Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M Verde, Delock 87940

Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M Verde, Delock 87940

Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M Verde, Delock 87940

76.9 Lei

Acest adaptor hibrid SC Simplex la LC Simplex de la Delock permite conversia de la un tip de conector la altul. Aceasta inseamna ca, cablurile de fibra optic... Delock
Similar Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M Verde, Delock 87940

Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M blue, Delock 87941

Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M blue, Delock 87941

76.9 Lei

Acest adaptor hibrid SC Simplex la LC Simplex de la Delock permite conversia de la un tip de conector la altul. Aceasta inseamna ca, cablurile de fibra optic... Delock
Similar Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M blue, Delock 87941

Adaptor hibrid SM FC-LC (1.25mm) simplex

Adaptor hibrid SM FC-LC (1.25mm) simplex

53.55 Lei

Adaptor FC/UPC tată - LC/UPC mamă simplex, utilizat ca reducție a ferulelor de 2,5 mm la 1,25 mm pentru ODF-uri sau măsurători. Acest adaptor este utilizat pent... Fibertechnic®
Similar Adaptor hibrid SM FC-LC (1.25mm) simplex

Cupla fibra optica SMA Simplex M-M metalica, Delock 86836

Cupla fibra optica SMA Simplex M-M metalica, Delock 86836

63.4 Lei

Cu aceasta cupla SMA Simplex de la Delock, doua cabluri SMA 905 pot fi usor conectate intre ele.

Cutie pentru 4 x cuple fibra optica SC Simplex / LC Duplex Alba, Delock 86843

Cutie pentru 4 x cuple fibra optica SC Simplex / LC Duplex Alba, Delock 86843

49.19 Lei

Aceasta cutie de conectare de la Delock poate fi utilizata pentru amplasarea a pana la patru fibre optice SC Simplex sau LC Duplex si poate fi montata p... Delock
Similar Cutie pentru 4 x cuple fibra optica SC Simplex / LC Duplex Alba, Delock 86843

Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871

Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871

231.1 Lei

Acest cablu MPO-SC de la Delock are un conector MPO / UPC mama pe o parte si un conector de 12 x SC / UPC tata Simplex pe cealalta parte. Acest lucru pe... Delock
Similar Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871

Cupla fibra optica SC Simplex APC waterproof M-M, Delock 87869

Cupla fibra optica SC Simplex APC waterproof M-M, Delock 87869

52.71 Lei

Acest conector de cablu de la Delock conectează doua cabluri de fibra optica impreuna si este ideal pentru utilizarea in exterior.
... Delock
Similar Cupla fibra optica SC Simplex APC waterproof M-M, Delock 87869

Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x SC Simplex mama, Delock 66936

Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x SC Simplex mama, Delock 66936

526.4 Lei

Aceasta caseta de la Delock este echipata cu un port tata MPO si douasprezece porturi SC Simplex mama si este potrivita pentru instalarea in panoul de corect... Delock
Similar Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x SC Simplex mama, Delock 66936

Patchcord SM LC/UPC - LC/UPC 50 m simplex singlemode G.652D (SM 9/125)

Patchcord SM LC/UPC - LC/UPC 50 m simplex singlemode G.652D (SM 9/125)

92.45 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori LC/UPC - LC/UPC albastru simplex, lungime 50 m. Acesta este fabricat cu fibră optică de la Corning, modelul G.652... Fibertechnic®
Similar Patchcord SM LC/UPC - LC/UPC 50 m simplex singlemode G.652D (SM 9/125)

Cablu fibra optica LC UPC / LC APC 9/125 simplex ivory 10m, Value 21.99.8802

Cablu fibra optica LC UPC / LC APC 9/125 simplex ivory 10m, Value 21.99.8802

52.5 Lei

Cablul cu fibra optica pentru Internet de mare viteza face conexiunea intre priza de fibra optica si switch-ul, routerul sau cutia de Internet.

... Value
Similar Cablu fibra optica LC UPC / LC APC 9/125 simplex ivory 10m, Value 21.99.8802

Cablu fibra optica LC UPC / LC APC 9/125 simplex ivory 15m, Value 21.99.8803

Cablu fibra optica LC UPC / LC APC 9/125 simplex ivory 15m, Value 21.99.8803

58.5 Lei

Cablul cu fibra optica pentru Internet de mare viteza face conexiunea intre priza de fibra optica si switch-ul, routerul sau cutia de Internet.

