Set media converter ULTIMODE M-207M (WDM, singlemode, 20 km)

Set media converter ULTIMODE M-407M-2 (singlemode 40km, switch două porturi)

Set media converter ULTIMODE M-407M-2 (singlemode 40km, switch două porturi)

222.35 Lei

Setul de media convertoare ULTIMODE M-407M-2 transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibr... ULTIMODE
Similar Set media converter ULTIMODE M-407M-2 (singlemode 40km, switch două porturi)

Set media converter gigabit ULTIMODE M-207G 1Gb/s (WDM, singlemode, 20 km)

Set media converter gigabit ULTIMODE M-207G 1Gb/s (WDM, singlemode, 20 km)

349.54 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-207G transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu FTP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră ... ULTIMODE
Similar Set media converter gigabit ULTIMODE M-207G 1Gb/s (WDM, singlemode, 20 km)

Set media converter ULTIMODE M-207M (WDM, singlemode, 20 km)

Set media converter ULTIMODE M-207M (WDM, singlemode, 20 km)

164.22 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-207M transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră ... ULTIMODE
Similar Set media converter ULTIMODE M-207M (WDM, singlemode, 20 km)

Set media converter ULTIMODE M-407M (o fibra optica singlemode, max. 40 km)

Set media converter ULTIMODE M-407M (o fibra optica singlemode, max. 40 km)

183.39 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-407M transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră ... ULTIMODE
Similar Set media converter ULTIMODE M-407M (o fibra optica singlemode, max. 40 km)

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km SC Ultimode

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km SC Ultimode

92.83 Lei

Kit module SFP gigabit singlemode cu comunicație WDM. Pentru transmisii de date la distanțe de până la 20 km pe o singură fibră optică singlemode conectorizată ... ULTIMODE
Similar Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km SC Ultimode

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km LC Ultimode

Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km LC Ultimode

79.68 Lei

Kit module SFP gigabit singlemode cu comunicație WDM. Pentru transmisii de date la distanțe de până la 20 km pe o singură fibră optică singlemode conectorizată ... ULTIMODE
Similar Kit SFP gigabit WDM singlemode 20 km LC Ultimode

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

52.73 Lei

Modulul optic SFP ULTIMODE-205/3G funcţionează cu fibre single-mode de până la 20 km, cu viteze de transmisie de până la 1.25 Gb/s.ModululElemente distinctiveco... ULTIMODE
Similar Modul Gigabit ULTIMODE SFP-205/3G SC (WDM, 1550/1310, singlemode, 20 km)

Media convertor ULTIMODE M-023M (multimode, 2 km)

Media convertor ULTIMODE M-023M (multimode, 2 km)

70.03 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-023M transformă semnalele electrice (semnal date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin... ULTIMODE
Similar Media convertor ULTIMODE M-023M (multimode, 2 km)

Set media convertor gigabit WDM M-207M singlemode

Set media convertor gigabit WDM M-207M singlemode

365.25 Lei

Media convertorul de fibră optică M-207G face adaptarea de la semnal electric venit pe cablu torsadat STP/UTP la semnal luminos ce este apoi transmis prin cabl... ULTIMODE
Similar Set media convertor gigabit WDM M-207M singlemode

Media convertor gigabit M-203G (SM, max. 20 km)

Media convertor gigabit M-203G (SM, max. 20 km)

111.17 Lei

Convertorul media ULTIMODE M-203G Din partea opusă Alimentatorul inclus Elemente distinctive: 1 x port Ethernet 10/100/1000 Mbps (RJ-45) distanţa maximă de tra... ULTIMODE
Similar Media convertor gigabit M-203G (SM, max. 20 km)

Media convertor gigabit M-023G (două fibre multimode, 2 km)

Media convertor gigabit M-023G (două fibre multimode, 2 km)

106.58 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-023G transformă semnalele electrice (semnal date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin... ULTIMODE
Similar Media convertor gigabit M-023G (două fibre multimode, 2 km)

Media convertor Gigabit TP-Link TL-FC311B-20, 2 porturi, SC, 20 Km, single-mode

Media convertor Gigabit TP-Link TL-FC311B-20, 2 porturi, SC, 20 Km, single-mode

100.67 Lei

TL-FC311B-20 este un media convertor Gigabit de la TP-Link, proiectat pentru a realiza conexiuni cu fibra optica pe distante lungi cuprinse intre 2 Km si 20 Km,... TP-LINK
Similar Media convertor Gigabit TP-Link TL-FC311B-20, 2 porturi, SC, 20 Km, single-mode

