Set accesorii pt Laica MD6026 si Bodyform BM4200

Adaptor priza pt. Laica MD6026

Adaptor priza pt. Laica MD6026

57.6 Lei

Adaptor pentru conectare la reteaua electrica a aparatului de aerosoli Laica MD6026 si Bodyform BM4200.Pachetul contine 1x adaptor AC.La plasarea comenzii este ... Laica
Similar Adaptor priza pt. Laica MD6026

Set accesorii pt Laica MD6026 si Bodyform BM4200

Set accesorii pt Laica MD6026 si Bodyform BM4200

56 Lei

Set accesorii pentru aparatul de aerosoli Laica MD6026Pachetul contine:1x furtun;1x masca pt. adulti;1x masca pt. copii;1x piesa de gura;1x piesa de racord.La p... Laica
Similar Set accesorii pt Laica MD6026 si Bodyform BM4200

Set garnituri aparat de ambalare in vid VT3120 Professional

Set garnituri aparat de ambalare in vid VT3120 Professional

50.15 Lei

Set de garnituri pentru aparatul de ambalare alimente in vid Laica VT3120 ProfessionalPachetul contine 2 garnituri de etansare si o garnitura de sigilare. Poate... Laica
Similar Set garnituri aparat de ambalare in vid VT3120 Professional

Set garnituri aparat de ambalare in vid VT3113

Set garnituri aparat de ambalare in vid VT3113

58.4 Lei

Set garnituri aparat de ambalare in vid alimente LaicaPachetul contine o garnitura de etansare si o garnitura de sigilare.Poate fi utilizat pentru aparatul de v... Laica
Similar Set garnituri aparat de ambalare in vid VT3113

Set de accesorii pentru Hobot Legee D8

Set de accesorii pentru Hobot Legee D8

159 Lei

Cumpărați piese de schimb pentru aspiratorul robot pentru a vă asigura un funcționament mai bun. Recomandăm înlocuirea perilor la intervale de 6 - 12 luni (în f... Hobot
Similar Set de accesorii pentru Hobot Legee D8

Incarcator Monitor LG 19V 3.16A 60W

Incarcator Monitor LG 19V 3.16A 60W

59.99 Lei

Putere (W) : 60,Tensiune iesire (V) : 19V,Tip Accesoriu : Cablu alimentare... MMD
Similar Incarcator Monitor LG 19V 3.16A 60W

Alimentator Monitor LG 19V 1.2A 23W

Alimentator Monitor LG 19V 1.2A 23W

70.99 Lei

Putere (W) : 23,Tensiune iesire (V) : 19V,Tip Accesoriu : Cablu alimentare... MMD
Similar Alimentator Monitor LG 19V 1.2A 23W

Incarcator Monitor LG 12V 3A 36W

Incarcator Monitor LG 12V 3A 36W

71.99 Lei

Putere (W) : 36,Tensiune iesire (V) : 12,Tip Accesoriu : Cablu alimentare... MMD
Similar Incarcator Monitor LG 12V 3A 36W

Alimentator Monitor LG 19V 2.1A 40W mufa 6.0 x 4.4 x 12.0 mm

Alimentator Monitor LG 19V 2.1A 40W mufa 6.0 x 4.4 x 12.0 mm

71.99 Lei

Putere (W) : 40,Tensiune iesire (V) : 19V,Tip Accesoriu : Cablu alimentare... MMD
Similar Alimentator Monitor LG 19V 2.1A 40W mufa 6.0 x 4.4 x 12.0 mm

Alimentator Monitor LG Flatron E2242C-BN

Alimentator Monitor LG Flatron E2242C-BN

70.47 Lei

Putere (W) : 23,Tensiune iesire (V) : 19V,Tip Accesoriu : Cablu alimentare... MMD
Similar Alimentator Monitor LG Flatron E2242C-BN

Incarcator / Alimentator MMD MMDTFTLCD027, Monitor LG 19V 1.7A 33W mufa 6.0 x 4.4 x 12.0 mm

