Switch 16 porturi 32 Gbps 8000 MAC Allied Telesis - AT-GS910/16-50

Switch cu 8 porturi PoE AT-GS950/10PSV2-50 Allied Telesis, 20 Gbps, 14.88 Mpps, 8000 MAC, fara management

Switch cu 8 porturi PoE AT-GS950/10PSV2-50 Allied Telesis, 20 Gbps, 14.88 Mpps, 8000 MAC, fara management

631.11 Lei

AT-GS950/10PSV2-50 este un switch PoE de la Allied Telesis. Acest switch este echipat cu 2 porturi SFP si 8 porturi RJ45, fiecare suportand viteze de pana la 10... Allied Telesis
Similar Switch cu 8 porturi PoE AT-GS950/10PSV2-50 Allied Telesis, 20 Gbps, 14.88 Mpps, 8000 MAC, fara management

Switch 16 porturi 32 Gbps 8000 MAC Allied Telesis - AT-GS910/16-50

Switch 16 porturi 32 Gbps 8000 MAC Allied Telesis - AT-GS910/16-50

352.29 Lei

Switch 16 porturi Allied Telesis - AT-GS910/16-50  Specificatii Tip switch: fara management Numar porturi: 16x RJ45 (10/100/1000 Mbps) Capacitate de comutare: 3... Rovision
Similar Switch 16 porturi 32 Gbps 8000 MAC Allied Telesis - AT-GS910/16-50

Switch cu 48 porturi Allied Telesis AT-FS750/52-50, 17.6 Gbps, 13.1 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP combo, 1U, cu management

Switch cu 48 porturi Allied Telesis AT-FS750/52-50, 17.6 Gbps, 13.1 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP combo, 1U, cu management

1520.76 Lei

AT-FS750/52-50 este un switch cu 48 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile Fast Ethernet WebSmart Edge sunt switch-uri gestionate, oferind conectivita... Allied Telesis
Similar Switch cu 48 porturi Allied Telesis AT-FS750/52-50, 17.6 Gbps, 13.1 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP combo, 1U, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-FS980M/28-50, 12.8 Gbps, 9.52 Mpps, 16.000 MAC, 1U, PoE, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-FS980M/28-50, 12.8 Gbps, 9.52 Mpps, 16.000 MAC, 1U, PoE, cu management

1551.9 Lei

AT-FS980M/28-50 este un switch cu 24 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile Fast Ethernet Managed Access sunt switch-uri gestionate, oferind conectivi... Allied Telesis
Similar Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-FS980M/28-50, 12.8 Gbps, 9.52 Mpps, 16.000 MAC, 1U, PoE, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-FS750/28PS-50, 12.8 Gbps, 9.5 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP combo, 1U, PoE, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-FS750/28PS-50, 12.8 Gbps, 9.5 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP combo, 1U, PoE, cu management

1908.64 Lei

AT-FS750/28PS-50 este un switch cu 24 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile Fast Ethernet WebSmart Edge sunt switch-uri gestionate, oferind conectivi... Allied Telesis
Similar Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-FS750/28PS-50, 12.8 Gbps, 9.5 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP combo, 1U, PoE, cu management

Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS950/16-50, 32 Gbps, 23.4 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS950/16-50, 32 Gbps, 23.4 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

979.28 Lei

AT-GS950/16-50 este un switch cu 16 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria GS950 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate rentabila... Allied Telesis
Similar Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS950/16-50, 32 Gbps, 23.4 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 48 porturi Allied Telesis AT-GS950/48-50, 96 Gbps, 71.42 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 48 porturi Allied Telesis AT-GS950/48-50, 96 Gbps, 71.42 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, 1U, cu management

2638.34 Lei

AT-GS950/48-50 este un switch cu 48 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria GS950 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate rentabila... Allied Telesis
Similar Switch cu 48 porturi Allied Telesis AT-GS950/48-50, 96 Gbps, 71.42 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS950/8-50, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, cu management

Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS950/8-50, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, cu management

586.54 Lei

AT-GS950/8-50 este un switch cu 8 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria GS950 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate rentabila, ... Allied Telesis
Similar Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS950/8-50, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-X510L-28GT-50, 128 Gbps, 95.2 Mpps, 16.000 MAC, 4 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-X510L-28GT-50, 128 Gbps, 95.2 Mpps, 16.000 MAC, 4 porturi SFP, 1U, cu management

