Incarcator auto 2 x USB 2.1A + cablu USB-C 1m, Goobay 58820

Incarcator auto 2 x USB 2.1A + cablu USB-C 1m, Goobay 58820

Incarcator auto 2 x USB 2.1A + cablu USB-C 1m, Goobay 58820

50.71 Lei

- Pentru o incarcare rapida in priza brichetei
- Incarca pana la doua dispozitive USB simultan
- Cu o conexiune USB Type-C ™ potrivita pent... Goobay
Similar Incarcator auto 2 x USB 2.1A + cablu USB-C 1m, Goobay 58820

Incarcator priza USB-C PD (Power Delivery) 25W Alb, Goobay G57749

Incarcator priza USB-C PD (Power Delivery) 25W Alb, Goobay G57749

72.99 Lei

Incarcator priza USB-C PD (Power Delivery) 25W Negru, Goobay G57748

Incarcator priza USB-C PD (Power Delivery) 25W Negru, Goobay G57748

82.7 Lei

Incarcator auto 2x USB 3.1 A negru, Goobay 63518

Incarcator auto 2x USB 3.1 A negru, Goobay 63518

52.9 Lei

Incarcator auto 2x USB 3.1 A negru

Daca se foloseste un singur port USB amperajul va fi 3.1A. Daca se folosesc amandoua simultan, atunci fiecare port ... Goobay
Similar Incarcator auto 2x USB 3.1 A negru, Goobay 63518

Incarcator auto 1 x USB-A + 1 x USB-C 48W/3A, Goobay G39908

Incarcator auto 1 x USB-A + 1 x USB-C 48W/3A, Goobay G39908

59.7 Lei

Iesire: USB-A QC3.0: 5V / 3A (15W), 9V / 2A (18W), 12V / 1,5A (18W), USB-C ™: 5V / 3A (15W), 9V / 3A (27W) , 12V / 2,5A (30W), 15V / 2A (30W), 20V / 1,... Goobay
Similar Incarcator auto 1 x USB-A + 1 x USB-C 48W/3A, Goobay G39908

Incarcator auto cu 2 x USB 4.8A, Goobay 71897

Incarcator auto cu 2 x USB 4.8A, Goobay 71897

51.9 Lei

- pentru o incarcare rapida in priza brichetei
- incarca pana la doua dispozitive USB simultan
- toata puterea poate fi furnizata unui singur port,... Goobay
Similar Incarcator auto cu 2 x USB 4.8A, Goobay 71897

Incarcator priza GaN cu 2 x USB-A + 2 x USB type C 65W, Goobay G61772

Incarcator priza GaN cu 2 x USB-A + 2 x USB type C 65W, Goobay G61772

234.6 Lei

Cutia de incarcare USB poate fi folosita pentru a alimenta telefoane mobile, notebook-uri, camere foto, casti, ceasuri inteligente, tablete si multe altele. ... Goobay
Similar Incarcator priza GaN cu 2 x USB-A + 2 x USB type C 65W, Goobay G61772

Cablu audio 2 x RCA la 2 x RCA T-T 2m brodat, Goobay Plus G65293

Cablu audio 2 x RCA la 2 x RCA T-T 2m brodat, Goobay Plus G65293

64.11 Lei

Seria Goobay Plus vine intr-un design subtire si elegant din metal, in Gri Sharkskin. Cablul RCA stereo este perfect pentru mai multe scopuri - fie pe u... Goobay
Similar Cablu audio 2 x RCA la 2 x RCA T-T 2m brodat, Goobay Plus G65293

Cablu audio 2 x RCA la 2 x RCA T-T 0.5m brodat, Goobay Plus G65291

Cablu audio 2 x RCA la 2 x RCA T-T 0.5m brodat, Goobay Plus G65291

53.5 Lei

Seria Goobay Plus vine intr-un design subtire si elegant din metal, in Gri Sharkskin. Cablul RCA stereo este perfect pentru mai multe scopuri - fie pe u... Goobay
Similar Cablu audio 2 x RCA la 2 x RCA T-T 0.5m brodat, Goobay Plus G65291

