USB 3.0 Pin Header la 2 x USB 3.0 M-M, Delock 41865

USB 3.0 Pin Header la 2 x USB 3.0 M-M, Delock 41865

USB 3.0 Pin Header la 2 x USB 3.0 M-M, Delock 41865

35.8 Lei

Poate fi montat in pin header-ul cu 19 pini de pe placa de baza pentru a obtine 2 porturi USB 3.0 tip A mama.

... Delock
Similar USB 3.0 Pin Header la 2 x USB 3.0 M-M, Delock 41865

HUB cu 2 x pin header USB 2.0, Delock 61100

HUB cu 2 x pin header USB 2.0, Delock 61100

77.2 Lei

Acest hub USB de la Delock poate fi conectat la un port USB intern si ofera doi conectori USB pin header de 9 pini tata. Utilizarea unui cablu header de cone... Delock
Similar HUB cu 2 x pin header USB 2.0, Delock 61100

Cablu pin header USB 3.0 + USB 2.0 pin header la 2 x USB 3.0-A M-M 45cm, Delock 83829

Cablu pin header USB 3.0 + USB 2.0 pin header la 2 x USB 3.0-A M-M 45cm, Delock 83829

50.3 Lei

Poate fi conectat la un port pin header USB 2.0 sau 3.0 tata liber de pe placa de baza. Extinde sistemul cu 2 porturi USB 3.0 tip A. 

<... Delock
Similar Cablu pin header USB 3.0 + USB 2.0 pin header la 2 x USB 3.0-A M-M 45cm, Delock 83829

Cablu USB 3.0 pin header la 2 x USB 3.0-A M-M, Delock 82942

Cablu USB 3.0 pin header la 2 x USB 3.0-A M-M, Delock 82942

45.2 Lei

Poate fi folosit la un pin header liber USB 3.0 de pe placa de baza. Extinde sistemul cu 2 porturi suplimentare USB 3.0 tip A mama care pot fi montate cu aju... Delock
Similar Cablu USB 3.0 pin header la 2 x USB 3.0-A M-M, Delock 82942

Cablu USB 3.2 pin header la 2 x USB-A M-M 0.5m, Delock 83007

Cablu USB 3.2 pin header la 2 x USB-A M-M 0.5m, Delock 83007

98.9 Lei

Acest cablu de la Delock poate fi utilizat pentru conectarea interna la un pin header liber de pe placa de baza. Acesta extinde sistemul... Delock
Similar Cablu USB 3.2 pin header la 2 x USB-A M-M 0.5m, Delock 83007

Bracket USB 3.2 pin header la 2 x USB-A 0.5m, Delock 83015

Bracket USB 3.2 pin header la 2 x USB-A 0.5m, Delock 83015

98.9 Lei

Acest bracket de la Delock extinde PC-ul cu doua porturi mama USB 5 Gbps Tip-A. Poate fi conectat intern la placa de baza cu un pin header USB 5 Gbps cu 19 p... Delock
Similar Bracket USB 3.2 pin header la 2 x USB-A 0.5m, Delock 83015

Pin Header USB 3.0 19 pini la key A, Delock 66432

Pin Header USB 3.0 19 pini la key A, Delock 66432

103.8 Lei

Acest adaptor de la Delock transforma pin headerul USB 3,0 de pe placa de baza in unul de tip Key A mama. La adaptor pot fi conectate diverse cabluri, pentru... Delock
Similar Pin Header USB 3.0 19 pini la key A, Delock 66432

Adaptor M.2 Key B+M la 2 x USB 3.0 Pin Header, Delock 62843

Adaptor M.2 Key B+M la 2 x USB 3.0 Pin Header, Delock 62843

151.5 Lei

Extinde sistemul prin doi conectori pin header USB 3.0. Convertorul are o lungime de 80 mm, poate fi scurtat pana la punctul de rupere predeterminat la 60 mm... Delock
Similar Adaptor M.2 Key B+M la 2 x USB 3.0 Pin Header, Delock 62843

