GBIC SINGLEMODE GTS-SFP-53G

GBIC SINGLEMODE GTS-SFP-53G
GBIC SINGLEMODE GTS-SFP-53G

68.29 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve...

GBIC SINGLEMODE DS-1.25G-20-1550 Hikvision

GBIC SINGLEMODE DS-1.25G-20-1550 Hikvision

155.68 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve... HIKVISION
Similar GBIC SINGLEMODE DS-1.25G-20-1550 Hikvision

GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

127.04 Lei

Modulele optice conforme SFP (Small Form-factor Pluggable) sunt echipamente care convertesc semnalul electric în semnal optic şi invers. Utilizarea media conve... HIKVISION
Similar GBIC SINGLE MODE DS-1.25G-20-1310 Hikvision

Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

184 Lei

QLSFP3211- este un dispozitiv compact, dar puternic, care iti ofera posibilitatea de a transmite date pe distante de pana la 10 km si la viteze mai mari, pe o f... Schrack
Similar Modul fibra optica SFP SingleMode Schrack QLSFP3211-, 1310 nm, 10 km, 1.25 Gbps

Set media converter gigabit ULTIMODE M-207G 1Gb/s (WDM, singlemode, 20 km)

Set media converter gigabit ULTIMODE M-207G 1Gb/s (WDM, singlemode, 20 km)

349.54 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-207G transformă semnalele electrice (date Ethernet) de la un cablu FTP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin fibră ... ULTIMODE
Similar Set media converter gigabit ULTIMODE M-207G 1Gb/s (WDM, singlemode, 20 km)

Telefon mobil MaxCom Comfort MM735, Single SIM, cu tracker GPS si bratara SOS (Negru)

Telefon mobil MaxCom Comfort MM735, Single SIM, cu tracker GPS si bratara SOS (Negru)

288.99 Lei

Smartphone : Nu,Model : MaxCom Comfort MM735,Dual SIM : Nu,Sloturi sim : Single SIM,Retea 2G : GSM 900 / 1800,Tip SIM : Mini-SIM (SIM normal),Diagonala (inch) :... Maxcom
Similar Telefon mobil MaxCom Comfort MM735, Single SIM, cu tracker GPS si bratara SOS (Negru)

Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km

55.98 Lei

TL-SM321A-2 este un dispozitiv compact, dar puternic, care iti ofera posibilitatea de a transmite date pe distante mai mari si la viteze mai mari, pe o fibra op... TP-LINK
Similar Modul fibra optica SFP TP-Link TL-SM321A-2, Single-Mode, 1.25 Gbps, 2km