4632.81 Lei

AT-X510L-28GT-50 este un switch cu 24 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria x510 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate rentabil... Allied Telesis
Similar Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-X510L-28GT-50, 128 Gbps, 95.2 Mpps, 16.000 MAC, 4 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-FS750/28-50, 12.8 Gbps, 9.5 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-FS750/28-50, 12.8 Gbps, 9.5 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

708.6 Lei

AT-FS750/28-50 este un switch cu 24 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile Fast Ethernet WebSmart Edge sunt switch-uri gestionate, oferind conect... Allied Telesis
Similar Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-FS750/28-50, 12.8 Gbps, 9.5 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS970M/10-50, 20 Gbps, 14.9 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS970M/10-50, 20 Gbps, 14.9 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

1493.29 Lei

AT-GS970M/10-50 este un switch cu 8 porturi, de la Allied Telesis. Acesta este un switch gestionat, putand oferi o conectivitate rentabila, fiabila si sigu... Allied Telesis
Similar Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS970M/10-50, 20 Gbps, 14.9 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, PoE, cu management

Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS970M/18-50, 36 Gbps, 26.8 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS970M/18-50, 36 Gbps, 26.8 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

1780.3 Lei

AT-GS970M/18-50 este un switch cu 16 porturi, de la Allied Telesis. Acesta este un switch gestionat, putand oferi o conectivitate rentabila, fiabila si sigura p... Allied Telesis
Similar Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS970M/18-50, 36 Gbps, 26.8 Mpps, 16.000 MAC, 2 porturi SFP, 1U, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS950/28PS-50, 56 Gbps, 41.65 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, PoE, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS950/28PS-50, 56 Gbps, 41.65 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, PoE, cu management

2941.02 Lei

AT-GS950/28PS-50 este un switch cu 24 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria GS950 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate rentabi... Allied Telesis
Similar Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS950/28PS-50, 56 Gbps, 41.65 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, PoE, cu management

Switch cu 10 porturi Allied Telesis AT-GS950/10PS-50, 20 Gbps, 14.88 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, cu management

Switch cu 10 porturi Allied Telesis AT-GS950/10PS-50, 20 Gbps, 14.88 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, cu management

1419.79 Lei

AT-GS950/10PS-50 este un switch cu 10 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria GS950 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate rentabi... Allied Telesis
Similar Switch cu 10 porturi Allied Telesis AT-GS950/10PS-50, 20 Gbps, 14.88 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS950/24-50, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS950/24-50, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, cu management

1343.01 Lei

AT-GS950/24-50 este un switch cu 24 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria GS950 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate rent... Allied Telesis
Similar Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS950/24-50, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, cu management

Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS950/16PS-50, 32 Gbps, 32.8 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, PoE, cu management

Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS950/16PS-50, 32 Gbps, 32.8 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, PoE, cu management

2335.65 Lei

AT-GS950/16PS-50 este un switch cu 16 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria GS950 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate re... Allied Telesis
Similar Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS950/16PS-50, 32 Gbps, 32.8 Mpps, 8.000 MAC, 2 porturi SFP, PoE, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-X510-28GTX-50, 128 Gbps, 95.2 Mpps, 16.000 MAC, 4 porturi SFP+, cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-X510-28GTX-50, 128 Gbps, 95.2 Mpps, 16.000 MAC, 4 porturi SFP+, cu management

8621.79 Lei

AT-X510-28GTX-50 este un switch cu 24 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria x510 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate ren... Allied Telesis
Similar Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-X510-28GTX-50, 128 Gbps, 95.2 Mpps, 16.000 MAC, 4 porturi SFP+, cu management

Switch cu 48 porturi Allied Telesis AT-GS950/48PS-50, 96 Gbps, 71.42 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, PoE, cu management

Switch cu 48 porturi Allied Telesis AT-GS950/48PS-50, 96 Gbps, 71.42 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, PoE, cu management

3535.58 Lei

AT-GS950/48PS-50 este un switch cu 48 porturi, de la Allied Telesis. Switch-urile din seria GS950 sunt switch-uri gestionate, oferind conectivitate re... Allied Telesis
Similar Switch cu 48 porturi Allied Telesis AT-GS950/48PS-50, 96 Gbps, 71.42 Mpps, 8.000 MAC, 4 porturi SFP, PoE, cu management

Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS910/8-50, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 4.000 MAC, fara management

Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS910/8-50, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 4.000 MAC, fara management

367.49 Lei

AT-GS910/8-50 este un switch cu 8 porturi, de la Allied Telesis. Acesta este un switch fara management, oferind conectivitate rentabila, fiabila si sigura ... Allied Telesis
Similar Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS910/8-50, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 4.000 MAC, fara management

