Convertor RS232 - RS485 YA-001

Convertor RS232 - RS485 YA-001

Convertor RS232 - RS485 YA-001

66.94 Lei

YA-001 este un convertor RS232 - RS485. Are o rata a bitilor cuprinsa intre 300-115000 bps. Alimentarea se face din portul RS232 iar distanta de tansmisie este... Y OEM
Similar Convertor RS232 - RS485 YA-001

Convertor RS232 - RS485 / RS422 YA-005

Convertor RS232 - RS485 / RS422 YA-005

223.13 Lei

YA-005 este un convertor RS232 - RS485 / RS422. Are o rata a bitilor cuprinsa intre 300-115000 bps. Distanta de tansmisie este de 5000 m (portul RS485) si 5 m ... Spyshop
Similar Convertor RS232 - RS485 / RS422 YA-005

Modul convertor LAN la RS232/485 RBH LIF-200, 512 K, 9-24 V

Modul convertor LAN la RS232/485 RBH LIF-200, 512 K, 9-24 V

886 Lei

RBH LIF-200 convertor LAN la RS232/RS485 este un mod ieftin de a conecta panourile de control al accesului RBH la o gazda prin internet sau o retea locala/larga... RBH
Similar Modul convertor LAN la RS232/485 RBH LIF-200, 512 K, 9-24 V

Convertor RS485 - RS232 Gemway CONV.01

Convertor RS485 - RS232 Gemway CONV.01

84.43 Lei

CONV.01 este un onvertor RS485 - RS232 de la Genway. Acesta este utilizat pentru conectarea panoului la calculator. Programul de rulare se ofera gratuit. Acest... Genway
Similar Convertor RS485 - RS232 Gemway CONV.01

Convertor USB 2.0 - RS485 YA-002

Convertor USB 2.0 - RS485 YA-002

149.94 Lei

YA-002 este un convertor USB 2.0 - RS485. Are o rata a bitilor cuprinsa intre 300-115000 bps. Alimentarea se face din portul USB (5Vcc) iar distanta de tansmis... Y OEM
Similar Convertor USB 2.0 - RS485 YA-002

Interfata RS232, RS485

Interfata RS232, RS485

54.1 Lei

Interfata RS232 - RS485, auto-alimentata din portul serial; 1200 m.... OEM
Similar Interfata RS232, RS485

Convertor USB - RS232 YA-003

Convertor USB - RS232 YA-003

128.52 Lei

YA-003 este un convertor USB - RS232. Alimentarea se face din portul USB (5Vcc). ... Spyshop
Similar Convertor USB - RS232 YA-003

Convertor de la RS232 la USB C-TEC BF232

Convertor de la RS232 la USB C-TEC BF232

303 Lei

C-TEC BF232 este un convertor de la RS232 la USB (permite conectarea 5AF7070000 la un conector USB). ... C-TEC
Similar Convertor de la RS232 la USB C-TEC BF232

Cablu convertor USB - RS232 MD-24U, 30 cm

Cablu convertor USB - RS232 MD-24U, 30 cm

96 Lei

MD-24U este un cablu convertor USB - RS232 cu lungime de 30 cm.... OEM
Similar Cablu convertor USB - RS232 MD-24U, 30 cm

Convertor pentru conectarea statiilor de apel la PC RS485-USB

Convertor pentru conectarea statiilor de apel la PC RS485-USB

273.7 Lei

RS485-USB este un convertor pentru conectarea statiilor de apel multi-apartament la PC in vederea programarii. Acesta este compatibil cu softul DT-CONFIG pentr... Y OEM
Similar Convertor pentru conectarea statiilor de apel la PC RS485-USB

Modul convertor RS232 - RS485 UTC ATS1741, 1.5 km, 100 mA

Modul convertor RS232 - RS485 UTC ATS1741, 1.5 km, 100 mA

540.31 Lei

ATS1741 este un modul interfata ce converteste RS-232 in RS-485 si permite extinderea data busului Advisor Master. O conexiune PC RS-232 poate fi realizata doar... UTC Fire&Security
Similar Modul convertor RS232 - RS485 UTC ATS1741, 1.5 km, 100 mA