Cablu audio 2 x RCA la 2 x RCA T-T 1m brodat, Goobay Plus G65292

Cablu audio 2 x RCA la 2 x RCA T-T 1m brodat, Goobay Plus G65292

58.7 Lei

Seria Goobay Plus vine intr-un design subtire si elegant din metal, in Gri Sharkskin. Cablul RCA stereo este perfect pentru mai multe scopuri - fie pe u... Goobay
Similar Cablu audio 2 x RCA la 2 x RCA T-T 1m brodat, Goobay Plus G65292

Cablu audio jack stereo 3.5mm la 2 x RCA T-T 5m brodat, Goobay Plus G65290

Cablu audio jack stereo 3.5mm la 2 x RCA T-T 5m brodat, Goobay Plus G65290

58.8 Lei

Seria Goobay Plus vine intr-un design subtire si elegant din metal, in Gri Sharkskin. Cablul este perfect pentru mai multe scopuri - fie pe un subwoofer... Goobay
Similar Cablu audio jack stereo 3.5mm la 2 x RCA T-T 5m brodat, Goobay Plus G65290

Cablu audio jack stereo 3.5mm la 2 x RCA T-T 3m brodat, Goobay Plus G65289

Cablu audio jack stereo 3.5mm la 2 x RCA T-T 3m brodat, Goobay Plus G65289

53.5 Lei

Seria Goobay Plus vine intr-un design subtire si elegant din metal, in Gri Sharkskin. Cablul este perfect pentru mai multe scopuri - fie pe un subwoofer... Goobay
Similar Cablu audio jack stereo 3.5mm la 2 x RCA T-T 3m brodat, Goobay Plus G65289

Rola cablu de retea RJ45 CAT 7A Duplex S/FTP (PiMF) 100m, Goobay G91891

Rola cablu de retea RJ45 CAT 7A Duplex S/FTP (PiMF) 100m, Goobay G91891

1118.8 Lei

Conductor de cupru (CU), AWG 23/1 (solid), manta cablu fara halogen (LSZH)

Cablurile noastre patch transmit semnale de cea mai buna calitate la viteza ... Goobay
Similar Rola cablu de retea RJ45 CAT 7A Duplex S/FTP (PiMF) 100m, Goobay G91891

Rola cablu de retea RJ45 CAT 7A S/FTP (PiMF) 100m Orange, Goobay G91888

Rola cablu de retea RJ45 CAT 7A S/FTP (PiMF) 100m Orange, Goobay G91888

599.11 Lei

Conductor de cupru (CU), AWG 23/1 (solid), manta cablu fara halogen (LSZH)

Cablurile noastre patch transmit semnale de cea mai buna calitate la viteza ... Goobay
Similar Rola cablu de retea RJ45 CAT 7A S/FTP (PiMF) 100m Orange, Goobay G91888

Rola cablu de retea prelungitor cat 7A SFTP LSOH 50m, Goobay 58934

Rola cablu de retea prelungitor cat 7A SFTP LSOH 50m, Goobay 58934

809.1 Lei

Cablu de retea RJ45 CAT 7A S/FTP (1200 MHz) de inalta calitate, ecranat si fara halogeni, ideal pentru utilizare portabila, cum ar fi prezentari sau sesiuni ... Goobay
Similar Rola cablu de retea prelungitor cat 7A SFTP LSOH 50m, Goobay 58934

Cablu de retea RJ45 CAT 6A S/FTP (PiMF) cu cablu CAT 7 Negru 30m, Goobay 91680

Cablu de retea RJ45 CAT 6A S/FTP (PiMF) cu cablu CAT 7 Negru 30m, Goobay 91680

189.4 Lei

Cablu de retea HighSpeed ​​(Ethernet 10BASE-T / 100BASE-TX / 1000BASE-T, 10 Gigabit (10/100/1000/10000 Mbit) sp... Goobay
Similar Cablu de retea RJ45 CAT 6A S/FTP (PiMF) cu cablu CAT 7 Negru 30m, Goobay 91680

