HUB USB 2.0 4 porturi, Delock 87445

HUB USB 2.0 4 porturi, Delock 87445

HUB USB 2.0 4 porturi, Delock 87445

45.2 Lei

Extinde PC-ul/notebook-ul dvs. cu pana la 4 porturi USB. Se pot conecta dispozitive ca: MP3 player, Card Reader, external enclosures.

<... Delock
Similar HUB USB 2.0 4 porturi, Delock 87445

HUB cu 10 porturi USB 3.0 + Switch On/Off, Delock 63670

HUB cu 10 porturi USB 3.0 + Switch On/Off, Delock 63670

325.5 Lei

Acest hub USB solid de la Delock cu carcasa metalica poate fi conectat la un computer prin interfata USB de Tip-A. Acesta extinde computerul cu 10 porturi US... Delock
Similar HUB cu 10 porturi USB 3.0 + Switch On/Off, Delock 63670

HUB cu 16 porturi USB 3.0 + Switch On/Off, Delock 63739

HUB cu 16 porturi USB 3.0 + Switch On/Off, Delock 63739

494 Lei

Acest hub USB solid de la Delock cu carcasa metalica poate fi conectat la un computer prin interfata USB de Tip-A. Acesta extinde computerul cu 13 porturi US... Delock
Similar HUB cu 16 porturi USB 3.0 + Switch On/Off, Delock 63739

HUB cu 7 porturi USB 3.0 + Switch On/Off, Delock 63669

HUB cu 7 porturi USB 3.0 + Switch On/Off, Delock 63669

232.7 Lei

Acest hub USB solid de la Delock cu carcasa metalica poate fi conectat la un computer prin interfata USB de Tip-A. Acesta extinde computerul cu 7 porturi USB... Delock
Similar HUB cu 7 porturi USB 3.0 + Switch On/Off, Delock 63669

HUB cu 13 porturi USB 3.0 + Switch On/Off, Delock 63738

HUB cu 13 porturi USB 3.0 + Switch On/Off, Delock 63738

401.1 Lei

Acest hub USB solid de la Delock cu carcasa metalica poate fi conectat la un computer prin interfata USB de Tip-A. Acesta extinde computerul cu 13 porturi US... Delock
Similar HUB cu 13 porturi USB 3.0 + Switch On/Off, Delock 63738

Port blocker USB-A 5 buc +cheie, Delock 20923

Port blocker USB-A 5 buc +cheie, Delock 20923

96.7 Lei

Cu acest blocator de porturi USB setat de Delock, mufele USB de Tip-A pot fi protejate impotriva accesului neautorizat. Blocarile de porturi gazduite in inte... Delock
Similar Port blocker USB-A 5 buc +cheie, Delock 20923

HUB USB 3.2 Gen 1 cu 7 porturi + 1 Fast Charging + 1 USB-C PD 3.0 cu iluminare + switch ON/Off, Delock 63264

HUB USB 3.2 Gen 1 cu 7 porturi + 1 Fast Charging + 1 USB-C PD 3.0 cu iluminare + switch ON/Off, Delock 63264

328 Lei

Acest hub USB solid de la Delock cu carcasa metalica poate fi conectat la un computer prin interfata USB de Tip-A. Acesta extinde computerul cu 7 porturi U... Delock
Similar HUB USB 3.2 Gen 1 cu 7 porturi + 1 Fast Charging + 1 USB-C PD 3.0 cu iluminare + switch ON/Off, Delock 63264

HUB USB 3.2 Gen 1 cu 4 porturi + 1 Fast Charging cu iluminare + switch ON/Off, Delock 63262

HUB USB 3.2 Gen 1 cu 4 porturi + 1 Fast Charging cu iluminare + switch ON/Off, Delock 63262

155.79 Lei

Acest hub USB solid de la Delock cu carcasa metalica poate fi conectat la un computer prin interfata USB de Tip-A. Acesta extinde computerul cu 4 porturi U... Delock
Similar HUB USB 3.2 Gen 1 cu 4 porturi + 1 Fast Charging cu iluminare + switch ON/Off, Delock 63262

HUB USB 3.2 Gen 1 cu 4 porturi + 1 Fast Charging + 1 USB-C PD 3.0 cu iluminare + switch ON/Off, Delock 63263

HUB USB 3.2 Gen 1 cu 4 porturi + 1 Fast Charging + 1 USB-C PD 3.0 cu iluminare + switch ON/Off, Delock 63263

