM4 cablu flexibil (unghi) 1m, Value 21.99.8791

Panel 19

Panel 19" (caseta fara conectori) Fibra optica 1U extendable 24x SC-DX quadruple, Value 21.99.0650

119.2 Lei

LWL 19" pentru distribuirea cablurilor cu fibra optica multi-core pe fire simple
Placa de otel 1,5mm, negru
Intrare cablu: PG 13
Spatiu pentru... Value
Similar Panel 19" (caseta fara conectori) Fibra optica 1U extendable 24x SC-DX quadruple, Value 21.99.0650