Switch cu 5 porturi Allied Telesis AT-GS910/5-50, 10 Gbps, 7.4 Mpps, 2.000 MAC, fara management

Switch cu 5 porturi Allied Telesis AT-GS910/5-50, 10 Gbps, 7.4 Mpps, 2.000 MAC, fara management

276.13 Lei

AT-GS910/5-50 este un switch cu 5 porturi, de la Allied Telesis. Acesta este un switch fara management, ce poate oferi o conectivitate rentabila, fiabila s... Allied Telesis
Similar Switch cu 5 porturi Allied Telesis AT-GS910/5-50, 10 Gbps, 7.4 Mpps, 2.000 MAC, fara management

Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS910/16-50, 32 Gbps, 23.8 Mpps, 8.000 MAC, fara management

Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS910/16-50, 32 Gbps, 23.8 Mpps, 8.000 MAC, fara management

316.59 Lei

AT-GS910/16-50 este un switch cu 16 porturi, de la Allied Telesis. Acesta este un switch fara management, ce poate oferi o conectivitate rentabila, fiabila... Allied Telesis
Similar Switch cu 16 porturi Allied Telesis AT-GS910/16-50, 32 Gbps, 23.8 Mpps, 8.000 MAC, fara management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS910/24-50, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 8.000 MAC, fara management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS910/24-50, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 8.000 MAC, fara management

869.54 Lei

AT-GS910/24-50 este un switch cu 24 porturi, de la Allied Telesis. Acesta este un switch fara management, ce poate oferi o conectivitate rentabila, fiabila... Allied Telesis
Similar Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS910/24-50, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 8.000 MAC, fara management

Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS910/8E-50, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 4.000 MAC, fara management

Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS910/8E-50, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 4.000 MAC, fara management

410.16 Lei

AT-GS910/8E-50 este un switch cu 8 porturi, de la Allied Telesis. Acesta este un switch fara management, oferind conectivitate rentabila, fiabila si sigura... Allied Telesis
Similar Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS910/8E-50, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 4.000 MAC, fara management

Switch cu 5 porturi Allied Telesis AT-GS910/5E-50, 10 Gbps, 7.4 Mpps, 2.000 MAC, fara management

Switch cu 5 porturi Allied Telesis AT-GS910/5E-50, 10 Gbps, 7.4 Mpps, 2.000 MAC, fara management

312.33 Lei

AT-GS910/5E-50 este un switch cu 5 porturi, de la Allied Telesis. Acesta este un switch fara management, oferind conectivitate rentabila, fiabila si sigura... Allied Telesis
Similar Switch cu 5 porturi Allied Telesis AT-GS910/5E-50, 10 Gbps, 7.4 Mpps, 2.000 MAC, fara management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS950/24-50 4 porturi SFP cu management

Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS950/24-50 4 porturi SFP cu management

2453.78 Lei

Descriere: Switch-ul ALLIED TELESIS GS950 este un dispozitiv de rețea performant, destinat pentru întreprinderi mici și medii. Acest model oferă 24 de porturi G... Rovision
Similar Switch cu 24 porturi Allied Telesis AT-GS950/24-50 4 porturi SFP cu management

Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS910/8-50,  fara management

Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS910/8-50,  fara management

561.48 Lei

Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS910/8-50,   fară management Descriere: Switch-ul AT-GS910/8-50 de la Allied Telesis este un dispozitiv fără management, ... Rovision
Similar Switch cu 8 porturi Allied Telesis AT-GS910/8-50,  fara management

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SP10SR, 10.3 Gbps, SFP+, 850 nm, 300 m

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SP10SR, 10.3 Gbps, SFP+, 850 nm, 300 m

843.19 Lei

Allied Telesis AT-SP10SR este un modul transceiver cu factor de forma mic, de 10 Gbps. Este conform cu SFF-8431 SFP+ si dispune de conector cu fibra optica LC. ... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SP10SR, 10.3 Gbps, SFP+, 850 nm, 300 m

Switch cu 16 porturi 32 Gbps 8000 MAC D-Link - DGS-1016S

Switch cu 16 porturi 32 Gbps 8000 MAC D-Link - DGS-1016S

366.71 Lei

Switch cu 16 porturi D-Link - DGS-1016S Specificatii Tip switch: fara management Numar porturi: 16x retea RJ45 (10/100/1000 Mbps) Capacitatea de comutare: 32 Gb... Rovision
Similar Switch cu 16 porturi 32 Gbps 8000 MAC D-Link - DGS-1016S

