Patch panel 19" cu 24 x SC OM3 Multi-mode Duplex, Delock 43395

Patch panel 19

Patch panel 19" cu 24 x SC OM3 Multi-mode Duplex, Delock 43395

296 Lei

Acest panou de la Delock poate fi montat intr-un cabinet 19″. Mufele de pe partea din fata si din spate a panoului asigura conexiuni convenabile pentru... Delock
Similar Patch panel 19" cu 24 x SC OM3 Multi-mode Duplex, Delock 43395

Patch panel 19

Patch panel 19" cu 24 x SC OM5 Multi-mode Duplex, Delock 43397

296 Lei

Acest panou de la Delock poate fi montat intr-un cabinet 19″. Mufele de pe partea din fata si din spate a panoului asigura conexiuni convenabile pentru... Delock
Similar Patch panel 19" cu 24 x SC OM5 Multi-mode Duplex, Delock 43397

Patch panel 19

Patch panel 19" cu 24 x SC OM4 Multi-mode Duplex, Delock 43396

296 Lei

Acest panou de la Delock poate fi montat intr-un cabinet 19″. Mufele de pe partea din fata si din spate a panoului asigura conexiuni convenabile pentru... Delock
Similar Patch panel 19" cu 24 x SC OM4 Multi-mode Duplex, Delock 43396

Patch panel 19

Patch panel 19" cu 24 x SC OM4 Multi-mode Simplex, Delock 43384

242.5 Lei

Acest panou de la Delock poate fi montat intr-un cabinet 19″. Mufele de pe partea din fata si din spate a panoului asigura conexiuni convenabile pentru... Delock
Similar Patch panel 19" cu 24 x SC OM4 Multi-mode Simplex, Delock 43384

Patch panel 19

Patch panel 19" cu 24 x SC OM5 Multi-mode Simplex, Delock 43385

242.5 Lei

Acest panou de la Delock poate fi montat intr-un cabinet 19″. Mufele de pe partea din fata si din spate a panoului asigura conexiuni convenabile pentru... Delock
Similar Patch panel 19" cu 24 x SC OM5 Multi-mode Simplex, Delock 43385

Patch panel 19

Patch panel 19" cu 24 x SC OS2 Single-mode Simplex, Delock 43380

242.5 Lei

Acest panou de la Delock poate fi montat intr-un cabinet 19″. Mufele de pe partea din fata si din spate a panoului asigura conexiuni convenabile pentru... Delock
Similar Patch panel 19" cu 24 x SC OS2 Single-mode Simplex, Delock 43380

Patch panel 19

Patch panel 19" cu 24 x SC OM3 Multi-mode Simplex, Delock 43383

242.5 Lei

Acest panou de la Delock poate fi montat intr-un cabinet 19″. Mufele de pe partea din fata si din spate a panoului asigura conexiuni convenabile pentru... Delock
Similar Patch panel 19" cu 24 x SC OM3 Multi-mode Simplex, Delock 43383

Patch panel 19

Patch panel 19" 48 porturi Cat.5e 1U, Delock 66881

334.4 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat intr-un dulap de 19″. Folosind un instrument de perforare, pana la 24 de cabluri de retea pot fi instala... Delock
Similar Patch panel 19" 48 porturi Cat.5e 1U, Delock 66881

Patch panel 19

Patch panel 19" 24 porturi Cat.5e 1U, Delock 66880

221.3 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat intr-un dulap de 19″. Folosind un instrument de perforare, pana la 24 de cabluri de retea pot fi instala... Delock
Similar Patch panel 19" 24 porturi Cat.5e 1U, Delock 66880

Patch panel 8 porturi Cat.6A FTP Alb, Delock 87678

Patch panel 8 porturi Cat.6A FTP Alb, Delock 87678

138.4 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat, de exemplu, pe un perete. La blocurile LSA puteti instala pana la 8 cabluri de retea cu un instrument de... Delock
Similar Patch panel 8 porturi Cat.6A FTP Alb, Delock 87678