Incarcator priza 1 x USB-C 1.5m 3A/15W, Goobay G45040

Incarcator priza 1 x USB-C 1.5m 3A/15W, Goobay G45040

55.89 Lei

Alimentare USB-C ™ pentru dispozitive mici, cum ar fi smartphone-uri, tablete sau PC-uri mici (Raspberry Pi)

Incarcator priza 2 x USB-A Quick Charge 3.0 2A/28W Negru, Goobay 44956

Incarcator priza 2 x USB-A Quick Charge 3.0 2A/28W Negru, Goobay 44956

62.4 Lei

Cablu audio/video mono RCA T-T 10m brodat, Goobay Plus G65299

Cablu audio/video mono RCA T-T 10m brodat, Goobay Plus G65299

123.9 Lei

Seria Goobay Plus vine intr-un design subtire si elegant din metal, in Gri Sharkskin. Cablul RCA mono este perfect pentru mai multe scopuri - fie pe un ... Goobay
Similar Cablu audio/video mono RCA T-T 10m brodat, Goobay Plus G65299

Cablu audio/video mono RCA T-T 3m brodat, Goobay Plus G65297

Cablu audio/video mono RCA T-T 3m brodat, Goobay Plus G65297

53.5 Lei

Seria Goobay Plus vine intr-un design subtire si elegant din metal, in Gri Sharkskin. Cablul RCA mono este perfect pentru mai multe scopuri - fie pe un ... Goobay
Similar Cablu audio/video mono RCA T-T 3m brodat, Goobay Plus G65297

Cablu audio/video mono RCA T-T 5m brodat, Goobay Plus G65298

Cablu audio/video mono RCA T-T 5m brodat, Goobay Plus G65298

77.4 Lei

Seria Goobay Plus vine intr-un design subtire si elegant din metal, in Gri Sharkskin. Cablul RCA mono este perfect pentru mai multe scopuri - fie pe un ... Goobay
Similar Cablu audio/video mono RCA T-T 5m brodat, Goobay Plus G65298

Incarcator priza Fast USB type C PD (Power Delivery) 20W, Goobay G53864

Incarcator priza Fast USB type C PD (Power Delivery) 20W, Goobay G53864

63.3 Lei

Compatibil cu urmatoarele modele Apple iPhone: iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini,... Goobay
Similar Incarcator priza Fast USB type C PD (Power Delivery) 20W, Goobay G53864

Cablu audio jack stereo 3.5mm T-T 5m brodat, Goobay Plus G65276

Cablu audio jack stereo 3.5mm T-T 5m brodat, Goobay Plus G65276

53.5 Lei

Seria Goobay Plus vine intr-un design subtire si elegant din metal, in Gri Sharkskin. Cablul jack stereo este perfect pentru mai multe scopuri - fie pe ... Goobay
Similar Cablu audio jack stereo 3.5mm T-T 5m brodat, Goobay Plus G65276

Rola cablu de retea RJ45 50m CAT 6a UTP CU LSOH Albastru, Goobay G96092

Rola cablu de retea RJ45 50m CAT 6a UTP CU LSOH Albastru, Goobay G96092

223.4 Lei

Cablu de retea CAT 6a, U / UTP, albastru, Cupru, AWG 23/1 (solid), LSZH, pentru utilizare in interior.Similar Rola cablu de retea RJ45 50m CAT 6a UTP CU LSOH Albastru, Goobay G96092

Cablu de retea S/FTP (PiMF) CAT 6A LSOH 30m Alb, Goobay G94909

Cablu de retea S/FTP (PiMF) CAT 6A LSOH 30m Alb, Goobay G94909

126.6 Lei

Cablu de retea HighSpeed ​​(Ethernet 10BASE-T / 100BASE-TX / 1000BASE-T, 10 Gigabit (10/100/1000/10000 Mbit) sp... Goobay
Similar Cablu de retea S/FTP (PiMF) CAT 6A LSOH 30m Alb, Goobay G94909

Cablu de retea RJ45 CAT 6A S/FTP (PiMF) Alb 50m, Goobay 94910

Cablu de retea RJ45 CAT 6A S/FTP (PiMF) Alb 50m, Goobay 94910

192.99 Lei

Cablu de retea HighSpeed ​​(Ethernet 10BASE-T / 100BASE-TX / 1000BASE-T, 10 Gigabit (10/100/1000/10000 Mbit) sp... Goobay
Similar Cablu de retea RJ45 CAT 6A S/FTP (PiMF) Alb 50m, Goobay 94910

