Organizator cabluri/manson din fibra de sticla si aluminiu 2m x 16mm, Delock 19003

Organizator cabluri/manson din fibra de sticla si aluminiu 2m x 16mm, Delock 19003

Organizator cabluri/manson din fibra de sticla si aluminiu 2m x 16mm, Delock 19003

53.3 Lei

Acest manson de protectie de la Delock poate fi utilizat pentru a proteja cablurile, tuburile sau firele electrice.

Rezistenta excelenta datori... Delock
Similar Organizator cabluri/manson din fibra de sticla si aluminiu 2m x 16mm, Delock 19003

Organizator cabluri/manson din fibra de sticla si aluminiu 2m x 20mm, Delock 19004

Organizator cabluri/manson din fibra de sticla si aluminiu 2m x 20mm, Delock 19004

61.4 Lei

Acest manson de protectie de la Delock poate fi utilizat pentru a proteja cablurile, tuburile sau firele electrice.

Rezistenta excelenta datorita... Delock
Similar Organizator cabluri/manson din fibra de sticla si aluminiu 2m x 20mm, Delock 19004

Organizator cabluri cu fermoar rezistent la caldura 1m x 16mm Negru, Delock 20845

Organizator cabluri cu fermoar rezistent la caldura 1m x 16mm Negru, Delock 20845

80.1 Lei

Acest manson impletit de la Delock poate fi utilizat pentru ecranare EMC si gruparea cablurilor sau a tuburilor electrice expuse.

Ecranare... Delock
Similar Organizator cabluri cu fermoar rezistent la caldura 1m x 16mm Negru, Delock 20845

Plasa din fibra de sticla pentru organizarea cablurilor 10m x 10mm alb, Delock 18936

Plasa din fibra de sticla pentru organizarea cablurilor 10m x 10mm alb, Delock 18936

95.2 Lei

Acest manson din fibra de sticla de la Delock este utilizat pentru a proteja impotriva temperaturilor ridicate si pentru a izola cablurile, tuburile electric... Delock
Similar Plasa din fibra de sticla pentru organizarea cablurilor 10m x 10mm alb, Delock 18936

Organizator cabluri cu capse 2m x 50mm Gri/negru, Delock 20728

Organizator cabluri cu capse 2m x 50mm Gri/negru, Delock 20728

50.1 Lei

Acest organizator de la Delock poate fi folosit pentru a aduna cabluri expuse, tuburi electrice sau fire, pentru a le proteja de murdarie sau deteriora... Delock
Similar Organizator cabluri cu capse 2m x 50mm Gri/negru, Delock 20728

Organizator cabluri cu capse 2m x 70mm Gri/negru, Delock 20729

Organizator cabluri cu capse 2m x 70mm Gri/negru, Delock 20729

52.71 Lei

Acest organizator de la Delock poate fi folosit pentru a aduna cabluri expuse, tuburi electrice sau fire, pentru a le proteja de murdarie sau deteriora... Delock
Similar Organizator cabluri cu capse 2m x 70mm Gri/negru, Delock 20729

Organizator cabluri cu autocolant 500x35x30mm Gri, Delock 19226

Organizator cabluri cu autocolant 500x35x30mm Gri, Delock 19226

49.69 Lei

Acest organizator de cablu de la Delock poate fi utilizat pentru a grupa cabluri expuse, tuburi electrice sau fire, pentru a le proteja de murdarie sau deter... Delock
Similar Organizator cabluri cu autocolant 500x35x30mm Gri, Delock 19226

Organizator cabluri cu perii - montare in masa 80x80x28mm Negru, Delock 66855

Organizator cabluri cu perii - montare in masa 80x80x28mm Negru, Delock 66855

71.1 Lei

Acest organizator de la Delock cu perie si capac rabatabil este ideal pentru montarea pe masa pentru a trece cablurile prin aceasta. Peria de nailon previne ... Delock
Similar Organizator cabluri cu perii - montare in masa 80x80x28mm Negru, Delock 66855

Organizator cabluri cu perii - montare in masa 300x120x28mm Negru, Delock 66859

Organizator cabluri cu perii - montare in masa 300x120x28mm Negru, Delock 66859

221.4 Lei

Acest organizator de la Delock cu perie si capac rabatabil este ideal pentru montarea pe masa pentru a trece cablurile prin aceasta. Peria de nailon previne ... Delock
Similar Organizator cabluri cu perii - montare in masa 300x120x28mm Negru, Delock 66859