Incarcator / Alimentator MMD MMDTFTLCD027, Monitor LG 19V 1.7A 33W mufa 6.0 x 4.4 x 12.0 mm

98.5 Lei

Capacitate (mAh) / A : 1.7A,Culoare : Negru,Dimensiune conector (mm) : 6.0 x 4.4 x 12.0,Greutate (Kg) : 0.600 Kg,Putere (W) : 33,Tensiune de alimentare (V) : 10... MMD
Similar Incarcator / Alimentator MMD MMDTFTLCD027, Monitor LG 19V 1.7A 33W mufa 6.0 x 4.4 x 12.0 mm

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Gri, Delock 88120

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Gri, Delock 88120

189.31 Lei

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Alb, Delock 88119

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Alb, Delock 88119

189.31 Lei

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Negru, Delock 88118

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Negru, Delock 88118

189.31 Lei

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Verde, Delock 88116

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Verde, Delock 88116

189.31 Lei

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Albastru, Delock 88113

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Albastru, Delock 88113

189.31 Lei

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Rosu, Delock 88115

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Rosu, Delock 88115

189.31 Lei

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Orange, Delock 88117

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Orange, Delock 88117

189.31 Lei

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Violet, Delock 88121

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Violet, Delock 88121

189.31 Lei

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Galben, Delock 88111

Set 10 buc modul keystone RJ45 LSA Cat.6A toolfree Galben, Delock 88111

189.31 Lei

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

82.11 Lei

Set de module SFP SC 1000Base-Bx WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550 și 1310nm... Fibertechnic®
Similar Set SFP gigabit WDM 1000Base-BX SM 1310/1550nm 3km LC DDM

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

90.9 Lei

Cu acest adaptor LC Duplex de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele. Cuplarea permite con... Delock
Similar Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Set 8 buc modul keystone RJ45 Cat.6A LSA, Delock 87896

Set 8 buc modul keystone RJ45 Cat.6A LSA, Delock 87896

159.6 Lei

Aceste module Keystone de la Delock pot fi utilizate pentru conectarea cablurilor de retea si sunt potrivite pentru montarea usoara prin fixare in diferite s... Delock
Similar Set 8 buc modul keystone RJ45 Cat.6A LSA, Delock 87896

SSD DRIVE SSD-C900AN2000G 2 TB M.2 PCIe DAHUA

SSD DRIVE SSD-C900AN2000G 2 TB M.2 PCIe DAHUA

1051.4 Lei

Discurile Dahua SSD NVMe M2 din seria C900A sunt potrivite pentru a fi utilizate în laptopuri, calculatoare staționare și alte dispozitive și garantează accele... DAHUA
Similar SSD DRIVE SSD-C900AN2000G 2 TB M.2 PCIe DAHUA

SSD DRIVE SSD-C900AN500G 500 GB M.2 PCIe DAHUA

SSD DRIVE SSD-C900AN500G 500 GB M.2 PCIe DAHUA

225.48 Lei

Discurile Dahua SSD NVMe M2 din seria C900A sunt potrivite pentru a fi utilizate în laptopuri, calculatoare staționare și alte dispozitive și garantează accele... DAHUA
Similar SSD DRIVE SSD-C900AN500G 500 GB M.2 PCIe DAHUA

SSD DRIVE SSD-E800S128G 128 GB 2.5

SSD DRIVE SSD-E800S128G 128 GB 2.5 " DAHUA

59.23 Lei

Disc SSD de calitate excelentă, oferit la dimensiunea 2.5" Datorită vitezei mari de citire şi inscripţionare se poate folosi ca un disc sistem pentru lucrul zi... DAHUA
Similar SSD DRIVE SSD-E800S128G 128 GB 2.5 " DAHUA

Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

57.1 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea p... Delock
Similar Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