Switch cu 8 porturi Aruba J9979A, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 8000 MAC, 1U, cu management

Switch cu 8 porturi Aruba J9979A, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 8000 MAC, 1U, cu management

413.54 Lei

J9979A este un switch cu 8 porturi, de la Aruba. Comutator Gigabit cu 8 porturi gestionat inteligent prin interfata web. Acest model are 8 porturi 10/100/1000 M... Aruba
Similar Switch cu 8 porturi Aruba J9979A, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 8000 MAC, 1U, cu management

Switch cu 8 porturi Aruba J9982A, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 8000 MAC, 1U, PoE, cu management

Switch cu 8 porturi Aruba J9982A, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 8000 MAC, 1U, PoE, cu management

925.37 Lei

J9982A este un switch cu 8 porturi, de la Aruba. Comutator Gigabit PoE+ cu 8 porturi gestionat inteligent prin interfata web. Acest model are 8 porturi 10/100/1... Aruba
Similar Switch cu 8 porturi Aruba J9982A, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 8000 MAC, 1U, PoE, cu management

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SG1016PE, 8 PoE+, 8000 MAC, 32 Gbps

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SG1016PE, 8 PoE+, 8000 MAC, 32 Gbps

826.53 Lei

TL-SG1016PE este un switch, de la TP-Link. Dispune de 16 porturi RJ45 10/100/1000 Mbps, dintre care 8 porturi suporta PoE+ pentru transfer de date si alimentare... TP-LINK
Similar Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SG1016PE, 8 PoE+, 8000 MAC, 32 Gbps

Switch cu 24 porturi IP-COM G1024D, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 8000 MAC, fara management

Switch cu 24 porturi IP-COM G1024D, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 8000 MAC, fara management

403.71 Lei

G1024D este un switch fara management cu 24 porturi, de la IP-COM. Cele 24 porturi RJ45 de 10/100/1000 Mbps dispun de functia negociere automata, pana la 2000 M... IP-COM
Similar Switch cu 24 porturi IP-COM G1024D, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 8000 MAC, fara management

Switch 16 porturi 8000 MAC 32 Gbps TP-Link - TL-SG116

Switch 16 porturi 8000 MAC 32 Gbps TP-Link - TL-SG116

344.24 Lei

Switch 16 porturi TP-Link - TL-SG116 Specificatii Interfata: 16 porturi 10/100/1000 Mbps, Auto-Negociere, Auto-MDI/MDIX Standarde: IEEE 802.3i /802.3u /802.3ab ... Rovision
Similar Switch 16 porturi 8000 MAC 32 Gbps TP-Link - TL-SG116

Switch cu 16 porturi Gigabite IP-COM G1016G, 8000 MAC, 32 Gbps, fara management

Switch cu 16 porturi Gigabite IP-COM G1016G, 8000 MAC, 32 Gbps, fara management

342.13 Lei

G1016 este un switch fara management cu 16 porturi, de la IP-COM. In plus, switch-ul este echipat cu o memorie cache de capacitate mare si porturile ofera wire ... IP-COM
Similar Switch cu 16 porturi Gigabite IP-COM G1016G, 8000 MAC, 32 Gbps, fara management

Switch 24 porturi Gigabit IP-COM G1024G, 8000 MAC, 48 Gbps, fara management

Switch 24 porturi Gigabit IP-COM G1024G, 8000 MAC, 48 Gbps, fara management

362.65 Lei

G1024F este un switch fara management cu 24 porturi, de la IP-COM. In plus, switch-ul este echipat cu o memorie cache de capacitate mare si porturile ofera wire... IP-COM
Similar Switch 24 porturi Gigabit IP-COM G1024G, 8000 MAC, 48 Gbps, fara management

Switch cu 8 porturi Aruba JL380A, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 8000 MAC, 1U, cu management

Switch cu 8 porturi Aruba JL380A, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 8000 MAC, 1U, cu management

544.17 Lei

JL380A este un switch cu 8 porturi, de la Aruba. Comutator Gigabit cu 8 porturi, gestionat inteligent prin interfata web. Acest model este ideal pentru companii... Aruba
Similar Switch cu 8 porturi Aruba JL380A, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 8000 MAC, 1U, cu management

Switch cu 8 porturi Aruba JL383A, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 8000 MAC, 1U, PoE, cu management

Switch cu 8 porturi Aruba JL383A, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 8000 MAC, 1U, PoE, cu management