Cablu de retea RJ45 CAT 6A S/FTP (PiMF) 50m Gri, Goobay 94908

Cablu de retea RJ45 CAT 6A S/FTP (PiMF) 50m Gri, Goobay 94908

210.5 Lei

Cablu de retea HighSpeed ​​(Ethernet 10BASE-T / 100BASE-TX / 1000BASE-T, 10 Gigabit (10/100/1000/10000 Mbit) sp... Goobay
Similar Cablu de retea RJ45 CAT 6A S/FTP (PiMF) 50m Gri, Goobay 94908

Cablu de retea S/FTP (PiMF) CAT 6A LSOH 30m Albastru, Goobay G94911

Cablu de retea S/FTP (PiMF) CAT 6A LSOH 30m Albastru, Goobay G94911

122.5 Lei

Cablu de retea HighSpeed ​​(Ethernet 10BASE-T / 100BASE-TX / 1000BASE-T, 10 Gigabit (10/100/1000/10000 Mbit) sp... Goobay
Similar Cablu de retea S/FTP (PiMF) CAT 6A LSOH 30m Albastru, Goobay G94911

Cablu de date si incarcare USB la iPhone Lightning T-T 2m, Goobay G49269

Cablu de date si incarcare USB la iPhone Lightning T-T 2m, Goobay G49269

77 Lei

Cablu de conectare elegant si extra-robust pentru, de exemplu, Apple iPhone, dispozitive iPad (certificat Apple MFi)

Compatibil cu urmatoarele modele ... Goobay
Similar Cablu de date si incarcare USB la iPhone Lightning T-T 2m, Goobay G49269

Cablu de date si incarcare USB la iPhone Lightning MFI T-T 1m, Goobay G49268

Cablu de date si incarcare USB la iPhone Lightning MFI T-T 1m, Goobay G49268

68 Lei

Cablu de conectare elegant si extra-robust pentru, de exemplu, Apple iPhone, dispozitive iPad (certificat Apple MFi)

Compatibil cu urmatoarele modele ... Goobay
Similar Cablu de date si incarcare USB la iPhone Lightning MFI T-T 1m, Goobay G49268

Cablu de retea cat 6A S/FTP (PiMF) CU LSOH 50m Negru, Goobay G94906

Cablu de retea cat 6A S/FTP (PiMF) CU LSOH 50m Negru, Goobay G94906

200.71 Lei

Cablu de retea HighSpeed ​​(Ethernet 10BASE-T / 100BASE-TX / 1000BASE-T, 10 Gigabit (10/100/1000/10000 Mbit) special pentru console de jocuri cu imagin... Goobay
Similar Cablu de retea cat 6A S/FTP (PiMF) CU LSOH 50m Negru, Goobay G94906

Cablu audio jack stereo 3.5mm drept/unghi 90 grade T-T 5m brodat, Goobay Plus G65283

Cablu audio jack stereo 3.5mm drept/unghi 90 grade T-T 5m brodat, Goobay Plus G65283

53.5 Lei

Seria Goobay Plus vine intr-un design subtire si elegant din metal, in Gri Sharkskin. Cablul jack stereo este perfect pentru mai multe scopuri - fi... Goobay
Similar Cablu audio jack stereo 3.5mm drept/unghi 90 grade T-T 5m brodat, Goobay Plus G65283

Cablu de date + incarcare USB-C la iPhone Lightning MFI T-T 0.5m Negru, Goobay 39428

Cablu de date + incarcare USB-C la iPhone Lightning MFI T-T 0.5m Negru, Goobay 39428