Organizator cabluri cu perii - montare in masa 160x80x28mm Negru, Delock 66856

Organizator cabluri cu perii - montare in masa 160x80x28mm Negru, Delock 66856

96.4 Lei

Acest organizator de la Delock cu perie si capac rabatabil este ideal pentru montarea pe masa pentru a trece cablurile prin aceasta. Peria de nailon previne ... Delock
Similar Organizator cabluri cu perii - montare in masa 160x80x28mm Negru, Delock 66856

Organizator cabluri cu perii - montare in masa 280x80x28mm Negru, Delock 66857

Organizator cabluri cu perii - montare in masa 280x80x28mm Negru, Delock 66857

141.3 Lei

Acest organizator de la Delock cu perie si capac rabatabil este ideal pentru montarea pe masa pentru a trece cablurile prin aceasta. Peria de nailon previne ... Delock
Similar Organizator cabluri cu perii - montare in masa 280x80x28mm Negru, Delock 66857

Cupla fibra optica SC Simplex APC waterproof M-M, Delock 87869

Cupla fibra optica SC Simplex APC waterproof M-M, Delock 87869

52.71 Lei

Acest conector de cablu de la Delock conectează doua cabluri de fibra optica impreuna si este ideal pentru utilizarea in exterior.
... Delock
Similar Cupla fibra optica SC Simplex APC waterproof M-M, Delock 87869

Cupla fibra optica LC Duplex APC waterproof M-M, Delock 87874

Cupla fibra optica LC Duplex APC waterproof M-M, Delock 87874

68.9 Lei

Acest conector de cablu de la Delock conecteaza doua cabluri de fibra optica si este ideal pentru utilizarea in exterior.

IP68 praf si i... Delock
Similar Cupla fibra optica LC Duplex APC waterproof M-M, Delock 87874

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 10m, Delock 86562

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 10m, Delock 86562

100.2 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 10m, Delock 86562

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 5m, Delock 86561

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 5m, Delock 86561

72.9 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 5m, Delock 86561

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 3m, Delock 86560

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 3m, Delock 86560

62.3 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 3m, Delock 86560

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559

57.1 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 0.5m, Delock 86549

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 0.5m, Delock 86549

50.5 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 0.5m, Delock 86549

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 1m, Delock 86558

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 1m, Delock 86558

51.9 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 1m, Delock 86558

Plasa cu auto inchidere pentru organizarea cablurilor 2m x 16mm alb, Delock 20699

Plasa cu auto inchidere pentru organizarea cablurilor 2m x 16mm alb, Delock 20699

62.4 Lei

Acest manson impletit de la Delock poate fi folosit pentru a lega cablurile expuse, tuburi electrice sau cabluri pentru a le proteja de murdarie sau de daune... Delock
Similar Plasa cu auto inchidere pentru organizarea cablurilor 2m x 16mm alb, Delock 20699

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

328 Lei

Acest cablu MPO la MPO de la Delock are un conector MPO / PC mama pe ambele parti. Acest lucru permite transmiterea semnalului de fibra optica catre dif... Delock
Similar Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate A multi-mode OM4 2m, Delock 86956

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate A multi-mode OM4 2m, Delock 86956

328 Lei

Acest cablu MPO la MPO de la Delock are un conector MPO / PC mama pe ambele parti. Acest lucru permite transmiterea semnalului de fibra optica catre dif... Delock
Similar Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate A multi-mode OM4 2m, Delock 86956

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex single-mode IP68 protectie apa/praf 1m, Delock 87887

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex single-mode IP68 protectie apa/praf 1m, Delock 87887

135.2 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un switch la un convertor media.
... Delock
Similar Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex single-mode IP68 protectie apa/praf 1m, Delock 87887

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM3 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87889

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM3 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87889

141.8 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un switch la un convertor media.
... Delock
Similar Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM3 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87889

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

150.7 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un switch la un convertor media.
... Delock
Similar Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

Tester fibra optica 10mW pentru SC/LC/ST/FC, Delock 87217

Tester fibra optica 10mW pentru SC/LC/ST/FC, Delock 87217

273.9 Lei

Acest tester de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a verifica si masura cu precizie conexiunile cu fibra optica. Localizatorul vizual a defec... Delock
Similar Tester fibra optica 10mW pentru SC/LC/ST/FC, Delock 87217

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 5m, Delock 85130

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 5m, Delock 85130

74.7 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un m... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 5m, Delock 85130

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 2m, Delock 85128

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 2m, Delock 85128

58.9 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un m... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 2m, Delock 85128

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 3m, Delock 85129

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 3m, Delock 85129

65.3 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un m... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 3m, Delock 85129