Patch panel 19

Patch panel 19" 24 porturi Cat.6 0.5U Negru, Delock 43316

282.8 Lei

Acest Patch Panel de la Delock poate fi montat intr-un rack de 19″. La blocurile LSA puteti instala pana la 24 de cabluri de retea cu un instrument de ... Delock
Similar Patch panel 19" 24 porturi Cat.6 0.5U Negru, Delock 43316

Patch panel 19

Patch panel 19" 1U 16 porturi Cat.6A Negru, Delock 66876

298.8 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat intr-un dulap de 19″. Folosind un instrument de perforare, pana la 16 de cabluri de retea pot fi instala... Delock
Similar Patch panel 19" 1U 16 porturi Cat.6A Negru, Delock 66876

Patch panel 10

Patch panel 10" 1U 8 porturi Cat.6A Negru, Delock 66872

128.31 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat intr-un dulap de 10″. Folosind un instrument de perforare, pana la 8 de cabluri de retea pot fi instalat... Delock
Similar Patch panel 10" 1U 8 porturi Cat.6A Negru, Delock 66872

Patch panel 10

Patch panel 10" 0.5U 8 porturi Cat.6A Negru, Delock 66870

137.5 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat intr-un dulap de 10″. Folosind un instrument de perforare, pana la 8 de cabluri de retea pot fi instalat... Delock
Similar Patch panel 10" 0.5U 8 porturi Cat.6A Negru, Delock 66870

Patch panel 12 porturi Cat.6A FTP Negru, Delock 87676

Patch panel 12 porturi Cat.6A FTP Negru, Delock 87676

182.8 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat, de exemplu, pe un perete. La blocurile LSA puteti instala pana la 8 cabluri de retea cu un instrument de... Delock
Similar Patch panel 12 porturi Cat.6A FTP Negru, Delock 87676

Patch panel 19

Patch panel 19" 3U 48 porturi Keystone Negru, Delock 66838

80.1 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat intr-un dulap de 19″. Cu dimensiunile sale standardizate, este potrivit pentru montarea usoara a 48 modu... Delock
Similar Patch panel 19" 3U 48 porturi Keystone Negru, Delock 66838

Patch panel 19

Patch panel 19" pentru 24 x keystone 1U unghi, Delock 66976

222.49 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat intr-un dulap de 19″. Cu dimensiunile sale standardizate, este potrivit pentru montarea usoara a 24 modu... Delock
Similar Patch panel 19" pentru 24 x keystone 1U unghi, Delock 66976

Patch panel 19

Patch panel 19" pentru 48 x keystone 2U unghi, Delock 66977

410.1 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat intr-un dulap de 19″. Cu dimensiunile sale standardizate, este potrivit pentru montarea usoara a 48 modu... Delock
Similar Patch panel 19" pentru 48 x keystone 2U unghi, Delock 66977

Patch panel 19

Patch panel 19" 2U pentru 48 x Keystone Negru, Delock 66878

221.3 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat intr-un dulap de 19″. Cu dimensiunile sale standardizate, este potrivit pentru montarea usoara a 48 modu... Delock
Similar Patch panel 19" 2U pentru 48 x Keystone Negru, Delock 66878

Patch panel 10

Patch panel 10" 1U pentru 12 x Keystone Negru, Delock 66874

96.4 Lei

Acest patch panel de la Delock poate fi montat intr-un dulap de 10″. Cu dimensiunile sale standardizate, este potrivit pentru montarea usoara a 12 modu... Delock
Similar Patch panel 10" 1U pentru 12 x Keystone Negru, Delock 66874

Patch Panel Keystone Desktop 12 Porturi Gri, Delock 43335

Patch Panel Keystone Desktop 12 Porturi Gri, Delock 43335

71.4 Lei

Acest patch panel poate fi folosit ca o cutie de jonctiune pe perete sau in carcase. In plus, sunt incluse cleme pentru montarea pe sina DIN. Cu dimensiunile... Delock
Similar Patch Panel Keystone Desktop 12 Porturi Gri, Delock 43335

