Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

57.1 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea p... Delock
Similar Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Bleu, Delock 86903

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Bleu, Delock 86903

62.9 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Bleu, Delock 86903

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Verde, Delock 86902

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Verde, Delock 86902

52.71 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Verde, Delock 86902

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM1/OM2 M-M Bej, Delock 86904

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM1/OM2 M-M Bej, Delock 86904

62.9 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM1/OM2 M-M Bej, Delock 86904

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 86906

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 86906

62.9 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 86906

Cupla fibra optica SMA Simplex M-M metalica, Delock 86836

Cupla fibra optica SMA Simplex M-M metalica, Delock 86836

63.4 Lei

Cu aceasta cupla SMA Simplex de la Delock, doua cabluri SMA 905 pot fi usor conectate intre ele.

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex single-mode IP68 protectie apa/praf 1m, Delock 87887

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex single-mode IP68 protectie apa/praf 1m, Delock 87887

135.2 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un switch la un convertor media.
... Delock
Similar Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex single-mode IP68 protectie apa/praf 1m, Delock 87887

Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Single-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87886

Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Single-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87886

126.1 Lei

Acest conector incorporat din fibra optica de la Delock poate fi utilizat intr-un cabinet sau intr-o cutie de distributie pentru a conecta impreuna doi conec... Delock
Similar Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Single-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87886

Cupla fibra optica SC Simplex APC waterproof M-M, Delock 87869

Cupla fibra optica SC Simplex APC waterproof M-M, Delock 87869

52.71 Lei

Acest conector de cablu de la Delock conectează doua cabluri de fibra optica impreuna si este ideal pentru utilizarea in exterior.
... Delock
Similar Cupla fibra optica SC Simplex APC waterproof M-M, Delock 87869

Cupla fibra optica LC Duplex APC waterproof M-M, Delock 87874

Cupla fibra optica LC Duplex APC waterproof M-M, Delock 87874

68.9 Lei

Acest conector de cablu de la Delock conecteaza doua cabluri de fibra optica si este ideal pentru utilizarea in exterior.

IP68 praf si i... Delock
Similar Cupla fibra optica LC Duplex APC waterproof M-M, Delock 87874

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 10m, Delock 86562

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 10m, Delock 86562

100.2 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 10m, Delock 86562

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 5m, Delock 86561

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 5m, Delock 86561

72.9 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 5m, Delock 86561

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 3m, Delock 86560

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 3m, Delock 86560

62.3 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 3m, Delock 86560

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559

57.1 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 0.5m, Delock 86549

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 0.5m, Delock 86549

50.5 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 0.5m, Delock 86549

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 1m, Delock 86558

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 1m, Delock 86558

51.9 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 1m, Delock 86558

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

90.9 Lei

Cu acest adaptor LC Duplex de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele. Cuplarea permite con... Delock
Similar Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

328 Lei

Acest cablu MPO la MPO de la Delock are un conector MPO / PC mama pe ambele parti. Acest lucru permite transmiterea semnalului de fibra optica catre dif... Delock
Similar Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate A multi-mode OM4 2m, Delock 86956

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate A multi-mode OM4 2m, Delock 86956

328 Lei

Acest cablu MPO la MPO de la Delock are un conector MPO / PC mama pe ambele parti. Acest lucru permite transmiterea semnalului de fibra optica catre dif... Delock
Similar Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate A multi-mode OM4 2m, Delock 86956

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM3 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87889

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM3 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87889

141.8 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un switch la un convertor media.
... Delock
Similar Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM3 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87889

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

150.7 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un switch la un convertor media.
... Delock
Similar Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871

Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871

231.1 Lei

Acest cablu MPO-SC de la Delock are un conector MPO / UPC mama pe o parte si un conector de 12 x SC / UPC tata Simplex pe cealalta parte. Acest lucru pe... Delock
Similar Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871

Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 LSOH Uniboot 2m, Delock 85689

Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 LSOH Uniboot 2m, Delock 85689

81.1 Lei

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media. Par... Delock
Similar Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 LSOH Uniboot 2m, Delock 85689

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM4 10m, InLine IL88640P

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM4 10m, InLine IL88640P

89.7 Lei

Cablu fibra optica MPO la 12 x LC Duplex Multi-mode OM3 2m, Delock 84872

Cablu fibra optica MPO la 12 x LC Duplex Multi-mode OM3 2m, Delock 84872

332.11 Lei

Acest cablu MPO la LC de la Delock are un conector MPO / UPC mama pe o parte si un conector tata 12 x LC / UPC tata pe cealalta parte. Acest lucru permite tr... Delock
Similar Cablu fibra optica MPO la 12 x LC Duplex Multi-mode OM3 2m, Delock 84872