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 10m, Delock 85131

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 10m, Delock 85131

90.09 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu modul SPF cu un switch sau un media c... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 10m, Delock 85131

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 1m, Delock 85127

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 1m, Delock 85127

52.8 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un m... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 1m, Delock 85127

Adaptor fibra optica MPO la MPO M-M, Delock 87932

Adaptor fibra optica MPO la MPO M-M, Delock 87932

100.6 Lei

Cu acest adaptor MPO de la Delock, doi conectori MPO tata pot fi conectati cu usurinta unul la celalalt. Cupla permite o conexiune directa cu cablurile din f... Delock
Similar Adaptor fibra optica MPO la MPO M-M, Delock 87932

Organizator cabluri 19

Organizator cabluri 19" 1U 2 inele Negru, Delock 66655

57.1 Lei

Acest panou de gestionare a directiei de la Delock se potriveste pentru instalarea intr-un cabinet de 19″.

Aranjarea corecta a cab... Delock
Similar Organizator cabluri 19" 1U 2 inele Negru, Delock 66655

Organizator cabluri 19

Organizator cabluri 19" 1U 5 inele Negru, Delock 66659

82.6 Lei

Acest panou de gestionare a directiei de la Delock se potriveste pentru instalarea intr-un cabinet de 19″.

Aranjarea corecta a cablu... Delock
Similar Organizator cabluri 19" 1U 5 inele Negru, Delock 66659

Cupla fibra optica SMA Simplex M-M metalica, Delock 86836

Cupla fibra optica SMA Simplex M-M metalica, Delock 86836

63.4 Lei

Cu aceasta cupla SMA Simplex de la Delock, doua cabluri SMA 905 pot fi usor conectate intre ele.

Adaptor fibra optica HD LC Octuplex la LC Octuplex M-M Aqua, Delock 87931

Adaptor fibra optica HD LC Octuplex la LC Octuplex M-M Aqua, Delock 87931

50.71 Lei

Cu acest adaptor LC Hexaplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cupla permite o conexiune directa la cablul ... Delock
Similar Adaptor fibra optica HD LC Octuplex la LC Octuplex M-M Aqua, Delock 87931

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM1/OM2 M-M Bej, Delock 86904

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM1/OM2 M-M Bej, Delock 86904

62.9 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM1/OM2 M-M Bej, Delock 86904

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 86906

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 86906

62.9 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 86906

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Bleu, Delock 86903

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Bleu, Delock 86903

62.9 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Bleu, Delock 86903

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Verde, Delock 86902

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Verde, Delock 86902

52.71 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Verde, Delock 86902

Organizator cabluri 19

Organizator cabluri 19" 1U 4 inele Negru, Delock 66658

73.3 Lei

Acest panou de la Delock se potriveste pentru instalarea intr-un cabinet de 19″.

Aranjarea corecta a cablurilor
Cab... Delock
Similar Organizator cabluri 19" 1U 4 inele Negru, Delock 66658

Instrument de curatare fibra optica 2.5mm, Delock 86841

Instrument de curatare fibra optica 2.5mm, Delock 86841

216.79 Lei

Acest stilou de curatare de la Delock este potrivit pentru curatarea rapida si temeinica a conectorilor cu fibra optica (SC, FC si ST), pentru indepartarea p... Delock
Similar Instrument de curatare fibra optica 2.5mm, Delock 86841

Instrument de curatare fibra optica 1.25mm, Delock 86840

Instrument de curatare fibra optica 1.25mm, Delock 86840

216.79 Lei

Acest stilou de curatare de la Delock este potrivit pentru curatarea rapida si temeinica a conectorilor cu fibra optica (LC si MU), pentru indepartarea parti... Delock
Similar Instrument de curatare fibra optica 1.25mm, Delock 86840

Organizator cabluri 19

Organizator cabluri 19" 1U 3 inele Negru, Delock 66657

66.79 Lei

Acest panou de la Delock se potriveste pentru instalarea intr-un cabinet de 19″.

Aranjarea corecta a cablurilor
Cablur... Delock
Similar Organizator cabluri 19" 1U 3 inele Negru, Delock 66657

Organizator cabluri 19

Organizator cabluri 19" 1U 4 inele unghi Negru, Delock 66667

66.79 Lei

Acest panou de gestionare a directiei de la Delock se potriveste pentru instalarea intr-o statie de incarcare de 19″.