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

90.9 Lei

Cu acest adaptor LC Duplex de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele. Cuplarea permite con... Delock
Similar Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Patch Panel 19

Patch Panel 19" pentru keystone 24 porturi rotabile negru, Delock 43340

98.31 Lei

Acest Patch Panel poate fi montat intr-un rack de 19". Porturile Keystone cu posibilitate de rotire permit instalarea cablurilor cu unghi. Cu dimensiunile sa... Delock
Similar Patch Panel 19" pentru keystone 24 porturi rotabile negru, Delock 43340

Patch Panel montare desktop pentru keystone 8 porturi gri, Delock 43336

Patch Panel montare desktop pentru keystone 8 porturi gri, Delock 43336

65.7 Lei

Acest Patch Panel poate fi folosit ca o cutie de jonctiune pe perete sau in carcase. In plus, sunt incluse cleme pentru montarea pe sina DIN. Cu dimensiunile... Delock
Similar Patch Panel montare desktop pentru keystone 8 porturi gri, Delock 43336

Patch Panel 10

Patch Panel 10" pentru keystone 12 porturi gri, Delock 43309

45.9 Lei

Acest Patch Panel poate fi montat intr-o cutie de 10". Cu dimensiunile sale standard, este potrivit pentru montarea rapida a 12 module Similar Patch Panel 10" pentru keystone 12 porturi gri, Delock 43309

Patch Panel 19

Patch Panel 19" pentru keystone 24 porturi gri, Delock 43302

90.9 Lei

Acest Patch Panel poate fi montat intr-un rack de 19". Cu dimensiunile sale standard, este potrivit pentru montarea rapida a 24 module Similar Patch Panel 19" pentru keystone 24 porturi gri, Delock 43302

Patch Panel montare desktop pentru keystone 12 porturi negru, Delock 43339

Patch Panel montare desktop pentru keystone 12 porturi negru, Delock 43339

71.4 Lei

Acest Patch Panel poate fi folosit ca o cutie de jonctiune pe perete sau in carcase. In plus, sunt incluse cleme pentru montarea pe sina DIN. Cu dimensiunile... Delock
Similar Patch Panel montare desktop pentru keystone 12 porturi negru, Delock 43339

Patch Panel montare desktop pentru keystone 8 porturi negru, Delock 43338

Patch Panel montare desktop pentru keystone 8 porturi negru, Delock 43338

65.7 Lei

Acest Patch Panel poate fi folosit ca o cutie de jonctiune pe perete sau in carcase. In plus, sunt incluse cleme pentru montarea pe sina DIN. Cu dimensiunile... Delock
Similar Patch Panel montare desktop pentru keystone 8 porturi negru, Delock 43338

Patch Panel 10

Patch Panel 10" metalic pentru keystone 12 porturi gri, Delock 43327

50.8 Lei

Acest Patch Panel poate fi montat intr-o cutie de 10". Cu dimensiunile sale standard, este potrivit pentru montarea rapida a 12 module Similar Patch Panel 10" metalic pentru keystone 12 porturi gri, Delock 43327

Patch Panel 19

Patch Panel 19" 1U pentru keystone 48 porturi, negru Delock 43280

203.2 Lei

Acest Patch Panel poate fi montat intr-un rack de 19". Cu dimensiunile sale extrem de compacte, este potrivit pentru o instalarea a 48 module RJ45 Similar Patch Panel 19" 1U pentru keystone 48 porturi, negru Delock 43280

Patch Panel 10

Patch Panel 10" pentru keystone 12 porturi negru, Delock 43259

45.9 Lei

Acest Patch Panel poate fi montat intr-un rack de 10". Cu dimensiunile sale standard, este potrivit pentru montarea rapida a 12 module Similar Patch Panel 10" pentru keystone 12 porturi negru, Delock 43259

Patch Panel metalic 10

Patch Panel metalic 10" pentru keystone 12 porturi negru, Delock 43326

50.8 Lei

Acest Patch Panel poate fi montat intr-o cutie de 10". Cu dimensiunile sale standard, este potrivit pentru montarea rapida a 12 module Similar Patch Panel metalic 10" pentru keystone 12 porturi negru, Delock 43326

