Patchcord SM LC/UPC - LC/UPC 50 m simplex singlemode G.652D (SM 9/125)

Patchcord SM LC/UPC - LC/UPC 50 m simplex singlemode G.652D (SM 9/125)

Patchcord SM LC/UPC - LC/UPC 50 m simplex singlemode G.652D (SM 9/125)

92.45 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori LC/UPC - LC/UPC albastru simplex, lungime 50 m. Acesta este fabricat cu fibră optică de la Corning, modelul G.652... Fibertechnic®
Similar Patchcord SM LC/UPC - LC/UPC 50 m simplex singlemode G.652D (SM 9/125)

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 10m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 10m

84.88 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) - SC/APC (verzi) simplex, lungime 10m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125). Patch cordul  d... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 10m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 5m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 5m

78.23 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) - SC/APC (verzi) simplex, lungime 5m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125). Patch cordul  di... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 5m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 2m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 2m

54.32 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) - SC/APC (verzi) simplex, lungime 2m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125). Patch cordul  di... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 2m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 1m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 1m

51.78 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) - SC/APC (verzi) simplex, lungime 1m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125). Patch cordul  di... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 1m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 5m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 5m

97.21 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) -  E2000/APC (verzi) simplex, lungime 5m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cord... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 5m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 1.5m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 1.5m

91.53 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) -  E2000/APC (verzi) simplex, lungime 1.5m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch co... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 1.5m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 2m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 2m

85.78 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) -  E2000/APC (verzi) simplex, lungime 2 m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cor... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 2m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 10m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 10m

101.44 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) -  E2000/APC (verzi) simplex, lungime 10m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cor... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 10m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 1m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 1m

84.3 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) -  E2000/APC (verzi) simplex, lungime 1 m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cor... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 1m

Patchcord SM SC/APC - SC/APC 25 m duplex singlemode G.652D (SM 9/125)

Patchcord SM SC/APC - SC/APC 25 m duplex singlemode G.652D (SM 9/125)

71.96 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori SC/APC duplex verde lungime 25 m.Acesta este fabricat cu fibră optică de la Corning, modelul G.652D (SM 9/125), care este u... Fibertechnic®
Similar Patchcord SM SC/APC - SC/APC 25 m duplex singlemode G.652D (SM 9/125)

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 80m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 80m

312.3 Lei

Patchcord ramforsat singlemode cu conectori LC/UPC duplex cu diametrul de 5 mm pentru utilizare la exterior și/sau în locuri unde poate fi expus la deteriorare.... Fibertechnic®
Similar Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 80m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 60m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 60m

200.68 Lei

Patchcord ramforsat singlemode cu conectori LC/UPC duplex cu diametrul de 5 mm pentru utilizare la exterior și/sau în locuri unde poate fi expus la deteriorare.... Fibertechnic®
Similar Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 60m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 5m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 5m

53.05 Lei

Patchcord ramforsat singlemode cu conectori LC/UPC duplex cu diametrul de 5 mm pentru utilizare la exterior și/sau în locuri unde poate fi expus la deteriorare.... Fibertechnic®
Similar Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 5m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 50m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 50m

179.4 Lei

Patchcord ramforsat singlemode cu conectori LC/UPC duplex cu diametrul de 5 mm pentru utilizare la exterior și/sau în locuri unde poate fi expus la deteriorare.... Fibertechnic®
Similar Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 50m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 40m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 40m

150.9 Lei

Patchcord ramforsat singlemode cu conectori LC/UPC duplex cu diametrul de 5 mm pentru utilizare la exterior și/sau în locuri unde poate fi expus la deteriorare.... Fibertechnic®
Similar Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 40m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 10m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 10m

69.13 Lei

Patchcord ramforsat singlemode cu conectori LC/UPC duplex cu diametrul de 5 mm pentru utilizare la exterior și/sau în locuri unde poate fi expus la deteriorare.... Fibertechnic®
Similar Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 10m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 20m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 20m