1067.09 Lei

JL383A este un switch cu 8 porturi, de la Aruba. Comutator Gigabit cu 8 porturi, gestionat inteligent prin interfata web. Acest model este ideal pentru companii... Aruba
Similar Switch cu 8 porturi Aruba JL383A, 16 Gbps, 11.9 Mpps, 8000 MAC, 1U, PoE, cu management

Switch cu 6 porturi Dahua PFS4206-4P-96, 6.8 Gbps, 8000 MAC, PoE, cu management

Switch cu 6 porturi Dahua PFS4206-4P-96, 6.8 Gbps, 8000 MAC, PoE, cu management

470 Lei

PFS4206-4P-96 este un switch de la Dahua cu 6 porturi Ethernet, din care 4 sunt PoE. Trei dintre cele 4 porturi PoE sunt de mare viteza, fiind capabile sa ating... Dahua
Similar Switch cu 6 porturi Dahua PFS4206-4P-96, 6.8 Gbps, 8000 MAC, PoE, cu management

Switch cu 16 porturi PoE Dahua PFS3218-16ET-135, 8000 MAC, 7.2 Gbps, fara management, PoE Watchdog

Switch cu 16 porturi PoE Dahua PFS3218-16ET-135, 8000 MAC, 7.2 Gbps, fara management, PoE Watchdog

735.99 Lei

PFS3218-16ET-135 este un switch de la Dahua cu 18 porturi. Beneficiaza de 16 porturi PoE si 2 port-uri Uplink, fiind creat in conformitate cu standardele IEEE80... Dahua
Similar Switch cu 16 porturi PoE Dahua PFS3218-16ET-135, 8000 MAC, 7.2 Gbps, fara management, PoE Watchdog

Switch cu 24 porturi PoE Dahua PFS3228-24GT-360, 8000 MAC, 52 Gbps, fara management

Switch cu 24 porturi PoE Dahua PFS3228-24GT-360, 8000 MAC, 52 Gbps, fara management

1489.99 Lei

PFS3228-24GT-360 este un switch de la Dahua cu 28 porturi. Beneficiaza de 24 porturi PoE si 4 port-uri Uplink, fiind creat in conformitate cu standardele IEEE80... Dahua
Similar Switch cu 24 porturi PoE Dahua PFS3228-24GT-360, 8000 MAC, 52 Gbps, fara management

Switch cu 24 porturi PoE Dahua PFS3226-24ET-240, 8000 MAC, 8.8 Gbps, fara management, PoE

Switch cu 24 porturi PoE Dahua PFS3226-24ET-240, 8000 MAC, 8.8 Gbps, fara management, PoE

663.5 Lei

PFS3226-24ET-240 este un switch de la Dahua cu 26 porturi. Beneficiaza de 24 porturi PoE si 2 port-uri Uplink, fiind creat in conformitate cu standardele IEEE80... Dahua
Similar Switch cu 24 porturi PoE Dahua PFS3226-24ET-240, 8000 MAC, 8.8 Gbps, fara management, PoE

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SG1016, 8000 MAC, 32 Gbps

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SG1016, 8000 MAC, 32 Gbps

289.5 Lei

TL-SG1016 este un switch, de la TP-Link. Dispune de 16 porturi RJ45 10/100/1000 Mbps cu Auto-Negociere si Auto-MDI/MDIX. Toate cele 16 porturi asigura transferu... TP-LINK
Similar Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SG1016, 8000 MAC, 32 Gbps

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SG1016D, 8000 MAC, 32 Gbps

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SG1016D, 8000 MAC, 32 Gbps

320.7 Lei

TL-SG1016D este un switch, de la TP-Link. Dispune de 16 porturi RJ45 10/100/1000 Mbps cu Auto-Negociere si Auto-MDI/MDIX. Toate cele 16 porturi Gigabit pot ofer... TP-LINK
Similar Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SG1016D, 8000 MAC, 32 Gbps

Switch cu 16 porturi PoE Dahua PFS3220-16GT-240-V2, 8000 MAC, 52 Gbps, fara management, PoE

Switch cu 16 porturi PoE Dahua PFS3220-16GT-240-V2, 8000 MAC, 52 Gbps, fara management, PoE

1556 Lei

PFS3220-16GT-240-V2 este un switch de la Dahua cu 18 porturi. Beneficiaza de 16 porturi PoE si 2 port-uri Uplink, fiind creat in conformitate cu standardele IEE... Dahua
Similar Switch cu 16 porturi PoE Dahua PFS3220-16GT-240-V2, 8000 MAC, 52 Gbps, fara management, PoE