Card microSD UHS-I SDXC 512 GB SANDISK

Card microSD UHS-I SDXC 512 GB SANDISK

231.22 Lei

Cardurile de memorie SanDisk Ultra sunt echipamente de ultimă generaţie pentru depozitarea datelor, care oferă o combinaţie incredibilă de capacitate, transfer... SANDISK
Similar Card microSD UHS-I SDXC 512 GB SANDISK

STICK USB FD-256/DTXM-KINGSTON 256 GB USB 3.2 (3.2 Gen 1)

STICK USB FD-256/DTXM-KINGSTON 256 GB USB 3.2 (3.2 Gen 1)

86.18 Lei

Stick-urile de memorie USB Kingston DataTraveler Exodia M au un design modern, compact fiind foarte ușor de transportat Interfața USB 3.2 Gen 1 vă permite să c... KINGSTON
Similar STICK USB FD-256/DTXM-KINGSTON 256 GB USB 3.2 (3.2 Gen 1)

HARD TEST DVR SSD-CX400-G2-128 128 GB 2.5

HARD TEST DVR SSD-CX400-G2-128 128 GB 2.5 " GOODRAM

63.12 Lei

Disc SSD de calitate excelentă, oferit la dimensiunea 2.5" Datorită vitezei mari de citire şi inscripţionare se poate folosi ca un disc sistem pentru lucrul zi... GOODRAM
Similar HARD TEST DVR SSD-CX400-G2-128 128 GB 2.5 " GOODRAM

Stand monitor LG ST-322T (Negru)

Stand monitor LG ST-322T (Negru)

141.99 Lei

Stand monitor LG ST-322T (Negru)... LG
Similar Stand monitor LG ST-322T (Negru)

STICK USB FD-128/ULTRAFLAIR-SANDISK 128 GB USB 3.0 SANDISK

STICK USB FD-128/ULTRAFLAIR-SANDISK 128 GB USB 3.0 SANDISK

72.16 Lei

Stick-urile de memorie USB SanDisk Ultra Flair au un design modern, compact fiind foarte ușor de transportat Interfața USB 3.0 vă permite să citiți datele de p... SANDISK
Similar STICK USB FD-128/ULTRAFLAIR-SANDISK 128 GB USB 3.0 SANDISK

Set media convertor gigabit WDM M-207M singlemode

Set media convertor gigabit WDM M-207M singlemode

365.25 Lei

Media convertorul de fibră optică M-207G face adaptarea de la semnal electric venit pe cablu torsadat STP/UTP la semnal luminos ce este apoi transmis prin cabl... ULTIMODE
Similar Set media convertor gigabit WDM M-207M singlemode

CARD DE MEMORIE SD-10/64-SAND UHS-I, SDXC 64 GB SANDISK

CARD DE MEMORIE SD-10/64-SAND UHS-I, SDXC 64 GB SANDISK

59.81 Lei

Cardurile de memorie SanDisk Ultra sunt echipamente de ultimă generaţie pentru depozitarea datelor, care oferă o combinaţie incredibilă de capacitate, transfer... SANDISK
Similar CARD DE MEMORIE SD-10/64-SAND UHS-I, SDXC 64 GB SANDISK

CARD DE MEMORIE ST2-128-S1 microSD UHS-I, SDXC 128 GB IMOU

CARD DE MEMORIE ST2-128-S1 microSD UHS-I, SDXC 128 GB IMOU

63.45 Lei

Cardurile de memorie IMOU S1 sunt echipamente de ultimă generaţie pentru depozitarea datelor, care oferă o combinaţie incredibilă de capacitate, transfer rapid... IMOU
Similar CARD DE MEMORIE ST2-128-S1 microSD UHS-I, SDXC 128 GB IMOU

CARD DE MEMORIE SD-MICRO-10/128-SAND UHS-I, SDXC 128 GB SANDISK

CARD DE MEMORIE SD-MICRO-10/128-SAND UHS-I, SDXC 128 GB SANDISK

60.53 Lei

Cardurile de memorie SanDisk Ultra sunt echipamente de ultimă generaţie pentru depozitarea datelor, care oferă o combinaţie incredibilă de capacitate, transfer... SANDISK
Similar CARD DE MEMORIE SD-MICRO-10/128-SAND UHS-I, SDXC 128 GB SANDISK