C... Delock
Similar Organizator cabluri 19" 1U 4 inele unghi Negru, Delock 66667

Tija telescopica pentru tester detector 4.5 m SOLO 100, 4 elementi, acces 6 m, fibra de sticla

Tija telescopica pentru tester detector 4.5 m SOLO 100, 4 elementi, acces 6 m, fibra de sticla

2165.73 Lei

SOLO 100 este o tija telescopica pentru testerele de detectori Solo si Testifire. Fabricat din fibra de sticla, raportul rezistenta/greutate este bine optimizat... Solo
Similar Tija telescopica pentru tester detector 4.5 m SOLO 100, 4 elementi, acces 6 m, fibra de sticla

Tija telescopica pentru tester detector 2.2 m SOLO 108-001, 2 elementi, acces 4.2 m, fibra de sticla

Tija telescopica pentru tester detector 2.2 m SOLO 108-001, 2 elementi, acces 4.2 m, fibra de sticla

1349.53 Lei

SOLO 108-001 este o tija telescopica pentru testerele de detectori Solo si Testifire. Fabricat din fibra de sticla, raportul rezistenta/greutate este bine optim... Solo
Similar Tija telescopica pentru tester detector 2.2 m SOLO 108-001, 2 elementi, acces 4.2 m, fibra de sticla

Organizator cabluri 19

Organizator cabluri 19" 1U pentru cabinet cu suport Gri, Delock 66538

70.4 Lei

Aceasta banda de perii de la Delock este potrivita pentru instalarea a 19″ intr-un dulap de retea.

Aranjarea corecta a cablurilor<... Delock
Similar Organizator cabluri 19" 1U pentru cabinet cu suport Gri, Delock 66538

Organizator cabluri pentru cabinet 19

Organizator cabluri pentru cabinet 19" 1U, Delock 66550

67.29 Lei

Acest panou de gestionare a cablurilor de la Delock se potriveste pentru instalarea intr-un cabinet de 19″.

Aranjarea corecta a ca... Delock
Similar Organizator cabluri pentru cabinet 19" 1U, Delock 66550

Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

57.1 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea p... Delock
Similar Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

Organizator cabluri pentru cabinet 19

Organizator cabluri pentru cabinet 19" 1U cu 9 inele, Delock 66850

96.4 Lei

Acest panou de gestionare a cablurilor de la Delock se potriveste pentru instalarea intr-un cabinet de 19″.

Carlige de rutare a ca... Delock
Similar Organizator cabluri pentru cabinet 19" 1U cu 9 inele, Delock 66850

Organizator cabluri pentru cabinet 19

Organizator cabluri pentru cabinet 19" 2U, Delock 66553

73.8 Lei

Acest panou de gestionare a cablurilor de la Delock se potriveste pentru instalarea intr-un cabinet de 19″.

Aranjarea corecta a cabl... Delock
Similar Organizator cabluri pentru cabinet 19" 2U, Delock 66553

Organizator cabluri cu fermoar rezistent la caldura 1m x 50mm Negru, Delock 20849

Organizator cabluri cu fermoar rezistent la caldura 1m x 50mm Negru, Delock 20849

144.3 Lei

Acest manson impletit de la Delock poate fi utilizat pentru ecranare EMC si gruparea cablurilor sau a tuburilor electrice expuse.

Ecrana... Delock
Similar Organizator cabluri cu fermoar rezistent la caldura 1m x 50mm Negru, Delock 20849

Element extensie tija telescopica pentru tester detector 1.13 m SOLO 101, acces 2 m, fibra de sticla

Element extensie tija telescopica pentru tester detector 1.13 m SOLO 101, acces 2 m, fibra de sticla

451.95 Lei

SOLO 101 este o extensie la tija telescopica pentru testerele de detectori Solo si Testifire. Fabricat din fibra de sticla, raportul rezistenta/greutate este bi... Solo
Similar Element extensie tija telescopica pentru tester detector 1.13 m SOLO 101, acces 2 m, fibra de sticla

Organizator cabluri 19

Organizator cabluri 19" 2U pentru cabinet cu perii, Delock 66482

93.3 Lei

Aceasta banda de perii de la Delock este potrivita pentru instalarea a 19″ intr-un dulap de retea.