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SG116E, 8000 MAC, 32 Gbps

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SG116E, 8000 MAC, 32 Gbps

344.15 Lei

TL-SG116E este un switch, de la TP-Link. Dispune de 16 porturi RJ45 10/100/1000 Mbps cu functii de Auto-Negociere si Auto-MDI/MDIX. Switch-ul creste viteza serv... TP-LINK
Similar Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SG116E, 8000 MAC, 32 Gbps

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SG1016DE, 8000 MAC, 32 Gbps

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SG1016DE, 8000 MAC, 32 Gbps

385.41 Lei

TL-SG1016DE este un switch, de la TP-Link. Dispune de 16 porturi RJ45 10/100/1000 Mbps cu functii de Auto-Negociere si Auto-MDI/MDIX. Switch-ul a fost creat pen... TP-LINK
Similar Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SG1016DE, 8000 MAC, 32 Gbps

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SG116, 8000 MAC, 32 Gbps

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SG116, 8000 MAC, 32 Gbps

312.85 Lei

TL-SG116 este un switch, de la TP-Link. Dispune de 16 porturi RJ45 10/100/1000 Mbps cu Auto-Negociere si Auto-MDI/MDIX. Switch-ul extinde capacitatea retelei, p... TP-LINK
Similar Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SG116, 8000 MAC, 32 Gbps

Switch TP-Link 16 porturi 8 PoE+ 32 Gbps 8000 MAC cu management - TL-SG1016PE

Switch TP-Link 16 porturi 8 PoE+ 32 Gbps 8000 MAC cu management - TL-SG1016PE

1023.59 Lei

Switch TP-Link 16 porturi  - TL-SG1016PE Specificatii Interfata: 16 porturi RJ45 10/100/1000 Mbps (Auto-Negociere, Auto-MDI/MDIX) Standarde: IEEE 802.3i, IEEE 8... Rovision
Similar Switch TP-Link 16 porturi 8 PoE+ 32 Gbps 8000 MAC cu management - TL-SG1016PE

Switch cu 24 porturi Gigabite IP-COM G1024F, 8000 MAC, 48 Gbps, fara management

Switch cu 24 porturi Gigabite IP-COM G1024F, 8000 MAC, 48 Gbps, fara management

458.45 Lei

G1024F este un switch fara management cu 24 porturi, de la IP-COM. In plus, switch-ul este echipat cu o memorie cache de capacitate mare si porturile ofera wire... IP-COM
Similar Switch cu 24 porturi Gigabite IP-COM G1024F, 8000 MAC, 48 Gbps, fara management

Switch cu 24 porturi Tenda TEG1024D, 48 Gbps, 35.6 Mpps, 8000 MAC, fara management

Switch cu 24 porturi Tenda TEG1024D, 48 Gbps, 35.6 Mpps, 8000 MAC, fara management

335.5 Lei

TEG1024D este un switch fara management cu 24 porturi, de la Tenda. Cele 24 porturi RJ45 de 10/100/1000 Mbps dispun de functia negociere automata, pana la 2000 ... Tenda
Similar Switch cu 24 porturi Tenda TEG1024D, 48 Gbps, 35.6 Mpps, 8000 MAC, fara management

Switch cu 5 porturi 10 Gbps 2000 MAC D-Link - GO-SW-5G

Switch cu 5 porturi 10 Gbps 2000 MAC D-Link - GO-SW-5G

84 Lei

Switch cu 5 porturi D-Link - GO-SW-5G Specificatii Tip switch: fara management Numar porturi: 5x retea RJ45 (10/100/1000 Mbps) Capacitate de comutare: 10 Gbps D... Rovision
Similar Switch cu 5 porturi 10 Gbps 2000 MAC D-Link - GO-SW-5G

Switch cu 24 porturi IP-COM G1124P-24-250W, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 8000 MAC, PoE, fara management

Switch cu 24 porturi IP-COM G1124P-24-250W, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 8000 MAC, PoE, fara management

1046.9 Lei

G1124P-24-250W este un switch fara management cu 24 porturi, de la IP-COM. In mod normal, pentru o mai buna monitorizare a imobilului, camerele si switch-ul PoE... IP-COM
Similar Switch cu 24 porturi IP-COM G1124P-24-250W, 48 Gbps, 35.7 Mpps, 8000 MAC, PoE, fara management

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SL1218MP, 8000 MAC, 7.2 Gbps, PoE