Convertor USB la RS232 Kentec U187

Convertor USB la RS232 Kentec U187

510 Lei

Kentec U187 este un convertor USB la RS232 pentru cablul aferent software-ului de configurare.... Kentec
Similar Convertor USB la RS232 Kentec U187

Convertor integrat RS232/422/485 la TCP/IP Kentec ATC 2000, sina DIN, 10/100 Mbps

Convertor integrat RS232/422/485 la TCP/IP Kentec ATC 2000, sina DIN, 10/100 Mbps

812.66 Lei

Kentec ATC 2000 este un convertor integrat RS232/422/485 la TCP/IP cu functii robuste de gestionare a sistemului si retelei, conceput pentru accesarea si contro... Kentec
Similar Convertor integrat RS232/422/485 la TCP/IP Kentec ATC 2000, sina DIN, 10/100 Mbps

Convertor integrat RS232/422/485 la TCP/IP Kentec ATC 1000, sina DIN, 10/100 Mbps

Convertor integrat RS232/422/485 la TCP/IP Kentec ATC 1000, sina DIN, 10/100 Mbps

530 Lei

Kentec ATC 1000 este un convertor integrat RS232/422/485 la TCP/IP cu functii robuste de gestionare a sistemului si retelei, conceput pentru accesarea si contro... Kentec
Similar Convertor integrat RS232/422/485 la TCP/IP Kentec ATC 1000, sina DIN, 10/100 Mbps

Convertor RS485 Paradox CVT485

Convertor RS485 Paradox CVT485

143.3 Lei

Convertor RS485 Paradox CVT485.... Paradox
Similar Convertor RS485 Paradox CVT485

Convertor RS232 la RS485/RS422 bidirectional cu alimentare, ATEN IC-485S

Convertor RS232 la RS485/RS422 bidirectional cu alimentare, ATEN IC-485S

182.11 Lei

Solutia ideala pentru convertarea semnalului RS-232 in si de la semnal RS-422/RS-485 ... ATEN
Similar Convertor RS232 la RS485/RS422 bidirectional cu alimentare, ATEN IC-485S

Convertor USB RS-232 Pyronix EUR-USB/SERIAL

Convertor USB RS-232 Pyronix EUR-USB/SERIAL

139.83 Lei

EUR-USB/SERIAL este un convertor USB RS232 Pyronix. Acesta se foloseste la laptop-urile si PC-urile care nu au port serial RS-232 (functioneaza cu EUR-055). Di... Pyronix
Similar Convertor USB RS-232 Pyronix EUR-USB/SERIAL

NET2 RS232/485 convertor in cutie plastic Paxton 455-477-EX, 12 V, 115.2 kbps

NET2 RS232/485 convertor in cutie plastic Paxton 455-477-EX, 12 V, 115.2 kbps

1143 Lei

Convertorul este furnizat intr-o carcasa de plastic negra, cu o sursa de alimentare de 12 V DC 1 A. ... Paxton
Similar NET2 RS232/485 convertor in cutie plastic Paxton 455-477-EX, 12 V, 115.2 kbps

CONVERTOR RS-232 LA RS-485 ACC-485

CONVERTOR RS-232 LA RS-485 ACC-485

771 Lei

Convertor RS-232 la RS-485, functioneaza atat cu echipamente ICT cat si cu alte produse pentru RS-485, in aplicatii de control acces, sisteme de securitate si a... Spyshop
Similar CONVERTOR RS-232 LA RS-485 ACC-485

Interfata de retea RS485 SEKA PTI

Interfata de retea RS485 SEKA PTI

169 Lei

Interfata retea RS485 SEKA PTI pentru conectare controllere PTZ.... Seka
Similar Interfata de retea RS485 SEKA PTI

CONVERTOR PYRONIX RS 232/485

CONVERTOR PYRONIX RS 232/485

582 Lei

Convertor Pyronix RS-232/RS-485 pentru conectarea la calculator al unei magistrale de HUB-uri ce monitorizeaza centralele de avertizare efractie din seria MATRI... Pyronix
Similar CONVERTOR PYRONIX RS 232/485