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 5m, Delock 85130

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 5m, Delock 85130

74.7 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un m... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 5m, Delock 85130

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 2m, Delock 85128

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 2m, Delock 85128

58.9 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un m... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 2m, Delock 85128

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 3m, Delock 85129

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 3m, Delock 85129

65.3 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un m... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 3m, Delock 85129

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 10m, Delock 85131

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 10m, Delock 85131

90.09 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu modul SPF cu un switch sau un media c... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 10m, Delock 85131

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 1m, Delock 85127

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 1m, Delock 85127

52.8 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un m... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 1m, Delock 85127

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)

127.05 Lei

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)Elemente distinctive:viteze de transfer de până la 10 Gbit/s,Transmisie BiDi/WDM (pe o sing... ULTIMODE
Similar Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)

Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

55.98 Lei

TL-SM321A-2 este un dispozitiv compact, dar puternic, care iti ofera posibilitatea de a transmite date pe distante mai mari si la viteze mai mari, pe o fibra op... TP-LINK
Similar Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1330nm/1270nm, 20 km)

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1330nm/1270nm, 20 km)

127.05 Lei

Vedere din spateElemente distinctive:viteze de transfer de până la 10 Gbit/s,Transmisie BiDi/WDM (pe o singură fibră),pentru fibre singlemode,Tx: 1330 nm, Rx: 1... ULTIMODE
Similar Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1330nm/1270nm, 20 km)

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

92.87 Lei

Modul SFP SC 1000Base-Bx FS-B3524-FS40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1310/15... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

89.38 Lei

Modul SFP LC 1000Base-Bx FS-B5324-FL40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550/13... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

86.52 Lei

Modul SFP LC 1,25G FS-B3524-FL40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1310/1550nm c... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

92.87 Lei

Modul SFP SC 1.25G FS-B5324-FS40D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550/1310nm c... Fibertechnic®
Similar Modul SFP gigabit WDM 40 km singlemode 1550/1310nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

117.61 Lei

Modul SFP LC 1,25G FS-B5324-FL80D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550/1310nm c... Fibertechnic®
Similar Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1550/1310nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

117.61 Lei

Modul SFP LC 1,25G FS-B3524-FL80D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1310/1550nm ... Fibertechnic®
Similar Modul SFP 80km gigabit WDM singlemode 1310/1550nm LC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m, Delock 85087

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m, Delock 85087

73.7 Lei

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 1m, Delock 85132

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 1m, Delock 85132

53.9 Lei

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media.&nbs... Delock
Similar Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 1m, Delock 85132

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 3m, Delock 85134

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 3m, Delock 85134

62.5 Lei

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media.&nbs... Delock
Similar Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 3m, Delock 85134

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 2m, Delock 85133

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 2m, Delock 85133

61.2 Lei

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media.&nbs... Delock
Similar Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 2m, Delock 85133

Cablu fibra optica Multimode LC-LC OM4 Uniboot 5m, Delock 85135

Cablu fibra optica Multimode LC-LC OM4 Uniboot 5m, Delock 85135

80 Lei

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media.&nbs... Delock
Similar Cablu fibra optica Multimode LC-LC OM4 Uniboot 5m, Delock 85135

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 10m, Delock 85136

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 10m, Delock 85136

111.21 Lei

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media.&nbs... Delock
Similar Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 10m, Delock 85136

Modul SFP+ 10GBase-LR SM 1310 nm, Delock 86171

Modul SFP+ 10GBase-LR SM 1310 nm, Delock 86171

200.71 Lei

Acest modul SFP+ poate fi folosit pentru a va extinde comutatorul de 10 Gigabit cu un slot SFP printr-o interfata cu fibra optica.

• Pentru... Delock
Similar Modul SFP+ 10GBase-LR SM 1310 nm, Delock 86171

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

52.73 Lei

Modulul optic SFP ULTIMODE-205/3G funcţionează cu fibre single-mode de până la 20 km, cu viteze de transmisie de până la 1.25 Gb/s.ModululElemente distinctiveco... ULTIMODE
Similar Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

127.04 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve... HIKVISION
Similar GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

Cablu fibră optică autoportant 2xG.657A2 singlemode Tambur 1000m

Cablu fibră optică autoportant 2xG.657A2 singlemode Tambur 1000m

710.07 Lei

Cablu fibră optică autoportant 2xG.657A2 singlemode Tambur 1000mFibra optică L7202_1000 este comercializat larole de 1000 de metriCutia cabluluiCablul este înfă... ULTIMODE
Similar Cablu fibră optică autoportant 2xG.657A2 singlemode Tambur 1000m

