Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 50m, InLine IL88526P

Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 50m, InLine IL88526P

Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 50m, InLine IL88526P

331.7 Lei

Cablu fibra optica LC- LC Duplex Multimode OM4 LSOH 20m, InLine IL88523P

Cablu fibra optica LC- LC Duplex Multimode OM4 LSOH 20m, InLine IL88523P

159.4 Lei

Cablu fibra optica LC- LC Duplex Multimode OM3 LSOH 30m, InLine IL88530O

Cablu fibra optica LC- LC Duplex Multimode OM3 LSOH 30m, InLine IL88530O

95.7 Lei

Cablu fibra optica LC- LC Duplex Multimode OM3 LSOH 20m, InLine IL88523O

Cablu fibra optica LC- LC Duplex Multimode OM3 LSOH 20m, InLine IL88523O

80.19 Lei

Cablu fibra optica LC- LC Duplex Multimode OM5 LSOH 20m, InLine IL88523Q

Cablu fibra optica LC- LC Duplex Multimode OM5 LSOH 20m, InLine IL88523Q

257.69 Lei

Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 40m, InLine IL88540P

Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 40m, InLine IL88540P

253.9 Lei

Cablu fibra optica LC-LC OM5 Duplex Multimode 25m, InLine IL88525Q

Cablu fibra optica LC-LC OM5 Duplex Multimode 25m, InLine IL88525Q

319 Lei

Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 25m, InLine IL88525P

Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 25m, InLine IL88525P

169.9 Lei

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM4 20m, InLine IL83520P

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM4 20m, InLine IL83520P

131.9 Lei

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM5 20m, InLine IL83520Q

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM5 20m, InLine IL83520Q

267.8 Lei

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM5 25m, InLine IL83525Q

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM5 25m, InLine IL83525Q

298.4 Lei

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM5 15m, InLine IL83515Q

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM5 15m, InLine IL83515Q

221.3 Lei

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM5 10m, InLine IL83510Q

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM5 10m, InLine IL83510Q

150.59 Lei

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM5 7.5m, InLine IL83575Q

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM5 7.5m, InLine IL83575Q

122.3 Lei

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM5 5m, InLine IL83505Q

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM5 5m, InLine IL83505Q

93.3 Lei

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM5 3m, InLine IL83503Q

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM5 3m, InLine IL83503Q

62.5 Lei

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM5 2m, InLine IL83502Q

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM5 2m, InLine IL83502Q

50.5 Lei

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM4 25m, InLine IL83525P

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM4 25m, InLine IL83525P

176.5 Lei

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM4 15m, InLine IL83515P

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM4 15m, InLine IL83515P

111.8 Lei

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM4 10m, InLine IL83510P

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM4 10m, InLine IL83510P

81.4 Lei

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM4 7.5m, InLine IL83575P

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM4 7.5m, InLine IL83575P

70.5 Lei

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM4 5m, InLine IL83505P

Cablu fibra optica SC-SC Duplex OM4 5m, InLine IL83505P

63.9 Lei

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM5 25m, InLine IL88638Q

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM5 25m, InLine IL88638Q

349.3 Lei

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM5 20m, InLine IL88639Q

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM5 20m, InLine IL88639Q

271.5 Lei

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM5 15m, InLine IL88655Q

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM5 15m, InLine IL88655Q

230 Lei

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM5 10m, InLine IL88640Q

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM5 10m, InLine IL88640Q

146.5 Lei

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM5 7.5m, InLine IL88647Q

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM5 7.5m, InLine IL88647Q

131.5 Lei

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM5 2m, InLine IL88642Q

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM5 2m, InLine IL88642Q

58.6 Lei

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM5 5m, InLine IL88645Q

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM5 5m, InLine IL88645Q

87.8 Lei

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM5 3m, InLine IL88643Q

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM5 3m, InLine IL88643Q

67.29 Lei

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM4 20m, InLine IL88639P

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM4 20m, InLine IL88639P

149 Lei

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM4 25m, InLine IL88638P

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM4 25m, InLine IL88638P

177.1 Lei

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM4 7.5m, InLine IL88647P

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM4 7.5m, InLine IL88647P

72.6 Lei

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM4 15m, InLine IL88655P

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM4 15m, InLine IL88655P

115.1 Lei

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM4 5m, InLine IL88645P

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM4 5m, InLine IL88645P

54.1 Lei

Cablu fibra optica LC-LC OM3 Duplex Multimode 10m, Lindy L46374

Cablu fibra optica LC-LC OM3 Duplex Multimode 10m, Lindy L46374

81.3 Lei

Cablurile patch-uri din fibra optica LINDY Multimode sunt ideale pentru utilizarea in telecomunicatii si pentru conexiuni de date de mare viteza, potrivite p... Lindy
Similar Cablu fibra optica LC-LC OM3 Duplex Multimode 10m, Lindy L46374

Cablu fibra optica duplex Multimode LC - LC OM5 verde 20m, Lindy L46316

Cablu fibra optica duplex Multimode LC - LC OM5 verde 20m, Lindy L46316

313.2 Lei

Cablurile patch-uri din fibra optica LINDY Multimode sunt ideale pentru utilizarea in telecomunicatii si pentru conexiuni de date de mare viteza, potrivite p... Lindy
Similar Cablu fibra optica duplex Multimode LC - LC OM5 verde 20m, Lindy L46316