PCI Express cu 2 x PS/2 si pin Header USB 9 pini, Delock 90049

PCI Express cu 2 x PS/2 si pin Header USB 9 pini, Delock 90049

177.5 Lei

Acest card PCI Express de la Delock extinde PC-ul cu doua porturi PS/2 si un pin header USB 2.0 intern. La porturile PS/2 pot fi conectate diferite dispoziti... Delock
Similar PCI Express cu 2 x PS/2 si pin Header USB 9 pini, Delock 90049

Convertor M.2 Key B+M la 1 x Pin Header USB 3.0, Delock 62842

Convertor M.2 Key B+M la 1 x Pin Header USB 3.0, Delock 62842

117 Lei

Acest convertor extinde sistemul printr-un singur conector pin header USB 3.0. Convertorul are o lungime de 80 mm, dar poate fi scurtat pana la punctul de ru... Delock
Similar Convertor M.2 Key B+M la 1 x Pin Header USB 3.0, Delock 62842

PCI Express la 2 x USB 3.2 Gen1-A + pin header 19 pini LPFF, Delock 90096

PCI Express la 2 x USB 3.2 Gen1-A + pin header 19 pini LPFF, Delock 90096

168 Lei

Aceasta placa PCI Express de la Delock extinde PC-ul cu doua porturi USB 3.2 externe, precum si un port USB intern tata pin header 19 pini. La placa se pot c... Delock
Similar PCI Express la 2 x USB 3.2 Gen1-A + pin header 19 pini LPFF, Delock 90096

Cablu pin header USB 3.0 19 pini 2.00 mm la 2 x USB 3.0-A M-M 0.8m, Delock 85244

Cablu pin header USB 3.0 19 pini 2.00 mm la 2 x USB 3.0-A M-M 0.8m, Delock 85244

46.1 Lei

Acest cablu permite extinderea unei conexiuni USB 3.0 si poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive. Cablul este potrivit pentru sistemele compu... Delock
Similar Cablu pin header USB 3.0 19 pini 2.00 mm la 2 x USB 3.0-A M-M 0.8m, Delock 85244

Front Panel cu 2 x USB 3.0 la pin header USB 3.0 19 pini, Delock 61896

Front Panel cu 2 x USB 3.0 la pin header USB 3.0 19 pini, Delock 61896

99.6 Lei

Poate fi instalat intr-un bay de 3.5" sau 5.25" si poate fi instalat la un pin header tata USB 3.0 liber.

Pachetul contine:
- Fro... Delock
Similar Front Panel cu 2 x USB 3.0 la pin header USB 3.0 19 pini, Delock 61896

Adaptor pin header USB 3.0 T-M unghi 90 grade jos, Inline IL33448U

Adaptor pin header USB 3.0 T-M unghi 90 grade jos, Inline IL33448U

51.4 Lei

Adaptor in unghi de 90 grade pentru montarea in portul pin header USB 3.0 de pe placa de baza cu o rata de transfer de date max. 5 Gb/s

... InLine
Similar Adaptor pin header USB 3.0 T-M unghi 90 grade jos, Inline IL33448U

PCI Express cu 2 porturi pin header USB 3.0, Delock 90387

PCI Express cu 2 porturi pin header USB 3.0, Delock 90387

156.2 Lei

Aceasta placa PCI Express de la Delock extinde PC-ul cu doua porturi interne USB 3.0. Diferite dispozitive USB, cum ar fi docking station, cititoare de cardu... Delock
Similar PCI Express cu 2 porturi pin header USB 3.0, Delock 90387

Cititor de carduri 3.5

Cititor de carduri 3.5" cu 6 sloturi + USB-A, Delock 91759

137.3 Lei

Acest cititor de carduri de la Delock poate fi instalat intr-un compartiment liber de 3.5″ al unui PC si va fi conectat la un port pin header USB. Are ... Delock
Similar Cititor de carduri 3.5" cu 6 sloturi + USB-A, Delock 91759