Cutie pentru 4 x cuple fibra optica SC Simplex / LC Duplex Alba, Delock 86843

Cutie pentru 4 x cuple fibra optica SC Simplex / LC Duplex Alba, Delock 86843

49.19 Lei

Aceasta cutie de conectare de la Delock poate fi utilizata pentru amplasarea a pana la patru fibre optice SC Simplex sau LC Duplex si poate fi montata p... Delock
Similar Cutie pentru 4 x cuple fibra optica SC Simplex / LC Duplex Alba, Delock 86843

Set media convertor gigabit WDM M-207M singlemode

Set media convertor gigabit WDM M-207M singlemode

365.25 Lei

Media convertorul de fibră optică M-207G face adaptarea de la semnal electric venit pe cablu torsadat STP/UTP la semnal luminos ce este apoi transmis prin cabl... ULTIMODE
Similar Set media convertor gigabit WDM M-207M singlemode

Cleste pentru dezizolat cablu din fibra optica, Delock 90552

Cleste pentru dezizolat cablu din fibra optica, Delock 90552

128.1 Lei

Acest cleste pentru dezizolat cablu de la Delock este ideal pentru dezizolarea cablurilor din fibra optica.

Manevrare usoaraSimilar Cleste pentru dezizolat cablu din fibra optica, Delock 90552

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 1m, Delock 85083

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 1m, Delock 85083

52.8 Lei

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 1m

• Conector Uniboot
• Parghie de extragere
&bu... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 1m, Delock 85083

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 2m, Delock 85084

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 2m, Delock 85084

55.6 Lei

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 2m

• Conector Uniboot
• Parghie de extragere
&bu... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 2m, Delock 85084

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 5m, Delock 85086

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 5m, Delock 85086

63.5 Lei

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 5m

• Conector Uniboot
• Parghie de extragere
&bu... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 5m, Delock 85086

Set media converter ULTIMODE M-407M (o fibra optica singlemode, max. 40 km)

Set media converter ULTIMODE M-407M (o fibra optica singlemode, max. 40 km)

183.39 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-407M transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră ... ULTIMODE
Similar Set media converter ULTIMODE M-407M (o fibra optica singlemode, max. 40 km)

Set media converter gigabit ULTIMODE M-207G 1Gb/s (WDM, singlemode, 20 km)

Set media converter gigabit ULTIMODE M-207G 1Gb/s (WDM, singlemode, 20 km)

349.54 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-207G transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu FTP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră ... ULTIMODE
Similar Set media converter gigabit ULTIMODE M-207G 1Gb/s (WDM, singlemode, 20 km)

Set media converter ULTIMODE M-207M (WDM, singlemode, 20 km)

Set media converter ULTIMODE M-207M (WDM, singlemode, 20 km)

164.22 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-207M transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră ... ULTIMODE
Similar Set media converter ULTIMODE M-207M (WDM, singlemode, 20 km)

Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

486.46 Lei

Transmitatorul SFP Allied Telesis AT-SPLX10 accepta lungimi de legatura de pana la 10 km pe fibra SMF duplex LC. Monitorizarea digitala a diagnosticului este di... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

Set media converter ULTIMODE M-407M-2 (singlemode 40km, switch două porturi)

Set media converter ULTIMODE M-407M-2 (singlemode 40km, switch două porturi)

222.35 Lei

Setul de media convertoare ULTIMODE M-407M-2 transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibr... ULTIMODE
Similar Set media converter ULTIMODE M-407M-2 (singlemode 40km, switch două porturi)

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km SC Ultimode

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km SC Ultimode

92.83 Lei

Kit module SFP gigabit singlemode cu comunicație WDM. Pentru transmisii de date la distanțe de până la 20 km pe o singură fibră optică singlemode conectorizată ... ULTIMODE
Similar Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km SC Ultimode

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km LC Ultimode

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km LC Ultimode

79.68 Lei

Kit module SFP gigabit singlemode cu comunicație WDM. Pentru transmisii de date la distanțe de până la 20 km pe o singură fibră optică singlemode conectorizată ... ULTIMODE
Similar Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km LC Ultimode

Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

184 Lei

QLSFP3211- este un dispozitiv compact, dar puternic, care iti ofera posibilitatea de a transmite date pe distante de pana la 10 km si la viteze mai mari, pe o f... Schrack
Similar Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps