Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M Verde, Delock 87940

Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M Verde, Delock 87940

Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M Verde, Delock 87940

76.9 Lei

Acest adaptor hibrid SC Simplex la LC Simplex de la Delock permite conversia de la un tip de conector la altul. Aceasta inseamna ca, cablurile de fibra optic... Delock
Similar Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M Verde, Delock 87940

Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M blue, Delock 87941

Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M blue, Delock 87941

76.9 Lei

Acest adaptor hibrid SC Simplex la LC Simplex de la Delock permite conversia de la un tip de conector la altul. Aceasta inseamna ca, cablurile de fibra optic... Delock
Similar Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M blue, Delock 87941

Cupla fibra optica ST Simplex M-M metalica, Delock 86835

Cupla fibra optica ST Simplex M-M metalica, Delock 86835

14.8 Lei

Cu aceasta cupla ST Simplex de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele.

Set 4 buc cupla SC Simplex M-M cu protectie laser flip, Delock 85925

Set 4 buc cupla SC Simplex M-M cu protectie laser flip, Delock 85925

21.4 Lei

Cu acest adaptor SC Simplex de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele. Cuplarea permite co... Delock
Similar Set 4 buc cupla SC Simplex M-M cu protectie laser flip, Delock 85925

Cablu fibra optica LC- LC APC OS2 simplex LSOH Armoured 5m Alb, Roline 21.15.8603

Cablu fibra optica LC- LC APC OS2 simplex LSOH Armoured 5m Alb, Roline 21.15.8603

34.11 Lei

Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x SC Simplex mama, Delock 66936

Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x SC Simplex mama, Delock 66936

526.4 Lei

Aceasta caseta de la Delock este echipata cu un port tata MPO si douasprezece porturi SC Simplex mama si este potrivita pentru instalarea in panoul de corect... Delock
Similar Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x SC Simplex mama, Delock 66936

Keystone fibra optica SC Simplex Multi mode M-M Aqua/Alb, Delock 86716

Keystone fibra optica SC Simplex Multi mode M-M Aqua/Alb, Delock 86716

11.5 Lei

Acest modul de la Delock poate fi folosit pentru extinderea cablurilor de fibra optica. Gratie dimensiunilor standard, acesta poate fi folosit pentru monta... Delock
Similar Keystone fibra optica SC Simplex Multi mode M-M Aqua/Alb, Delock 86716

Modul Keystone SC Simplex M, Delock 86331

Modul Keystone SC Simplex M, Delock 86331

11.5 Lei

Modul Keystone SC Simplex M, Delock 86331

Se poate folosi cu Similar Modul Keystone SC Simplex M, Delock 86331

Set 4 buc cupla SC Simplex Single Mode M-M, Delock 85923

Set 4 buc cupla SC Simplex Single Mode M-M, Delock 85923

14.8 Lei

Cu acest adaptor SC Single Mode de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele. Cuplarea permit... Delock
Similar Set 4 buc cupla SC Simplex Single Mode M-M, Delock 85923

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 20m, InLine IL88220

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 20m, InLine IL88220

126.7 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 20m, InLine IL88220

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 30m, InLine IL88230

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 30m, InLine IL88230

165.4 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 30m, InLine IL88230

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 50m, InLine IL88250

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 50m, InLine IL88250

237.8 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 50m, InLine IL88250

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 15m, InLine IL88215

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 15m, InLine IL88215

105.1 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la LC/APC OS2 15m, InLine IL88215

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 40m, InLine IL88440

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 40m, InLine IL88440

206.3 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 40m, InLine IL88440

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 0.5m, InLine IL88455

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 0.5m, InLine IL88455

50.71 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 0.5m, InLine IL88455

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 30m, InLine IL88430

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 30m, InLine IL88430

165.4 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 30m, InLine IL88430

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 15m, InLine IL88415

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 15m, InLine IL88415

105.1 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 15m, InLine IL88415

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 5m, InLine IL88405

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 5m, InLine IL88405

69.7 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 5m, InLine IL88405

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 1m, InLine IL88401

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 1m, InLine IL88401

51.6 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 1m, InLine IL88401

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 2m, InLine IL88402

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 2m, InLine IL88402

56 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 2m, InLine IL88402

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 50m, InLine IL88450

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 50m, InLine IL88450

237.8 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 50m, InLine IL88450

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 20m, InLine IL88420

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 20m, InLine IL88420

126.7 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 20m, InLine IL88420

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 10m, InLine IL88410

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 10m, InLine IL88410

90.8 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 10m, InLine IL88410

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 40m, InLine IL88340

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 40m, InLine IL88340

206.3 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 40m, InLine IL88340

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 3m, InLine IL88403

Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 3m, InLine IL88403

60.9 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH LC/APC la SC/APC OS2 3m, InLine IL88403