Adaptor pin header USB 3.0 T-M unghi 90 grade sus, Inline IL33448O

Adaptor pin header USB 3.0 T-M unghi 90 grade sus, Inline IL33448O

50.9 Lei

Adaptor in unghi de 90 grade pentru montarea in portul pin header USB 3.0 de pe placa de baza cu o rata de transfer de date max. 5 Gb... InLine
Similar Adaptor pin header USB 3.0 T-M unghi 90 grade sus, Inline IL33448O

Cablu USB la TTL 6 pini pin header female 1.8 m (5V), Delock 83784

Cablu USB la TTL 6 pini pin header female 1.8 m (5V), Delock 83784

94.7 Lei

Acest convertor USB TTL se pliaza unei game largi de temperaturi, potrivita pentru aplicatii industriale.
Acesta suporta porturile virtuale COM si perm... Delock
Similar Cablu USB la TTL 6 pini pin header female 1.8 m (5V), Delock 83784

Mini PCIe I/O PCIe 1 x pin header 19 Pini USB 3.0 Full size, Delock 95234

Mini PCIe I/O PCIe 1 x pin header 19 Pini USB 3.0 Full size, Delock 95234

158.4 Lei

Controler miniPCIe de la Delock cu port USB intern de 19 pini USB 3.0. Poti conecta diverse device-uri cu port USB 3.0 sau 2.0 la portul USB-A M.

Similar Mini PCIe I/O PCIe 1 x pin header 19 Pini USB 3.0 Full size, Delock 95234

Adaptor intern 2 porturi USB 2.0, Delock 41825

Adaptor intern 2 porturi USB 2.0, Delock 41825

37.6 Lei

Acest adaptor va permite conectarea directa la o placa de baza pentru a va extinde porturile USB 2.0. Adaptorul are 2 porturi USB 2.0.

... Delock
Similar Adaptor intern 2 porturi USB 2.0, Delock 41825

Adaptor pin header USB 3.0 la USB 3.2 key A, InLine 33446R

Adaptor pin header USB 3.0 la USB 3.2 key A, InLine 33446R

84.2 Lei

Adaptor pentru conectarea dispozitivelor interne USB 3.2 (Gen.1) la portul USB 3.0 al placii de baza.
Dimensiuni: 30x25x6 mm

... InLine
Similar Adaptor pin header USB 3.0 la USB 3.2 key A, InLine 33446R

Cablu panel-mount USB 3.1 Gen 2 key A 20 pini T-M 45cm, Delock 85326

Cablu panel-mount USB 3.1 Gen 2 key A 20 pini T-M 45cm, Delock 85326

170.21 Lei

Acest cablu se poate conecta la un port intern USB 3.1 Gen 2 key A de pe placa de baza sau la un controller PCI Express. Se poate folosi pentru a extin... Delock
Similar Cablu panel-mount USB 3.1 Gen 2 key A 20 pini T-M 45cm, Delock 85326

Cablu de conectare 40 pini 1.25 mm la 2 x VGA pentru 95255/95256, Delock 84710

Cablu de conectare 40 pini 1.25 mm la 2 x VGA pentru 95255/95256, Delock 84710

171.5 Lei

Cu acest cablu de conectare doua monitoare VGA pot fi operate pe modulul Delock Mini PCIe 95255 sau 95256.

Specificatii
&bul... Delock
Similar Cablu de conectare 40 pini 1.25 mm la 2 x VGA pentru 95255/95256, Delock 84710

Adaptor pin header USB 2.0 la USB 3.2 key A, InLine IL33446Q

Adaptor pin header USB 2.0 la USB 3.2 key A, InLine IL33446Q

72.7 Lei

Adaptor pentru conectarea dispozitivelor interne USB 3.2 la portul USB 2.0 al placii de baza, transfer de date max. 480 Mb/s.