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SL1218MP, 8000 MAC, 7.2 Gbps, PoE

907.07 Lei

TL-SL1218MP este un switch, de la TP-Link. Dispune de 16 porturi RJ45 PoE+, 2 porturi RJ45 Gigabit si 2 sloturi Gigabit SFP combo. Switch-ul are un design inova... TP-LINK
Similar Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SL1218MP, 8000 MAC, 7.2 Gbps, PoE

Switch 8 porturi UniFi 8 Gbps 4 porturi PoE cu management Ubiquiti - USW-LITE-8-POE

Switch 8 porturi UniFi 8 Gbps 4 porturi PoE cu management Ubiquiti - USW-LITE-8-POE

739.89 Lei

Switch 8 porturi UniFi 8 Gbps Ubiquiti - USW-LITE-8-POE Specificatii Hardware Capacitate de comutare: 8 Gbps Porturi retea: 8 - 10/100/1000 Mbps Ethernet RJ45 P... Rovision
Similar Switch 8 porturi UniFi 8 Gbps 4 porturi PoE cu management Ubiquiti - USW-LITE-8-POE

Switch cu 2 porturi Dahua PFS3102-1T, 8000 MAC, 6.8 Gbps, fara management

Switch cu 2 porturi Dahua PFS3102-1T, 8000 MAC, 6.8 Gbps, fara management

180.99 Lei

Acest switch PFS3102-1T de la Dahua are 2 porturi : 1 port fibra optica SFP (100/ 1000M), 1 port Ethernet uplink 1Gb (100/ 1000 Base-X), cu o capacitate switchi... Dahua
Similar Switch cu 2 porturi Dahua PFS3102-1T, 8000 MAC, 6.8 Gbps, fara management

Switch cu 16 porturi Hikvision DS-3E1516-EI, 32 Gbps, 23.808 Mpps, 8000 MAC, cu management

Switch cu 16 porturi Hikvision DS-3E1516-EI, 32 Gbps, 23.808 Mpps, 8000 MAC, cu management

265.21 Lei

DS-3E1516-EI este un switch cu 16 porturi, de la Hikvision. Acest swich este unul gestionat, putand oferi o gestionare si intretinere usoara. Poti implementa, m... HikVision
Similar Switch cu 16 porturi Hikvision DS-3E1516-EI, 32 Gbps, 23.808 Mpps, 8000 MAC, cu management

Switch cu 24 de porturi TP-Link TL-SG1024, 8000 MAC, 48 Gbps

Switch cu 24 de porturi TP-Link TL-SG1024, 8000 MAC, 48 Gbps

505.98 Lei

TL-SG1024 este un switch, de la TP-Link. Incorporeaza 24 de porturi RJ45 10/100/1000 Mbps cu functii de Auto-Negociere si Auto-MDI/MDIX. Toate cele 24 de portur... TP-LINK
Similar Switch cu 24 de porturi TP-Link TL-SG1024, 8000 MAC, 48 Gbps

Switch cu 24 de porturi TP-Link TL-SG1024D, 8000 MAC, 48 Gbps

Switch cu 24 de porturi TP-Link TL-SG1024D, 8000 MAC, 48 Gbps

399.5 Lei

TL-SG1024D este un switch, de la TP-Link. Incorporeaza 24 de porturi RJ45 10/100/1000 Mbps cu functii de Auto-Negociere si Auto-MDI/MDIX. Acesta extinde foarte ... TP-LINK
Similar Switch cu 24 de porturi TP-Link TL-SG1024D, 8000 MAC, 48 Gbps

Switch Gigabite Tenda TEG1116P-16-150W, 16 porturi, 32 Gbps, 8000 MAC

Switch Gigabite Tenda TEG1116P-16-150W, 16 porturi, 32 Gbps, 8000 MAC

588.46 Lei

TEG1116P-16-150W este un switch Tenda PoE care ofera 16 porturi 10/100/1000 Mbps Base-TX RJ45. Porturile 1-16 respecta standardul IEEE 802.3af (putere maxima de... Tenda
Similar Switch Gigabite Tenda TEG1116P-16-150W, 16 porturi, 32 Gbps, 8000 MAC

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SF1016, 8000 MAC, 3.2 Gbps

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SF1016, 8000 MAC, 3.2 Gbps

187.2 Lei

TL-SF1016 este un switch, de la TP-Link. Dispune de 16 porturi RJ45 10/100 Mbps cu Auto-Negociere si Auto-MDI/MDIX. Caracteristicile auto ale acestui switch asi... TP-LINK
Similar Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SF1016, 8000 MAC, 3.2 Gbps

