Adaptor cuplă TV tată - F mamă-ECO (100 buc)

Adaptor cuplă TV tată - F mamă-ECO (100 buc)
Adaptor cuplă TV tată - F mamă-ECO (100 buc)

58.03 Lei

Setul conține: 100 buc. Preţ pentru un set Conector: Adaptor IEC - Tată / "F" - Mamă Impedanţă: 75 Ω Material: Metal Caracteristici principale: Montaj simplu ş...

Cablu USB 3.2 Gen2 type C + adaptor USB-A T-T 3A/60W 2m, ku31cq2

Cablu USB 3.2 Gen2 type C + adaptor USB-A T-T 3A/60W 2m, ku31cq2

64.8 Lei

- Primul conector: USB 3.2 tip C tata
- Al doilea conector: USB 3.2 tip C tata + adaptor USB-C mama la USB A tata
- Un cablu cu un adaptor care t... OEM
Similar Cablu USB 3.2 Gen2 type C + adaptor USB-A T-T 3A/60W 2m, ku31cq2

Adaptor optic SM FC/UPC tată - SC/UPC mamă

Adaptor optic SM FC/UPC tată - SC/UPC mamă

61.63 Lei

Adaptor optic SM FC/UPC tată - SC/UPC mamă Adaptorul optic FC/UPC – SC/UPC vă permite să rezolvați problema conectării patch-cordurilor cu conector SC/UPC la e... ULTIMODE
Similar Adaptor optic SM FC/UPC tată - SC/UPC mamă

Adaptor N tata la RP-SMA mama, Delock 89905

Adaptor N tata la RP-SMA mama, Delock 89905

37.7 Lei

Acest adaptor de la Delock este potrivit pentru conectarea componentelor apartinand tehnologiei de frecventa radio.

Specificatii<... Delock
Similar Adaptor N tata la RP-SMA mama, Delock 89905

Adaptor hibrid SM FC-LC (1.25mm) simplex

Adaptor hibrid SM FC-LC (1.25mm) simplex

53.55 Lei

Adaptor FC/UPC tată - LC/UPC mamă simplex, utilizat ca reducție a ferulelor de 2,5 mm la 1,25 mm pentru ODF-uri sau măsurători. Acest adaptor este utilizat pent... Fibertechnic®
Similar Adaptor hibrid SM FC-LC (1.25mm) simplex

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM1/OM2 M-M Bej, Delock 86904

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM1/OM2 M-M Bej, Delock 86904

62.9 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM1/OM2 M-M Bej, Delock 86904

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

90.9 Lei

Cu acest adaptor LC Duplex de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele. Cuplarea permite con... Delock
Similar Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Adaptorul optic SM FC/APC tată - SC/APC mamă

Adaptorul optic SM FC/APC tată - SC/APC mamă

59.3 Lei

Adaptorul optic SM FC/APC tată - SC/APC mamă Adaptorul optic SM FC/APC - SC/APC vă permite să rezolvați problema conectării patch-cordurilor cu conector FC/APC... ULTIMODE
Similar Adaptorul optic SM FC/APC tată - SC/APC mamă

Adaptor N tata la RP-SMA tata, Delock 89902

Adaptor N tata la RP-SMA tata, Delock 89902

37.29 Lei

Acest adaptor de la Delock este potrivit pentru conectarea componentelor apartinand tehnologiei de frecventa radio.