... Value
Similar Cablu fibra optica LC UPC / LC APC 9/125 simplex ivory 15m, Value 21.99.8803

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 10m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 10m

84.88 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) - SC/APC (verzi) simplex, lungime 10m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125). Patch cordul  d... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 10m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 5m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 5m

78.23 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) - SC/APC (verzi) simplex, lungime 5m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125). Patch cordul  di... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 5m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 2m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 2m

54.32 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) - SC/APC (verzi) simplex, lungime 2m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125). Patch cordul  di... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 2m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 1m

Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 1m

51.78 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) - SC/APC (verzi) simplex, lungime 1m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125). Patch cordul  di... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-SC/APC SM G.652D simplex 1m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 5m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 5m

97.21 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) -  E2000/APC (verzi) simplex, lungime 5m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cord... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 5m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 1.5m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 1.5m

91.53 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) -  E2000/APC (verzi) simplex, lungime 1.5m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch co... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 1.5m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 2m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 2m

85.78 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) -  E2000/APC (verzi) simplex, lungime 2 m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cor... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 2m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 10m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 10m

101.44 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) -  E2000/APC (verzi) simplex, lungime 10m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cor... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 10m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 1m

Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 1m

84.3 Lei

Patchcord FO singlemode cu conectori E2000/APC (verzi) -  E2000/APC (verzi) simplex, lungime 1 m fabricat cu fibră optică Corning G.652D (SM 9/125) . Patch cor... Fibertechnic®
Similar Patchcord E2000/APC-E2000/APC SM G.652D simplex 1m

ODF modular ULTIMODE RPU-324 (24x SC simplex, GRI)

ODF modular ULTIMODE RPU-324 (24x SC simplex, GRI)

106.69 Lei

ODF ULTIMODE RPU-324 (24x SC simplex, GRI)ODF-ul, vedere din interiorAccesoriile incluseULTIMODE RPU-324 L51320 este un ODF (optical distribution frame) pentru ... ULTIMODE
Similar ODF modular ULTIMODE RPU-324 (24x SC simplex, GRI)

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 20m, InLine IL88220

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 20m, InLine IL88220

96.4 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 20m, InLine IL88220

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 30m, InLine IL88230

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 30m, InLine IL88230

130 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 30m, InLine IL88230

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 50m, InLine IL88250

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 50m, InLine IL88250

191.6 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 50m, InLine IL88250

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 15m, InLine IL88215

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 15m, InLine IL88215

84.8 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 15m, InLine IL88215

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 40m, InLine IL88440

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 40m, InLine IL88440

163.3 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 40m, InLine IL88440

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 30m, InLine IL88430

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 30m, InLine IL88430

131.5 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 30m, InLine IL88430

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 15m, InLine IL88415

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 15m, InLine IL88415

84.8 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 15m, InLine IL88415

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 5m, InLine IL88405

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 5m, InLine IL88405

51 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 5m, InLine IL88405

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 50m, InLine IL88450

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 50m, InLine IL88450

191.6 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 50m, InLine IL88450

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 20m, InLine IL88420

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 20m, InLine IL88420

94.5 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 20m, InLine IL88420

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 10m, InLine IL88410

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 10m, InLine IL88410

70.5 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 10m, InLine IL88410

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 40m, InLine IL88340

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 40m, InLine IL88340

159.2 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 40m, InLine IL88340

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 15m, InLine IL88315

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 15m, InLine IL88315

84.89 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 15m, InLine IL88315

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 25m, InLine IL88325

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 25m, InLine IL88325

111.6 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 25m, InLine IL88325

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 20m, InLine IL88320

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 20m, InLine IL88320

95 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 20m, InLine IL88320

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 10m, InLine IL88310

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 10m, InLine IL88310

69.81 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 10m, InLine IL88310

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 5m, InLine IL88305

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 5m, InLine IL88305

50.9 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 5m, InLine IL88305

ODF 48 x SC simplex 2U din aluminiu cu sertar telescopic

ODF 48 x SC simplex 2U din aluminiu cu sertar telescopic

279.96 Lei

Patch panelul optic 2U pentru 48 de cuple optice SC simplex sau LC duplex este destinat pentru montarea în dulapuri RACK 19 și suporturi. ODF ul  este utilizat ... Fibertechnic®
Similar ODF 48 x SC simplex 2U din aluminiu cu sertar telescopic

Patchcord 100m fibră SC/UPC simplex de exterior direct îngropabil DAC

Patchcord 100m fibră SC/UPC simplex de exterior direct îngropabil DAC

278.55 Lei

Cablu patchcord de fibră optică DAC 2J cu mufe 1xSC/UPC la ambele capete cu lungime de 100m. Perfect pentru conexiuni între punctele de distribuție cu echipamen... Fibertechnic®
Similar Patchcord 100m fibră SC/UPC simplex de exterior direct îngropabil DAC

ODF rackabil 12xSC simplex 1U 19' glisant alb

ODF rackabil 12xSC simplex 1U 19' glisant alb

176.05 Lei

Patch panel ODF Fibertechnic pentru 12 cuple SC/E2000 simplex/LC duplex pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19”. ODF-ul Fibertechnic este rabatabil și ... Fibertechnic®
Similar ODF rackabil 12xSC simplex 1U 19' glisant alb