233.5 Lei

Acest hub USB solid de la Delock cu carcasa metalica poate fi conectat la un computer prin interfata USB de Tip-A. Acesta extinde computerul cu 4 porturi U... Delock
Similar HUB USB 3.2 Gen 1 cu 4 porturi + 1 Fast Charging + 1 USB-C PD 3.0 cu iluminare + switch ON/Off, Delock 63263

Front panel 3.5

Front panel 3.5" cu 2 x USB 3.2 Gen2 type C + 2 x USB-A, Delock 64057

428.6 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi instalat intr-un spatiu liber de 3.5″ al unui computer. Are doua porturi USB de Tip-A si doua porturi USB Typ... Delock
Similar Front panel 3.5" cu 2 x USB 3.2 Gen2 type C + 2 x USB-A, Delock 64057

Front panel 3.5

Front panel 3.5" la 2 x USB 3.2 Gen1-A + HD-Audio, Delock 64150

99.5 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi instalat intr-un spatiu liber de 3.5″ al unui computer. Are doua porturi USB 3.2 Gen 1 si doua porturi HD-Aud... Delock
Similar Front panel 3.5" la 2 x USB 3.2 Gen1-A + HD-Audio, Delock 64150

PCI Express cu 2 porturi pin header USB 3.0, Delock 90387

PCI Express cu 2 porturi pin header USB 3.0, Delock 90387

156.2 Lei

Aceasta placa PCI Express de la Delock extinde PC-ul cu doua porturi interne USB 3.0. Diferite dispozitive USB, cum ar fi docking station, cititoare de cardu... Delock
Similar PCI Express cu 2 porturi pin header USB 3.0, Delock 90387

Port blocker micro USB-B 5 buc +cheie, Delock 20925

Port blocker micro USB-B 5 buc +cheie, Delock 20925

96.7 Lei

Cu acest set blocator de porturi Micro USB de la Delock, prizele Micro USB pot fi securizate impotriva accesului neautorizat. Blocatoarele de porturi gazduit... Delock
Similar Port blocker micro USB-B 5 buc +cheie, Delock 20925

PCI Express la 2 porturi paralel DB25, Delock 89125

PCI Express la 2 porturi paralel DB25, Delock 89125

201.8 Lei

Placa PCI Express de la Delock extinde PC-ul prin doua porturi externe paralele. Puteti conecta dispozitive ca scanner, imprimanta, etc.

Pache... Delock
Similar PCI Express la 2 porturi paralel DB25, Delock 89125

PCI Express cu 8 porturi interne SFF-8643 NVMe LPFF, Delock 90504

PCI Express cu 8 porturi interne SFF-8643 NVMe LPFF, Delock 90504

1974.9 Lei

Acest card PCI Express de la Delock extinde calculatorul cu opt interfete SFF-8643. SSD-uri cu interfata U.2 se pot conecta la aceste porturi folosind un cab... Delock
Similar PCI Express cu 8 porturi interne SFF-8643 NVMe LPFF, Delock 90504

Bracket USB 3.0 2 porturi low profile, Delock 82976

Bracket USB 3.0 2 porturi low profile, Delock 82976

45.7 Lei

Acest bracket cu low profile de la Delock este potrivit pentru instalarea intr-un slot al PC-ul extinde sistemul cu doua porturi externe USB 3.0-A. Astfel, v... Delock
Similar Bracket USB 3.0 2 porturi low profile, Delock 82976

PCI Express cu 2 porturi SATA III cu RAID, Delock 90392

PCI Express cu 2 porturi SATA III cu RAID, Delock 90392

199.3 Lei

Aceasta placa PCI Express de la Delock extinde PC-ul cu doua porturi interne SATA. Puteti conecta diferite dispozitive, precum unitati SSD, hard diskuri, uni... Delock
Similar PCI Express cu 2 porturi SATA III cu RAID, Delock 90392

PCI Express 4 porturi SATA + 1 x M.2 Key B, Delock 90396

PCI Express 4 porturi SATA + 1 x M.2 Key B, Delock 90396

404.4 Lei

Cardul PCI Express de la Delock extinde un PC prin patru porturi interne SATA si un slot M.2. Diferite dispozitive, cum ar fi SSD-uri, unitati de hard disk, ... Delock
Similar PCI Express 4 porturi SATA + 1 x M.2 Key B, Delock 90396

PCI Express cu 2 porturi SATA III, RAID 1 - mirroring existing data, Delock 90406