Media convertor Gigabit TP-Link TL-FC311A-20, 2 porturi, SC, 20 Km, single-mode

Media convertor Gigabit TP-Link TL-FC311A-20, 2 porturi, SC, 20 Km, single-mode

120.81 Lei

TL-FC311A-20 este un media convertor Gigabit de la TP-Link, proiectat pentru a realiza conexiuni cu fibra optica pe distante lungi cuprinse intre 2 Km si 20 Km.... TP-LINK
Similar Media convertor Gigabit TP-Link TL-FC311A-20, 2 porturi, SC, 20 Km, single-mode

Media convertor Gigabit TP-Link TL-FC311A-2, 2 porturi, SC, 2 Km, single-mode

Media convertor Gigabit TP-Link TL-FC311A-2, 2 porturi, SC, 2 Km, single-mode

100.67 Lei

TL-FC311A-2 este un media convertor Gigabit de la TP-Link, proiectat pentru a realiza conexiuni cu fibra optica pe distante scurte (max 2 Km). Portul RJ45, impr... TP-LINK
Similar Media convertor Gigabit TP-Link TL-FC311A-2, 2 porturi, SC, 2 Km, single-mode

Media convertor TP-Link MC112CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 20 Km, montabil in rack

Media convertor TP-Link MC112CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 20 Km, montabil in rack

112.1 Lei

MC112CS este un convertor media, de la TP-Link. Acesta transfera datele de la conexiunea pe cupru UTP 10/100BASE-TX la fibra optica 100BASE-FX sau invers. Dispu... TP-LINK
Similar Media convertor TP-Link MC112CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 20 Km, montabil in rack

Media convertor Gigabit TP-Link TL-FC311B-2, 2 porturi, 2 Km, SC, single-mode

Media convertor Gigabit TP-Link TL-FC311B-2, 2 porturi, 2 Km, SC, single-mode

109 Lei

TL-FC311B-2 este un media convertor Gigabit de la TP-Link, proiectat pentru a realiza conexiuni cu fibra optica pe o distanta de 2 km, ideal pentru conexiunile ... TP-LINK
Similar Media convertor Gigabit TP-Link TL-FC311B-2, 2 porturi, 2 Km, SC, single-mode

Media Convertor MM conector SC 100Mb/s 2KM TP-Link - MC100CM

Media Convertor MM conector SC 100Mb/s 2KM TP-Link - MC100CM

160.65 Lei

Media Convertor MM conector SC 100Mb/s 2KM - MC100CM Specificatii Rata de Transfer 10/100 Mb/s Standerde IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Distanta de transm... Rovision
Similar Media Convertor MM conector SC 100Mb/s 2KM TP-Link - MC100CM

Media convertor 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack TP-Link MC210CS

Media convertor 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack TP-Link MC210CS

177.01 Lei

Descriere: MC210CS este un media convertor single-mod, de la TP-Link. Dispune de 1 port de retea RJ45 10/100/1000 Mbps si 1 port SC/UPC 1000 Mbps. Integreaza fu... Rovision
Similar Media convertor 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack TP-Link MC210CS

Media convertor TP-Link MC210CS, 10/100/1000 Gbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack

Media convertor TP-Link MC210CS, 10/100/1000 Gbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack

151.98 Lei

MC210CS este un media convertor single-mod, de la TP-Link. Dispune de 1 port de retea RJ45 10/100/1000 Mbps si 1 port SC/UPC 1000 Mbps. Integreaza functii de Au... TP-LINK
Similar Media convertor TP-Link MC210CS, 10/100/1000 Gbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack

Modul single mod SFP Ubiquiti UF-INSTANT, 1Gbps, 20 Km

Modul single mod SFP Ubiquiti UF-INSTANT, 1Gbps, 20 Km

274.64 Lei

UF-INSTANT este un dispozitiv de retea folosit pentru a te conecta la un furnizor de servicii de internet cu fibra optica. Acesta include in mod obisnuit o inte... UBiQUiTi
Similar Modul single mod SFP Ubiquiti UF-INSTANT, 1Gbps, 20 Km

Modul single mod SFP/SFP+ Ubiquiti UF-SM-1G-S, 1G, BiDi, 3.000 m

Modul single mod SFP/SFP+ Ubiquiti UF-SM-1G-S, 1G, BiDi, 3.000 m

115.12 Lei

UF-SM-1G-S este un modul multi mod SFP/SFP+, de la Ubiquiti. Acesta se foloseste pentru conexiuni single-mod, oferind o extindere dincolo de limita de rete... UBiQUiTi
Similar Modul single mod SFP/SFP+ Ubiquiti UF-SM-1G-S, 1G, BiDi, 3.000 m