Specificatii<... Delock
Similar Adaptor N tata la RP-SMA tata, Delock 89902

Cablu auto M12 tată mamă 15m 4 pini cod A

Cablu auto M12 tată mamă 15m 4 pini cod A

98.27 Lei

Cablul de conectare are o mufă de conectare clasică și una de tip M12 4-pin Cablu: M12, 4-pin mamă / M12, 4-pin plug - Cod A Lungime cablu: 15 m Utilizare: Înr... AUTONE
Similar Cablu auto M12 tată mamă 15m 4 pini cod A

Cablu Kruger&Matz KM0337 USB Tata -USB Tata, 3.0, 1 m

Cablu Kruger&Matz KM0337 USB Tata -USB Tata, 3.0, 1 m

58.99 Lei

Tip conector : USB Tata - USB Tata,Dimensiune (CM) : 100... Kruger&Matz
Similar Cablu Kruger&Matz KM0337 USB Tata -USB Tata, 3.0, 1 m

Cablu AXAGON ADR-305, USB 3.0, prelungitor 5m, activ, USB-A tata, USB-A mama (Negru)

Cablu AXAGON ADR-305, USB 3.0, prelungitor 5m, activ, USB-A tata, USB-A mama (Negru)

92.99 Lei

Model : ADR-305,Compatibilitate : Universal,Tip conector : USB-A Male - USB-A Female,Dimensiune (CM) : 500,Culoare : Negru,Greutate : 0.208 kg... Axagon
Similar Cablu AXAGON ADR-305, USB 3.0, prelungitor 5m, activ, USB-A tata, USB-A mama (Negru)

Cablu AXAGON ADR-215, prelungitor 15m, activ, USB-A tata - USB-A mama, Negru

Cablu AXAGON ADR-215, prelungitor 15m, activ, USB-A tata - USB-A mama, Negru

107.99 Lei

Compatibilitate : Universal,Tip conector : Prelungitor USB,Dimensiune (CM) : 1500,Culoare : Negru... Axagon
Similar Cablu AXAGON ADR-215, prelungitor 15m, activ, USB-A tata - USB-A mama, Negru

Cablu AXAGON ADR-305, USB 3.0, prelungitor 10m, activ, USB-A tata - USB-A mama, Negru

Cablu AXAGON ADR-305, USB 3.0, prelungitor 10m, activ, USB-A tata - USB-A mama, Negru

178.99 Lei

Compatibilitate : Universal,Tip conector : Prelungitor USB,Dimensiune (CM) : 1000,Culoare : Negru,Greutate : 0.208 kg... Axagon
Similar Cablu AXAGON ADR-305, USB 3.0, prelungitor 10m, activ, USB-A tata - USB-A mama, Negru

Adaptor 22 pini tata la CFast, Delock 64101

Adaptor 22 pini tata la CFast, Delock 64101

51.9 Lei

Acest adaptor de la Delock permite conectarea unui card de memorie CFast. Adaptorul poate fi instalat in mod intern in sistem, prin interfata SATA 22 pini.Similar Adaptor 22 pini tata la CFast, Delock 64101

Cablu de date si incarcare 3 in 1 USB la micro USB + adaptor Lightning/USB type C 1m, CCTB60620AL10

Cablu de date si incarcare 3 in 1 USB la micro USB + adaptor Lightning/USB type C 1m, CCTB60620AL10

115 Lei

Acest set premium de sincronizare si incarcare 3-in-1 placat cu aur Nedis® include un adaptor USB Micro-B mama la tip C sau Lightning si cablu USB-... Nedis
Similar Cablu de date si incarcare 3 in 1 USB la micro USB + adaptor Lightning/USB type C 1m, CCTB60620AL10

Adaptor Serial Tata la bloc terminal, 10 pini, Delock 65269

Adaptor Serial Tata la bloc terminal, 10 pini, Delock 65269

50.5 Lei

Acest adaptor serial la bloc terminal este conceput special pentru aplicatii industriale ( ex: conectarea firelor individuale la capete deschise de cabluri )... Delock
Similar Adaptor Serial Tata la bloc terminal, 10 pini, Delock 65269

Sursa alimentare 20A 12V cu set 10 buc mufe alimentare Tata

Sursa alimentare 20A 12V cu set 10 buc mufe alimentare Tata

67 Lei

Setul contine: 1x Sursa 12V 20A si 10x Mufa Alimentare surub Tata Transformator curent 220V - 12V. Amperaj iesire: 20A. Putere 240W. Poate alimenta pana la 20 c... Rovision
Similar Sursa alimentare 20A 12V cu set 10 buc mufe alimentare Tata