STICK USB FD-128/UME3-GOODRAM 128 GB USB 3.0 (3.1 Gen 1)

STICK USB FD-128/UME3-GOODRAM 128 GB USB 3.0 (3.1 Gen 1)

50.89 Lei

Stick-urile de memorie USB Goodram Flash Drive UME3 au un design modern, compact fiind foarte ușor de transportat Interfața USB 3.0 (3.1 Gen 1) vă permite să c... GOODRAM
Similar STICK USB FD-128/UME3-GOODRAM 128 GB USB 3.0 (3.1 Gen 1)

HARD PENTRU DVR SSD-CX400-G2-1TB 1 TB 2.5

HARD PENTRU DVR SSD-CX400-G2-1TB 1 TB 2.5 " GOODRAM

184.33 Lei

Disc SSD de calitate excelentă, oferit la dimensiunea 2.5" Datorită vitezei mari de citire şi inscripţionare se poate folosi ca un disc sistem pentru lucrul zi... GOODRAM
Similar HARD PENTRU DVR SSD-CX400-G2-1TB 1 TB 2.5 " GOODRAM

HARD PENTRU DVR SSD-CX400-G2-512 512 GB 2.5

HARD PENTRU DVR SSD-CX400-G2-512 512 GB 2.5 " GOODRAM

102 Lei

Disc SSD de calitate excelentă, oferit la dimensiunea 2.5" Datorită vitezei mari de citire şi inscripţionare se poate folosi ca un disc sistem pentru lucrul zi... GOODRAM
Similar HARD PENTRU DVR SSD-CX400-G2-512 512 GB 2.5 " GOODRAM

HARD PENTRU DVR SSD-CX400-G2-256 256 GB 2.5

HARD PENTRU DVR SSD-CX400-G2-256 256 GB 2.5 " GOODRAM

68.01 Lei

Disc SSD de calitate excelentă, oferit la dimensiunea 2.5" Datorită vitezei mari de citire şi inscripţionare se poate folosi ca un disc sistem pentru lucrul zi... GOODRAM
Similar HARD PENTRU DVR SSD-CX400-G2-256 256 GB 2.5 " GOODRAM

CARD DE MEMORIE SD-MICRO-10/256-WD UHS-I, SDHC 256 GB Western Digital

CARD DE MEMORIE SD-MICRO-10/256-WD UHS-I, SDHC 256 GB Western Digital

196.24 Lei

Cardul microSD™ WD Purple™ este rezultatul unor analize tehnice a până la trei generații de produse pentru utilizare industrială care au fost concepute special... Western Digital
Similar CARD DE MEMORIE SD-MICRO-10/256-WD UHS-I, SDHC 256 GB Western Digital

CARD DE MEMORIE SD-MICRO-10/128-WD UHS-I, SDHC 128 GB Western Digital

CARD DE MEMORIE SD-MICRO-10/128-WD UHS-I, SDHC 128 GB Western Digital

155.33 Lei

Cardul microSD™ WD Purple™ este rezultatul unor analize tehnice a până la trei generații de produse pentru utilizare industrială care au fost concepute special... Western Digital
Similar CARD DE MEMORIE SD-MICRO-10/128-WD UHS-I, SDHC 128 GB Western Digital

CARD DE MEMORIE SD-MICRO-10/64-WD UHS-I, SDHC 64 GB Western Digital

CARD DE MEMORIE SD-MICRO-10/64-WD UHS-I, SDHC 64 GB Western Digital

57.28 Lei

Cardul microSD™ WD Purple™ este rezultatul unor analize tehnice a până la trei generații de produse pentru utilizare industrială care au fost concepute special... Western Digital
Similar CARD DE MEMORIE SD-MICRO-10/64-WD UHS-I, SDHC 64 GB Western Digital