Dimensiuni: 30x17x6 ... InLine
Similar Adaptor pin header USB 2.0 la USB 3.2 key A, InLine IL33446Q

Bracket pin header USB 2.0 la 2 x USB tip C Low Profile, Delock 84754

Bracket pin header USB 2.0 la 2 x USB tip C Low Profile, Delock 84754

84 Lei

Extinde sistemul cu 2 porturi USB tip C si poate fi folosit in Mini PC-uri (Mini calculatoare) datorita formatului low profile. Se pot conecta dispozit... Delock
Similar Bracket pin header USB 2.0 la 2 x USB tip C Low Profile, Delock 84754

Adaptor USB-A la SFP Gigabit LAN, Delock 66463

Adaptor USB-A la SFP Gigabit LAN, Delock 66463

448.4 Lei

Acest adaptor de la Delock pentru portul USB-A extinde un PC sau laptop cu o interfata Gigabit LAN SFP. Un modul optional Gigabit SFP de la Delock poate fi u... Delock
Similar Adaptor USB-A la SFP Gigabit LAN, Delock 66463

HUB 3.2 Gen 2-C la 3 x USB-A + 1 x USB-C, Delock 63261

HUB 3.2 Gen 2-C la 3 x USB-A + 1 x USB-C, Delock 63261

199.3 Lei

Hubul USB de la Delock poate fi conectat prin interfata USB Type-C™ la un PC sau la un laptop. Are trei conectori USB Tip-A, precum si un conector USB ... Delock
Similar HUB 3.2 Gen 2-C la 3 x USB-A + 1 x USB-C, Delock 63261

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM3 aqua, Delock 43360

185 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM3 aqua, Delock 43360

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM5 limegreen, Delock 43362

215.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM5 limegreen, Delock 43362

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OS2 verde, Delock 43358

215.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OS2 verde, Delock 43358

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OS2 verde, Delock 43370

381.89 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OS2 verde, Delock 43370

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM4 violet, Delock 43361

215.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM4 violet, Delock 43361

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OM5 limegreen, Delock 43374

381.89 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OM5 limegreen, Delock 43374

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OM3 aqua, Delock 43372

381.89 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OM3 aqua, Delock 43372

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OM4 violet, Delock 43373

381.89 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OM4 violet, Delock 43373

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM3 aqua, Delock 43366

178.4 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM3 aqua, Delock 43366

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OS2 albastru, Delock 43363

178.4 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OS2 albastru, Delock 43363

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM5 limegreen, Delock 43368

178.4 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM5 limegreen, Delock 43368

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM4 violet, Delock 43367

178.4 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM4 violet, Delock 43367

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM3 aqua, Delock 43354

134.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM3 aqua, Delock 43354

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 verde, Delock 43352

134.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 verde, Delock 43352

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 albastru, Delock 43351

134.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 albastru, Delock 43351

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM5 limegreen, Delock 43356

134.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM5 limegreen, Delock 43356

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM4 violet, Delock 43355

134.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM4 violet, Delock 43355

HUB USB 3.2 Gen2 la 4 x USB-A, Delock 64181

HUB USB 3.2 Gen2 la 4 x USB-A, Delock 64181

171.5 Lei

Acest hub USB solid de la Delock cu carcasa metalica poate fi conectat la un computer prin interfata USB de Tip-A. Acesta extinde computerul cu 4 porturi USB... Delock
Similar HUB USB 3.2 Gen2 la 4 x USB-A, Delock 64181

HUB USB 3.2 Gen1 A+C la 4 x USB-A, Delock 63828

HUB USB 3.2 Gen1 A+C la 4 x USB-A, Delock 63828

150.2 Lei

Acest hub USB solid de la Delock cu carcasa metalica poate fi conectat la un computer, laptop sau dispozitiv mobil prin interfata USB de Tip-A sau USB-C&trad... Delock
Similar HUB USB 3.2 Gen1 A+C la 4 x USB-A, Delock 63828