Cablu spiralat jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor 6.35mm 5m, Delock 85839

Cablu spiralat jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor 6.35mm 5m, Delock 85839

92 Lei

Acest cablu stereo de la Delock de 5m poate fi utilizat pentru conectarea diferitelor dispozitive audio cu interfata stereo mama de 3,5 mm sau 6,35 mm. Adapt... Delock
Similar Cablu spiralat jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor 6.35mm 5m, Delock 85839

Cablu spiralat jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor 6.35mm 3m, Delock 85838

Cablu spiralat jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor 6.35mm 3m, Delock 85838

79.4 Lei

Acest cablu stereo de la Delock de 3m poate fi utilizat pentru conectarea diferitelor dispozitive audio cu interfata stereo mama de 3,5 mm sau 6,35 mm. Adapt... Delock
Similar Cablu spiralat jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor 6.35mm 3m, Delock 85838

Cablu spiralat jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor 6.35mm 1m, Delock 85836

Cablu spiralat jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor 6.35mm 1m, Delock 85836

66.2 Lei

Acest cablu stereo de la Delock poate fi utilizat pentru conectarea diferitelor dispozitive audio cu interfata stereo mama de 3,5 mm sau 6,35 mm. Adaptorii s... Delock
Similar Cablu spiralat jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor 6.35mm 1m, Delock 85836

Cablu spiralat jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor 6.35mm 2m, Delock 85837

Cablu spiralat jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor 6.35mm 2m, Delock 85837

70.7 Lei

Acest cablu stereo de la Delock de 2m poate fi utilizat pentru conectarea diferitelor dispozitive audio cu interfata stereo mama de 3,5 mm sau 6,35 mm. Adapt... Delock
Similar Cablu spiralat jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor 6.35mm 2m, Delock 85837

Cablu VGA tata VGA Tata 25 m, MediaRange (Negru)

Cablu VGA tata VGA Tata 25 m, MediaRange (Negru)

141.99 Lei

Culoare : Negru,Tip Accesoriu : Cablu VGA - VGA,Lungime cablu (m) : 25... MediaRange
Similar Cablu VGA tata VGA Tata 25 m, MediaRange (Negru)

Cablu jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor cu surub 6.35 mm 1m, Delock 85785

Cablu jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor cu surub 6.35 mm 1m, Delock 85785

64.8 Lei

Acest cablu stereo poate fi utilizat pentru conectarea diferitelor dispozitive audio cu interfata jack 3,5 mm sau 6,35 mm mama. Adaptorii jack stereo inclusi... Delock
Similar Cablu jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor cu surub 6.35 mm 1m, Delock 85785

Cablu jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor cu surub 6.35 mm 5m, Delock 85788

Cablu jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor cu surub 6.35 mm 5m, Delock 85788

97.4 Lei

Acest cablu stereo poate fi utilizat pentru conectarea diferitelor dispozitive audio cu interfata jack 3,5 mm sau 6,35 mm mama. Adaptorii jack stereo inclusi... Delock
Similar Cablu jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor cu surub 6.35 mm 5m, Delock 85788

Cablu jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor cu surub 6.35 mm 0.5m, Delock 85784

Cablu jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor cu surub 6.35 mm 0.5m, Delock 85784

49.4 Lei

Acest cablu stereo poate fi utilizat pentru conectarea diferitelor dispozitive audio cu interfata jack 3,5 mm sau 6,35 mm mama. Adaptorii jack stereo inclusi... Delock
Similar Cablu jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor cu surub 6.35 mm 0.5m, Delock 85784

Cablu jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor cu surub 6.35 mm 3m, Delock 85787

Cablu jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor cu surub 6.35 mm 3m, Delock 85787