Patch Panel 19

Patch Panel 19" pentru keystone 24 porturi incrucisate negru, Delock 43278

85.39 Lei

Acest Patch Panel poate fi montat intr-un rack de 19". Cu dimensiunile sale standard, este potrivit pentru montarea rapida a 24 module Similar Patch Panel 19" pentru keystone 24 porturi incrucisate negru, Delock 43278

Patch Panel 10

Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A gri, Delock 43308

208.9 Lei

Acest patch panel se poate monta intr-un rack 10". Se pot instala pana la 12 cabluri de retea folosind unealta punch down.

TI... Delock
Similar Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A gri, Delock 43308

Patch Panel 10

Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A 0.5U gri, Delock 43311

179.3 Lei

Acest patch panel se poate monta intr-un rack 10". Se pot instala pana la 12 cabluri de retea folosind unealta punch down.

TI... Delock
Similar Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A 0.5U gri, Delock 43311

Patch Panel 10

Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A negru, Delock 43310

208.9 Lei

Acest patch panel se poate monta intr-un rack 10". Se pot instala pana la 12 cabluri de retea folosind unealta punch down.

TI... Delock
Similar Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A negru, Delock 43310

Patch Panel 10

Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A 0.5U negru, Delock 43312

179.3 Lei

Acest patch panel se poate monta intr-un rack 10". Se pot instala pana la 12 cabluri de retea folosind unealta punch down.

TI... Delock
Similar Patch Panel 10" 12 porturi Cat.6A 0.5U negru, Delock 43312

Patch panel ODF 1U 24xSC duplex Optisteel neechipat

Patch panel ODF 1U 24xSC duplex Optisteel neechipat

85.78 Lei

Patch panel optic rackabil OPTISteel 1U neechipat pentru 24 de adaptoare optice SC/UPC sau SC/APC duplex sau LC cvadruplex. ODF-ul este proiectat pentru instala... OPTISteel
Similar Patch panel ODF 1U 24xSC duplex Optisteel neechipat

Patch panel 1U 12xSC duplex OPTISteel neechipat

Patch panel 1U 12xSC duplex OPTISteel neechipat

88.88 Lei

Patch panel optic rackabil OPTISteel 1U neechipat pentru 12 adaptoare optice SC/UPC sau SC/APC duplex. ODF-ul este proiectat pentru instalare in dulapuri si sta... OPTISteel
Similar Patch panel 1U 12xSC duplex OPTISteel neechipat

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM3 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87889

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM3 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87889

141.8 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un switch la un convertor media.
... Delock
Similar Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM3 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87889

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

150.7 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un switch la un convertor media.
... Delock
Similar Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

Patch Panel 24x cuple SC/APC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC/APC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

300.14 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC/APC singlemode duplex, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC/APC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

Patch Panel 24x cuple SC/UPC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19

Patch Panel 24x cuple SC/UPC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

302.82 Lei

Patch panel ODF 24 de porturi SC/UPC singlemode duplex, pentru fibre optice, pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19” echipat cu: 24 de cuple/adaptoare ... OPTISteel
Similar Patch Panel 24x cuple SC/UPC duplex + 48x Pigtail, pentru fibra optica rackabil, 1U 19"

Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x LC Duplex mama, Delock 66937

Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x LC Duplex mama, Delock 66937

577.99 Lei

Aceasta caseta de la Delock este echipata cu un port tata MPO si douasprezece porturi LC Duplex mama si este potrivita pentru instalarea in panoul de corecti... Delock
Similar Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x LC Duplex mama, Delock 66937

Patch panel 19

Patch panel 19" pentru 6 module keystone Negru, Delock 66820

61.4 Lei

Acest panou de la Delock este potrivit pentru instalarea intr-un dulap de retea de 19″. Ofera spatiu pentru montarea a 6 module keystone.

