Carcasă RACK pentru media convertoare ULTIMODE (14 sloturi)

Carcasă RACK pentru media convertoare ULTIMODE (14 sloturi)

Carcasă RACK pentru media convertoare ULTIMODE (14 sloturi)

498.46 Lei

View of the 19" RACK adapter after removing masking plates View of a media converter with fastening element for mounting to the 19" adapter View of the ULTIMOD... ULTIMODE
Similar Carcasă RACK pentru media convertoare ULTIMODE (14 sloturi)

Set media converter ULTIMODE M-407M-2 (singlemode 40km, switch două porturi)

Set media converter ULTIMODE M-407M-2 (singlemode 40km, switch două porturi)

222.35 Lei

Setul de media convertoare ULTIMODE M-407M-2 transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibr... ULTIMODE
Similar Set media converter ULTIMODE M-407M-2 (singlemode 40km, switch două porturi)

Set media converter gigabit ULTIMODE M-207G 1Gb/s (WDM, singlemode, 20 km)

Set media converter gigabit ULTIMODE M-207G 1Gb/s (WDM, singlemode, 20 km)

349.54 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-207G transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu FTP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră ... ULTIMODE
Similar Set media converter gigabit ULTIMODE M-207G 1Gb/s (WDM, singlemode, 20 km)

Set media converter ULTIMODE M-207M (WDM, singlemode, 20 km)

Set media converter ULTIMODE M-207M (WDM, singlemode, 20 km)

164.22 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-207M transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră ... ULTIMODE
Similar Set media converter ULTIMODE M-207M (WDM, singlemode, 20 km)

Media convertor ULTIMODE M-023M (multimode, 2 km)

Media convertor ULTIMODE M-023M (multimode, 2 km)

70.03 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-023M transformă semnalele electrice (semnal date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin... ULTIMODE
Similar Media convertor ULTIMODE M-023M (multimode, 2 km)

Set media converter ULTIMODE M-407M (o fibra optica singlemode, max. 40 km)

Set media converter ULTIMODE M-407M (o fibra optica singlemode, max. 40 km)

183.39 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-407M transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră ... ULTIMODE
Similar Set media converter ULTIMODE M-407M (o fibra optica singlemode, max. 40 km)

Media convertor gigabit M-203G (SM, max. 20 km)

Media convertor gigabit M-203G (SM, max. 20 km)

111.17 Lei

Convertorul media ULTIMODE M-203G Din partea opusă Alimentatorul inclus Elemente distinctive: 1 x port Ethernet 10/100/1000 Mbps (RJ-45) distanţa maximă de tra... ULTIMODE
Similar Media convertor gigabit M-203G (SM, max. 20 km)

Media convertor gigabit M-023G (două fibre multimode, 2 km)

Media convertor gigabit M-023G (două fibre multimode, 2 km)

106.58 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-023G transformă semnalele electrice (semnal date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin... ULTIMODE
Similar Media convertor gigabit M-023G (două fibre multimode, 2 km)

MEDIA CONVERTOR MULTIMODE M-023G ULTIMODE

MEDIA CONVERTOR MULTIMODE M-023G ULTIMODE

106.36 Lei

Media convertorul M-023G face adaptarea de la semnal electric venit pe cablu torsadat STP/UTP la semnal luminos ce este apoi transmis prin cablu de fibră optic... ULTIMODE
Similar MEDIA CONVERTOR MULTIMODE M-023G ULTIMODE

Set media convertor gigabit WDM M-207M singlemode

Set media convertor gigabit WDM M-207M singlemode

359.85 Lei

Media convertorul de fibră optică M-207G face adaptarea de la semnal electric venit pe cablu torsadat STP/UTP la semnal luminos ce este apoi transmis prin cabl... ULTIMODE
Similar Set media convertor gigabit WDM M-207M singlemode

Media convertor 4 porturi 1004GE-SFP 4x RJ45 10/100/1000mb Fibertechnic

Media convertor 4 porturi 1004GE-SFP 4x RJ45 10/100/1000mb Fibertechnic

183.14 Lei

FiberTechnic Gigabit Media Converter 1004GE-SFP cu port SFP și 4xRJ45 10/100/1000MB cu negociere automată. Funcționează cu module SFP singlemode și multimode.Co... Fibertechnic®
Similar Media convertor 4 porturi 1004GE-SFP 4x RJ45 10/100/1000mb Fibertechnic

Media convertor SFP gigabit cu 2x RJ45 Fibertechnic

Media convertor SFP gigabit cu 2x RJ45 Fibertechnic

122.26 Lei

Media convertor FiberTechnic Gigabit 1012GE-SFP cu port SFP și 2xRJ45 10/100/1000MB cu negociere automată. Funcționează cu module SFP singlemode și multimode.Co... Fibertechnic®
Similar Media convertor SFP gigabit cu 2x RJ45 Fibertechnic

Media convertor TP-Link MC112CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 20 Km, montabil in rack

Media convertor TP-Link MC112CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 20 Km, montabil in rack

112.1 Lei

MC112CS este un convertor media, de la TP-Link. Acesta transfera datele de la conexiunea pe cupru UTP 10/100BASE-TX la fibra optica 100BASE-FX sau invers. Dispu... TP-LINK
Similar Media convertor TP-Link MC112CS, 10/100 Mbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 20 Km, montabil in rack

Media convertor Gigabit TP-Link MC220L, 1 port SFP, multi/single-mod, montabil in rack

