Carcasa 19" pentru fibra optica 48 fibre, Delock 43348

Carcasa 19

Carcasa 19" pentru fibra optica 48 fibre, Delock 43348

415.6 Lei

Aceasta carcasa de la Delock poate fi montata intr-un rack de 19″. Caseta este extensibila, astfel incat sa fie posibil sa lucrati pe ambele parti ale ... Delock
Similar Carcasa 19" pentru fibra optica 48 fibre, Delock 43348

Caseta de imbinare fibra optica 24 fibre alb, Delock 66943

Caseta de imbinare fibra optica 24 fibre alb, Delock 66943

50.71 Lei

Aceasta caseta de imbinare de la Delock este potrivita pentru instalarea in panoul de corectie cu fibra optica HD (densitate inalta) de 19″ de la Deloc... Delock
Similar Caseta de imbinare fibra optica 24 fibre alb, Delock 66943

Adaptor fibra optica HD LC Octuplex la LC Octuplex M-M Aqua, Delock 87931

Adaptor fibra optica HD LC Octuplex la LC Octuplex M-M Aqua, Delock 87931

50.71 Lei

Cu acest adaptor LC Hexaplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cupla permite o conexiune directa la cablul ... Delock
Similar Adaptor fibra optica HD LC Octuplex la LC Octuplex M-M Aqua, Delock 87931

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM1/OM2 M-M Bej, Delock 86904

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM1/OM2 M-M Bej, Delock 86904

62.9 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM1/OM2 M-M Bej, Delock 86904

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 86906

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 86906

62.9 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Multi-mode OM4 M-M Violet, Delock 86906

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Bleu, Delock 86903

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Bleu, Delock 86903

62.9 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Bleu, Delock 86903

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Verde, Delock 86902

Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Verde, Delock 86902

52.71 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea permite conectarea directa la cablul ... Delock
Similar Cupla fibra optica cu protectie laser LC Quad Single-mode M-M Verde, Delock 86902

Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

57.1 Lei

Cu aceasta cupla LC Quad de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. Cuplarea p... Delock
Similar Cupla fibra optica LC Quad - LC Quad Single mode M-M metal, Delock 86875

Stripper de fibră optică (250 um, 900 um, 2-3 mm)

Stripper de fibră optică (250 um, 900 um, 2-3 mm)

149.38 Lei

Stripper fibră optică ProsKit 8PK-326(250 um, 900 um, 2-3 mm)Stripperul în poziţia deschisăCaracteristici distinctive:Orificiu pentru fibre cu tampon de 250 mic...
Similar Stripper de fibră optică (250 um, 900 um, 2-3 mm)

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 5m, Value 21.99.1102

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 5m, Value 21.99.1102

309 Lei

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov

Sistemul de cablare MPO (multi-fibre push-on) este o solutie usor de utilizat, bazata pe un conector de ina... Value
Similar Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 5m, Value 21.99.1102

Cutie pentru 4 x cuple fibra optica SC Simplex / LC Duplex Alba, Delock 86843

Cutie pentru 4 x cuple fibra optica SC Simplex / LC Duplex Alba, Delock 86843

49.19 Lei

Aceasta cutie de conectare de la Delock poate fi utilizata pentru amplasarea a pana la patru fibre optice SC Simplex sau LC Duplex si poate fi montata p... Delock
Similar Cutie pentru 4 x cuple fibra optica SC Simplex / LC Duplex Alba, Delock 86843

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 3m, Value 21.99.1101

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 3m, Value 21.99.1101

265.91 Lei

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4,

Sistemul de cablare MPO (multi-fibre push-on) este o solutie usor de utilizat, bazata pe un conector de inalta densi... Value
Similar Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 3m, Value 21.99.1101

Cupla fibra optica SC Simplex APC waterproof M-M, Delock 87869

Cupla fibra optica SC Simplex APC waterproof M-M, Delock 87869

52.71 Lei

Acest conector de cablu de la Delock conectează doua cabluri de fibra optica impreuna si este ideal pentru utilizarea in exterior.
... Delock
Similar Cupla fibra optica SC Simplex APC waterproof M-M, Delock 87869

Cupla fibra optica LC Duplex APC waterproof M-M, Delock 87874

Cupla fibra optica LC Duplex APC waterproof M-M, Delock 87874

68.9 Lei

Acest conector de cablu de la Delock conecteaza doua cabluri de fibra optica si este ideal pentru utilizarea in exterior.