82.6 Lei

Acest cablu stereo poate fi utilizat pentru conectarea diferitelor dispozitive audio cu interfata jack 3,5 mm sau 6,35 mm mama. Adaptorii jack stereo inclusi... Delock
Similar Cablu jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor cu surub 6.35 mm 3m, Delock 85787

Cablu jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor cu surub 6.35 mm 2m, Delock 85786

Cablu jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor cu surub 6.35 mm 2m, Delock 85786

69.6 Lei

Acest cablu stereo poate fi utilizat pentru conectarea diferitelor dispozitive audio cu interfata jack 3,5 mm sau 6,35 mm mama. Adaptorii jack stereo inclusi... Delock
Similar Cablu jack stereo 3.5mm 3 pini T-T + adaptor cu surub 6.35 mm 2m, Delock 85786

Cablu prelungitor jack stereo 3.5mm 3 pini T-M + adaptor cu surub 6.35 mm 3m, Delock 85782

Cablu prelungitor jack stereo 3.5mm 3 pini T-M + adaptor cu surub 6.35 mm 3m, Delock 85782

69.7 Lei

Acest cablu jack stereo permite extinderea unei conexiuni jack 3,5 mm sau 6,35 mm. Adaptorul jack stereo inclus poate fi insurubat pe conectorul tata al jack... Delock
Similar Cablu prelungitor jack stereo 3.5mm 3 pini T-M + adaptor cu surub 6.35 mm 3m, Delock 85782

Cablu prelungitor jack stereo 3.5mm 3 pini T-M + adaptor cu surub 6.35 mm 1m, Delock 85780

Cablu prelungitor jack stereo 3.5mm 3 pini T-M + adaptor cu surub 6.35 mm 1m, Delock 85780

49.4 Lei

Acest cablu jack stereo permite extinderea unei conexiuni jack 3,5 mm sau 6,35 mm. Adaptorul jack stereo inclus poate fi insurubat pe conectorul tata al jack... Delock
Similar Cablu prelungitor jack stereo 3.5mm 3 pini T-M + adaptor cu surub 6.35 mm 1m, Delock 85780

Cablu prelungitor jack stereo 3.5mm 3 pini T-M + adaptor cu surub 6.35 mm 5m, Delock 85783

Cablu prelungitor jack stereo 3.5mm 3 pini T-M + adaptor cu surub 6.35 mm 5m, Delock 85783

82.6 Lei

Acest cablu jack stereo permite extinderea unei conexiuni jack 3,5 mm sau 6,35 mm. Adaptorul jack stereo inclus poate fi insurubat pe conectorul tata al jack... Delock
Similar Cablu prelungitor jack stereo 3.5mm 3 pini T-M + adaptor cu surub 6.35 mm 5m, Delock 85783

Adaptor M.2 Key M la U.2 SFF-8639 NVMe + cablu 0.5m, Delock 62984

Adaptor M.2 Key M la U.2 SFF-8639 NVMe + cablu 0.5m, Delock 62984

245.79 Lei

Acest adaptor de la Delock poate fi folosit pentru a conecta un SSD U.2 direct la un slot M.2, in format 2260, de exemplu, pe o placa de baza.

Similar Adaptor M.2 Key M la U.2 SFF-8639 NVMe + cablu 0.5m, Delock 62984

Cablu adaptor RCA Audison, ACP 2

Cablu adaptor RCA Audison, ACP 2

99.5 Lei

Este un kit format din cabluri INPUTAP8.9 bitcu conectori RCA pentru intrarile IN1 si IN2 si un adaptor RCA / Jack de 3,5 mm. Acest cablaj gestioneaza semnalele... Audison
Similar Cablu adaptor RCA Audison, ACP 2

Adaptor USB la serial DB9 RS232 FTDI + cablu prelungitor 0.8m, Delock 61506

Adaptor USB la serial DB9 RS232 FTDI + cablu prelungitor 0.8m, Delock 61506

101.3 Lei

Acest adaptor USB 2.0 Tip-A la serie de la Delock ofera un port RS-232 pentru contoare, sisteme POS, imprimante, modemuri, dispozitive IoT etc. Cablul USB po... Delock
Similar Adaptor USB la serial DB9 RS232 FTDI + cablu prelungitor 0.8m, Delock 61506