ODF rackabil 24xSC simplex 1U 19' glisant alb

ODF rackabil 24xSC simplex 1U 19' glisant alb

176.05 Lei

Patch panel4130 ODF Fibertechnic pentru 24 cuple SC/E2000 simplex/LC duplex pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19”. ODF-ul Fibertechnic este rabatabil... Fibertechnic®
Similar ODF rackabil 24xSC simplex 1U 19' glisant alb

ODF ULTIMODE RPU-324B (24x SC simplex, BLACK)

ODF ULTIMODE RPU-324B (24x SC simplex, BLACK)

106.69 Lei

ODF ULTIMODE RPU-324B (24x SC simplex, BLACK)ODF-ul, vedere din interiorULTIMODE RPU-324B L51340 este un ODF (optical distribution frame) pentru fibre optice ce... ULTIMODE
Similar ODF ULTIMODE RPU-324B (24x SC simplex, BLACK)

Adaptor fibra optica MPO la MPO M-M, Delock 87932

Adaptor fibra optica MPO la MPO M-M, Delock 87932

100.6 Lei

Cu acest adaptor MPO de la Delock, doi conectori MPO tata pot fi conectati cu usurinta unul la celalalt. Cupla permite o conexiune directa cu cablurile din f... Delock
Similar Adaptor fibra optica MPO la MPO M-M, Delock 87932

Patchcord SC/UPC simplex de exterior direct îngropabil DAC 50m

Patchcord SC/UPC simplex de exterior direct îngropabil DAC 50m

167.71 Lei

Cablu patchcord de fibră optică DAC 2J cu mufe 1xSC/UPC la ambele capete cu lungime de 50m. Perfect pentru conexiuni între punctele de distribuție cu echipament... Fibertechnic®
Similar Patchcord SC/UPC simplex de exterior direct îngropabil DAC 50m

Patchcord SC/UPC simplex de exterior direct îngropabil DAC 300m

Patchcord SC/UPC simplex de exterior direct îngropabil DAC 300m

645.16 Lei

Cablu patchcord de fibră optică DAC 2J cu mufe 1xSC/UPC la ambele capete cu lungime de 300m. Perfect pentru conexiuni între punctele de distribuție cu echipamen... Fibertechnic®
Similar Patchcord SC/UPC simplex de exterior direct îngropabil DAC 300m

Patch panel optic ODF pt rack19

Patch panel optic ODF pt rack19", 3U, 72 x SC simplex neechipat

308.04 Lei

Patch panel ODF Fibertechnic pentru 72 de cuple SC/E2000 simplex pentru montarea în dulapuri și rack-uri RACK 19”. ODF-ul Fibertechnic este rabatabil și are șin... Fibertechnic®
Similar Patch panel optic ODF pt rack19", 3U, 72 x SC simplex neechipat

Patch panel 1U 12x SC simplex OPTISteel neechipat

Patch panel 1U 12x SC simplex OPTISteel neechipat

83.67 Lei

Patch panel optic rackabil OPTISteel 1U neechipat pentru 12 adaptoare optice SC/UPC sau SC/APC simplex sau LC duplex. ODF-ul este proiectat pentru instalare in ... OPTISteel
Similar Patch panel 1U 12x SC simplex OPTISteel neechipat

Patch panel 1U 24x SC simplex OPTISteel neechipat

Patch panel 1U 24x SC simplex OPTISteel neechipat

86.87 Lei

Patch panel optic rackabil OPTISteel 1U neechipat pentru 24 adaptoare optice SC/UPC sau SC/APC simplex sau LC duplex. ODF-ul este proiectat pentru instalare in ... OPTISteel
Similar Patch panel 1U 24x SC simplex OPTISteel neechipat

Adaptor fibra optica HD LC Octuplex la LC Octuplex M-M Aqua, Delock 87931

Adaptor fibra optica HD LC Octuplex la LC Octuplex M-M Aqua, Delock 87931

50.71 Lei

Cu acest adaptor LC Hexaplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cupla permite o conexiune directa la cablul ... Delock
Similar Adaptor fibra optica HD LC Octuplex la LC Octuplex M-M Aqua, Delock 87931

Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87885

Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87885

126.1 Lei

Acest conector incorporat din fibra optica de la Delock poate fi utilizat intr-un cabinet sau intr-o cutie de distributie pentru a conecta impreuna doi conec... Delock
Similar Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87885

Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Single-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87886

Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Single-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87886

126.1 Lei

Acest conector incorporat din fibra optica de la Delock poate fi utilizat intr-un cabinet sau intr-o cutie de distributie pentru a conecta impreuna doi conec... Delock
Similar Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Single-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87886

Cutie metalică distribuție FO GFM-96 (96 sloturi SC simplex, 4 casete sudură)