PCI Express cu 2 porturi SATA III, RAID 1 - mirroring existing data, Delock 90406

405.8 Lei

Aceasta placa PCI Express de la Delock extinde PC-ul cu doua porturi interne SATA. Puteti conecta diferite dispozitive, precum unitati SSD, hard diskuri, uni... Delock
Similar PCI Express cu 2 porturi SATA III, RAID 1 - mirroring existing data, Delock 90406

Hub USB 3.0 4 porturi cu alimentare, Delock 61762

Hub USB 3.0 4 porturi cu alimentare, Delock 61762

216.4 Lei

HUB extern USB 3.0 ce extinde PC-ul sau notebook-ul cu 4 porturi suplimentare. Puteti conecta diferite dispozitive USB ca docking station, Card Reader,... Delock
Similar Hub USB 3.0 4 porturi cu alimentare, Delock 61762

PCI Express la 2 porturi USB 3.1-A Gen 2, Delock 90298

PCI Express la 2 porturi USB 3.1-A Gen 2, Delock 90298

195.8 Lei

Aceasta placa PCI Express de la Delock extinde PC-ul cu doua porturi USB 3.1 externe. La placa se pot conecta diferite dispozitive cu interfata USB Tip-A, cu... Delock
Similar PCI Express la 2 porturi USB 3.1-A Gen 2, Delock 90298

PCI Express cu 2 porturi externe SuperSpeed USB 20 Gbps (USB 3.2 Gen 2x2)-C Dual Channel LPFF, Delock 89011

PCI Express cu 2 porturi externe SuperSpeed USB 20 Gbps (USB 3.2 Gen 2x2)-C Dual Channel LPFF, Delock 89011

1467.6 Lei

Aceasta placa PCI Express de la Delock extinde PC-ul cu doua porturi USB 3.2. externe. La placa se pot conecta diferite dispozitive cu interfata USB, cum ar ... Delock
Similar PCI Express cu 2 porturi externe SuperSpeed USB 20 Gbps (USB 3.2 Gen 2x2)-C Dual Channel LPFF, Delock 89011

PCI Express cu 6 porturi SATA III LPFF, Delock 89042

PCI Express cu 6 porturi SATA III LPFF, Delock 89042

463.01 Lei

Placa PCI Express de la Delock extinde PC-ul cu sase porturi SATA interne. Puteti conecta diferite dispozitive, precum unitati SSD, hard diskuri, unitati DVD... Delock
Similar PCI Express cu 6 porturi SATA III LPFF, Delock 89042

PCI Express cu 8 porturi SATA III LPFF, Delock 90072

PCI Express cu 8 porturi SATA III LPFF, Delock 90072

795.5 Lei

Placa PCI Express de la Delock extinde PC-ul cu 8 porturi SATA interne. Puteti conecta diferite dispozitive, precum unitati SSD, hard diskuri, unitati DVD et... Delock
Similar PCI Express cu 8 porturi SATA III LPFF, Delock 90072

PCI Express cu 4 porturi SATA III, Delock 90010

PCI Express cu 4 porturi SATA III, Delock 90010

233.5 Lei

Placa PCI Express de la Delock extinde PC-ul cu patru porturi SATA interne. Puteti conecta diferite dispozitive, precum unitati SSD, hard diskuri, unitati DV... Delock
Similar PCI Express cu 4 porturi SATA III, Delock 90010

PCI Express cu 5 porturi SATA III, Delock 90498

PCI Express cu 5 porturi SATA III, Delock 90498

319.8 Lei

Placa PCI Express de la Delock extinde PC-ul cu cinci porturi SATA interne. Puteti conecta diferite dispozitive, precum unitati SSD, hard diskuri, unitati DV... Delock
Similar PCI Express cu 5 porturi SATA III, Delock 90498

PCI Express cu 5 porturi SATA III, Delock 90395

PCI Express cu 5 porturi SATA III, Delock 90395

399.9 Lei

Placa PCI Express de la Delock extinde PC-ul cu cinci porturi SATA interne. Puteti conecta diferite dispozitive, precum unitati SSD, hard diskuri, unitati DV... Delock
Similar PCI Express cu 5 porturi SATA III, Delock 90395

PCI Express cu 4 porturi SATA III, Delock 90382

PCI Express cu 4 porturi SATA III, Delock 90382

272.11 Lei

Placa PCI Express de la Delock extinde PC-ul cu patru porturi SATA interne. Puteti conecta diferite dispozitive, precum unitati SSD, hard diskuri, unitati DV... Delock
Similar PCI Express cu 4 porturi SATA III, Delock 90382

Adaptor intern 2 porturi USB 2.0, Delock 41825

Adaptor intern 2 porturi USB 2.0, Delock 41825

37.6 Lei

Acest adaptor va permite conectarea directa la o placa de baza pentru a va extinde porturile USB 2.0. Adaptorul are 2 porturi USB 2.0.

