Modul SFP MiniGBIC 1250Mbps transfer 10km TP-Link - TL-SM311LS

Modul SFP MiniGBIC 1250Mbps transfer 10km TP-Link - TL-SM311LS

Modul SFP MiniGBIC 1250Mbps transfer 10km TP-Link - TL-SM311LS

87.71 Lei

Modul SFP MiniGBIC 1250Mbps transfer 10km TP-Link - TL-SM311LS Specificatii Standarde si protocoale IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Lungimea de unda 1310 nm Alimen... Rovision
Similar Modul SFP MiniGBIC 1250Mbps transfer 10km TP-Link - TL-SM311LS

Modul SFP MiniGBIC TP-Link TL-SM311LM, multi-mod, 550 m

Modul SFP MiniGBIC TP-Link TL-SM311LM, multi-mod, 550 m

74.4 Lei

TL-SM311LM este un modul SFP MiniGBIC multi-mod, de la TP-Link. Acesta dispune de port LC/UPC si a fost creat pentru a extinde distanta de transfer a datelor. L... TP-LINK
Similar Modul SFP MiniGBIC TP-Link TL-SM311LM, multi-mod, 550 m

Modul SFP MiniGBIC TP-Link TL-SM311LS, single-mod, 10 Km

Modul SFP MiniGBIC TP-Link TL-SM311LS, single-mod, 10 Km

75.54 Lei

TL-SM311LS este un modul MiniGBIC single-mod, de la TP-Link. Acesta dispune de port LC/UPC si a fost creat pentru a extinde distanta de transfer a datelor. Lung... TP-LINK
Similar Modul SFP MiniGBIC TP-Link TL-SM311LS, single-mod, 10 Km

Modul SFP Mini-GBIC Single-Mode Duplex LC, 1.25G, 1310nm, 10Km - TRENDnet TEG-MGBS10

Modul SFP Mini-GBIC Single-Mode Duplex LC, 1.25G, 1310nm, 10Km - TRENDnet TEG-MGBS10

114.69 Lei

Compatibil cu IEEE 802.3z. Producator: TRENDNetTip Fibra Optica: Mini-GBIC Single-ModeLungime unda: 1310nmDistanta transmisie: 10KmTip conector: Duplex LCViteza... TRENDnet
Similar Modul SFP Mini-GBIC Single-Mode Duplex LC, 1.25G, 1310nm, 10Km - TRENDnet TEG-MGBS10

Modul SFP TP-Link TL-SM321A, single-mod, 10 Km

Modul SFP TP-Link TL-SM321A, single-mod, 10 Km

81.54 Lei

TL-SM321A este un modul SFP WDM Bi-Directional single-mod, de la TP-Link. Acesta dispune de port LC/UPC si a fost creat pentru a extinde distanta de transf... TP-LINK
Similar Modul SFP TP-Link TL-SM321A, single-mod, 10 Km

Modul SFP TP-Link TL-SM321B, single-mod, 10 Km

Modul SFP TP-Link TL-SM321B, single-mod, 10 Km

63.12 Lei

TL-SM321B este un modul SFP WDM Bi-Directional single-mod, de la TP-Link. Acesta dispune de port LC/UPC si a fost creat pentru a extinde distanta de transf... TP-LINK
Similar Modul SFP TP-Link TL-SM321B, single-mod, 10 Km

Modul optic Hikvision SFP-1.25G-20-1310, 1250 Mbps, LC, SFP, 20 Km

Modul optic Hikvision SFP-1.25G-20-1310, 1250 Mbps, LC, SFP, 20 Km

75.11 Lei

SFP-1.25G-20-1310 este un modul optic, de la Hikvision. Acesta reprezinta o optiune ideala pentru ati extinde reteua. Dispune de conector single fiber LC bi-dir... HikVision
Similar Modul optic Hikvision SFP-1.25G-20-1310, 1250 Mbps, LC, SFP, 20 Km

Modul optic SFP Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM, MMF, duplex fiber, LC, 1250 Mbps, 1 Km

Modul optic SFP Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM, MMF, duplex fiber, LC, 1250 Mbps, 1 Km

70.92 Lei

HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM este un modul optic, de la Hikvision. Acesta reprezinta o optiune ideala pentru ati extinde reteua. Dispune de conector duplex fibe... HikVision
Similar Modul optic SFP Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM, MMF, duplex fiber, LC, 1250 Mbps, 1 Km

Modul SFP+ cu Tranceiver LC 300m lungime unda 850nm TP-Link - TL-SM5110-SR

Modul SFP+ cu Tranceiver LC 300m lungime unda 850nm TP-Link - TL-SM5110-SR

128.4 Lei

Modul SFP+ cu Tranceiver LC 300m lungime unda 850nm TP-Link - TL-SM5110-SR TL-SM5110-SR transmite datele cu 10 Gbps pe o distanta de 300 de metri si accepta con... Rovision
Similar Modul SFP+ cu Tranceiver LC 300m lungime unda 850nm TP-Link - TL-SM5110-SR

Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

55.98 Lei

TL-SM321A-2 este un dispozitiv compact, dar puternic, care iti ofera posibilitatea de a transmite date pe distante mai mari si la viteze mai mari, pe o fibra op... TP-LINK
Similar Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

486.46 Lei

Transmitatorul SFP Allied Telesis AT-SPLX10 accepta lungimi de legatura de pana la 10 km pe fibra SMF duplex LC. Monitorizarea digitala a diagnosticului este di... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica single-mod Allied Telesis AT-SPLX10, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 10 km

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 2 km

Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 2 km

427.01 Lei

AT-SPEX ofera o optiune de 2 km cu fibra multi-mod (1310 nm) pentru a va extinde reteaua. AT-SPEX este compatibil cu toata gama de produse Allied Telesis care a... Allied Telesis
Similar Modul fibra optica multi-mod Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbps, SFP, LC, 1310 nm, 2 km