Media convertor Gigabit TP-Link MC220L, 1 port SFP, multi/single-mod, montabil in rack

75.99 Lei

MC220L este un media convertor, de la TP-Link. A fost creat pentru a converti fibra 1000BASE-SX/LX pe conexiuni de cupru 10/100/1000BASE-T sau invers. Proiectat... TP-LINK
Similar Media convertor Gigabit TP-Link MC220L, 1 port SFP, multi/single-mod, montabil in rack

Media converter Gigabit FCM-2100-F SFP RJ45 1000MB

Media converter Gigabit FCM-2100-F SFP RJ45 1000MB

71.36 Lei

FiberTechnic Gigabit Media Converter FCM-2100-F cu port SFP și RJ45 1000MB. Funcționează cu module SFP singlemode și multimode. Convertorul media FiberTechnic F... Fibertechnic®
Similar Media converter Gigabit FCM-2100-F SFP RJ45 1000MB

Convertor media TP-Link MC200CM, 10/100/1000 Mbps, 1 port SC/UPC, multi-mod, 550 m, montabil in rack

Convertor media TP-Link MC200CM, 10/100/1000 Mbps, 1 port SC/UPC, multi-mod, 550 m, montabil in rack

152.94 Lei

MC200CM este un media convertor multi-mod, de la TP-Link. Dispune de 1 port de retea RJ45 10/100/1000 Mbps cu functii de Auto-negociere Half Duplex/Full Duplex ... TP-LINK
Similar Convertor media TP-Link MC200CM, 10/100/1000 Mbps, 1 port SC/UPC, multi-mod, 550 m, montabil in rack

Media convertor TP-Link MC210CS, 10/100/1000 Gbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack

Media convertor TP-Link MC210CS, 10/100/1000 Gbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack

151.98 Lei

MC210CS este un media convertor single-mod, de la TP-Link. Dispune de 1 port de retea RJ45 10/100/1000 Mbps si 1 port SC/UPC 1000 Mbps. Integreaza functii de Au... TP-LINK
Similar Media convertor TP-Link MC210CS, 10/100/1000 Gbps, 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack

Carcasa spacer – office - spcs-oc-chronos mid tower sloturi expansiune 6 atx

Carcasa spacer – office - spcs-oc-chronos mid tower sloturi expansiune 6 atx

126.99 Lei

Tip : Mid Tower,Pozitionare sursa : Sus,Sursa : Fara sursa,ATX : Da,Dimensiuni (cm) : 41 x 41 x 17.5,Greutate (kg) : 2,Culoare : Negru,Sloturi expansiune : x6... Spacer
Similar Carcasa spacer – office - spcs-oc-chronos mid tower sloturi expansiune 6 atx

Media convertor 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack TP-Link MC210CS

Media convertor 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack TP-Link MC210CS

177.01 Lei

Descriere: MC210CS este un media convertor single-mod, de la TP-Link. Dispune de 1 port de retea RJ45 10/100/1000 Mbps si 1 port SC/UPC 1000 Mbps. Integreaza fu... Rovision
Similar Media convertor 1 port SC/UPC, single-mod, 15 Km, montabil in rack TP-Link MC210CS

Convertor de retea media Allied Telesis AT-SPTX, 1 port RJ45, SFP, 1250 Mbps, 100 m

Convertor de retea media Allied Telesis AT-SPTX, 1 port RJ45, SFP, 1250 Mbps, 100 m

589.15 Lei

Transmitatorul SFP Allied Telesis AT-SPTX accepta lungimi de legatura de pana la 100 m printr-o conexiune de cupru SFP sau printr-un conector RJ-45. Fiecare mod... Allied Telesis
Similar Convertor de retea media Allied Telesis AT-SPTX, 1 port RJ45, SFP, 1250 Mbps, 100 m

Cablu convertor USB - RS232 MD-24U, 30 cm

Cablu convertor USB - RS232 MD-24U, 30 cm

96 Lei

MD-24U este un cablu convertor USB - RS232 cu lungime de 30 cm.... OEM
Similar Cablu convertor USB - RS232 MD-24U, 30 cm

Convertor Serial RS-232 DB9 la Serial RS-422/485 DB9 M-T cu protectie ESD 15 kV, Delock 62920

Convertor Serial RS-232 DB9 la Serial RS-422/485 DB9 M-T cu protectie ESD 15 kV, Delock 62920

70.5 Lei

Acest convertor RS-232 la RS-422/485 de la Delock este potrivit pentru toate dispozitivele seriale, de ex. controlul masinii, sistemele fieldbus, instrumente... Delock
Similar Convertor Serial RS-232 DB9 la Serial RS-422/485 DB9 M-T cu protectie ESD 15 kV, Delock 62920

Convertor Serial RS-232 DB9 la Serial TTL / CMOS 5V DB9 M-T cu protectie ESD 3kV si extended temperature range, Delock 87687

Convertor Serial RS-232 DB9 la Serial TTL / CMOS 5V DB9 M-T cu protectie ESD 3kV si extended temperature range, Delock 87687

70.1 Lei

Acest serial RS-232 al convertorului TTL/CMOS de la Delock converteste semnalele RS-232 la niveluri compatibile de 5 V TTL/CMOS si este potrivit pentru conec... Delock
Similar Convertor Serial RS-232 DB9 la Serial TTL / CMOS 5V DB9 M-T cu protectie ESD 3kV si extended temperature range, Delock 87687

Solutionarea Litigiilor SAL SOL