... Delock
Similar Adaptor intern 2 porturi USB 2.0, Delock 41825

PCI Express cu 16 porturi SATA III, Delock 90073

PCI Express cu 16 porturi SATA III, Delock 90073

1386.3 Lei

Placa PCI Express de la Delock extinde PC-ul cu 16 porturi SATA interne. Puteti conecta diferite dispozitive, precum unitati SSD, hard diskuri, unitati DVD e... Delock
Similar PCI Express cu 16 porturi SATA III, Delock 90073

PCI Express cu 2 porturi externe SuperSpeed USB 20 Gbps (USB 3.2 Gen 2x2)-C LPFF, Delock 89009

PCI Express cu 2 porturi externe SuperSpeed USB 20 Gbps (USB 3.2 Gen 2x2)-C LPFF, Delock 89009

953.7 Lei

Aceasta placa PCI Express de la Delock extinde PC-ul cu doua porturi USB 3.2. externe. La placa se pot conecta diferite dispozitive cu interfata USB, cum ar ... Delock
Similar PCI Express cu 2 porturi externe SuperSpeed USB 20 Gbps (USB 3.2 Gen 2x2)-C LPFF, Delock 89009

Placa PCI Express cu 5 porturi externe + 2 interne USB 3.0, Delock 89355

Placa PCI Express cu 5 porturi externe + 2 interne USB 3.0, Delock 89355

281.2 Lei

Extinde sistemul cu 5 porturi USB 3.0 tip A astfel incat se pot conecta dispozitive ca: docking station, cititoare de carduri, enclosure extern etc.

... Delock
Similar Placa PCI Express cu 5 porturi externe + 2 interne USB 3.0, Delock 89355

Replicator porturi USB 3.0, Delock 87568

Replicator porturi USB 3.0, Delock 87568

707.1 Lei

Replicatorul de porturi poate fi conectat la un singur port USB de la PC si extinde sistemul cu mai multe interfete, cum ar fi: USB, audio, Internet pe Gigab... Delock
Similar Replicator porturi USB 3.0, Delock 87568

PCI Express USB 3.0 2 porturi, Delock 89241

PCI Express USB 3.0 2 porturi, Delock 89241

134.9 Lei

Placa PCI Express extinde PC-ul cu doua porturi externe USB 3.0. Puteti conecta dispozitive USB 3.0 ca de exemplu imprimanta, scanner, MP3 player, CardReader... Delock
Similar PCI Express USB 3.0 2 porturi, Delock 89241

PCI Express cu 4 porturi USB 3.0 (pentru Mac), Delock 90304

PCI Express cu 4 porturi USB 3.0 (pentru Mac), Delock 90304

216.7 Lei

Cardul PCI Express extinde un PC prin patru porturi USB 3.0 externe. Diferite dispozitive USB, cum ar fi statii de andocare, cititoare de carduri, carcase ex... Delock
Similar PCI Express cu 4 porturi USB 3.0 (pentru Mac), Delock 90304

Multiplicator 2 porturi Displayport v1.2 4K, Delock 87665

Multiplicator 2 porturi Displayport v1.2 4K, Delock 87665

383.5 Lei

Primeste semnale de la un PC/laptop cu Displayport si il imparte la doua monitoare conectate cu Displayport. Ambele porturi de iesire sunt dual - mode ... Delock
Similar Multiplicator 2 porturi Displayport v1.2 4K, Delock 87665

HUB USB 3.2 Gen2 la 4 x USB-A, Delock 64181

HUB USB 3.2 Gen2 la 4 x USB-A, Delock 64181

171.5 Lei

Acest hub USB solid de la Delock cu carcasa metalica poate fi conectat la un computer prin interfata USB de Tip-A. Acesta extinde computerul cu 4 porturi USB... Delock
Similar HUB USB 3.2 Gen2 la 4 x USB-A, Delock 64181