Aranjarea co... Delock
Similar Organizator cabluri 19" 2U pentru cabinet cu perii, Delock 66482

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 1m, Delock 85132

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 1m, Delock 85132

53.9 Lei

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media.&nbs... Delock
Similar Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 1m, Delock 85132

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 3m, Delock 85134

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 3m, Delock 85134

62.5 Lei

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media.&nbs... Delock
Similar Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 3m, Delock 85134

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 2m, Delock 85133

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 2m, Delock 85133

61.2 Lei

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media.&nbs... Delock
Similar Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 2m, Delock 85133

Cablu fibra optica Multimode LC-LC OM4 Uniboot 5m, Delock 85135

Cablu fibra optica Multimode LC-LC OM4 Uniboot 5m, Delock 85135

80 Lei

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media.&nbs... Delock
Similar Cablu fibra optica Multimode LC-LC OM4 Uniboot 5m, Delock 85135

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 10m, Delock 85136

Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 10m, Delock 85136

111.21 Lei

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media.&nbs... Delock
Similar Cablu fibra optica LC-LC Multimode OM4 Uniboot 10m, Delock 85136

Organizator cabluri 10

Organizator cabluri 10" 1U pentru cabinet cu suport, Delock 66483

62.8 Lei

Aceasta banda de perii de la Delock este potrivita pentru instalarea intr-un dulap de retea 19””.

Aranjarea corecta a cabluril... Delock
Similar Organizator cabluri 10" 1U pentru cabinet cu suport, Delock 66483

Organizator cabluri 19

Organizator cabluri 19" 1U pentru cabinet cu suport, Delock 66484

70.4 Lei

Aceasta banda de perii de la Delock este potrivita pentru instalarea intr-un dulap de retea 19””.

Aranjarea corecta a cablur... Delock
Similar Organizator cabluri 19" 1U pentru cabinet cu suport, Delock 66484

Clema din aluminiu pentru fixarea sticlei de 10 mm Motorline KIT F1 (mt)

Clema din aluminiu pentru fixarea sticlei de 10 mm Motorline KIT F1 (mt)

80.43 Lei

KIT F1 (mt) este o clema din aluminiu cu capace pentru fixarea sticlei de 10 mm grosime, de la Motorline. Fixarea se face prin gauri in sticla sau prin adeziv.... Motorline
Similar Clema din aluminiu pentru fixarea sticlei de 10 mm Motorline KIT F1 (mt)

Organizator cabluri cu fermoar rezistent la caldura 1m x 20mm Negru, Delock 20846

Organizator cabluri cu fermoar rezistent la caldura 1m x 20mm Negru, Delock 20846

109.8 Lei

Acest manson impletit de la Delock poate fi utilizat pentru ecranare EMC si gruparea cablurilor sau a tuburilor electrice expuse.

Ecranare... Delock
Similar Organizator cabluri cu fermoar rezistent la caldura 1m x 20mm Negru, Delock 20846

Organizator cabluri cu fermoar rezistent la caldura 1m x 25mm Negru, Delock 20847

Organizator cabluri cu fermoar rezistent la caldura 1m x 25mm Negru, Delock 20847

100.6 Lei

Acest manson impletit de la Delock poate fi utilizat pentru ecranare EMC si gruparea cablurilor sau a tuburilor electrice expuse.

Ecranare... Delock
Similar Organizator cabluri cu fermoar rezistent la caldura 1m x 25mm Negru, Delock 20847

Organizator cabluri cu fermoar rezistent la caldura 1m x 30mm Negru, Delock 20848

Organizator cabluri cu fermoar rezistent la caldura 1m x 30mm Negru, Delock 20848

153.3 Lei

Acest manson impletit de la Delock poate fi utilizat pentru ecranare EMC si gruparea cablurilor sau a tuburilor electrice expuse.

Ecranare... Delock
Similar Organizator cabluri cu fermoar rezistent la caldura 1m x 30mm Negru, Delock 20848

Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 LSOH Uniboot 2m, Delock 85689

Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 LSOH Uniboot 2m, Delock 85689

81.1 Lei

Acest cablu optic poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de ex. un NIC cu un modul SFP catre un switch sau un convertor media. Par... Delock
Similar Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 LSOH Uniboot 2m, Delock 85689

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m, Delock 85087

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m, Delock 85087

73.7 Lei

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m

Organizator cabluri spiralat 2.5m x 30mm Alb, Delock 18842

Organizator cabluri spiralat 2.5m x 30mm Alb, Delock 18842

44.7 Lei

Acest furtun spiralat de la Delock poate fi folosit pentru a lega cablurile expuse si pentru a le proteja de murdarie sau de daune.

Montar... Delock
Similar Organizator cabluri spiralat 2.5m x 30mm Alb, Delock 18842

Organizator cabluri spiralat 2.5m x 30mm Gri, Delock 18846

Organizator cabluri spiralat 2.5m x 30mm Gri, Delock 18846

44.7 Lei

Acest furtun spiralat de la Delock poate fi folosit pentru a lega cablurile expuse si pentru a le proteja de murdarie sau de daune.

Montar... Delock
Similar Organizator cabluri spiralat 2.5m x 30mm Gri, Delock 18846