Switch cu 24 de porturi TP-Link TL-SF1024D, 8000 MAC, 4.8 Gbps

Switch cu 24 de porturi TP-Link TL-SF1024D, 8000 MAC, 4.8 Gbps

197.66 Lei

TL-SF1024D este un switch, de la TP-Link. Acesta este echipat cu 24 de porturi RJ45 10/100 Mbps cu Atuto-Negociere si Auto-MDI/MDIX. Nu necesita configurare, fi... TP-LINK
Similar Switch cu 24 de porturi TP-Link TL-SF1024D, 8000 MAC, 4.8 Gbps

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SF1016DS, 8000 MAC, 3.2 Gbps

Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SF1016DS, 8000 MAC, 3.2 Gbps

159.7 Lei

TL-SF1016DS este un switch, de la TP-Link. Dispune de 16 porturi RJ45 10/100 Mbps cu Auto-Negociere si Auto-MDI/MDIX. Acesta ofera performante superioare si rep... TP-LINK
Similar Switch cu 16 porturi TP-Link TL-SF1016DS, 8000 MAC, 3.2 Gbps

Switch cu 28 porturi Gigabit D-Link DBS-2000-28P, 56 Gbps, 41.7 Mpps, 4x SFP, 8000 MAC, PoE, cu management

Switch cu 28 porturi Gigabit D-Link DBS-2000-28P, 56 Gbps, 41.7 Mpps, 4x SFP, 8000 MAC, PoE, cu management

2100.95 Lei

DBS-2000-28P este un switch gigabit de la D-Link echipat cu 24 de porturi RJ45 care suporta viteze de 10/100/1000 Mbps, astfel se poate conecta simultan pana la... D-Link
Similar Switch cu 28 porturi Gigabit D-Link DBS-2000-28P, 56 Gbps, 41.7 Mpps, 4x SFP, 8000 MAC, PoE, cu management

Switch cu 48 de porturi TP-Link TL-SF1048, 8000 MAC, 9.6 Gbps

Switch cu 48 de porturi TP-Link TL-SF1048, 8000 MAC, 9.6 Gbps

459.5 Lei

TL-SF1048 este un switch, de la TP-Link. Incorporeaza 48 de porturi RJ45 10/100 Mbps cu functii de Auto-Negociere si Auto-MDI/MDIX. Dispune de arhitectura non-b... TP-LINK
Similar Switch cu 48 de porturi TP-Link TL-SF1048, 8000 MAC, 9.6 Gbps

Switch cu 24 porturi Tenda TEG1024G, 48 Gbps, 35.60 Mpps, 8000 MAC, fara management

Switch cu 24 porturi Tenda TEG1024G, 48 Gbps, 35.60 Mpps, 8000 MAC, fara management

410.55 Lei

TEG1024G este un switch fara management cu 24 porturi, de la Tenda. TEG1024G dispune de 24 porturi RJ45 10/100/1000 Mbps, oferind o rata de transfer full duplex... Tenda
Similar Switch cu 24 porturi Tenda TEG1024G, 48 Gbps, 35.60 Mpps, 8000 MAC, fara management

Switch cu 24 porturi Tenda TEG1024F, 48 Gbps, 35.6 Mpps, 8000 MAC, fara management

Switch cu 24 porturi Tenda TEG1024F, 48 Gbps, 35.6 Mpps, 8000 MAC, fara management

410.55 Lei

TEG1024F este un switch fara management cu 24 porturi, de la Tenda. TEG1024F dispune de 24 porturi RJ45 10/100/1000 Mbps cu auto-negociate si 2 sloturi SFP giga... Tenda
Similar Switch cu 24 porturi Tenda TEG1024F, 48 Gbps, 35.6 Mpps, 8000 MAC, fara management

Switch cu 16 porturi IP-COM G1016D, 32 Gbps, 23.8 Mpps, 8000 MAC, fara management

Switch cu 16 porturi IP-COM G1016D, 32 Gbps, 23.8 Mpps, 8000 MAC, fara management

249.07 Lei

G1016D este un switch fara management cu 16 porturi, de la IP-COM. Porturile RJ45 10/100/1000 Mbps suporta negociere automata, pana la 2000 Mbps cu o rata de tr... IP-COM
Similar Switch cu 16 porturi IP-COM G1016D, 32 Gbps, 23.8 Mpps, 8000 MAC, fara management