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 15m, InLine IL88315

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 15m, InLine IL88315

105.1 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 15m, InLine IL88315

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 25m, InLine IL88325

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 25m, InLine IL88325

145.2 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 25m, InLine IL88325

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 20m, InLine IL88320

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 20m, InLine IL88320

126.7 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 20m, InLine IL88320

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 10m, InLine IL88310

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 10m, InLine IL88310

90.8 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 10m, InLine IL88310

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 5m, InLine IL88305

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 5m, InLine IL88305

69.7 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 5m, InLine IL88305

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 3m, InLine IL88303

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 3m, InLine IL88303

60.9 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 3m, InLine IL88303

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 2m, InLine IL88302

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 2m, InLine IL88302

56 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 2m, InLine IL88302

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 1m, InLine IL88301

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 1m, InLine IL88301

51.6 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 1m, InLine IL88301

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 0.5m, InLine IL88355

Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 0.5m, InLine IL88355

50.71 Lei

Companiile de telecomunicatii precum Vodafone, Telekom permit din ce in ce mai mult conexiuni de fibra pentru gospodariile private din Germania. Cabluri... InLine
Similar Cablu fibra optica Simplex FTTH SC/APC la SC/APC OS2 0.5m, InLine IL88355

Adaptor fibra optica MPO la MPO M-M, Delock 87932

Adaptor fibra optica MPO la MPO M-M, Delock 87932

141.3 Lei

Cu acest adaptor MPO de la Delock, doi conectori MPO tata pot fi conectati cu usurinta unul la celalalt. Cupla permite o conexiune directa cu cablurile din f... Delock
Similar Adaptor fibra optica MPO la MPO M-M, Delock 87932

Adaptor fibra optica HD LC Octuplex la LC Octuplex M-M Aqua, Delock 87931

Adaptor fibra optica HD LC Octuplex la LC Octuplex M-M Aqua, Delock 87931

50.71 Lei

Cu acest adaptor LC Hexaplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cupla permite o conexiune directa la cablul ... Delock
Similar Adaptor fibra optica HD LC Octuplex la LC Octuplex M-M Aqua, Delock 87931

Adaptor fibra optica HD LC Hexaplex la LC Hexaplex M-M Aqua, Delock 87927

Adaptor fibra optica HD LC Hexaplex la LC Hexaplex M-M Aqua, Delock 87927

40.31 Lei

Cu acest adaptor LC Hexaplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cupla permite o conexiune directa la cablul ... Delock
Similar Adaptor fibra optica HD LC Hexaplex la LC Hexaplex M-M Aqua, Delock 87927

Tester fibra optica 10mW pentru SC/LC/ST/FC, Delock 87217

Tester fibra optica 10mW pentru SC/LC/ST/FC, Delock 87217

273.9 Lei

Acest tester de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a verifica si masura cu precizie conexiunile cu fibra optica. Localizatorul vizual a defec... Delock
Similar Tester fibra optica 10mW pentru SC/LC/ST/FC, Delock 87217

Keystone fibra optica LC Duplex Multi mode M-M Aqua/Negru, Delock 86720

Keystone fibra optica LC Duplex Multi mode M-M Aqua/Negru, Delock 86720

20.19 Lei

Acest modul de la Delock poate fi folosit pentru extinderea cablurilor de fibra optica. Gratie dimensiunilor standard, acesta poate fi folosit pentru monta... Delock
Similar Keystone fibra optica LC Duplex Multi mode M-M Aqua/Negru, Delock 86720

Caseta de imbinare fibra optica 24 fibre alb, Delock 66943

Caseta de imbinare fibra optica 24 fibre alb, Delock 66943

50.71 Lei

Aceasta caseta de imbinare de la Delock este potrivita pentru instalarea in panoul de corectie cu fibra optica HD (densitate inalta) de 19″ de la Deloc... Delock
Similar Caseta de imbinare fibra optica 24 fibre alb, Delock 66943

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

90.9 Lei

Cu acest adaptor LC Duplex de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele. Cuplarea permite con... Delock
Similar Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Cleste pentru dezizolat cablu din fibra optica, Delock 90552

Cleste pentru dezizolat cablu din fibra optica, Delock 90552

133.1 Lei

Acest cleste pentru dezizolat cablu de la Delock este ideal pentru dezizolarea cablurilor din fibra optica.