Hard disk 6TB pt. supraveghere HDWT860UZSVA 24/7 TOSHIBA

Hard disk 6TB pt. supraveghere HDWT860UZSVA 24/7 TOSHIBA

629.36 Lei

Disc interior, de 3.5 inch cu performanță foarte bună Aceste hard-discuri sunt dedicate înregistrării în standard video HD în mod continuu 24/7 și au un consum... TOSHIBA
Similar Hard disk 6TB pt. supraveghere HDWT860UZSVA 24/7 TOSHIBA

STICK USB USB-P639-32-128GB 128 GB USB 3.2 Gen 1 DAHUA

STICK USB USB-P639-32-128GB 128 GB USB 3.2 Gen 1 DAHUA

82.55 Lei

Stick-urile de memorie USB Dahua USB-P639-32 au un design modern, compact fiind foarte ușor de transportat Conectorul USB 3.2 crește semnificativ viteza de tra... DAHUA
Similar STICK USB USB-P639-32-128GB 128 GB USB 3.2 Gen 1 DAHUA

Cititor carduri SD/microSD Y-9321 Unitek

Cititor carduri SD/microSD Y-9321 Unitek

60.31 Lei

Conectat la un calculator PC, cititorul de carduri Y-9321 vă permite să accesați rapid și ușor datele stocate pe un card de memorie tip SD/Micro SD Conectorul ... UNITEK
Similar Cititor carduri SD/microSD Y-9321 Unitek

CARD DE MEMORIE SD-MICRO-10/256-SANDISK UHS-I, SDXC 256 GB SANDISK

CARD DE MEMORIE SD-MICRO-10/256-SANDISK UHS-I, SDXC 256 GB SANDISK

109.52 Lei

Cardurile de memorie SanDisk Ultra sunt echipamente de ultimă generaţie pentru depozitarea datelor, care oferă o combinaţie incredibilă de capacitate, transfer... SANDISK
Similar CARD DE MEMORIE SD-MICRO-10/256-SANDISK UHS-I, SDXC 256 GB SANDISK

Hard disk supraveghere ST4000VX016 4TB 24/7 SkyHawk SEAGATE

Hard disk supraveghere ST4000VX016 4TB 24/7 SkyHawk SEAGATE

451.98 Lei

Disc interior, de 3.5 inch cu performanță foarte bună Discul a fost proiectat pentru funcţionare continuă fiabilă în cadrul sistemelor de supraveghere CCTV Con... Seagate
Similar Hard disk supraveghere ST4000VX016 4TB 24/7 SkyHawk SEAGATE

Hard disk supraveghere ST8000VE001 8TB 24/7 SkyHawk AI SEAGATE

Hard disk supraveghere ST8000VE001 8TB 24/7 SkyHawk AI SEAGATE

869.25 Lei

Disc interior, de 3.5 inch cu performanță foarte bună Discul a fost proiectat pentru funcţionare continuă fiabilă în cadrul sistemelor de supraveghere CCTV Con... Seagate
Similar Hard disk supraveghere ST8000VE001 8TB 24/7 SkyHawk AI SEAGATE

Hard disk supraveghere ST2000VX015 2TB 24/7 SkyHawk SEAGATE

Hard disk supraveghere ST2000VX015 2TB 24/7 SkyHawk SEAGATE

271.83 Lei

Disc interior, de 3.5 inch cu performanță foarte bună Discul a fost proiectat pentru funcţionare continuă fiabilă în cadrul sistemelor de supraveghere CCTV Con... Seagate
Similar Hard disk supraveghere ST2000VX015 2TB 24/7 SkyHawk SEAGATE