78.6 Lei

Cablu de retea UTP CAT 6A LSOH 30m Alb, Goobay G59834

Cablu de retea UTP CAT 6A LSOH 30m Alb, Goobay G59834

107.5 Lei

Cablu de retea UTP CAT 6A LSOH 30m Negru, Goobay G55415

Cablu de retea UTP CAT 6A LSOH 30m Negru, Goobay G55415

108.19 Lei

Cablu de retea UTP CAT 6A LSOH 50m Negru, Goobay G55416

Cablu de retea UTP CAT 6A LSOH 50m Negru, Goobay G55416

149.8 Lei

Cablu de retea RJ45 CAT 6A flat UTP 20m Negru, Goobay 96389

Cablu de retea RJ45 CAT 6A flat UTP 20m Negru, Goobay 96389

48.69 Lei

Cablu LAN / retea plat neecranat pentru conectarea componentelor de retea cu 2 conectori RJ45, ideal pentru montarea in spatele scandurilor, sub covoare sau ... Goobay
Similar Cablu de retea RJ45 CAT 6A flat UTP 20m Negru, Goobay 96389

Cablu combo 3 in 1 micro USB cu adaptor USB-C si Lightning MFI 1m Alb, Goobay 45562

Cablu combo 3 in 1 micro USB cu adaptor USB-C si Lightning MFI 1m Alb, Goobay 45562

65 Lei

Cablu combo 3 in 1 micro USB cu adaptor USB-C si Lightning 1m Alb de incarcare si sincronizare pentru dispozitive Apple iPhone / iPad, Android si USB-C<... Goobay
Similar Cablu combo 3 in 1 micro USB cu adaptor USB-C si Lightning MFI 1m Alb, Goobay 45562

Rola cablu de retea RJ45 100m CAT 6a UTP CU LSOH Albastru, Goobay G96096

Rola cablu de retea RJ45 100m CAT 6a UTP CU LSOH Albastru, Goobay G96096

407.19 Lei

Cablu micro USB-B la USB 2.0 invelis piele T-T 1m, Goobay

Cablu micro USB-B la USB 2.0 invelis piele T-T 1m, Goobay

123.8 Lei

Cablu de incarcare si transfer de date cu invelis din piele pentru dispozitivele ce au interfata micro USB.

... Goobay
Similar Cablu micro USB-B la USB 2.0 invelis piele T-T 1m, Goobay

Cablu de retea RJ45 S/FTP CAT 8.1 cu mufe CAT 6A 25m Alb, Goobay G55132

Cablu de retea RJ45 S/FTP CAT 8.1 cu mufe CAT 6A 25m Alb, Goobay G55132

377.19 Lei

LSZH fara halogeni, AWG24, 99,9% OFC cupru

Cablurile de retea / LAN Cat 8.1 (Kat. 8.1) sunt proiectate pentru aplicatii de 25 / 40GBASE-T, cu o banda ... Goobay
Similar Cablu de retea RJ45 S/FTP CAT 8.1 cu mufe CAT 6A 25m Alb, Goobay G55132

Cablu de retea RJ45 S/FTP CAT 8.1 cu mufe CAT 6A 20m Alb, Goobay G55131

Cablu de retea RJ45 S/FTP CAT 8.1 cu mufe CAT 6A 20m Alb, Goobay G55131

299.8 Lei

LSZH fara halogeni, AWG24, 99,9% OFC cupru

Cablurile de retea / LAN Cat 8.1 (Kat. 8.1) sunt proiectate pentru aplicatii de 25 / 40GBASE-T, cu o banda ... Goobay
Similar Cablu de retea RJ45 S/FTP CAT 8.1 cu mufe CAT 6A 20m Alb, Goobay G55131

Cablu de retea RJ45 S/FTP CAT 8.1 cu mufe CAT 6A 15m Alb, Goobay G55130

Cablu de retea RJ45 S/FTP CAT 8.1 cu mufe CAT 6A 15m Alb, Goobay G55130

240.09 Lei

LSZH fara halogeni, AWG24, 99,9% OFC cupru

Cablurile de retea / LAN Cat 8.1 (Kat. 8.1) sunt proiectate pentru aplicatii de 25 / 40GBASE-T, cu o banda ... Goobay
Similar Cablu de retea RJ45 S/FTP CAT 8.1 cu mufe CAT 6A 15m Alb, Goobay G55130