Cutie metalică distribuție FO GFM-96 (96 sloturi SC simplex, 4 casete sudură)

248.76 Lei

Cutie metalică distribuție FO GFM-96 (96 sloturi SC simplex, 4 casete sudură) Vedere din spate Interiorul cutiei de distribuție FO GFM-96(F) - Accesoriile incl...
Similar Cutie metalică distribuție FO GFM-96 (96 sloturi SC simplex, 4 casete sudură)

Cutie metalică distribuție FO GFM-144 (144 sloturi SC simplex, 12 casete sudură)

Cutie metalică distribuție FO GFM-144 (144 sloturi SC simplex, 12 casete sudură)

283.04 Lei

Cutie metalică distribuție FO GFM-144 (144 sloturi SC simplex, 12 casete sudură)Vedere din spateInteriorul cutiei de distribuție FO GFM-144(F)-Accesoriile inclu...
Similar Cutie metalică distribuție FO GFM-144 (144 sloturi SC simplex, 12 casete sudură)

Cutie metalică distribuție FO GFM-24 (24 sloturi SC simplex, 1 casetă sudură)

Cutie metalică distribuție FO GFM-24 (24 sloturi SC simplex, 1 casetă sudură)

131.62 Lei

Cutie metalică distribuție FO GFM-24 (24 sloturi SC simplex, 1 casetă sudură)Vedere din spateInteriorul cutiei de distribuție FO GFM-24(F)-Accesoriile incluseCa...
Similar Cutie metalică distribuție FO GFM-24 (24 sloturi SC simplex, 1 casetă sudură)

Cutie metalică distribuție FO GFM-48 (48 sloturi SC simplex, 2 casete sudură)

Cutie metalică distribuție FO GFM-48 (48 sloturi SC simplex, 2 casete sudură)

160.57 Lei

Cutie metalică distribuție FO GFM-48 (48 sloturi SC simplex, 2 casete sudură)Vedere din spateInteriorul cutiei de distribuție FO GFM-48(F)-Accesoriile incluseCa...
Similar Cutie metalică distribuție FO GFM-48 (48 sloturi SC simplex, 2 casete sudură)

Cutie metalică distribuție FO GFM-12 (12 sloturi SC simplex, 1 casetă sudură)

Cutie metalică distribuție FO GFM-12 (12 sloturi SC simplex, 1 casetă sudură)

94.76 Lei

Cutie metalică distribuție FO GFM-12 (12 sloturi SC simplex, 1 casetă sudură)Vedere din spateInteriorul cutiei de distribuție FO GFM-12(F)-Accesoriile incluseCu...
Similar Cutie metalică distribuție FO GFM-12 (12 sloturi SC simplex, 1 casetă sudură)

Panou 19

Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 verde, Delock 43352

134.9 Lei

Acest panou frontal de la Delock poate fi montat intr-o carcasa 19″ de la Delock.

Specificatii

• Conectori:
&n... Delock
Similar Panou 19" pentru carcasa 24 porturi SC Simplex OS2 verde, Delock 43352

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Verde, Delock 86902

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Verde, Delock 86902

52.71 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Verde, Delock 86902

Cupla fibra optica LC Duplex APC waterproof M-M, Delock 87874

Cupla fibra optica LC Duplex APC waterproof M-M, Delock 87874

68.9 Lei

Acest conector de cablu de la Delock conecteaza doua cabluri de fibra optica si este ideal pentru utilizarea in exterior.

IP68 praf si i... Delock
Similar Cupla fibra optica LC Duplex APC waterproof M-M, Delock 87874

Set complet 144 fibre SC/APC simplex 3U Vertical Chassis 12 casete+ accesorii

Set complet 144 fibre SC/APC simplex 3U Vertical Chassis 12 casete+ accesorii

3194.73 Lei

Setul complet de cutie de distribuție modulară de fibră optică 3U Vertical Chassis este destinat instalării în dulapuri RACK și rafturi în camerele serverelor p... Fibertechnic®
Similar Set complet 144 fibre SC/APC simplex 3U Vertical Chassis 12 casete+ accesorii

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 10m, Delock 86562

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 10m, Delock 86562

100.2 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 10m, Delock 86562

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 5m, Delock 86561

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 5m, Delock 86561

72.9 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 5m, Delock 86561

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 3m, Delock 86560

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 3m, Delock 86560

62.3 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 3m, Delock 86560

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559

57.1 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 0.5m, Delock 86549

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 0.5m, Delock 86549

50.5 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 0.5m, Delock 86549

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 1m, Delock 86558

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 1m, Delock 86558

51.9 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 1m, Delock 86558

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

328 Lei

Acest cablu MPO la MPO de la Delock are un conector MPO / PC mama pe ambele parti. Acest lucru permite transmiterea semnalului de fibra optica catre dif... Delock
Similar Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957