ODF rackabil 12xSC duplex 1U 19' glisant alb

ODF rackabil 12xSC duplex 1U 19' glisant alb

ODF rackabil 12xSC duplex 1U 19' glisant alb

176.07 Lei

Patch panel ODF Fibertechnic pentru 12 cuple SC/E2000 duplex pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19”. ODF-ul Fibertechnic este rabatabil și are șine gl... Fibertechnic®
Similar ODF rackabil 12xSC duplex 1U 19' glisant alb

ODF rackabil 12xSC simplex 1U 19' glisant alb

ODF rackabil 12xSC simplex 1U 19' glisant alb

176.05 Lei

Patch panel ODF Fibertechnic pentru 12 cuple SC/E2000 simplex/LC duplex pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19”. ODF-ul Fibertechnic este rabatabil și ... Fibertechnic®
Similar ODF rackabil 12xSC simplex 1U 19' glisant alb

ODF rackabil 24xSC duplex 1U 19' glisant alb

ODF rackabil 24xSC duplex 1U 19' glisant alb

176.07 Lei

Patch panel ODF Fibertechnic pentru 24 cuple SC/E2000 duplex pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19”. ODF-ul Fibertechnic este rabatabil și are șine gl... Fibertechnic®
Similar ODF rackabil 24xSC duplex 1U 19' glisant alb

ODF rackabil 24xSC simplex 1U 19' glisant alb

ODF rackabil 24xSC simplex 1U 19' glisant alb

176.05 Lei

Patch panel4130 ODF Fibertechnic pentru 24 cuple SC/E2000 simplex/LC duplex pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19”. ODF-ul Fibertechnic este rabatabil... Fibertechnic®
Similar ODF rackabil 24xSC simplex 1U 19' glisant alb

Patch panel ODF 1U 24xSC duplex Optisteel neechipat

Patch panel ODF 1U 24xSC duplex Optisteel neechipat

85.78 Lei

Patch panel optic rackabil OPTISteel 1U neechipat pentru 24 de adaptoare optice SC/UPC sau SC/APC duplex sau LC cvadruplex. ODF-ul este proiectat pentru instala... OPTISteel
Similar Patch panel ODF 1U 24xSC duplex Optisteel neechipat

Patch Panel 24x cuple SC/APC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC/APC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

300.14 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC/APC singlemode duplex, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC/APC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

Patch Panel 24x cuple SC/UPC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC/UPC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

302.82 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC/UPC singlemode duplex, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare ... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC/UPC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

ODF 24 x SC multimode OM3 duplex complet echipat 1U 19' alb

ODF 24 x SC multimode OM3 duplex complet echipat 1U 19' alb

415.22 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC multimode OM3 duplex, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare S... OPTISteel
Similar ODF 24 x SC multimode OM3 duplex complet echipat 1U 19' alb

ODF 24 x SC multimode OM4 duplex complet echipat 1U 19' alb

ODF 24 x SC multimode OM4 duplex complet echipat 1U 19' alb

506.9 Lei

Patch panel ODF fix pentru 24 cuple SC duplex/LC quadruplex pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19”.Cutie de distribuție fibră optică se deschide de su... OPTISteel
Similar ODF 24 x SC multimode OM4 duplex complet echipat 1U 19' alb

Patchpanel 24xLC/UPC duplex complet echipat 1U 19' alb ODF

Patchpanel 24xLC/UPC duplex complet echipat 1U 19' alb ODF

374.67 Lei

Patch panel ODF fix pentru 24 cuple SC simplex pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19”.Cutie de distribuție fibră optică se deschide de sus, panoul cu ... OPTISteel
Similar Patchpanel 24xLC/UPC duplex complet echipat 1U 19' alb ODF

ODF fibră optică 1U 12/24 porturi alb fără mască cu șină glisantă

ODF fibră optică 1U 12/24 porturi alb fără mască cu șină glisantă

156.65 Lei

Patchpanel ODF fibră optică retractabil cu șine pentru montare în dulapuri RACK de 19 inch. Este compatibil cu diverse panouri frontale cu 12-48 monturi pentru ... Fibertechnic®
Similar ODF fibră optică 1U 12/24 porturi alb fără mască cu șină glisantă