Cablu de retea RJ45 S/FTP CAT 8.1 cu mufe CAT 6A 10m Alb, Goobay G55129

Cablu de retea RJ45 S/FTP CAT 8.1 cu mufe CAT 6A 10m Alb, Goobay G55129

171.5 Lei

LSZH fara halogeni, AWG24, 99,9% OFC cupru

Cablurile de retea / LAN Cat 8.1 (Kat. 8.1) sunt proiectate pentru aplicatii de 25 / 40GBASE-T, cu o banda ... Goobay
Similar Cablu de retea RJ45 S/FTP CAT 8.1 cu mufe CAT 6A 10m Alb, Goobay G55129

Cablu de retea RJ45 S/FTP CAT 8.1 cu mufe CAT 6A 7.5m Alb, Goobay G55128

Cablu de retea RJ45 S/FTP CAT 8.1 cu mufe CAT 6A 7.5m Alb, Goobay G55128

136.4 Lei

LSZH fara halogeni, AWG24, 99,9% OFC cupru

Cablurile de retea / LAN Cat 8.1 (Kat. 8.1) sunt proiectate pentru aplicatii de 25 / 40GBASE-T, cu o banda ... Goobay
Similar Cablu de retea RJ45 S/FTP CAT 8.1 cu mufe CAT 6A 7.5m Alb, Goobay G55128

Cablu USB type C + adaptor USB-A la conector magnetic USB type C 1m brodat, Goobay G65653

Cablu USB type C + adaptor USB-A la conector magnetic USB type C 1m brodat, Goobay G65653

81.6 Lei

Multifunctional pentru flexibilitate maxima: adaptoarele USB-C™ si USB-A elimina nevoia de cabluri de incarcare separate si, in schimb, alimenteaza cel... Goobay
Similar Cablu USB type C + adaptor USB-A la conector magnetic USB type C 1m brodat, Goobay G65653

Cablu de retea USB 3.2-A la RJ45 Cat.6 FTP T-T 1m, Goobay G70299

Cablu de retea USB 3.2-A la RJ45 Cat.6 FTP T-T 1m, Goobay G70299

131.7 Lei

Actualizarea tehnologiei pentru a va simplifica viata: cablul nostru adaptor inovator este solutia Ethernet compacta pentru toate dispozitivele USB-A fara pr... Goobay
Similar Cablu de retea USB 3.2-A la RJ45 Cat.6 FTP T-T 1m, Goobay G70299

Cablu de retea USB 3.2-A la RJ45 Cat.6 FTP T-T 2m, Goobay G70498

Cablu de retea USB 3.2-A la RJ45 Cat.6 FTP T-T 2m, Goobay G70498

136.8 Lei

Actualizarea tehnologiei pentru a va simplifica viata: cablul nostru adaptor inovator este solutia Ethernet compacta pentru toate dispozitivele USB-A fara pr... Goobay
Similar Cablu de retea USB 3.2-A la RJ45 Cat.6 FTP T-T 2m, Goobay G70498

Cablu de incarcare si date USB 2.0 la Lightning invelis piele 1m, Goobay

Cablu de incarcare si date USB 2.0 la Lightning invelis piele 1m, Goobay

133.2 Lei

Cablu de incarcare si transfer de date cu invelis din piele pentru dispozitivele Apple cu interfata 8 pini Lightning.

... Goobay
Similar Cablu de incarcare si date USB 2.0 la Lightning invelis piele 1m, Goobay

Cablu de incarcare si date USB 2.0 la Lightning invelis piele 0.2m, Goobay

Cablu de incarcare si date USB 2.0 la Lightning invelis piele 0.2m, Goobay

131.2 Lei

Cablu de incarcare si transfer de date cu invelis din piele pentru dispozitivele Apple cu interfata 8 pini Lightning.