Distribuitor 4 PC la 1 periferica manual, Delock 87763

Distribuitor 4 PC la 1 periferica manual, Delock 87763

104.1 Lei

Acest comutator bidirectional USB 2.0 de la Delock ofera posibilitate la patru computere sa partajeze un dispozitiv periferic USB pe portul USB de Tip-A. Cu ... Delock
Similar Distribuitor 4 PC la 1 periferica manual, Delock 87763

HUB USB type C la 4 x USB-A 0.6m, Delock 64210

HUB USB type C la 4 x USB-A 0.6m, Delock 64210

95.3 Lei

Acest hub USB de la Delock poate fi conectat la un computer, laptop sau dispozitiv mobil prin intermediul interfeței USB-C™. Acesta extinde computerul ... Delock
Similar HUB USB type C la 4 x USB-A 0.6m, Delock 64210

HUB USB 3.2 Gen 2 la 4 x USB-A + 1 x USB Fast Charging, Delock 64182

HUB USB 3.2 Gen 2 la 4 x USB-A + 1 x USB Fast Charging, Delock 64182

216.79 Lei

Acest hub USB solid de la Delock cu carcasa metalica poate fi conectat la un computer prin interfata USB de Tip-A. Acesta extinde computerul cu 4 porturi USB... Delock
Similar HUB USB 3.2 Gen 2 la 4 x USB-A + 1 x USB Fast Charging, Delock 64182

HUB USB 3.2 Gen1 la 4 x USB-A, Delock 63171

HUB USB 3.2 Gen1 la 4 x USB-A, Delock 63171

115.39 Lei

Acest hub USB solid de la Delock cu carcasa metalica poate fi conectat la un computer, laptop sau dispozitiv mobil prin interfata USB de Tip-A. Acesta extind... Delock
Similar HUB USB 3.2 Gen1 la 4 x USB-A, Delock 63171

HUB USB 3.2 Gen1 la 4 x USB-A, Delock 63190

HUB USB 3.2 Gen1 la 4 x USB-A, Delock 63190

115.39 Lei

Acest hub USB solid de la Delock cu carcasa metalica poate fi conectat la un computer, laptop sau dispozitiv mobil prin interfata USB de Tip-A. Acesta extind... Delock
Similar HUB USB 3.2 Gen1 la 4 x USB-A, Delock 63190

HUB USB 3.2 Gen1 A+C la 3 x USB-A + Gigabit LAN, Delock 64149

HUB USB 3.2 Gen1 A+C la 3 x USB-A + Gigabit LAN, Delock 64149

266.8 Lei

Acest hub USB solid de la Delock cu carcasa metalica poate fi conectat la un computer, laptop sau dispozitiv mobil prin interfata USB de Tip-A sau USB-C&trad... Delock
Similar HUB USB 3.2 Gen1 A+C la 3 x USB-A + Gigabit LAN, Delock 64149

HUB in desk cu 4 x USB 3.0-A, Delock 62868

HUB in desk cu 4 x USB 3.0-A, Delock 62868

91.09 Lei

Acest hub de la Delock poate fi instalat intr-un spatiu decupat existent al biroului, avand un diametru de 60 mm sau 80 mm, pentru trecerea cablurilor pent... Delock
Similar HUB in desk cu 4 x USB 3.0-A, Delock 62868

HUB USB 3.2-C Gen 1 la 2 x USB-A + SD + Micro SD Slot, Delock 64115

HUB USB 3.2-C Gen 1 la 2 x USB-A + SD + Micro SD Slot, Delock 64115

109.6 Lei

Hub-ul USB de la Delock este companionul mobil pentru laptopuri sau tablete cu conexiune USB Type-C™. Pana la 2 dispozitive USB Ti... Delock
Similar HUB USB 3.2-C Gen 1 la 2 x USB-A + SD + Micro SD Slot, Delock 64115