Convertor Wiegand DT-ACC sisteme 2Easy, 24 Vcc

Convertor Wiegand DT-ACC sisteme 2Easy, 24 Vcc

52.06 Lei

DT-ACC este un convertor Wiegand care extrage datele de la magistrala 2Easy (numai pentru CDV-DDP). ... Y OEM
Similar Convertor Wiegand DT-ACC sisteme 2Easy, 24 Vcc

Convertor HDMI la 3 x RCA Composite video+Audio alimentare USB, KHCON-16

Convertor HDMI la 3 x RCA Composite video+Audio alimentare USB, KHCON-16

196.9 Lei

Acest convertor permite conectarea diferitelor monitoare cu interfata composite (rosu/alb/galben) la diferite sisteme (PC/laptop) cu HDMI.
Functioneaza ... OEM
Similar Convertor HDMI la 3 x RCA Composite video+Audio alimentare USB, KHCON-16

Placa cu releu PCB-506A, LED, convertor

Placa cu releu PCB-506A, LED, convertor

14.88 Lei

PCB-506A este o placa cu releu, LED si convertor. Acesta se foloseste in sistemele de control ale usilor. Dispune de modurile normal inchis/deschis/COM. ... Y OEM
Similar Placa cu releu PCB-506A, LED, convertor

Convertor Gateway IP sisteme 2Easy DT-IPG, 2 fire, 24 Vcc

Convertor Gateway IP sisteme 2Easy DT-IPG, 2 fire, 24 Vcc

296.01 Lei

DT-IPG este un convertor Gateway IP compatibil cu sistemele 2Easy. Acesta ajuta la crearea sistemelor hibrid (analogic 2 fire si IP) mari de pana la 6368 de ap... Y OEM
Similar Convertor Gateway IP sisteme 2Easy DT-IPG, 2 fire, 24 Vcc

Convertor Genway USB - RS 485

Convertor Genway USB - RS 485

151.97 Lei

USB - RS 485 este un convertor USB - RS 485 de la Genway. ... Genway
Similar Convertor Genway USB - RS 485

Media convertor UOF7201E, 100 Mbps, 1 port SFP

Media convertor UOF7201E, 100 Mbps, 1 port SFP

147.26 Lei

UOF7201E este un media convertor folosit la extinderea unei retele ethternet cu ajutorul unei fibre optice. Dispune de un port SFP ce permite conectarea oricar... Y OEM
Similar Media convertor UOF7201E, 100 Mbps, 1 port SFP

Convertor camera analogica SD la standard DT-CAM DT-CCU, 24 Vcc

Convertor camera analogica SD la standard DT-CAM DT-CCU, 24 Vcc

23.8 Lei

DT-CCU este un convertor camera analogica SD la standard DT-CAM de dimensiuni reduse, este compatibil cu camerele analogice SD. Acesta nu necesita ajustari sup... Y OEM
Similar Convertor camera analogica SD la standard DT-CAM DT-CCU, 24 Vcc

Media convertor UOF7201GE, 1000 Mbps, 1 port SFP

Media convertor UOF7201GE, 1000 Mbps, 1 port SFP

196.35 Lei

UOF7201GE este un media convertor folosit la extinderea unei retele ethernet cu ajutorul unei fibre optice. Dispune de 1 port SFP ce permite conectarea oricaru... Y OEM
Similar Media convertor UOF7201GE, 1000 Mbps, 1 port SFP

Convertor Composite 3 x RCA la HDMI Full HD

Convertor Composite 3 x RCA la HDMI Full HD

157.7 Lei

PremiumCord AV Composite si convertor audio stereo la HDMI 1080P sau 720P

- Converteste semnalul de la interfata AV la interfata digitala HDMI a m... OEM
Similar Convertor Composite 3 x RCA la HDMI Full HD

Media convertor TP-Link MC111CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, 20 Km, montabil in rack

Media convertor TP-Link MC111CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, 20 Km, montabil in rack

114.5 Lei

MC111CS este un convertor media, de la TP-Link. Acesta transfera datele de la conexiunea pe cupru UTP 10/100BASE-TX la fibra optica 100BASE-FX sau invers. A fos... TP-LINK
Similar Media convertor TP-Link MC111CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, 20 Km, montabil in rack

Media convertor UOF7301E-POE, 100 Mbps, 1 port SFP, 1 port PoE

Media convertor UOF7301E-POE, 100 Mbps, 1 port SFP, 1 port PoE

206.76 Lei

UOF7301E-POE este un media convertor folosit la extinderea unei retele ethernet cu ajutorul unei fibre optice. Dispune de 1 port SFP ce permite conectarea oric... Y OEM
Similar Media convertor UOF7301E-POE, 100 Mbps, 1 port SFP, 1 port PoE

Media convertor SC multi-mode - RJ 45 Gigabit, TP-Link MC200CM

Media convertor SC multi-mode - RJ 45 Gigabit, TP-Link MC200CM

164.3 Lei

MC200CM este un convertor media care transferă datele de la conexiunea pe cupru 1000Base-T la fibră optică 1000BASE-SX sau vice versa. Proiectat în con... TP-Link
Similar Media convertor SC multi-mode - RJ 45 Gigabit, TP-Link MC200CM

Media convertor TP-Link MC112CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 20 Km, montabil in rack

Media convertor TP-Link MC112CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 20 Km, montabil in rack

114.5 Lei

MC112CS este un convertor media, de la TP-Link. Acesta transfera datele de la conexiunea pe cupru UTP 10/100BASE-TX la fibra optica 100BASE-FX sau invers. Dispu... TP-LINK
Similar Media convertor TP-Link MC112CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 20 Km, montabil in rack

Media convertor Gigabit RJ45 - SC single mode, TP-Link MC210CS

Media convertor Gigabit RJ45 - SC single mode, TP-Link MC210CS

164.3 Lei

MC210CS este un convertor media care transferă datele de la conexiunea pe cupru 1000Base-T la fibră optică 1000BASE-LX/LH sau vice-versa. Proiectat în ... TP-Link
Similar Media convertor Gigabit RJ45 - SC single mode, TP-Link MC210CS

Media convertor Gigabit TP-Link MC220L, 1 port SFP, multi/single-mod, montabil in rack

Media convertor Gigabit TP-Link MC220L, 1 port SFP, multi/single-mod, montabil in rack

75.99 Lei

MC220L este un media convertor, de la TP-Link. A fost creat pentru a converti fibra 1000BASE-SX/LX pe conexiuni de cupru 10/100/1000BASE-T sau invers. Proiectat... TP-LINK
Similar Media convertor Gigabit TP-Link MC220L, 1 port SFP, multi/single-mod, montabil in rack

Kit convertor video CVBS UOF101VD-S20, 20Km, 2W

Kit convertor video CVBS UOF101VD-S20, 20Km, 2W

495.52 Lei

UOF101VD-S20 este un convertor de semnal video analogic (CVBS) si date (PTZ RS-485) la fibra optica pentru un canal. Semnale sunt transmise necomprimat printr-o... Y OEM
Similar Kit convertor video CVBS UOF101VD-S20, 20Km, 2W

Kit convertor video HD UTP102HV-FS20-1080 analogic, 20 km, 75 ohm

Kit convertor video HD UTP102HV-FS20-1080 analogic, 20 km, 75 ohm

569.77 Lei

Convertor semnal video analogic HD (HD-TVI/ AHD/ HD-CVI) la fibra optica pentru doua canale. Semnalele sunt transmise necomprimat printr-o fibra optica.... Y OEM
Similar Kit convertor video HD UTP102HV-FS20-1080 analogic, 20 km, 75 ohm

Kit convertor video HD UTP101HV-FS20-1080 analogic, 20 km, 75 ohm

Kit convertor video HD UTP101HV-FS20-1080 analogic, 20 km, 75 ohm

412.69 Lei

Convertor semnal video analogic HD (HD-TVI/ AHD/ HD-CVI) la fibra optica pentru un canal. Semnalele sunt transmise necomprimat printr-o fibra optica. Surse de a... Y OEM
Similar Kit convertor video HD UTP101HV-FS20-1080 analogic, 20 km, 75 ohm

Convertor semnal AV UTP31-AV-HDMI HDMI/ VGA,

Convertor semnal AV UTP31-AV-HDMI HDMI/ VGA,

281.32 Lei

UTP31-AV-HDMI este un convertor de semnal video AV la HDMI si VGA. Convertorul are consumul de ... Y OEM
Similar Convertor semnal AV UTP31-AV-HDMI HDMI/ VGA,

Media convertor Gigabit Ethernet RJ 45 - Multi-mode/Single-mode SFP, TP-Link MC220L

Media convertor Gigabit Ethernet RJ 45 - Multi-mode/Single-mode SFP, TP-Link MC220L

89.6 Lei

MC220L este un convertor media care transferă datele de la conexiunea pe cupru 1000Base-T la fibră optică 1000BASE-SX/LX/LH sau vice-versa. Proiectat î... TP-Link
Similar Media convertor Gigabit Ethernet RJ 45 - Multi-mode/Single-mode SFP, TP-Link MC220L

Media convertor TP-Link MC100CM, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, 2 Km, montabil in rack

Media convertor TP-Link MC100CM, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, 2 Km, montabil in rack

114.5 Lei

MC100CM este un media convertor de la TP-Link. Acesta este folosit pentru extinderea unei retele Ethernet cu ajutorul unei fibre optice. Dispune de 1 port retea... TP-LINK
Similar Media convertor TP-Link MC100CM, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, 2 Km, montabil in rack

Kit convertor video UOF116VD-S20 CVBS, 16 canale video, 20 km, 15 W

Kit convertor video UOF116VD-S20 CVBS, 16 canale video, 20 km, 15 W

2365.13 Lei

Convertor semnal video analogic (CVBS) si date (PTZ RS-485) la fibra optica pentru 16 canale. Semnale sunt transmise necomprimat printr-o fibra optica single-mo... Y OEM
Similar Kit convertor video UOF116VD-S20 CVBS, 16 canale video, 20 km, 15 W

Convertor media TP-Link MC200CM, 10/100/1000 Mbps, 1 port SC/UPC, multi-mod, 550 m, montabil in rack

Convertor media TP-Link MC200CM, 10/100/1000 Mbps, 1 port SC/UPC, multi-mod, 550 m, montabil in rack

153.44 Lei

MC200CM este un media convertor multi-mod, de la TP-Link. Dispune de 1 port de retea RJ45 10/100/1000 Mbps cu functii de Auto-negociere Half Duplex/Full Duplex ... TP-LINK
Similar Convertor media TP-Link MC200CM, 10/100/1000 Mbps, 1 port SC/UPC, multi-mod, 550 m, montabil in rack

Media convertor TP-Link MC210CS, 10/100/1000 Gbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack

Media convertor TP-Link MC210CS, 10/100/1000 Gbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack

169.5 Lei

MC210CS este un media convertor single-mod, de la TP-Link. Dispune de 1 port de retea RJ45 10/100/1000 Mbps si 1 port SC/UPC 1000 Mbps. Integreaza functii de Au... TP-LINK
Similar Media convertor TP-Link MC210CS, 10/100/1000 Gbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack

Convertor de semnal Trioma MOST RCA 3.0

Convertor de semnal Trioma MOST RCA 3.0

1550 Lei

Trioma MOST RCA 3.0Acest adaptor de semnalva ofera posibilitatea de a converti semnalul optic MOST din masina intr-un semnal analog RCA. Va permite sa implement... Trioma
Similar Convertor de semnal Trioma MOST RCA 3.0

Convertor de retea media Allied Telesis AT-SPTX, 1 port RJ45, SFP, 1250 Mbps, 100 m

Convertor de retea media Allied Telesis AT-SPTX, 1 port RJ45, SFP, 1250 Mbps, 100 m

589.15 Lei

Transmitatorul SFP Allied Telesis AT-SPTX accepta lungimi de legatura de pana la 100 m printr-o conexiune de cupru SFP sau printr-un conector RJ-45. Fiecare mod... Allied Telesis
Similar Convertor de retea media Allied Telesis AT-SPTX, 1 port RJ45, SFP, 1250 Mbps, 100 m

Convertor Lightning - Jack 3.5mm/Lightning, Incarcare + Audio - Rosu

Convertor Lightning - Jack 3.5mm/Lightning, Incarcare + Audio - Rosu

29.89 Lei

Specificatii CARACTERISTICI GENERALE Tip conector 1 Jack 3.5 mm Tip conector 2 Lightning Lungime cablu 2x 5cm Culoare Rosu COMPATIBILITATE Model compatibil Ligh...
Similar Convertor Lightning - Jack 3.5mm/Lightning, Incarcare + Audio - Rosu

Convertor RS-485 la USB/RS-232 CDVI Centaur, conector RS-232 D-Sub 9 pini, 9.600/19.200 bps, indicator LED

Convertor RS-485 la USB/RS-232 CDVI Centaur, conector RS-232 D-Sub 9 pini, 9.600/19.200 bps, indicator LED

663 Lei

CDVI Centaur CA-A360USB este o interfata locala intre sistemul de control acces si software-ul Centaur, convertind RS-485 la USB sau RS-232. Conectat intre un P... CDVI
Similar Convertor RS-485 la USB/RS-232 CDVI Centaur, conector RS-232 D-Sub 9 pini, 9.600/19.200 bps, indicator LED

Convertor Lightning - Jack 3.5mm/Lightning, Incarcare + Audio - Rose Gold

Convertor Lightning - Jack 3.5mm/Lightning, Incarcare + Audio - Rose Gold

29.89 Lei

Specificatii CARACTERISTICI GENERALE Tip conector 1 Jack 3.5 mm Tip conector 2 Lightning Lungime cablu 2x 5cm Culoare Rose Gold COMPATIBILITATE Model compatibil...
Similar Convertor Lightning - Jack 3.5mm/Lightning, Incarcare + Audio - Rose Gold

Rack pentru media convertor TP-Link TL-MC1400, 14 slot-uri, 2U

Rack pentru media convertor TP-Link TL-MC1400, 14 slot-uri, 2U

1047 Lei

TL-MC1400 este un rack pentru media convertoare, de la TP-Link. Dispune de 14 slot-uri si 2 ventilatoare pentru racire. Impreuna cu seria MC Gigabit, TL-MC1400 ... TP-LINK
Similar Rack pentru media convertor TP-Link TL-MC1400, 14 slot-uri, 2U

Convertor HDMI la 3 x RCA Composite video + audio Full HD, Gembird DSC-HDMI-CVBS-001

Convertor HDMI la 3 x RCA Composite video + audio Full HD, Gembird DSC-HDMI-CVBS-001

115.8 Lei

Transforma semnalul digital HDMI in unul analog composite video si audio (L/R).

Rezolutii HDMI: 480p (60 Hz), 576p ... Gembird
Similar Convertor HDMI la 3 x RCA Composite video + audio Full HD, Gembird DSC-HDMI-CVBS-001

MUFA BNC CU COMPRESIE RG59

MUFA BNC CU COMPRESIE RG59

4 Lei

Mufa BNC cu compresie, conectare cablu coax cu compresie formata dintr-o singura piesa, pentru cablu RG 59.... SC&T
Similar MUFA BNC CU COMPRESIE RG59

MUFA BNC CU COMPRESIE RG6

MUFA BNC CU COMPRESIE RG6

3.95 Lei

Mufa BNC cu compresie, conectare cablu coax cu compresie formata dintr-o singura piesa, pentru cablu RG6 .... SC&T
Similar MUFA BNC CU COMPRESIE RG6

Bratara Smart Fitness Sport Y5 Rosu Bluetooth 4.0 Waterproof cu Monitorizare Somn, Cardiaca si Pedometru

Bratara Smart Fitness Sport Y5 Rosu Bluetooth 4.0 Waterproof cu Monitorizare Somn, Cardiaca si Pedometru

79.99 Lei

Y5 Smart Bracelet este un dispozitiv care e bazat pe tehnologia conductoare a pulsului, puteti monitoriza presiunea sangelui si a oxigenului pentru a te asigura...
Similar Bratara Smart Fitness Sport Y5 Rosu Bluetooth 4.0 Waterproof cu Monitorizare Somn, Cardiaca si Pedometru

Telefon mobil MaxCom Comfort MM817, Ecran 2.4inch, 32 GB, 2G, Dual Sim (Rosu) -53%

Telefon mobil MaxCom Comfort MM817, Ecran 2.4inch, 32 GB, 2G, Dual Sim (Rosu)

119 Lei 249.0 Lei

Model : MaxCom Comfort MM817,Dual SIM : Da,Sloturi sim : Dual SIM,Retea 2G : Da,Tip SIM : Mini-Sim,Diagonala (inch) : 2.4,Istoric apeluri : Da,Agenda : Da,Memor... Maxcom
Similar Telefon mobil MaxCom Comfort MM817, Ecran 2.4inch, 32 GB, 2G, Dual Sim (Rosu)

Portofel unisex, port card dublu iUni P3, RFID, 2 Compartimente 6 carduri, Rosu

Portofel unisex, port card dublu iUni P3, RFID, 2 Compartimente 6 carduri, Rosu

145 Lei

Port card business din piele ecologica. Este un cadou foarte potrivit pentru colegi sau parteneri de afaceri, dar si pentru cineva drag.   Detalii:             ...
Similar Portofel unisex, port card dublu iUni P3, RFID, 2 Compartimente 6 carduri, Rosu

Cleste universal pentru compresie PCT-AIO-CT, BNC, F, IEC, RCA

Cleste universal pentru compresie PCT-AIO-CT, BNC, F, IEC, RCA

544 Lei

Acest dispozitiv universal, PCT-AIO-CT, fabricat de compania americana PCT se foloseste la sertizarea mufelor F, BNC, RCA, IEC. Principalele caracteristici ale ... Spyshop
Similar Cleste universal pentru compresie PCT-AIO-CT, BNC, F, IEC, RCA

Cablu RCA Aura RCA 0Y11, lungime 20cm

Cablu RCA Aura RCA 0Y11, lungime 20cm

30 Lei

Aura RCA 0Y11CabluRCA tip YDublu ecranat.Conectori din nichel plin metalic.Izolatie flexibiladin PVC negru.... Aura
Similar Cablu RCA Aura RCA 0Y11, lungime 20cm

Adaptor de la USB-C la RJ45 D-Link DUB-E250, 2.5 Gbps, plug and play

Adaptor de la USB-C la RJ45 D-Link DUB-E250, 2.5 Gbps, plug and play

186.74 Lei

DUB-E250 este un adaptor de la USB-C la RJ45, de la D-Link. Acesta este o solutie ideala pentru conectivitatea instantanee cu fir Gigabit pentru un PC sau ... D-Link
Similar Adaptor de la USB-C la RJ45 D-Link DUB-E250, 2.5 Gbps, plug and play

Adaptor USB-C la RJ45 D-Link DUB-E130, 1000 Mbps, plug and play -49%

Adaptor USB-C la RJ45 D-Link DUB-E130, 1000 Mbps, plug and play

94.49 Lei 183.28 Lei

DUB-E130 este un adaptor de la USB-C la RJ45, de la D-Link. Acesta este o solutie ideala pentru conectivitatea instantanee cu fir Gigabit pentru un PC sau lapto... D-Link
Similar Adaptor USB-C la RJ45 D-Link DUB-E130, 1000 Mbps, plug and play

Hub D-Link DUB-M810, 8 in 1 USB-C, HDMI, RJ45, slot card, plug and play

Hub D-Link DUB-M810, 8 in 1 USB-C, HDMI, RJ45, slot card, plug and play

258.32 Lei

DUB-M810 este un Hub 8 in 1 USB-C, de la D-Link. Acesta este o solutie ideala in cazul in care laptop-ul sau PC-ul nu are sufuciente porturi. Cele 3 porturi USB... D-Link
Similar Hub D-Link DUB-M810, 8 in 1 USB-C, HDMI, RJ45, slot card, plug and play

Hub D-Link DUB-M520, 5 in 1 USB-C, HDMI, USB 3.0, RJ45, plug and play

Hub D-Link DUB-M520, 5 in 1 USB-C, HDMI, USB 3.0, RJ45, plug and play

245.41 Lei

DUB-M520 este un Hub 5 in 1, de la D-Link. Prin conectarea Hub-ului DUB-M520 intr-un port USB Type-C disponibil esti gata sa te conectezi la o retea cu fia... D-Link
Similar Hub D-Link DUB-M520, 5 in 1 USB-C, HDMI, USB 3.0, RJ45, plug and play