78.69 Lei

Patchcord ramforsat singlemode cu conectori LC/UPC duplex cu diametrul de 5 mm pentru utilizare la exterior și/sau în locuri unde poate fi expus la deteriorare.... Fibertechnic®
Similar Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 20m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 30m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 30m

110.83 Lei

Patchcord ramforsat singlemode cu conectori LC/UPC duplex cu diametrul de 5 mm pentru utilizare la exterior și/sau în locuri unde poate fi expus la deteriorare.... Fibertechnic®
Similar Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 30m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 250m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 250m

892.7 Lei

Patchcord ramforsat singlemode cu conectori LC/UPC duplex cu diametrul de 5 mm pentru utilizare la exterior și/sau în locuri unde poate fi expus la deteriorare.... Fibertechnic®
Similar Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 250m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 200m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 200m

743.38 Lei

Patchcord ramforsat singlemode cu conectori LC/UPC duplex cu diametrul de 5 mm pentru utilizare la exterior și/sau în locuri unde poate fi expus la deteriorare.... Fibertechnic®
Similar Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 200m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 150m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 150m

516.42 Lei

Patchcord ramforsat singlemode cu conectori LC/UPC duplex cu diametrul de 5 mm pentru utilizare la exterior și/sau în locuri unde poate fi expus la deteriorare.... Fibertechnic®
Similar Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 150m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 100m

Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 100m

371.35 Lei

Patchcord ramforsat singlemode cu conectori LC/UPC duplex cu diametrul de 5 mm pentru utilizare la exterior și/sau în locuri unde poate fi expus la deteriorare.... Fibertechnic®
Similar Patchcord outdoor LC/UPC-LC/UPC duplex SM G657A2 ramforsat inox 100m

Patchcord E2000/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 2m

Patchcord E2000/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 2m

103.63 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) - SC/UPC (albastri) duplex, lungime 2 m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125). Patch cordul ... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 2m

Patchcord E2000/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 5m

Patchcord E2000/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 5m

108.64 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) - SC/UPC (albastri) duplex, lungime 5 m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125). Patch cordul ... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-SC/UPC SM G.652D duplex 5m

Patchcord E2000/APC-LC/PC SM G.652D duplex 15m

Patchcord E2000/APC-LC/PC SM G.652D duplex 15m

127.19 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) - LC/PC (albaștri) duplex, lungime 15m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125). Patch cordul  ... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-LC/PC SM G.652D duplex 15m

Patchcord E2000/APC-LC/APC SM G.652D duplex 10m

Patchcord E2000/APC-LC/APC SM G.652D duplex 10m

159.15 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) - LC/APC (verzi) duplex, lungime 10m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cordul  d... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-LC/APC SM G.652D duplex 10m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 3m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 3m

105.75 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) - SC/APC (verzi) duplex, lungime 3m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cordul  di... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 3m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 10m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 10m

111.46 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) - SC/APC (verzi) duplex, lungime 10m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cordul  d... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 10m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 5m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 5m

108.64 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) - SC/APC (verzi) duplex, lungime 5m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cordul  di... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 5m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 0.5m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 0.5m

111.55 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) - SC/APC (verzi) duplex, lungime 0.5m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cordul  ... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 0.5m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 2m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 2m

103.63 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) - SC/APC (verzi) duplex, lungime 2m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cordul  di... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 2m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 1m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 1m

101.44 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) - SC/APC (verzi) duplex, lungime 1m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cordul  di... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D duplex 1m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D duplex 5m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D duplex 5m

150.05 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) -  E2000/APC (verzi) duplex, lungime 5m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cordu... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D duplex 5m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D duplex 1m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D duplex 1m

141.51 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) -  E2000/APC (verzi) duplex, lungime 1m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cordu... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D duplex 1m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D duplex 2m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D duplex 2m

144.33 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) -  E2000/APC (verzi) duplex, lungime 2m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cordu... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D duplex 2m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D duplex 10m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D duplex 10m

160.07 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) -  E2000/APC (verzi) duplex, lungime 10 m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cor... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D duplex 10m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D duplex 0.5m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D duplex 0.5m

185.89 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) -  E2000/APC (verzi) duplex, lungime 0.5m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cor... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D duplex 0.5m