Hard disk supraveghere ST10000VE001 10TB 24/7 SkyHawk AI SEAGATE

Hard disk supraveghere ST10000VE001 10TB 24/7 SkyHawk AI SEAGATE

1237.9 Lei

Disc interior, de 3.5 inch cu performanță foarte bună Discul a fost proiectat pentru funcţionare continuă fiabilă în cadrul sistemelor de supraveghere CCTV Con... Seagate
Similar Hard disk supraveghere ST10000VE001 10TB 24/7 SkyHawk AI SEAGATE

Hard disk supraveghere ST6000VX001 6TB 24/7 SURVEILLANCE SkyHawk SEAGATE

Hard disk supraveghere ST6000VX001 6TB 24/7 SURVEILLANCE SkyHawk SEAGATE

650 Lei

Disc interior, de 3.5 inch cu performanță foarte bună Discul a fost proiectat pentru funcţionare continuă fiabilă în cadrul sistemelor de supraveghere CCTV Con... Seagate
Similar Hard disk supraveghere ST6000VX001 6TB 24/7 SURVEILLANCE SkyHawk SEAGATE

Card microSD 512 GB TF-P100 UHS-I SDXC Dahua

Card microSD 512 GB TF-P100 UHS-I SDXC Dahua

369.13 Lei

Cardurile de memorie DAHUA P100 sunt folosite exclusiv în sistemele de supraveghere video datorită protecției ridicate la erorile de scriere și citire precum ș... DAHUA
Similar Card microSD 512 GB TF-P100 UHS-I SDXC Dahua

CARD DE MEMORIE TF-C100/128GB microSD UHS-I 128 GB DAHUA

CARD DE MEMORIE TF-C100/128GB microSD UHS-I 128 GB DAHUA

74.98 Lei

Cardurile de memorie DAHUA C100 sunt echipamente de ultimă generaţie pentru depozitarea datelor, care oferă o combinaţie incredibilă de capacitate, transfer ra... DAHUA
Similar CARD DE MEMORIE TF-C100/128GB microSD UHS-I 128 GB DAHUA

Set media converter ULTIMODE M-407M-2 (singlemode 40km, switch două porturi)

Set media converter ULTIMODE M-407M-2 (singlemode 40km, switch două porturi)

222.35 Lei

Setul de media convertoare ULTIMODE M-407M-2 transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibr... ULTIMODE
Similar Set media converter ULTIMODE M-407M-2 (singlemode 40km, switch două porturi)

SSD DRIVE USB-S806-32-256GB 256 GB USB 3.2 Gen 2 DAHUA

SSD DRIVE USB-S806-32-256GB 256 GB USB 3.2 Gen 2 DAHUA

198.88 Lei

Un hard disc extern SSD de înaltă calitate, cu interfață USB 3.2 USB-S806-32-256GB este un hard disc prevăzut cu memorie de tip 3D NAND Flash. Capacitatea: 256... DAHUA
Similar SSD DRIVE USB-S806-32-256GB 256 GB USB 3.2 Gen 2 DAHUA

Hard disk supraveghere WD64PURZ 6TB 24/7 WESTERN DIGITAL

Hard disk supraveghere WD64PURZ 6TB 24/7 WESTERN DIGITAL

716.71 Lei

Hard-discurile WD Purple din clasa surveillance sunt singurele medii de stocare dotate cu tehnologia AllFrame 4K care optimizează transferul datelor pe conexiu... Western Digital
Similar Hard disk supraveghere WD64PURZ 6TB 24/7 WESTERN DIGITAL

Hard disk supraveghere WD121PURP 12TB 24/7 WESTERN DIGITAL

Hard disk supraveghere WD121PURP 12TB 24/7 WESTERN DIGITAL

1336.93 Lei

Hard-discurile WD Purple Pro din clasa surveillance sunt singurele medii de stocare dotate cu tehnologia AllFrame AI care optimizează transferul datelor pe con... Western Digital
Similar Hard disk supraveghere WD121PURP 12TB 24/7 WESTERN DIGITAL