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM4 10m, InLine IL88640P

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM4 10m, InLine IL88640P

89.7 Lei

Patchcord MM SC - LC 20m duplex multimode OM3 (50/125um)

Patchcord MM SC - LC 20m duplex multimode OM3 (50/125um)

72.74 Lei

Patchcord fibră optică multimode OM3 cu conectori SC - LC duplex, lungime 20 m. Fibra optică folosită în patchcord este Corning OM3 (MM 50/125um). Patchcordul d... Fibertechnic®
Similar Patchcord MM SC - LC 20m duplex multimode OM3 (50/125um)

Patchcord 2xST - 2xSC OM2 multimode duplex 10 m

Patchcord 2xST - 2xSC OM2 multimode duplex 10 m

53.97 Lei

Patchcord fibră optică duplex multimode OM2 (50/125) cu conectori 2xST - 2xSC (două fibre), lungime 10 m. Patchcord din fibră optică Corning OM2 (MM 50/125um).P... Fibertechnic®
Similar Patchcord 2xST - 2xSC OM2 multimode duplex 10 m

Patchcord SC-LC MM OM3 duplex 25m

Patchcord SC-LC MM OM3 duplex 25m

90.86 Lei

Patchcord fibră optică multimode cu conectori duplex SC-LC (două fibre), lungime 10m. Fibra optică folosită în patchcord este Corning OM3 (MM 50/125um. Patchcor... Fibertechnic®
Similar Patchcord SC-LC MM OM3 duplex 25m

Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 30m

Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 30m

100.59 Lei

Patchcord fibră optică multimode cu conectori duplex SC-SC (două fibre), lungime 30m. Fibra optică folosită în patchcord este Corning OM3 (MM 50/125um. Patchcor... Fibertechnic®
Similar Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 30m

Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 20m

Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 20m

87.59 Lei

Patchcord fibră optică multimode cu conectori duplex SC-SC (două fibre), lungime 20m. Fibra optică folosită în patchcord este Corning OM3 (MM 50/125um. Patchcor... Fibertechnic®
Similar Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 20m

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 10m, Roline 21.15.9507

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 10m, Roline 21.15.9507

78.69 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu conexiune LSH.

Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
Material fara halogeni si ignifug, gal... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 10m, Roline 21.15.9507

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 3m, Roline 21.15.9503

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 3m, Roline 21.15.9503

66.1 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu conexiune LSH.

Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
Material fara halogeni si ignifug, gal... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 3m, Roline 21.15.9503

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 2m, Roline 21.15.9502

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 2m, Roline 21.15.9502

64.3 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu conexiune LSH.

Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
Material fara halogeni si ignifug, gal... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 2m, Roline 21.15.9502

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 7.5m, Roline 21.15.9506

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 7.5m, Roline 21.15.9506

74.3 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu conexiune LSH.

Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
Material fara halogeni si ignifug, gal... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 7.5m, Roline 21.15.9506

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 5m, Roline 21.15.9505

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 5m, Roline 21.15.9505

69.81 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu conexiune LSH.

Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
Material fara halogeni si ignifug, gal... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 5m, Roline 21.15.9505

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 1m, Roline 21.15.9501

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 1m, Roline 21.15.9501

62.5 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu conexiune LSH.

Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
Material fara halogeni si ignifug, gal... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 1m, Roline 21.15.9501

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 0.5m, Roline 21.15.9500

Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 0.5m, Roline 21.15.9500

61.59 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu conexiune LSH.

Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
Material fara halogeni si ignifug, gal... Roline
Similar Cablu fibra optica duplex LSH - LSH, APC ground, LSOH, Galben 0.5m, Roline 21.15.9500

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 10m, Roline 21.15.9497

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 10m, Roline 21.15.9497

113.6 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de protectie ridicata pe ambele parti.

Cablu duplex cu tip fibre OM4 de 50 / 125μm... Roline
Similar Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 10m, Roline 21.15.9497

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 7.5m, Roline 21.15.9496

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 7.5m, Roline 21.15.9496

99.9 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de protectie ridicata pe ambele parti.

Cablu duplex cu tip fibre OM4 de 50 / 125μm... Roline
Similar Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 7.5m, Roline 21.15.9496

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 5m, Roline 21.15.9495

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 5m, Roline 21.15.9495

86.1 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de protectie ridicata pe ambele parti.

Cablu duplex cu tip fibre OM4 de 50 / 125μm... Roline
Similar Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 5m, Roline 21.15.9495

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 2m, Roline 21.15.9492

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 2m, Roline 21.15.9492

69.6 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de protectie ridicata pe ambele parti.

Cablu duplex cu tip fibre OM4 de 50 / 125μm... Roline
Similar Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 2m, Roline 21.15.9492

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 3m, Roline 21.15.9493

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 3m, Roline 21.15.9493

75.1 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de protectie ridicata pe ambele parti.

Cablu duplex cu tip fibre OM4 de 50 / 125μm... Roline
Similar Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 3m, Roline 21.15.9493