PCI Express cu 4 porturi externe USB 3.0, Delock 89363

PCI Express cu 4 porturi externe USB 3.0, Delock 89363

129.6 Lei

Placa PCI Express extinde PC-ul cu doua porturi externe USB 3.0. Puteti conecta dispozitive USB 3.0 ca de exemplu imprimanta, scanner, MP3 player, CardReader... Delock
Similar PCI Express cu 4 porturi externe USB 3.0, Delock 89363

PCI Express cu 10 porturi SATA 6 Gb/s interne, Delock 89384

PCI Express cu 10 porturi SATA 6 Gb/s interne, Delock 89384

590.2 Lei

PCI Express cu 10 porturi SATA 6 Gb/s interne - Low Profile Form Factor

Extinde PC-ul cu pana la 10 porturi interne SATA 3 (6 Gb/s).

Similar PCI Express cu 10 porturi SATA 6 Gb/s interne, Delock 89384

HUB USB 3.2 Gen 2 la 4 x USB-A + 1 x USB Fast Charging, Delock 64182

HUB USB 3.2 Gen 2 la 4 x USB-A + 1 x USB Fast Charging, Delock 64182

216.79 Lei

Acest hub USB solid de la Delock cu carcasa metalica poate fi conectat la un computer prin interfata USB de Tip-A. Acesta extinde computerul cu 4 porturi USB... Delock
Similar HUB USB 3.2 Gen 2 la 4 x USB-A + 1 x USB Fast Charging, Delock 64182

Hub USB 3.0 3 Porturi + 1 Port Gigabit LAN 10/100/1000, Delock 62431

Hub USB 3.0 3 Porturi + 1 Port Gigabit LAN 10/100/1000, Delock 62431

216.4 Lei

Hub-ul extern USB 3.0 extinde PC-ul sau notebook-ul cu 3 porturi USB 3.0 suplimentare + 1 Port Gigabit LAN 10/100/1000 Mb/s. Portul LAN poate fi f... Delock
Similar Hub USB 3.0 3 Porturi + 1 Port Gigabit LAN 10/100/1000, Delock 62431

Front Panel 3.5

Front Panel 3.5" cu 2 x USB 3.0, Delock 63994

83 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi instalat intr-un spatiu liber de 3.5″ al unui computer. Acesta are 2 porturi USB 3.0 si va fi conectat inte... Delock
Similar Front Panel 3.5" cu 2 x USB 3.0, Delock 63994

Placa PCI Express la 3 porturi externe + 1 port intern USB 3.0, Delock 89301

Placa PCI Express la 3 porturi externe + 1 port intern USB 3.0, Delock 89301

133.6 Lei

Placa PCI Express de la Delock ce extinde PC-ul cu trei porturi externe USB 3.0, precum si un port intern USB 3.0. Puteti conecta dispozitive USB 3.0 ca de e... Delock
Similar Placa PCI Express la 3 porturi externe + 1 port intern USB 3.0, Delock 89301

Hub USB 3.1 cu 2 x USB-A + 2 x USB-C Negru, Delock 64054

Hub USB 3.1 cu 2 x USB-A + 2 x USB-C Negru, Delock 64054

357 Lei

Acest hub USB de la Delock poate fi conectat la un computer folosindu-se o interfata USB Tip C. Acesta extinde computerul prin doua porturi USB Tip-A si doua... Delock
Similar Hub USB 3.1 cu 2 x USB-A + 2 x USB-C Negru, Delock 64054

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM3 aqua, Delock 43360

185 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM3 aqua, Delock 43360

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM5 limegreen, Delock 43362

215.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM5 limegreen, Delock 43362

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OS2 verde, Delock 43358

215.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OS2 verde, Delock 43358

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OS2 verde, Delock 43370

381.89 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OS2 verde, Delock 43370

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM4 violet, Delock 43361

215.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM4 violet, Delock 43361

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OM5 limegreen, Delock 43374

381.89 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OM5 limegreen, Delock 43374

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OM3 aqua, Delock 43372

381.89 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OM3 aqua, Delock 43372

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OM4 violet, Delock 43373

381.89 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OM4 violet, Delock 43373

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM3 aqua, Delock 43366

178.4 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM3 aqua, Delock 43366

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OS2 albastru, Delock 43363

178.4 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OS2 albastru, Delock 43363

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM5 limegreen, Delock 43368

178.4 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM5 limegreen, Delock 43368

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM4 violet, Delock 43367

178.4 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM4 violet, Delock 43367