... Delock
Similar Patch panel 19" pentru 6 module keystone Negru, Delock 66820

Patch panel 19

Patch panel 19" pentru 12 module keystone Negru, Delock 66821

96.7 Lei

Acest panou de la Delock este potrivit pentru instalarea intr-un dulap de retea de 19″. Ofera spatiu pentru montarea a 12 module keystone.
Similar Patch panel 19" pentru 12 module keystone Negru, Delock 66821

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM3 aqua, Delock 43360

185 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM3 aqua, Delock 43360

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM5 limegreen, Delock 43362

215.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM5 limegreen, Delock 43362

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OS2 verde, Delock 43358

215.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OS2 verde, Delock 43358

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM4 violet, Delock 43361

215.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Duplex OM4 violet, Delock 43361

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM3 aqua, Delock 43366

178.4 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM3 aqua, Delock 43366

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OS2 albastru, Delock 43363

178.4 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OS2 albastru, Delock 43363

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM5 limegreen, Delock 43368

178.4 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM5 limegreen, Delock 43368

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM4 violet, Delock 43367

178.4 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OM4 violet, Delock 43367

Antena patch panel cu o frecventa de 2.4 ghz patch-18

Antena patch panel cu o frecventa de 2.4 ghz patch-18

524 Lei

Antena patch-panel Patch-18; Castig 18dB; Conector N-mama; Frecventa: 2.4GHz pentru aplicatii la distante pana la 3km vizibilitate directa.... OEM
Similar Antena patch panel cu o frecventa de 2.4 ghz patch-18

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Duplex OS2 verde, Delock 43364

178.4 Lei

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM4 10m, InLine IL88640P

Cablu fibra optica LC-SC Duplex OM4 10m, InLine IL88640P

89.7 Lei

Cablu fibra optica MPO la 12 x LC Duplex Multi-mode OM3 2m, Delock 84872

Cablu fibra optica MPO la 12 x LC Duplex Multi-mode OM3 2m, Delock 84872

250.2 Lei

Acest cablu MPO la LC de la Delock are un conector MPO / UPC mama pe o parte si un conector tata 12 x LC / UPC tata pe cealalta parte. Acest lucru permite tr... Delock
Similar Cablu fibra optica MPO la 12 x LC Duplex Multi-mode OM3 2m, Delock 84872

Patch panel optic 1U 12 adaptori

Patch panel optic 1U 12 adaptori

243.78 Lei

Patch panel-ul optic are un format 1U si este proiectat pentru a permite racordarea fibrelor optice intr-un mediu controlat si organizat. Are o raza de infasura... OEM
Similar Patch panel optic 1U 12 adaptori

Patch panel PP24SH-C6A, 24 porturi, STP Cat6A, 0.5U

Patch panel PP24SH-C6A, 24 porturi, STP Cat6A, 0.5U

177.46 Lei

PP24SH-C6A este un patch panel ce are un design compact cu 24 de porturi de conectare RJ45, ideal pentru conectarea cablurilor Ethernet intr-un rack. Este fabri... OEM
Similar Patch panel PP24SH-C6A, 24 porturi, STP Cat6A, 0.5U

Patch panel pentru rack 19 inch PP24UTP5, 24 porturi, UTP CAT5, 1U

Patch panel pentru rack 19 inch PP24UTP5, 24 porturi, UTP CAT5, 1U

100.18 Lei

PP24UTP5 este un patch panel pentru rack este ideal pentru retelele de comunicatii si sistemelor informatice. Este de culoare neagra si are o capacitate de 30-5... OEM
Similar Patch panel pentru rack 19 inch PP24UTP5, 24 porturi, UTP CAT5, 1U

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OM5 limegreen, Delock 43374

381.89 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OM5 limegreen, Delock 43374

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OM3 aqua, Delock 43372

381.89 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OM3 aqua, Delock 43372

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OM4 violet, Delock 43373

381.89 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi LC Quad OM4 violet, Delock 43373

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM3 aqua, Delock 43354

134.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM3 aqua, Delock 43354

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM5 limegreen, Delock 43356

134.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM5 limegreen, Delock 43356

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM4 violet, Delock 43355

134.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OM4 violet, Delock 43355