Manevrare usoaraSimilar Cleste pentru dezizolat cablu din fibra optica, Delock 90552

Set 10 buc adaptor keystone pentru cupla fibra optica Alb, Delock 86807

Set 10 buc adaptor keystone pentru cupla fibra optica Alb, Delock 86807

27.91 Lei

Aceasta carcasa Keystone de la Delock poate fi utilizata de ex. pentru montarea conectorilor. Gratie dimensiunilor standard, acesta poate fi folosit pentru m... Delock
Similar Set 10 buc adaptor keystone pentru cupla fibra optica Alb, Delock 86807

Set 10 bucati protectii pentru fibra optica 2.5mm Alb, Delock 86845

Set 10 bucati protectii pentru fibra optica 2.5mm Alb, Delock 86845

14.2 Lei

Cu aceasta protectie impotriva prafului de la Delock, ferula unui conector SC, ST sau FC este protejata impotriva murdariei sau deteriorarii.

Similar Set 10 bucati protectii pentru fibra optica 2.5mm Alb, Delock 86845

Set 10 bucati protectii pentru fibra optica 1.25mm Alb, Delock 86846

Set 10 bucati protectii pentru fibra optica 1.25mm Alb, Delock 86846

14.9 Lei

Cu aceasta protectie impotriva prafului de la Delock, ferula unui conector LC sau MU este protejata impotriva murdariei sau deteriorarii.

... Delock
Similar Set 10 bucati protectii pentru fibra optica 1.25mm Alb, Delock 86846

Protectie pentru conector fibra optica LC Alb prindere lant, Delock 86848

Protectie pentru conector fibra optica LC Alb prindere lant, Delock 86848

22.9 Lei

Cu aceasta protectie impotriva prafului de la Delock, ferula unui conector LC este protejata impotriva murdariei sau deteriorarii.

Protectie pentru conector fibra optica SC Negru prindere lant, Delock 86847

Protectie pentru conector fibra optica SC Negru prindere lant, Delock 86847

22.9 Lei

Cu aceasta protectie impotriva prafului de la Delock, ferula unui conector SC este protejata impotriva murdariei sau deteriorarii.

Cablu adaptor Aruba JH695A, X240 10G SFP+ la SFP+, 3 m, 3 Gbps

Cablu adaptor Aruba JH695A, X240 10G SFP+ la SFP+, 3 m, 3 Gbps

665.18 Lei

JH695A este un cablu adaptor din cupru direct atasat cu lungimea de 3 m, de la Aruba. Acesta are un factor de forma conectabil cu SFP+, avand mufe atasate perma... Aruba
Similar Cablu adaptor Aruba JH695A, X240 10G SFP+ la SFP+, 3 m, 3 Gbps

Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x LC Duplex mama, Delock 66937

Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x LC Duplex mama, Delock 66937

893.09 Lei

Aceasta caseta de la Delock este echipata cu un port tata MPO si douasprezece porturi LC Duplex mama si este potrivita pentru instalarea in panoul de corecti... Delock
Similar Caseta cu fibra optica HD (densitate inalta) MPO tata la 12 x LC Duplex mama, Delock 66937

Modul Keystone LC Duplex M-M multimode, Delock 86347

Modul Keystone LC Duplex M-M multimode, Delock 86347

20.19 Lei

Modul Keystone LC Duplex M-M multimode, Delock

Se pot folosi cu Similar Modul Keystone LC Duplex M-M multimode, Delock 86347

Modul Keystone LC Duplex Singlemode M-M, Delock 86357

Modul Keystone LC Duplex Singlemode M-M, Delock 86357

20.19 Lei

Acest modul poate fi folosit pentru a extinde o interfata LC singlemode. Cu dimensiunile sale standardizate, acesta poate fi utilizat pentru o montare ... Delock
Similar Modul Keystone LC Duplex Singlemode M-M, Delock 86357

Keystone negru cu LED verde 6V, Delock 86456

Keystone negru cu LED verde 6V, Delock 86456

18 Lei

Acest Keystone cu LED poate fi instalat, de ex. pe o carcasa sau dispozitiv, pentru a indica diferite stari de functionare.
Cu dimensiunile sale st... Delock
Similar Keystone negru cu LED verde 6V, Delock 86456