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM3 aqua, Delock 43354

134.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM3 aqua, Delock 43354

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 verde, Delock 43352

134.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 verde, Delock 43352

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 albastru, Delock 43351

134.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 albastru, Delock 43351

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM5 limegreen, Delock 43356

134.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM5 limegreen, Delock 43356

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM4 violet, Delock 43355

134.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM4 violet, Delock 43355

Front panel 3.5

Front panel 3.5" USB 3.2 Gen 1 la 1 x USB Type-C + 2 x USB-A + slot SD/Micro SD, Delock 64058

196.5 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi instalat intr-un spatiu liber de 3.5″ al unui computer. Acesta are doua porturi USB 3.2 Gen 1 Tip-A si un por... Delock
Similar Front panel 3.5" USB 3.2 Gen 1 la 1 x USB Type-C + 2 x USB-A + slot SD/Micro SD, Delock 64058

Placa PCI Express cu 4 porturi USB 3.0, Delock 89297

Placa PCI Express cu 4 porturi USB 3.0, Delock 89297

138.8 Lei

Placa PCI Express cu 4 porturi USB 3.0, Delock 89297

Pachetul contine:
- PCI Express cu 4 x USB 3.0
Similar Placa PCI Express cu 4 porturi USB 3.0, Delock 89297

Adaptor USB 3.0 la 4 x Gigabit LAN, Delock 62966

Adaptor USB 3.0 la 4 x Gigabit LAN, Delock 62966

385.91 Lei

Adaptorul USB 3.0 de la Delock ofera patru porturi de retea cu o rata de transfer de date de pana la 1000 Mb/s. Fiecare port poate fi configurat independent ... Delock
Similar Adaptor USB 3.0 la 4 x Gigabit LAN, Delock 62966

Carcasa Multimedia pentru Keystone 6 porturi Negru, Delock 86268

Carcasa Multimedia pentru Keystone 6 porturi Negru, Delock 86268

66.79 Lei

Carcasa Multimedia pentru montarea a 6 porturi Keystone poate fi folosita ca un panou de distributie  atasat pe masa... Delock
Similar Carcasa Multimedia pentru Keystone 6 porturi Negru, Delock 86268

PCI Express x1 cu 4 x USB 3.2-A Gen 1, Delock 90509

PCI Express x1 cu 4 x USB 3.2-A Gen 1, Delock 90509

173.2 Lei

Placa PCI Express de la Delock extinde PC-ul cu patru porturi USB 3.2 Gen 1 externe. Pot fi conectate diverse dispozitive USB, cum ar fi statii de andocare... Delock
Similar PCI Express x1 cu 4 x USB 3.2-A Gen 1, Delock 90509

PCI Express cu 3 porturi FireWire B + 1 port FireWire A, Delock 89864

PCI Express cu 3 porturi FireWire B + 1 port FireWire A, Delock 89864

265.6 Lei

Acest controller PCI Express extinde PC-ul cu 3 porturi externe FireWire B si unul intern FireWire A.

Pachetul contine:
• PCI Express ... Delock
Similar PCI Express cu 3 porturi FireWire B + 1 port FireWire A, Delock 89864

PCI Express cu 2 x USB 3.0 externe , 2 x SATA 6 Gb/s interne, Delock 89359

PCI Express cu 2 x USB 3.0 externe , 2 x SATA 6 Gb/s interne, Delock 89359

230.21 Lei

Extinde PC-ul cu 2 porturi externe USB 3.0 si 2 porturi interne SATA III. Se pot conecta dispozitive ca: docking station, cititoare de carduri, hard disk-uri... Delock
Similar PCI Express cu 2 x USB 3.0 externe , 2 x SATA 6 Gb/s interne, Delock 89359

HUB extern 4 porturi USB 3.0, Delock 62534

HUB extern 4 porturi USB 3.0, Delock 62534

137.3 Lei

Hubul USB 3.0 de la Delock pentru laptop sau tabletă este un companion mobil pentru că nu necesită... Delock
Similar HUB extern 4 porturi USB 3.0, Delock 62534

Multiplicator DisplayPort v1.4 cu 4 porturi MST, Delock 87794

Multiplicator DisplayPort v1.4 cu 4 porturi MST, Delock 87794

458.6 Lei

Multiplicatorul de la Delock receptioneaza un semnal DisplayPort de la un PC sau laptop si il divizeaza in patru afisaje conectate. Astfel, o conexiune... Delock
Similar Multiplicator DisplayPort v1.4 cu 4 porturi MST, Delock 87794