IP68 praf si i... Delock
Similar Cupla fibra optica LC Duplex APC waterproof M-M, Delock 87874

Fibra optica Multi Mode CTC LSZH MM 50/125 OM3, 12 fibre, rola 1 km

Fibra optica Multi Mode CTC LSZH MM 50/125 OM3, 12 fibre, rola 1 km

7029 Lei

Fibra optica CTC LSZH 1,6KN 12 x MM 50/125 OM3 cu manta LSZH, protectie la ultraviolete si rozatoare. Are un diametru de 6.4 mm, tensiune de intindere pe termen... OEM
Similar Fibra optica Multi Mode CTC LSZH MM 50/125 OM3, 12 fibre, rola 1 km

Fibra optica Multi Mode CTC LSZH MM 50/125 OM2, 12 fibre, rola 1 km

Fibra optica Multi Mode CTC LSZH MM 50/125 OM2, 12 fibre, rola 1 km

5181 Lei

Fibra optica CTC LSZH 1,6KN 12 x MM 50/125 OM2 cu manta LSZH, protectie la ultraviolete si rozatoare. Are un diametru de 6.4 mm, tensiune de intindere pe termen... OEM
Similar Fibra optica Multi Mode CTC LSZH MM 50/125 OM2, 12 fibre, rola 1 km

Stripper fibră optică IDEAL 45-163 (3-5.5mm)

Stripper fibră optică IDEAL 45-163 (3-5.5mm)

131.36 Lei

Stripperul IDEAL 45-163Stripperul rotativ IDEAL 45-163 este un instrument pentru tăierea tuburilor rotunde şi îndepărtarea mantalei cablului de fibră optică cu ...
Similar Stripper fibră optică IDEAL 45-163 (3-5.5mm)

Curățător conectori fibră optică Neoclean-E1 (MU, LC)

Curățător conectori fibră optică Neoclean-E1 (MU, LC)

238.03 Lei

Curățător conectori fibră optică Neoclean-E1 (MU, LC)Neoclean-E1 (MU, LC) este un instrument inovator pentru curățarea fețelor conectorilor de fibră optică.Neoc...
Similar Curățător conectori fibră optică Neoclean-E1 (MU, LC)

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 15m, Value 21.99.1105

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 15m, Value 21.99.1105

532.39 Lei

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 15m

Sistemul de cablare MPO (multi-fibre push-on) este o solutie usor de utilizat, bazata pe un conect... Value
Similar Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 15m, Value 21.99.1105

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 10m, Value 21.99.1103

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 10m, Value 21.99.1103

423.29 Lei

Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 10m

Sistemul de cablare MPO (multi-fibre push-on) este o solutie usor de utilizat, bazata pe un conect... Value
Similar Cablu fibra optica MPO - MPO OM4 Mov LSOH 10m, Value 21.99.1103

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 10m, Delock 86562

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 10m, Delock 86562

100.2 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 10m, Delock 86562

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 5m, Delock 86561

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 5m, Delock 86561

72.9 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 5m, Delock 86561

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 3m, Delock 86560

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 3m, Delock 86560

62.3 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 3m, Delock 86560

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559

57.1 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 0.5m, Delock 86549

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 0.5m, Delock 86549

50.5 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 0.5m, Delock 86549

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 1m, Delock 86558

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 1m, Delock 86558

51.9 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau u... Delock
Similar Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 1m, Delock 86558

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

328 Lei

Acest cablu MPO la MPO de la Delock are un conector MPO / PC mama pe ambele parti. Acest lucru permite transmiterea semnalului de fibra optica catre dif... Delock
Similar Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate B multi-mode OM4 2m, Delock 86957

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate A multi-mode OM4 2m, Delock 86956

Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate A multi-mode OM4 2m, Delock 86956

328 Lei

Acest cablu MPO la MPO de la Delock are un conector MPO / PC mama pe ambele parti. Acest lucru permite transmiterea semnalului de fibra optica catre dif... Delock
Similar Cablu fibra optica MPO la MPO Polaritate A multi-mode OM4 2m, Delock 86956

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex single-mode IP68 protectie apa/praf 1m, Delock 87887

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex single-mode IP68 protectie apa/praf 1m, Delock 87887

135.2 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un switch la un convertor media.
... Delock
Similar Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex single-mode IP68 protectie apa/praf 1m, Delock 87887

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM3 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87889

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM3 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87889

141.8 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un switch la un convertor media.
... Delock
Similar Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM3 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87889

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

150.7 Lei

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un switch la un convertor media.
... Delock
Similar Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87885

Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87885

126.1 Lei

Acest conector incorporat din fibra optica de la Delock poate fi utilizat intr-un cabinet sau intr-o cutie de distributie pentru a conecta impreuna doi conec... Delock
Similar Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87885

Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Single-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87886

Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Single-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87886

126.1 Lei

Acest conector incorporat din fibra optica de la Delock poate fi utilizat intr-un cabinet sau intr-o cutie de distributie pentru a conecta impreuna doi conec... Delock
Similar Adaptor fibra optica LC Duplex la LC Duplex Single-mode IP68 protectie praf/apa, Delock 87886

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 5m, Delock 85130

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 5m, Delock 85130

74.7 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un m... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 5m, Delock 85130

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 2m, Delock 85128

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 2m, Delock 85128

58.9 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un m... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 2m, Delock 85128

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 3m, Delock 85129

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 3m, Delock 85129

65.3 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un m... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 3m, Delock 85129

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 10m, Delock 85131

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 10m, Delock 85131

90.09 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu modul SPF cu un switch sau un media c... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 10m, Delock 85131

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 1m, Delock 85127

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 1m, Delock 85127

52.8 Lei

Acest cablu de fibra optica poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea ca de exemplu un NIC cu  modul SPF cu un switch sau un m... Delock
Similar Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 1m, Delock 85127

Curățător conectori fibră optică Neoclean-E3 (SC, FC, ST, E2000)

Curățător conectori fibră optică Neoclean-E3 (SC, FC, ST, E2000)

238.03 Lei

Curățător conectori fibră optică Neoclean-E3 (SC, FC, ST,E2000)NEOCLEAN-E3 L59161 este un instrument inovator pentru curățarea fețelor conectorilor de fibră opt...
Similar Curățător conectori fibră optică Neoclean-E3 (SC, FC, ST, E2000)

Patchcord SC-LC MM OM3 duplex 25m

Patchcord SC-LC MM OM3 duplex 25m

90.86 Lei

Patchcord fibră optică multimode cu conectori duplex SC-LC (două fibre), lungime 10m. Fibra optică folosită în patchcord este Corning OM3 (MM 50/125um. Patchcor... Fibertechnic®
Similar Patchcord SC-LC MM OM3 duplex 25m

Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 30m

Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 30m

100.59 Lei

Patchcord fibră optică multimode cu conectori duplex SC-SC (două fibre), lungime 30m. Fibra optică folosită în patchcord este Corning OM3 (MM 50/125um. Patchcor... Fibertechnic®
Similar Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 30m

Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 20m

Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 20m

87.59 Lei

Patchcord fibră optică multimode cu conectori duplex SC-SC (două fibre), lungime 20m. Fibra optică folosită în patchcord este Corning OM3 (MM 50/125um. Patchcor... Fibertechnic®
Similar Patchcord SC-SC MM OM3 duplex 20m

Tester fibra optica 10mW pentru SC/LC/ST/FC, Delock 87217

Tester fibra optica 10mW pentru SC/LC/ST/FC, Delock 87217

273.9 Lei

Acest tester de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a verifica si masura cu precizie conexiunile cu fibra optica. Localizatorul vizual a defec... Delock
Similar Tester fibra optica 10mW pentru SC/LC/ST/FC, Delock 87217

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 10m, Roline 21.15.9497

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 10m, Roline 21.15.9497

113.6 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de protectie ridicata pe ambele parti.

Cablu duplex cu tip fibre OM4 de 50 / 125μm... Roline
Similar Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 10m, Roline 21.15.9497

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 7.5m, Roline 21.15.9496

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 7.5m, Roline 21.15.9496

99.9 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de protectie ridicata pe ambele parti.

Cablu duplex cu tip fibre OM4 de 50 / 125μm... Roline
Similar Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 7.5m, Roline 21.15.9496

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 5m, Roline 21.15.9495

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 5m, Roline 21.15.9495

86.1 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de protectie ridicata pe ambele parti.

Cablu duplex cu tip fibre OM4 de 50 / 125μm... Roline
Similar Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 5m, Roline 21.15.9495

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 2m, Roline 21.15.9492

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 2m, Roline 21.15.9492

69.6 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de protectie ridicata pe ambele parti.

Cablu duplex cu tip fibre OM4 de 50 / 125μm... Roline
Similar Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 2m, Roline 21.15.9492

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 3m, Roline 21.15.9493

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 3m, Roline 21.15.9493

75.1 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de protectie ridicata pe ambele parti.

Cablu duplex cu tip fibre OM4 de 50 / 125μm... Roline
Similar Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 3m, Roline 21.15.9493

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 1m, Roline 21.15.9491

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 1m, Roline 21.15.9491

64.11 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de protectie ridicata pe ambele parti.