Cablu adaptor Axagon ADS-1PQN, USB - serial, RS-232, chipset FT232RL, 1.5m, negru

Cablu adaptor Axagon ADS-1PQN, USB - serial, RS-232, chipset FT232RL, 1.5m, negru

70.99 Lei

Model : ADS-1PQN,Tip conector : USB - RS232,Dimensiune (CM) : 150,Altele : Instructiuni utilizare Adaptor USB - serial (RS-232, DB9)... Axagon
Similar Cablu adaptor Axagon ADS-1PQN, USB - serial, RS-232, chipset FT232RL, 1.5m, negru

Cablu adaptor RCA Audison, ACP 6

Cablu adaptor RCA Audison, ACP 6

187.5 Lei

Este un kit format din cablu INPUTAP8.9 bitcu terminatii RCA pentru intrarile FL, FR, RL, RR, IN1 si IN2 si un adaptor RCA / Jack de 3,5 mm. Acest cablaj gestio... Audison
Similar Cablu adaptor RCA Audison, ACP 6

Cablu adaptor Type 2 la Schuko EV-MAG, monofazat, 16A

Cablu adaptor Type 2 la Schuko EV-MAG, monofazat, 16A

505.61 Lei

Acesta este un cablu adaptor de la Type 2 la Schuko (16A) care se utilizeaza la alimentarea scuterelor, trotinetelor, motocicletelor electrice sau alte dispozit... EV-MAG
Similar Cablu adaptor Type 2 la Schuko EV-MAG, monofazat, 16A

Antenă GSM/LTE/3G ATK-LOG (cablu 5m, SMA tată)

Antenă GSM/LTE/3G ATK-LOG (cablu 5m, SMA tată)

78.55 Lei

AntenaMufa SMA din capătul cabluluiAmbalajulAntena ATK-LOG a fost concepută pentru a fi utilizată împreună cu modem-uri GSM/LTE/3G ce funcţionează în banda de 8... DIPOL
Similar Antenă GSM/LTE/3G ATK-LOG (cablu 5m, SMA tată)

Adaptor de curătare deasupra capului Dyson V7/V8/V10/V11/V12/V15/Outsize

Adaptor de curătare deasupra capului Dyson V7/V8/V10/V11/V12/V15/Outsize

199 Lei

Adaptor pentru aspirarea deasupra capului, datorită căruia este mai ușor să ajungeți chiar și la locuri mai greu accesibile, cum ar fi mobilierul, corpurile de ... Dyson
Similar Adaptor de curătare deasupra capului Dyson V7/V8/V10/V11/V12/V15/Outsize

Adaptor USB-C 3.1 la HDMI 4K@30 Hz + 1 x USB-A BC1.2 + 1 x USB-C PD (Power Delivery), Delock 64091

Adaptor USB-C 3.1 la HDMI 4K@30 Hz + 1 x USB-A BC1.2 + 1 x USB-C PD (Power Delivery), Delock 64091

177.5 Lei

Acest adaptor Delock este adecvat pentru conectarea unui monitor HDMI la un computer cu interfata USB-C si suport DisplayPort alternate mode. As... Delock
Similar Adaptor USB-C 3.1 la HDMI 4K@30 Hz + 1 x USB-A BC1.2 + 1 x USB-C PD (Power Delivery), Delock 64091

Cablu adaptor Type 1 la Type 2 EV-MAG Duosida, 7.2 kW, 32 A, monofazat, 0.5 m

Cablu adaptor Type 1 la Type 2 EV-MAG Duosida, 7.2 kW, 32 A, monofazat, 0.5 m

625.29 Lei

Cablu adaptor de la Type 1 (cablu) la Type 2 (masina), utilizat pentru alimentarea masinilor electrice cu Type 2 de la statiile cu cablu Type 1. Lungimea cablul... EV-MAG
Similar Cablu adaptor Type 1 la Type 2 EV-MAG Duosida, 7.2 kW, 32 A, monofazat, 0.5 m