... Goobay
Similar Cablu de incarcare si date USB 2.0 la Lightning invelis piele 0.2m, Goobay

Cablu de retea USB 3.1 type C la RJ45 Cat.6 FTP T-T 2m, Goobay G70698

Cablu de retea USB 3.1 type C la RJ45 Cat.6 FTP T-T 2m, Goobay G70698

135.6 Lei

Actualizarea tehnologiei pentru a va simplifica viata: cablul nostru adaptor inovator este solutia Ethernet compacta pentru toate dispozitivele USB-C fara pr... Goobay
Similar Cablu de retea USB 3.1 type C la RJ45 Cat.6 FTP T-T 2m, Goobay G70698

Cablu de retea USB 3.1 type C la RJ45 Cat.6 FTP T-T 1m, Goobay G70696

Cablu de retea USB 3.1 type C la RJ45 Cat.6 FTP T-T 1m, Goobay G70696

132.7 Lei

Actualizarea tehnologiei pentru a va simplifica viata: cablul nostru adaptor inovator este solutia Ethernet compacta pentru toate dispozitivele USB-C fara pr... Goobay
Similar Cablu de retea USB 3.1 type C la RJ45 Cat.6 FTP T-T 1m, Goobay G70696

Cablu USB type C pentru incarcare Apple Watch + adaptor USB-A 1m, Goobay G65343

Cablu USB type C pentru incarcare Apple Watch + adaptor USB-A 1m, Goobay G65343

70.5 Lei

Incarcarea fara fir nu a fost niciodata atat de usoara si, in acelasi timp, atat de atragatoare: cablul de incarcare magnetic pentru Apple Watch vine cu un d... Goobay
Similar Cablu USB type C pentru incarcare Apple Watch + adaptor USB-A 1m, Goobay G65343

Alimentator universal 230V/5-15V DC 3000mA, Goobay 53999

Alimentator universal 230V/5-15V DC 3000mA, Goobay 53999

133.2 Lei

Alimentator universal 230V/5-15V DC, 3000mA cu urmatoarele mufe:
- 2.5 mm 
- 3.5 mm
- 3.5 x 1.35 mm DCSimilar Alimentator universal 230V/5-15V DC 3000mA, Goobay 53999

Alimentator universal 230V/3-12VDC 1500mA, Goobay 53997

Alimentator universal 230V/3-12VDC 1500mA, Goobay 53997

84.5 Lei

Alimentator universal 230V/3-12V
- iesire: 3V-12V DC -> 3/4.5/5/6/7.5/9/12V
- curent iesire : ... Goobay
Similar Alimentator universal 230V/3-12VDC 1500mA, Goobay 53997

Incarcator auto 2 x USB 2.1A 10W, Value 19.99.1059

Incarcator auto 2 x USB 2.1A 10W, Value 19.99.1059

47.5 Lei

Incarcator auto cu 2 porturi USB. Se pot incarca diferite dispozitive ca: telefon, tableta, MP3 player sau iPhones / iPads. Suporta u... Value
Similar Incarcator auto 2 x USB 2.1A 10W, Value 19.99.1059

Incarcator auto cu 1 x USB-C + 1 x USB-A, Navilock 63069

Incarcator auto cu 1 x USB-C + 1 x USB-A, Navilock 63069

74.7 Lei

Acest incarcator de masina poate fi utilizat pentru incarcarea a doua dispozitive USB. Un port este echipat cu un conector USB-C, prin urmare dispozitivele p... Navilock
Similar Incarcator auto cu 1 x USB-C + 1 x USB-A, Navilock 63069

Cablu date si incarcare USB la Lightning MFI 3m Alb, Lindy L31328

Cablu date si incarcare USB la Lightning MFI 3m Alb, Lindy L31328

74.51 Lei

Cablul USB este proiectat pentru a conecta dispozitive Apple cum ar fi iPhone, iPad si iPod-uri la computer sau la incarcator. Acest cablu revers... Lindy
Similar Cablu date si incarcare USB la Lightning MFI 3m Alb, Lindy L31328

Incarcator universal 60W IEC C8 la USB-C PD + 3 x USB-A, Delock 63974

Incarcator universal 60W IEC C8 la USB-C PD + 3 x USB-A, Delock 63974

220.1 Lei

Acest incarcator USB Power Delivery (PD) poate fi utilizat pentru incarcarea laptopurilor cu conector USB-C. Acesta ofera diferite tensiuni de l... Delock
Similar Incarcator universal 60W IEC C8 la USB-C PD + 3 x USB-A, Delock 63974