HUB USB 3.2 Gen 1-C la 3 x USB-A + Gigabit LAN + alimentare PD, Delock 63252

HUB USB 3.2 Gen 1-C la 3 x USB-A + Gigabit LAN + alimentare PD, Delock 63252

295.1 Lei

Hub-ul USB de la Delock este companionul mobil pentru laptopuri sau tablete cu conexiune USB Type-C™. Pana la trei dispozitive USB de Tip-A si un dispo... Delock
Similar HUB USB 3.2 Gen 1-C la 3 x USB-A + Gigabit LAN + alimentare PD, Delock 63252

Front Panel 5.25

Front Panel 5.25" cu 2 x USB 3.2 Gen 1-A, Delock 61005

115.3 Lei

Acest panou frontal SuperSpeed USB (USB 3.2 Gen 1) de la Delock este realizat pentru instalarea intr-un spatiu liber de 5.25″ al calculatorului dvs. si... Delock
Similar Front Panel 5.25" cu 2 x USB 3.2 Gen 1-A, Delock 61005

HUB USB 3.2 Gen1 type C la 4 x USB-A, Delock 63223

HUB USB 3.2 Gen1 type C la 4 x USB-A, Delock 63223

115.39 Lei

Acest hub USB solid de la Delock cu carcasa metalica poate fi conectat la un computer, laptop sau dispozitiv mobil prin interfata USB de Tip-C. Acesta extind... Delock
Similar HUB USB 3.2 Gen1 type C la 4 x USB-A, Delock 63223

HUB USB 3.2 Gen1 type C la 4 x USB-A, Delock 63173

HUB USB 3.2 Gen1 type C la 4 x USB-A, Delock 63173

115.39 Lei

Acest hub USB solid de la Delock cu carcasa metalica poate fi conectat la un computer, laptop sau dispozitiv mobil prin interfata USB de Tip-C. Acesta extind... Delock
Similar HUB USB 3.2 Gen1 type C la 4 x USB-A, Delock 63173

HUB in desk cu 4 x USB 3.0-A + 2 Slot SD, Delock 62869

HUB in desk cu 4 x USB 3.0-A + 2 Slot SD, Delock 62869

124.2 Lei

Acest hub de la Delock poate fi instalat intr-un spatiu decupat existent al biroului, avand un diametru de 60 mm sau 80 mm, pentru trecerea cablurilor pent... Delock
Similar HUB in desk cu 4 x USB 3.0-A + 2 Slot SD, Delock 62869

Front panel 3.5

Front panel 3.5" la 7 x USB 3.0-A, Delock 64207

401.9 Lei

Acest hub de la Delock poate fi instalat intr-un compartiment de 3.5″ al PC-ului. Acesta va fi conectat intern prin intermediul unei mufe tata USB de p... Delock
Similar Front panel 3.5" la 7 x USB 3.0-A, Delock 64207

Front panel 3.5

Front panel 3.5" la 10 x USB 3.0-A, Delock 64208

480.11 Lei

Acest hub de la Delock poate fi instalat intr-un compartiment de 3.5″ al PC-ului. Acesta va fi conectat intern prin intermediul unei mufe tata USB de p... Delock
Similar Front panel 3.5" la 10 x USB 3.0-A, Delock 64208

Front Panel 3.5

Front Panel 3.5" cu 2 x USB 3.0, Delock 63994

83 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi instalat intr-un spatiu liber de 3.5″ al unui computer. Acesta are 2 porturi USB 3.0 si va fi conectat inte... Delock
Similar Front Panel 3.5" cu 2 x USB 3.0, Delock 63994