CARD DE MEMORIE TF-S100/128GB microSD UHS-I 128 GB DAHUA

CARD DE MEMORIE TF-S100/128GB microSD UHS-I 128 GB DAHUA

157.31 Lei

Cardurile de memorie DAHUA S100 sunt folosite exclusiv în sistemele de supraveghere video datorită protecției ridicate la erorile de scriere și citire precum ș... DAHUA
Similar CARD DE MEMORIE TF-S100/128GB microSD UHS-I 128 GB DAHUA

Set media converter gigabit ULTIMODE M-207G 1Gb/s (WDM, singlemode, 20 km)

Set media converter gigabit ULTIMODE M-207G 1Gb/s (WDM, singlemode, 20 km)

349.54 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-207G transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu FTP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră ... ULTIMODE
Similar Set media converter gigabit ULTIMODE M-207G 1Gb/s (WDM, singlemode, 20 km)

CARD DE MEMORIE TF-P100/256GB microSD UHS-I, SDXC 256 GB DAHUA

CARD DE MEMORIE TF-P100/256GB microSD UHS-I, SDXC 256 GB DAHUA

132.77 Lei

Cardurile de memorie DAHUA P100 sunt folosite exclusiv în sistemele de supraveghere video datorită protecției ridicate la erorile de scriere și citire precum ș... DAHUA
Similar CARD DE MEMORIE TF-P100/256GB microSD UHS-I, SDXC 256 GB DAHUA

Hard disk supraveghere WD101PURP 10TB 24/7 WESTERN DIGITAL

Hard disk supraveghere WD101PURP 10TB 24/7 WESTERN DIGITAL

1249.73 Lei

Hard-discurile WD Purple din clasa surveillance sunt singurele medii de stocare dotate cu tehnologia AllFrame 4K care optimizează transferul datelor pe conexiu... Western Digital
Similar Hard disk supraveghere WD101PURP 10TB 24/7 WESTERN DIGITAL

Set media converter ULTIMODE M-207M (WDM, singlemode, 20 km)

Set media converter ULTIMODE M-207M (WDM, singlemode, 20 km)

164.22 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-207M transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră ... ULTIMODE
Similar Set media converter ULTIMODE M-207M (WDM, singlemode, 20 km)

Set media converter ULTIMODE M-407M (o fibra optica singlemode, max. 40 km)

Set media converter ULTIMODE M-407M (o fibra optica singlemode, max. 40 km)

183.39 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-407M transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră ... ULTIMODE
Similar Set media converter ULTIMODE M-407M (o fibra optica singlemode, max. 40 km)

Rack pentru HDD extern MCE-582 SSD M.2 SATA Maclean

Rack pentru HDD extern MCE-582 SSD M.2 SATA Maclean

67.91 Lei

Carcasa MCE-582 permite conectarea la echipamentul auxiliar a unui hard disc suplimentar SSD prin M.2 SATA Conectarea cu echipamentul se execută prin intermedi... MACLEAN
Similar Rack pentru HDD extern MCE-582 SSD M.2 SATA Maclean

RACK HDD EXTERN Y-3035 UNITEK

RACK HDD EXTERN Y-3035 UNITEK

139.14 Lei

Carcasa Y-3035 permite conectarea la echipamentul auxiliar a unui hard disc suplimentar 3.5" prin SATA III Conectarea cu echipamentul se execută prin intermedi... UNITEK
Similar RACK HDD EXTERN Y-3035 UNITEK

Rack HDD extern SATA 3 - USB 3.1 Y-3036 UNITEK pentru HDD de 2.5

Rack HDD extern SATA 3 - USB 3.1 Y-3036 UNITEK pentru HDD de 2.5

61.25 Lei

Carcasa Y-3036 permite conectarea la echipamentul auxiliar a unui hard disc suplimentar 2.5" prin SATA III Conectarea cu echipamentul se execută prin intermedi... UNITEK
Similar Rack HDD extern SATA 3 - USB 3.1 Y-3036 UNITEK pentru HDD de 2.5