Cablu adaptor Type 2 la Type 1 EV-MAG, 32A, 0.5 m

Cablu adaptor Type 2 la Type 1 EV-MAG, 32A, 0.5 m

625.29 Lei

Cablu adaptor de la Type 2 (cablu) la Type 1 (masina), utilizat pentru alimentarea masinilor electrice cu Type 1 de la statiile cu cablu Type 2. Lungimea cablul... EV-MAG
Similar Cablu adaptor Type 2 la Type 1 EV-MAG, 32A, 0.5 m

Cablu combo 3 in 1 micro USB cu adaptor USB-C si Lightning MFI 1m Alb, Goobay 45562

Cablu combo 3 in 1 micro USB cu adaptor USB-C si Lightning MFI 1m Alb, Goobay 45562

65 Lei

Cablu combo 3 in 1 micro USB cu adaptor USB-C si Lightning 1m Alb de incarcare si sincronizare pentru dispozitive Apple iPhone / iPad, Android si USB-C<... Goobay
Similar Cablu combo 3 in 1 micro USB cu adaptor USB-C si Lightning MFI 1m Alb, Goobay 45562

Cablu Assmann, 2 x Displayport tata, 20m, Negru

Cablu Assmann, 2 x Displayport tata, 20m, Negru

463.99 Lei

Culoare : Negru,Tip Accesoriu : Cablu DisplayPort,Lungime cablu (m) : 20... Digitus
Similar Cablu Assmann, 2 x Displayport tata, 20m, Negru

Cablu Assmann, 2 x DisplayPort tata, 15m, Negru

Cablu Assmann, 2 x DisplayPort tata, 15m, Negru

154.99 Lei

Culoare : Negru,Tip Accesoriu : Cablu DisplayPort,Lungime cablu (m) : 15... Digitus
Similar Cablu Assmann, 2 x DisplayPort tata, 15m, Negru

Set 10 buc blocatoare port RJ45 tata + cheie, Delock 20929

Set 10 buc blocatoare port RJ45 tata + cheie, Delock 20929

108 Lei

Cu acest set de blocare port RJ45 de la Delock, mufele RJ45 pot fi securizate împotriva utilizarii neautorizate.
Un total de 5 mufe RJ45 pot fi b... Delock
Similar Set 10 buc blocatoare port RJ45 tata + cheie, Delock 20929

Antenă WLAN panel ATK-P1/2.4GHz (8 dB, 3m cablu, SMA RP tată)

Antenă WLAN panel ATK-P1/2.4GHz (8 dB, 3m cablu, SMA RP tată)

75.87 Lei

Antena ATK-P1/2.4 GHz este folosită la transmisii de date în bandă de 2,4GHz - în principal pentru conexiuni la Internet.Vedere a antenei montate pe suportVeder... DIPOL
Similar Antenă WLAN panel ATK-P1/2.4GHz (8 dB, 3m cablu, SMA RP tată)

Cablu adaptor StarTech, USB 3.0, pentru SATA Converter 2.5, 3.5 inch

Cablu adaptor StarTech, USB 3.0, pentru SATA Converter 2.5, 3.5 inch

233.99 Lei

Compatibilitate : Universal,Tip conector : USB,Culoare : Negru,Greutate : 58 G... Startech
Similar Cablu adaptor StarTech, USB 3.0, pentru SATA Converter 2.5, 3.5 inch

RCA Bit Ten cablu adaptor, CBT 1

RCA Bit Ten cablu adaptor, CBT 1

180 Lei

Conector RCA pentru conexiuni rapide si fara efort între iesirile SPRE UNITATE (2 V min.) Si bit Ten, bit Ten D de intrare Hi-Level.... Audison
Similar RCA Bit Ten cablu adaptor, CBT 1