Bracket cu 1 x USB-C 20V/3A si 1 x USB-A 5V/0.9A, Delock 89934

Bracket cu 1 x USB-C 20V/3A si 1 x USB-A 5V/0.9A, Delock 89934

113 Lei

Cu ajutorul acestei placi cu conectori de la Delock, un PC poate fi extins cu un port USB tip A si USB tip C.
La portul USB:
- de tip A: de pana l... Delock
Similar Bracket cu 1 x USB-C 20V/3A si 1 x USB-A 5V/0.9A, Delock 89934

HUB 3.2 Gen 2-C la 2 x USB-A + 2 x USB-C, Delock 63260

HUB 3.2 Gen 2-C la 2 x USB-A + 2 x USB-C, Delock 63260

208 Lei

Hubul USB de la Delock poate fi conectat prin interfata USB Type-C™ la un PC sau la un laptop. Are doi conectori USB Tip-A, precum si doi conectori USB... Delock
Similar HUB 3.2 Gen 2-C la 2 x USB-A + 2 x USB-C, Delock 63260

HUB USB 3.2 Gen2 type C la 4 x USB-A cu switch ON/OFF 0.6m, Delock 64233

HUB USB 3.2 Gen2 type C la 4 x USB-A cu switch ON/OFF 0.6m, Delock 64233

204.1 Lei

Acest hub USB solid de la Delock cu carcasa metalica poate fi conectat la un computer, laptop sau dispozitiv mobil prin interfata USB-C™. Extinde compu... Delock
Similar HUB USB 3.2 Gen2 type C la 4 x USB-A cu switch ON/OFF 0.6m, Delock 64233

Adaptor 2.5

Adaptor 2.5" U.2 SFF-8639 la M.2 NVMe Key M, Delock 63379

204.2 Lei

Acest convertor Delock permite conectarea unei unitati SSD M.2 in format 2280. Convertorul poate fi instalat in mod intern in sistemul dvs., prin interfata U... Delock
Similar Adaptor 2.5" U.2 SFF-8639 la M.2 NVMe Key M, Delock 63379

Front panel 3.5

Front panel 3.5" USB 3.2 Gen1 cu 4 x USB-A, Delock 64166

141.8 Lei

Acest hub de la Delock poate fi instalat intr-un compartiment de 3.5″ al PC-ului. Acesta va fi conectat intern prin intermediul unei mufe tata USB de p... Delock
Similar Front panel 3.5" USB 3.2 Gen1 cu 4 x USB-A, Delock 64166

Cablu USB 3.2 type C la USB-A T-M coaxial 0.5m, Delock 60568

Cablu USB 3.2 type C la USB-A T-M coaxial 0.5m, Delock 60568

109.6 Lei

Acest cablu USB de la Delock permite conectarea intre dispozitivele cu port USB Tip-A, de exemplu, stick-uri USB, un mouse sau un HDD extern, si un PC sau un... Delock
Similar Cablu USB 3.2 type C la USB-A T-M coaxial 0.5m, Delock 60568

Hub USB USB 3.2 Gen2 type C la 4 x USB-A, Delock 64191

Hub USB USB 3.2 Gen2 type C la 4 x USB-A, Delock 64191

218 Lei

Hub-ul USB de la Delock este companionul mobil pentru laptopuri sau tablete cu conexiune USB Type-C™. Pana la 4 dispozitive USB Tip-A pot fi conectate ... Delock
Similar Hub USB USB 3.2 Gen2 type C la 4 x USB-A, Delock 64191

Hub USB 3.1 cu 2 x USB-A + 2 x USB-C Negru, Delock 64054

Hub USB 3.1 cu 2 x USB-A + 2 x USB-C Negru, Delock 64054

357 Lei

Acest hub USB de la Delock poate fi conectat la un computer folosindu-se o interfata USB Tip C. Acesta extinde computerul prin doua porturi USB Tip-A si doua... Delock
Similar Hub USB 3.1 cu 2 x USB-A + 2 x USB-C Negru, Delock 64054