Cablu duplex cu tip fibre OM4 de 50 / 125μm... Roline
Similar Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 1m, Roline 21.15.9491

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 0.5m, Roline 21.15.9490

Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 0.5m, Roline 21.15.9490

61.4 Lei

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de protectie ridicata pe ambele parti.

Cablu duplex cu tip fibre OM4 de 50 / 125μm... Roline
Similar Cablu Fibra optica Duplex OM4 LSH - LSH Violet LSOH 0.5m, Roline 21.15.9490

Cleaver fibră optică de înaltă precizie F1-6000

Cleaver fibră optică de înaltă precizie F1-6000

600.39 Lei

Cleaver fibră optică de înaltă precizie F1-6000F1-6000.Vedere generalăCaseta Caracteristici:taiere de înaltă precizie a fibrei opticelame ceramicePentru fibrele...
Similar Cleaver fibră optică de înaltă precizie F1-6000

12 x Pigtail OPTO SC/UPC SM G.652D 2M 12 culori

12 x Pigtail OPTO SC/UPC SM G.652D 2M 12 culori

50.96 Lei

Set de 12 pigtails SC/UPC, fibre singlemode, standard ITU-T G.652D. Fiecare pigtail are o culoare diferită. Pretul este pentru 1 set - 12 buc. Set de 12x pigtai... OPTO
Similar 12 x Pigtail OPTO SC/UPC SM G.652D 2M 12 culori

Detector optic - visual fault locator VFL 10mW

Detector optic - visual fault locator VFL 10mW

82.09 Lei

Detectorul optic VFL 10 mW Imagine de prim-plan cu conectorul FO Accesoriile incluse Testerul de fibră optică în acţiune Caracteristici distinctive: lungime de...
Similar Detector optic - visual fault locator VFL 10mW

TESTER LASER DE FIBRĂ OPTICĂ BML-205-10 650 nm 10 mW 8...10 km TriBrer

TESTER LASER DE FIBRĂ OPTICĂ BML-205-10 650 nm 10 mW 8...10 km TriBrer

122.94 Lei

Testerul BML-205-10 de tip (Visual Fault Locator - VFL) permite identificarea vizuală rapidă și precisă a defectelor majore apărute la instalarea fibrei optice... TriBrer
Similar TESTER LASER DE FIBRĂ OPTICĂ BML-205-10 650 nm 10 mW 8...10 km TriBrer

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

90.9 Lei

Cu acest adaptor LC Duplex de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele. Cuplarea permite con... Delock
Similar Set 4 buc cupla LC Duplex Multi Mode M-M cu protectie laser flip, Delock 85927

Cupla Fibra optica MPO - MPO M-M, Value 21.99.1106

Cupla Fibra optica MPO - MPO M-M, Value 21.99.1106

86 Lei

Sistem de cablare MPO (multi-fibre push-on) - Aceste cuplaje conecteaza doi conectori MPO. Acestea sunt concepute astfel incat cele doua fise sa fie fixate e... Value
Similar Cupla Fibra optica MPO - MPO M-M, Value 21.99.1106

12 x Pigtail E2000/APC SM G.652D 2M 12 culori blister FIBERTECHNIC

12 x Pigtail E2000/APC SM G.652D 2M 12 culori blister FIBERTECHNIC

275.76 Lei

Set de 12 pigtails E2000/APC, fibre singlemode, standard ITU-T G.652D. Fiecare pigtail are o culoare diferită. Pretul este pentru 1 set - 12 buc. Set de 12x pig... Fibertechnic®
Similar 12 x Pigtail E2000/APC SM G.652D 2M 12 culori blister FIBERTECHNIC

Instrument tăiere FO (pentru tuburi și cabluri FO 1.5-3.3 mm)

Instrument tăiere FO (pentru tuburi și cabluri FO 1.5-3.3 mm)

108.45 Lei

Vedere a instrumentului de tăiereView of the packagingInstrumentul de tăiere FO TP-T11 este dedicat cablurilor de fibră optică cu manta LSOH. Acest instrument d...
Similar Instrument tăiere FO (pentru tuburi și cabluri FO 1.5-3.3 mm)

12 x Pigtail OPTO SC/UPC SM G.657A2 2M 12 culori blister

12 x Pigtail OPTO SC/UPC SM G.657A2 2M 12 culori blister

51.14 Lei

Set 12 pigtail SC/UPC, fibre singlemode, standard ITU-T G. G.657A2. Fiecare pigtail are altă culoare. Pretul este referitor la 1 set - 12 bucati in blister.Set ... OPTO
Similar 12 x Pigtail OPTO SC/UPC SM G.657A2 2M 12 culori blister

Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M Verde, Delock 87940

Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M Verde, Delock 87940

76.9 Lei

Acest adaptor hibrid SC Simplex la LC Simplex de la Delock permite conversia de la un tip de conector la altul. Aceasta inseamna ca, cablurile de fibra optic... Delock
Similar Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M Verde, Delock 87940

Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M blue, Delock 87941

Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M blue, Delock 87941

76.9 Lei

Acest adaptor hibrid SC Simplex la LC Simplex de la Delock permite conversia de la un tip de conector la altul. Aceasta inseamna ca, cablurile de fibra optic... Delock
Similar Adaptor fibra optica Hybrid SC Simplex la LC Simplex T-M blue, Delock 87941

Adaptor fibra optica MPO la MPO M-M, Delock 87932

Adaptor fibra optica MPO la MPO M-M, Delock 87932

100.6 Lei

Cu acest adaptor MPO de la Delock, doi conectori MPO tata pot fi conectati cu usurinta unul la celalalt. Cupla permite o conexiune directa cu cablurile din f... Delock
Similar Adaptor fibra optica MPO la MPO M-M, Delock 87932

Media convertor gigabit M-023G (două fibre multimode, 2 km)

Media convertor gigabit M-023G (două fibre multimode, 2 km)

106.58 Lei

Convertorul media Ethernet ULTIMODE M-023G transformă semnalele electrice (semnal date Ethernet) de la un cablu STP/UTP, în semnal luminos modulat transmis prin... ULTIMODE
Similar Media convertor gigabit M-023G (două fibre multimode, 2 km)

Patchcord 2xST - 2xSC OM2 multimode duplex 10 m

Patchcord 2xST - 2xSC OM2 multimode duplex 10 m

53.97 Lei

Patchcord fibră optică duplex multimode OM2 (50/125) cu conectori 2xST - 2xSC (două fibre), lungime 10 m. Patchcord din fibră optică Corning OM2 (MM 50/125um).P... Fibertechnic®
Similar Patchcord 2xST - 2xSC OM2 multimode duplex 10 m

Cupla fibra optica SMA Simplex M-M metalica, Delock 86836

Cupla fibra optica SMA Simplex M-M metalica, Delock 86836

63.4 Lei

Cu aceasta cupla SMA Simplex de la Delock, doua cabluri SMA 905 pot fi usor conectate intre ele.

Stripper cabluri FO tip DAC/ADSS NF-DAC5 taiere longitudinală

Stripper cabluri FO tip DAC/ADSS NF-DAC5 taiere longitudinală

736.17 Lei

Instrument, cuțit NF-DAC5 pentru despicarea cablurilor de fibră optică Fibertechnic cu diametrul de 4-6mm Cutter pentru tăierea longitudinală a cablurilor rotun... Fibertechnic®
Similar Stripper cabluri FO tip DAC/ADSS NF-DAC5 taiere longitudinală

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m, Delock 85087

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m, Delock 85087

73.7 Lei

Cablu fibra optica LC - LC Singlemode OS2 Uniboot 10m

Instrument de curatare fibra optica 2.5mm, Delock 86841

Instrument de curatare fibra optica 2.5mm, Delock 86841

216.79 Lei

Acest stilou de curatare de la Delock este potrivit pentru curatarea rapida si temeinica a conectorilor cu fibra optica (SC, FC si ST), pentru indepartarea p... Delock
Similar Instrument de curatare fibra optica 2.5mm, Delock 86841

Instrument de curatare fibra optica 1.25mm, Delock 86840

Instrument de curatare fibra optica 1.25mm, Delock 86840

216.79 Lei

Acest stilou de curatare de la Delock este potrivit pentru curatarea rapida si temeinica a conectorilor cu fibra optica (LC si MU), pentru indepartarea parti... Delock
Similar Instrument de curatare fibra optica 1.25mm, Delock 86840

Cablu fibra optica LC UPC / LC APC 9/125 simplex ivory 10m, Value 21.99.8802

Cablu fibra optica LC UPC / LC APC 9/125 simplex ivory 10m, Value 21.99.8802

52.5 Lei

Cablul cu fibra optica pentru Internet de mare viteza face conexiunea intre priza de fibra optica si switch-ul, routerul sau cutia de Internet.

... Value
Similar Cablu fibra optica LC UPC / LC APC 9/125 simplex ivory 10m, Value 21.99.8802