Incarcator priza 1 x USB-C PD 3.0 + 1 x USB-A 48W, Delock 41448

Incarcator priza 1 x USB-C PD 3.0 + 1 x USB-A 48W, Delock 41448

191.1 Lei

Acest incarcator USB de la Delock poate fi utilizat pentru a incarca doua dispozitive USB. Un port este echipat cu un USB Type-C™ Power Delivery (PD), ... Delock
Similar Incarcator priza 1 x USB-C PD 3.0 + 1 x USB-A 48W, Delock 41448

Incarcator priza 1 x USB-A QC3.0 + 1 x USB-C PD 65W, Roline 19.11.1041

Incarcator priza 1 x USB-A QC3.0 + 1 x USB-C PD 65W, Roline 19.11.1041

163.9 Lei

Incarcator USB cu mufa Euro plata cu 1x USB-C Power Delivery si 1x USB-A Quick Charge QC3.0 cu maximum 65W pentru incarcare sau pentru alimentarea a ... Roline
Similar Incarcator priza 1 x USB-A QC3.0 + 1 x USB-C PD 65W, Roline 19.11.1041

Incarcator priza 1 x USB-A QC3.0 + 1 USB-C PD 20W, Roline 19.11.1052

Incarcator priza 1 x USB-A QC3.0 + 1 USB-C PD 20W, Roline 19.11.1052

71.7 Lei

Incarcator USB cu mufa Euro cu 1 x USB-C Power Delivery si 1 x USB-A Quick Charge QC 3.0 cu maximum 20W pentru incarcare sau pentru alimentarea a doua dispoz... Roline
Similar Incarcator priza 1 x USB-A QC3.0 + 1 USB-C PD 20W, Roline 19.11.1052

Incarcator priza 1 x USB-A QC3.0 + 1 x USB-C PD, 38W, Roline 19.11.1054

Incarcator priza 1 x USB-A QC3.0 + 1 x USB-C PD, 38W, Roline 19.11.1054

111.6 Lei

Incarcator USB cu mufa Euro plat si 1x USB-C Power Delivery precum si 1x USB-A Quick Charge QC3.0 - ofera maxim 38 W pentru incarcare sau pentru alim... Roline
Similar Incarcator priza 1 x USB-A QC3.0 + 1 x USB-C PD, 38W, Roline 19.11.1054

Incarcator priza 4 x USB-A, 1 x USB-C, 1 x USB-A QC3.0 60W, Roline 19.11.1055

Incarcator priza 4 x USB-A, 1 x USB-C, 1 x USB-A QC3.0 60W, Roline 19.11.1055

182.2 Lei

Incarcator USB cu pana la 60 W pentru incarcarea a pana la sase dispozitive mobile simultan prin porturile lor USB. Cu functie de incarcare rapi... Roline
Similar Incarcator priza 4 x USB-A, 1 x USB-C, 1 x USB-A QC3.0 60W, Roline 19.11.1055

Incarcator priza 2 x USB 2A Alb, Navilock 62516

Incarcator priza 2 x USB 2A Alb, Navilock 62516

55 Lei

Incarcator cu 2 porturi USB. Se pot incarca diferite dispozitive ca: telefon, tableta, MP3 player sau iPhones / iPads. Are protectie ... Navilock
Similar Incarcator priza 2 x USB 2A Alb, Navilock 62516

Incarcator priza la 1 x USB-C PD 85 W + 3 x USB-A Qualcomm Quick Charge 3.0 Alb, Delock 41432

Incarcator priza la 1 x USB-C PD 85 W + 3 x USB-A Qualcomm Quick Charge 3.0 Alb, Delock 41432

429.4 Lei

Acest incarcator USB Power Delivery  (PD) poate fi utilizat pentru incarcarea laptopurilor cu conector USB tip C. Ofera tensiuni variate de... Delock
Similar Incarcator priza la 1 x USB-C PD 85 W + 3 x USB-A Qualcomm Quick Charge 3.0 Alb, Delock 41432

Solutionarea Litigiilor SAL SOL